Már nem kell sokat várni, január végén újra képernyőkön a Skins legújabb évadja.
A teljes cikkhez kattints ide!
Hamarosan startol a Skins 5. évadja
2011. január 02. 15:37
#2
Nem hiszem el. Épp hogy megszokom az új kasztot leváltják őket.
2011. január 02. 15:38
#3
hát nem is tudom.
kicsit furának tűnik az előző 4 évadhoz képest... de várom
mert Skins rulz ♥♥
2011. január 02. 15:39
#4
óó..ebben már nem lesz benne Effy. 
nembaj azért várom!
nembaj azért várom!
2011. január 02. 15:45
#6
nekem az 1-3 nagyon tetszett
abba jók voltak a szereplők
, lehet ebben is jó szereplők lesznek, majd meglátjuk
, de nézni fogom az is tuti
, a 4. évadot nemnéztem meg mert nem volt magyarúl, csak feliratozva x) de Freddyt meg Effyt annyira imádom x)
1 felhasználónak tetszik:
janet7
2011. január 02. 16:00
#7
|
|
bebeflowerкамеры ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.30. Hozzászólás: 1757 Csatolások: 113 Azonosító: 128406 offline
|
én nekem a 3-4évad tetszett
és igen, Effy nélkül nem lesz jó :S de Dakota Blue? wow. jó rövid a haja. kíváncsi leszek azért erre is.
1 felhasználónak tetszik:
janet7
2011. január 02. 16:11
#8
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Szerintem el fogják cseszni. Nagyon pozitív vagyok, tudom, de ahogy elnézem a képeket: egy személyiség sem fedezhető fel közöttük (ellentétben az első 2 generációval). Remélem azért jó sztorikat találnak majd ki, hogy ne unjam halálra magamat.
Azért sok sikert!
Azért sok sikert!
2011. január 02. 17:32
#11
|
|
Beyonceee1600 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.30. Hozzászólás: 648 Csatolások: 42 Azonosító: 137421 offline
|
nekm sem tetszik anyira
2011. január 02. 18:28
#12
|
|
imitationpearlvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.10. Hozzászólás: 176 Csatolások: 0 Azonosító: 140488 offline
|
Héé, ne legyetek ennyire negatívak. Én azért bízom még bennük. Anno a harmadik évadot sem akartam elkezdeni, mert hogy úgysem lehet jobb az első kettőnél, de a végére azt is teljesen imádtam. Szerintem ebből is kisülhet valami jó (:
2011. január 03. 01:03
#16
|
|
gancsattilaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.13. Hozzászólás: 48 Csatolások: 0 Azonosító: 25694 offline
|
Nagyon várom...
én mind a 4 évadot imádtam...
az 1-2-ben Chris
a 3-4-ben Cook
nagyon el kell rontaniuk a Skins érzést ahhoz hogy ezt ne szeressem
én mind a 4 évadot imádtam...
az 1-2-ben Chris
a 3-4-ben Cook
nagyon el kell rontaniuk a Skins érzést ahhoz hogy ezt ne szeressem
2011. január 03. 17:58
#19
|
|
AŁmikaGreen98visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.29. Hozzászólás: 430 Csatolások: 0 Azonosító: 134115 offline
|
fúúú... rusnyábbakat nem találtak?
2011. január 03. 18:34
#20
|
|
AvrillirvAvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 455 Csatolások: 12 Azonosító: 125828 offline
|
Na végre már vártam nagyon!!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline









