Starity

Sztárok a gyűlölködés ellen

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 29. 13:36 #21
- törölt felhasználó -    
El Mexicano:Nem tudsz meggyőzni, mivel én abban sem hiszek, hogy nem tehetnek róla...

Mi?? ohmy.gif Nem tehenek mert igy születtek meg mit foglalkoztat az téged hogy melegek nem kell rájuk nézni!!!
1 felhasználónak tetszik: janet7
2010. december 29. 13:38 #22
- törölt felhasználó -    
TE meg a csajokat szereted tehetsz te erröl?? ohmy.gif
2010. december 29. 13:42 #23
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Csinibaba @ 2010.12.29. 13:31)
El Mexicano mond igazat, én legalábbis egyetértek vele. Ezt az emberek egyébként bebeszélik magukba, hogy a saját nemüket szeretik, mert ilyen egyébként nincs. Amikor születünk mindenki a másik neméhez vonzódik(szóval értsétek jól..), csak ezt bebeszélik maguknak hogy ők mást szeretnek. Rap4ever8 neked is igazad van ugyan, de ez nem alakulna ki, ha az emberek normálisan élnének, és nem hívnák fel magukra a figyelmet mindenféle dologgal, mint például hogy a saját neméhez vonzódnak.
DemiSelena sajnos csak ő tehetnek ezért wink.gif És ezt be is bizonyították, hogy természetesen ilyen nincs..


Ezt nem figyelemfelkeltésből csinálják. Egyszerűen nem vonzódnak az ellenkező nemhez és nem kényszerítheti rájuk senki, hogy szenvedjenek és eljátsszák a heteroszexuálist. Nem ők fújják fel az ügyet, hanem a többi ember, akik ezt nem értik meg. Ők se örülnek, hogy társadalmi kérdést csináltak a szerelmi életükből. Jobb lenne nekik is, ha ezt is természetesen kezelnék. Az pedig nem igaz, hogy születésünktől fogva az ellenkező nemhez vonzódunk. Születéskor még nincs kialakult szexuális vonzódás egyik nem iránt se. Ez a tinédzserkorban kezd kialakulni, de nem egy döntés alapján. Egyszerűen a testük, a vonzódásuk határozza meg, hogy melyik nem kelti fel az érdeklődésüket. Ezt nem lehet irányítani.
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Encsy19, Necros, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:44 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.12.29. 13:42)
Ezt nem figyelemfelkeltésből csinálják.


De egyre többen sajnos igen és az tényleg undorító mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. december 29. 13:44 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.12.29. 13:33)
Igen, nem kellene az embereknek beleavatkozni. Hagyni kéne, hogy boldogan éljenek azok is, akik a saját nemükhöz vonzódnak. Nem szabadna törvényeket gyártani ellenük. Ha nem is támogatni, de mindenképpen el kellene fogadni őket és nem megbélyegezni. Az emberiség döntései gyakran hibásak és a melegházasság elleni törvény is egy hatalmas hiba, ahogy az erdők pusztítása és a levegő szennyezése.


Megragadtad a lényeget: nem kellene támogatni, de el kellene fogadni. És ez így is lenne rendjén.
1 felhasználónak tetszik: Csinibaba
2010. december 29. 13:47 #26
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 13:44)
De egyre többen sajnos igen és az tényleg undorító  mad.gif


Igen, ők még inkább megnehezítik a melegek helyzetét, mert sokan csak úgymond "divatból" melegek. Ők tényleg elítélendők és szánalmasak. Pl. a melegfelvonulást egy szánalmas baromságnak tartom. Színes össze-vissza ruhákban parádéznak az utcán. Egy ilyenre nem mennek el a normálisan gondolkodó melegek, mert csak lejáratják magukat...
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Black Hearth2
2010. december 29. 13:47 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.12.29. 13:42)
Ezt nem figyelemfelkeltésből csinálják. Egyszerűen nem vonzódnak az ellenkező nemhez és nem kényszerítheti rájuk senki, hogy szenvedjenek és eljátsszák a heteroszexuálist. Nem ők fújják fel az ügyet, hanem a többi ember, akik ezt nem értik meg. Ők se örülnek, hogy társadalmi kérdést csináltak a szerelmi életükből. Jobb lenne nekik is, ha ezt is természetesen kezelnék. Az pedig nem igaz, hogy születésünktől fogva az ellenkező nemhez vonzódunk. Születéskor még nincs kialakult szexuális vonzódás egyik nem iránt se. Ez a tinédzserkorban kezd kialakulni, de nem egy döntés alapján. Egyszerűen a testük, a vonzódásuk határozza meg, hogy melyik nem kelti fel az érdeklődésüket. Ezt nem lehet irányítani.



