Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.27. 08:44)
Jó reggelt! biggrin.gif 
Hűha, micsoda kép. Alig tér el a legelső képtől, ami megjelent róla... Nekem bejön PV, khmm... rolleyes.gif A körömlakkot és a piercinget leszámítva. blush.gif  laugh.gif


Jó reggelt drágám biggrin.gif
Meg van a 100 oldal, nyithatsz egy újat csak előtte szólj egy modinak, hogy ezt zárolja biggrin.gif

Akkor ezen a DT karakteren sem fogunk összeveszni rohog.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.27. 08:34)
I'm so sure you do, my darling!  thumbsup.gif He can be such a sweetheart!  thumbsup.gif 
Old skool skót akcentus? Olyan mint Douglas Henshallé? Csak mert az övét imádom, de felirat kell hozzá.  w00t.gif Viszont legalább smexy.  blush.gif 
Most akkor a David rajongók támadják a Matt rajongókat és vica versa? Egyébként valóban igazságtalanság, hogy DT sose kapott jelölést semmiért, ez a srác meg beesik és rögtön jelölik. Kicsit nem fair, de hát ilyen az élet.


Old Skool alatt azt értettem, hogy régies. Nem vészes de én kissé nehéznek találtam unsure.gif
No, real DT fan don't toss MS fans. Matt Smith fanok szállnak a DT topikba, hogy örülnünk kellene, hogy végre kapott jelölést a 'legjobb doctor ever' és van akit ez egy DT topikban zavar. rolleyes.gif