The Beatles
2011. január 02. 16:01
#1
|
|
ggerdiúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.04. Hozzászólás: 57 Csatolások: 150 Azonosító: 137923 offline
|
A Beatles egy nagyon régi együttes!Sajnos már csak 2-en élnek a 4-ből!ELőször George Harrison alt meg tüdőrákban(sokat cigarettázott)Uána pedig Johnn Lennon akit egy őrült rajongója lőtt le!Még életben van Paul McCartney és Ringo Starr!
2011. január 02. 16:03
#2
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Csupán 21 évvel halt meg Harrison később, mint Lennon, szóval kicsit hibás, amit írtál...
8 felhasználónak tetszik:
Sally Sparrow,
kateblock,
Grace Benning,
funny18,
Domcicc,
UnhappyMeals,
dreamworks,
DiscoDiva
2011. január 03. 09:10
#3
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Szeressük a Beatlest!
Nem is tudnék kiemelni 1-2 kedvenc dalt, szinte mindent szeretek tőlük...
Tavaly tavasszal pedig voltam olyan szerencsés, hogy jártam az Abbey Roadon. Láttam a zebrát, át is mentem rajta. Meg láttam a stúdiót is.
Nem is tudnék kiemelni 1-2 kedvenc dalt, szinte mindent szeretek tőlük...
Tavaly tavasszal pedig voltam olyan szerencsés, hogy jártam az Abbey Roadon. Láttam a zebrát, át is mentem rajta. Meg láttam a stúdiót is.
2011. február 20. 13:32
#4
Idézet (ggerdi @ 2011.01.02. 16:01)
A Beatles egy nagyon régi együttes!Sajnos már csak 2-en élnek a 4-ből!ELőször George Harrison alt meg tüdőrákban(sokat cigarettázott)Uána pedig Johnn Lennon akit egy őrült rajongója lőtt le!Még életben van Paul McCartney és Ringo Starr!
Te jó ég
Aki nem ismerné őket annak itt egy kis segítség
1 felhasználónak tetszik:
Grace Benning
2011. április 19. 21:54
#6
Idézet (hildus @ 2011.02.20. 16:27)
Imádom a Beatlest, rengeteg jó számuk van. Kár, hogy mára már csak emlék.. 
A Beatles még él, sokkal több, mint emlék. Legalábbis számomra. Én túlságosan is szeretem a Beatlest
2011. április 20. 09:51
#7
Nagyon szeretem a The Beatles-t
A mai napig hallgatom a zenéjüket.Szerintem a Come Together valami zseniális
Meg úgy az egész banda az
A mai napig hallgatom a zenéjüket.Szerintem a Come Together valami zseniális
Meg úgy az egész banda az
2013. augusztus 14. 13:01
#11
|
|
Esztóka122 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.02. Hozzászólás: 513 Csatolások: 34 Azonosító: 208023 offline
|
Idézet (Byee @ 2013.08.13. 14:31)
Én egyszerűen imádom a Beatles-t kedvenc bandám!

Én is nagyon szeretem őket! ^^
1 felhasználónak tetszik:
Byee
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!

offline