Én katolikus vagyok, és azzal a szemmel gondolkoztam/gondolkozom. Születésünkkor nincs ilyen, valóban, de már akkor is belénk van táplálva ez az ösztönösség, most nem akarok nagyon olyannak tűnni, aki itt oktat a hitről, de akkor Isten mindenkinek azt a "normál" módot adta meg. Ezt nem tudom megfogalmazni, remélem jól értitek.. unsure.gif
2010. december 29. 13:55 #28
- törölt felhasználó -    
Nem undorító!!
2010. december 29. 13:56 #29
- törölt felhasználó -    
Minden embernek szuverén joga, hogy azzal és úgy éljen ahogyan - az alapvető társadalmi normák határain belül - akar. Az ember szexuális beállítottsága nem szerzett dolog, hanem veleszületett, ezért nem lehet senkire sem ferde szemmel nézni. Én heteroszexuális vagyok, tehát nem tudnék még elképzelni sem kapcsolatot más nővel, egy leszbikus azonban férfival nem (most hagyjuk a diszkóban divatból smároló kiscsajokat). Nem ártanak a melegek senkinek sem, pusztán egyenlő bánásmódot akarnak, egy olyan életet, mint hetero embertársaik. Nem mérgezik meg a világot, nem fordulnak a hatásukra a fiatalok a saját nemük felé (rengeteg meleg pár nevel gyerekeket, akikből teljes mértékben normális felnőtt válik, ugyanakkor számos hagyományos apa-anya felállásban élő párnak lesz deviáns gyermeke, tehát a két dolog nem függ össze).
Nem szeretnék belemenni a vallásba, mert az már teljesen más irány, de - ha tetszik ha nem - ők is Isten teremtményei.
6 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Grace Benning, kateblock, Encsy19, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 13:59 #30
- törölt felhasználó -    
LaDiablának igaza van!!!
2010. december 29. 14:03 #31
- törölt felhasználó -    
Az viszont valóban igaz, hogy manapság sokat foglalkoznak a témával. Szerintem -mint mondtam- nem lesz jobb a helyzet sztárok segítségével sem. Szerintem a próbálkozás jó ötlet de nem éri meg, mert nem foglalkoznak vele és ettől az emberek nem fogják támogatni őket, házasságukat. Ha már muszáj kampányolni ezért, akkor járnának sikerrel, aztán kész, lehetne tovább haladni. Más, nagyobb problémákkal küszködő embereket is lehetne támogatni. Nagyon nagy már a cirkusz a mondvacsinált melegek miatt is. Engedjenek nekik, legyenek boldogok, ők is olyan emberek, mint bárki más, náluk ez így van, engem nem zavarnak és nem is érdekel, hogy Pista Depp Marikához vagy András Smith-hez megy hozzá. Lépni kellene már valamerre, mert az a pénz és támogatás más helyre is mehetne. Ez a véleményem.
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Rap4ever8, LaDiabla, Encsy19, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 14:44 #32
non96
non96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 128048
Offline offline
Csak az lenne a kérdésem-azokhoz akik szerint maguknak beszélik be hogy melegek. Szerintetek milyen ember akarná magának azt, hogy több millióan utálják, elítéljék és talán egy életen keresztül szenvednie kelljen? Mielőtt bárki kijelenti h maguknak bebeszélték, ezt gondolják végig. Isten őket így teremtette, nem pedig ők akartak ilyenek lenni.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 14:46 #33
macskusz95
macskusz95
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥ I♥Adam Lambert♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.05.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 86
Azonosító: 124293
Offline offline
kateblock szerintem 100%-ig igazad van
nemértem mitől lesz rosszabb bárkinek ha ők összeházasodnak vagy jobb ha nem tehetik meg
1 felhasználónak tetszik: janet7
2010. december 29. 15:17 #34
niczy
niczy
 
Státusz"...csak te maradj meg nekem,csak te maradj meg...♥LeanderRising♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 88
Azonosító: 124067
Offline offline
ez már régebbi nem?? mert még tavaly olvastam erről..smileeee.gif de jó,h összefognak ezért...biggrin.gif
2010. december 29. 15:21 #35
- törölt felhasználó -    
Szerintem jó,hogy kampányolnak.Ők is ugyanolyan emberek,mint bárki más.
2010. december 29. 15:48 #36
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Elég érdekes dolog hogy sokan azt írják hogy ez egy választott dolog. Hogy lehetne az? Ez nem olyan dolog hogy bemész egy boltba és a piros pólót veszed meg a kék helyett.Nyilván vannak olyan divat biszexek akik néha a saját nemükhöz vonzódnak néha meg az ellenkezőhöz, de ők nem is akarnak majd megházasodni.
Nekem semmi bajom a melegekkel, sosem volt és nem is lesz. Nem értek egyet azokkal sem akik szerint eltorzítják a világot és a természetet stb.. Hagyjuk most Istent is, mert én meg vele állok hadilábon, szóval mindenkinek az a természetes amit annak tart. Persze én is azt látom természetesnek számomra hogy a férfiakhoz vonzódom, de egy melegnek meg az a természetes hogy a saját neméhez. Nem lehet ráerőszakolni hogy de most akkor is legyél hetero, és kigyógyítunk a homokosságodból, mert ez nem betegség! Ugyanúgy, ahogy mindenkinek van joga az élethez, ahhoz is van joga hogy úgy élje, ahogy számára megfelelő, és kielégítő.
Nekem ez a véleményem.
6 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, kateblock, Encsy19, Grace Benning, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 17:33 #37
ancsa13
ancsa13
Glambert
 
StátuszNyugodjon békében Debreczeni Szevér :'( A mindig dilis és vidám Szevér.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.30.
Hozzászólás: 2090
Csatolások: 1504
Azonosító: 118918
Offline offline
Inkább el sem olvasom teljesen miket írnak itt egyesek, csak annyit mondok ez szép dolog, és örülök hogy ilyen sokan támogatják, akik meg betegségnek titulálják a melegségnek, higgyék csak ezt, úgy sem fog megváltozni a véleményük, elfogadom, de egyáltalán nem értek vele egyet.
3 felhasználónak tetszik: zsófi1997, janet7, Black Hearth2
2010. december 29. 17:50 #38
- törölt felhasználó -    
Egyetértek ancsa13!
2010. december 29. 18:28 #39
Jessica77
Jessica77
♥Peace♥™
 
Státusz♥ Harry Styles ♥ LA ♥ BTR ♥ summer ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 2633
Csatolások: 0
Azonosító: 131949
Offline offline
egyetértek velük!!!! biggrin.gif csak így tovább!!!!!
2010. december 29. 18:35 #40
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
ancsa13: én is így vagyok vele.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!