Az énekesnő felháborodott a tehetségkutató műsorok végeredménye miatt. Sem a Megasztár, sem az X-Faktor győztesével nem ért egyet.
A teljes cikkhez kattints ide!
Tóth Vera felháborodott
2010. december 21. 17:08
#1
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
szeri thalía
2010. december 21. 17:09
#2
Ez van.ÉN teljesen egyetértek a nyertesekkel.
2010. december 21. 17:10
#3
100%-ig igaza van.
RESPECT.
RESPECT.
2010. december 21. 17:11
#6
|
|
dreamscometruevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.16. Hozzászólás: 498 Csatolások: 226 Azonosító: 122968 offline
|
Igaza van.
1 felhasználónak tetszik:
friends99
2010. december 21. 17:11
#7
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Én elégedett vagyok az eredménnyel. Mondjuk Reni helyett én is Kökénynek örültem volna, de a Megasztár nekem mindegy volt. Lehet, hogy Verának semmilyen érzelem nem jött át Csabi előadása közben, de ez engem meglep. Szerintem sokkal őszintébb volt, mint Nikolas produkciója és több érzelem volt benne. Mondom ezt úgy, hogy Nikolas hangját is imádom, de az ő előadása nekem kicsit unalmas, ezért örülök Csabi győzelmének.
2010. december 21. 17:13
#13
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.12.21. 17:11)
Én elégedett vagyok az eredménnyel. Mondjuk Reni helyett én is Kökénynek örültem volna, de a Megasztár nekem mindegy volt. Lehet, hogy Verának semmilyen érzelem nem jött át Csabi előadása közben, de ez engem meglep. Szerintem sokkal őszintébb volt, mint Nikolas produkciója és több érzelem volt benne. Mondom ezt úgy, hogy Nikolas hangját is imádom, de az ő előadása nekem kicsit unalmas, ezért örülök Csabi győzelmének.
Tökéletesen egyetértek minden szavaddal.
2010. december 21. 17:16
#18
|
|
Urban Ninjavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 127 Csatolások: 32 Azonosító: 124448 offline
|
Nagyon nem szeretem Tóth Verát de el kell ismerni jó hangja van, és ért a dolgához. Ebben pedig teljesen igaza van!
2010. december 21. 17:16
#19
Én viszont egyet kell hogy értsek az eredményekkel.
Én szurkoltam a Reniért-is meg szurkoltam a Csabiért-is!
Én szurkoltam a Reniért-is meg szurkoltam a Csabiért-is!
2010. december 21. 17:16
#20
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
Én is fel voltam háborodva annak idején amikor ez az éneklésre teremtett (Tóth Company Type1.0) gépezet diadalmaskodott az igazi egyéniséggel szemben. Na mit lépsz erre Vera?
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline




