Starity

David Tennant 2

101 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 04. 10:14 #621
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 10:03)
Ők sajnos nem nagyon aktív tagjai a topiknak, szerintem nekik sem lesz bajuk az új képpel.  biggrin.gif 
Semmi hír Davidről, hiánytüneteim enyhítésére tegnap kerestem és találtam olyan interjút, amiket még soha nem hallottam. Egy poénosat meg is osztanék veletek, ha érdekel titeket  biggrin.gif 
[/img]


Oszd meg velünk, ne csigázz! biggrin.gif
2011. február 04. 11:39 #622
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.04. 10:14)
Oszd meg velünk, ne csigázz!  biggrin.gif


Még 2006-os interjú. COC barátunk azzal szórakozott, hogy sztárokat hívtak fel, beszélgettek és kértek el tőlük sztár telefonszámokat (nem liveban). A sort DT zárta (nem tudom kitől kapták meg a telefonszámát). Barátunk éppen aludt, COC felkeltette. Előző nap este DW buli volt és másnap délelőtt aludni akart volna, de COC megcsörgette és már le akarta tenni mikor DT váratlanul felvette a telefont. _nevet.gif _nevet.gif

Nagyon hallatszódik, hogy éppen akkor kelt, álmoskás hangja van és egész érthetően beszélt (talán mert még nem volt észnél rohog.gif ), nem beszélt sokat de még így is aranyos volt, pedig többet hrümmögött mint szokott. biggrin.gif
COC egy kis karácsonyi műsort készített, és ahhoz keresett sztárokat, akik beöltöznek és felolvassák a darabjához a szöveget. COC megkérdezte akar-e szerepelni benne, mire DT csak annyit felelt: Can I play baby Jesus? biggrin.gif

Igen David, pont megfelelő lettél volna erre a szerepre, magasságra és minden másra való tekintettel _nevet.gif _nevet.gif

Van még benne néhány vicces dolog amit mondott, ha érdekel valakit, beszúrom a linket biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 04. 11:46 #623
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 11:39)
Még 2006-os interjú. COC barátunk azzal szórakozott, hogy sztárokat hívtak fel, beszélgettek és kértek el tőlük sztár telefonszámokat (nem liveban). A sort DT zárta (nem tudom kitől kapták meg a telefonszámát). Barátunk éppen aludt, COC felkeltette. Előző nap este DW buli volt és másnap délelőtt aludni akart volna, de COC megcsörgette és már le akarta tenni mikor DT váratlanul felvette a telefont.  _nevet.gif  _nevet.gif 
Nagyon hallatszódik, hogy éppen akkor kelt, álmoskás hangja van és egész érthetően beszélt (talán mert még nem volt észnél  rohog.gif ), nem beszélt sokat de még így is aranyos volt, pedig többet hrümmögött mint szokott.  biggrin.gif 
COC egy kis karácsonyi műsort készített, és ahhoz keresett sztárokat, akik beöltöznek és felolvassák a darabjához a szöveget. COC megkérdezte akar-e szerepelni benne, mire DT csak annyit felelt: Can I play baby Jesus?  biggrin.gif 
Igen David, pont megfelelő lettél volna erre a szerepre, magasságra és minden másra való tekintettel  _nevet.gif  _nevet.gif 
Van még benne néhány vicces dolog amit mondott, ha érdekel valakit, beszúrom a linket  biggrin.gif


Ez nagyon édes! blush.gif blush.gif És korántsem meglepő! Nem is ő lenne, ha nem a kis Jézus szerepére fájt volna a foga így félálomban... _nevet.gif _nevet.gif Jöhet a link, legalábbis engem érdekel. biggrin.gif
2011. február 04. 12:04 #624
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.04. 11:46)
Ez nagyon édes!  blush.gif  blush.gif És korántsem meglepő! Nem is ő lenne, ha nem a kis Jézus szerepére fájt volna a foga így félálomban...  _nevet.gif  _nevet.gif Jöhet a link, legalábbis engem érdekel.  biggrin.gif




Látszik a link? Nekem nem blink.gif
2011. február 04. 12:18 #625
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 12:04)

Látszik a link? Nekem nem  blink.gif


blink.gif blink.gif Nekem sem.
2011. február 04. 13:07 #626
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.04. 12:18)
blink.gif  blink.gif Nekem sem.


Csak tudom hogy beszúrtam-e a linket vagy sem, és beszúrtam, de az Előnézetben nem látszik blink.gif No sebaj, majd legközebb rohog.gif

Most vicces kedvemben vagyok, beszéljenek helyettem a képek:

http://27.media.tumblr.com/tumblr_leijnmxey81qb84lwo1_500.jpg

rofl.gif rofl.gif
2011. február 04. 13:08 #627
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 13:07)
Csak tudom hogy beszúrtam-e a linket vagy sem, és beszúrtam, de az Előnézetben nem látszik  blink.gif No sebaj, majd legközebb  rohog.gif 
Most vicces kedvemben vagyok, beszéljenek helyettem a képek:
http://27.media.tumblr.com/tumblr_leijnmxey81qb84lwo1_500.jpg
rofl.gif  rofl.gif


nevet2.gif nevet2.gif Ez nagyon jó!!! Még ilyet, ha van! thumbsup.gif
2011. február 04. 13:11 #628
- törölt felhasználó -    
Ha már Wombats ..

http://26.media.tumblr.com/tumblr_letm2x5XHD1qb84lwo1_500.jpg

rofl.gif rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 04. 15:19 #629
- törölt felhasználó -    
Szinte éreztem, tudtam!! A múlt héten elfogott a DT fórum hiánya és bejelentkeztem egy régebbi felhasználói profilommal.
Zajlanak az események odafent biggrin.gif még mindig van húzdmegahajam vita de most valami nagyon elkapta a figyelmemet.
Azt hiszem DT haragszik a fanokra vagy valami hasonló mellow.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 04. 15:23 #630
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 15:19)
Szinte éreztem, tudtam!! A múlt héten elfogott a DT fórum hiánya és bejelentkeztem egy régebbi felhasználói profilommal. 
Zajlanak az események odafent  biggrin.gif még mindig van húzdmegahajam vita de most valami nagyon elkapta a figyelmemet.
Azt hiszem DT haragszik a fanokra vagy valami hasonló  mellow.gif  dry.gif


Wow! Izgi történik! Mesélj! wink.gif
2011. február 04. 15:30 #631
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.04. 15:23)
Wow! Izgi történik! Mesélj!  wink.gif


Nem tudom utólérni magam az infókkal mert most mindenki be van parázva a fórumokon, és külön topikokat nyitnak a témának.
A 40-ik szülinapjára szerettek volna a Team Tennant nevében a régi iskolájában (RSAMD) egy fél éves ösztöndíjat felépíteni Tennant néven. Decemberben elkezdték intézni a dolgot, és az RSAMD is belement, már készen álltak volna a pénzgyűjtésre, de DT ügynöke visszadobta, mondván semmilyen ajándék nem kell neki. Az ügynökei még soha nem mondtak ilyet. Eddig is küldtünk neki születésnapi könyvet, a kedvenc skót whisky-jét feliratos üveggel stb, az ügynökei segítettek, ők adták át Davidnek. Mi eddig sem vettem részt ezekben a dolgokban, hiszen a fórum vezetői állták az ajándékot, nekünk csak ötletet kellett adni, borítót/mintát kiválasztani stb...
Ezt meglehetősen furának találom blink.gif
2011. február 04. 15:34 #632
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 15:30)
Nem tudom utólérni magam az infókkal mert most mindenki be van parázva a fórumokon, és külön topikokat nyitnak a témának.
A 40-ik szülinapjára szerettek volna a Team Tennant nevében a régi iskolájában (RSAMD) egy fél éves ösztöndíjat felépíteni Tennant néven. Decemberben elkezdték intézni a dolgot, és az RSAMD is belement, már készen álltak volna a pénzgyűjtésre, de DT ügynöke visszadobta, mondván semmilyen ajándék nem kell neki. Az ügynökei még soha nem mondtak ilyet. Eddig is küldtünk neki születésnapi könyvet, a kedvenc skót whisky-jét feliratos üveggel stb, az ügynökei segítettek, ők adták át Davidnek. Mi eddig sem vettem részt ezekben a dolgokban, hiszen a fórum vezetői állták az ajándékot, nekünk csak ötletet kellett adni, borítót/mintát kiválasztani stb...
Ezt meglehetősen furának találom  blink.gif


Én sem értem. Ez az ösztöndíj nem igazán neki lett volna ajándék... unsure.gif Persze az ő közreműködésével létrejövő, az ő nevével fémjelzett ösztöndíj lett volna. Pedig ő jótékony típus. unsure.gif blink.gif Most ezt én sem értem. Lehet, hogy besokallt és csak úgy általában elege van?
2011. február 04. 15:45 #633
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.04. 15:34)
Én sem értem. Ez az ösztöndíj nem igazán neki lett volna ajándék...  unsure.gif Persze az ő közreműködésével létrejövő, az ő nevével fémjelzett ösztöndíj lett volna. Pedig ő jótékony típus.  unsure.gif  blink.gif Most ezt én sem értem. Lehet, hogy besokallt és csak úgy általában elege van?


David sok mindenről nem tud. Anno azt sem tudta, hogy székre gyüjtöttek neki az új RSC színházban, csak akkor szóltak neki, amikor meglett a cash.
Több gondolat is jár a fejemben, és az adminok hozzászólásai közül egy megegyezik az én gondolataimmal.
Vagy az van a dologban, hogy nem akar hírverést a dologból vagy az ügynökei kezdik már megint. Anno abból is cikk lett, hogy a DT fanok összedobták a lét a székre, több admin is úgy gondolja, hogy egy fél éves ösztöndíj David neve alatt arra engedne utalni, hogy David fizeti x y embernek, amiből vita/pletyka lehet. Jöhetnek a 'hú de gazdag' vagy 'ezt meg azt a csajt segíti pénzzel, hú, biztosan van valami oka rá' pletykák.
Ez az egyik elképzelésem, a másik az az, hogy az amerikai ügynökök visszadobják (oké, tudom, de tudjuk milyen gyerekes emberek élnek a világon).
Harmadik variáció hogy simán szimplán nem akarja hogy rá költsék a pénzüket vagy az utolsó ami remélem hogy nem igaz, megelégelte a hülye fangörlöket, akik a whodateswho és egyéb helyeken beszéltek róla és feleségéről, kiadták magukat annak, frászt kap azoktól akik követik, belenyúlnak a hajába, meg visongatnak. Ezt is elképzelhetőnek tartom de akkor már megint ott tartunk, hogy ajándékot nem illik visszautasítani és nem látom magam előtt ahogyan David azt mondja az ügynökének, hogy 'nem kell a rohadt ajándékuk, tartsák meg maguknak a hülye kis libák'

unsure.gif unsure.gif
2011. február 04. 16:40 #634
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 15:45)
David sok mindenről nem tud. Anno azt sem tudta, hogy székre gyüjtöttek neki az új RSC színházban, csak akkor szóltak neki, amikor meglett a cash. 
Több gondolat is jár a fejemben, és az adminok hozzászólásai közül egy megegyezik az én gondolataimmal.
Vagy az van a dologban, hogy nem akar hírverést a dologból vagy az ügynökei kezdik már megint. Anno abból is cikk lett, hogy a DT fanok összedobták a lét a székre, több admin is úgy gondolja, hogy egy fél éves ösztöndíj David neve alatt arra engedne utalni, hogy David fizeti x y embernek, amiből vita/pletyka lehet. Jöhetnek a 'hú de gazdag' vagy 'ezt meg azt a csajt segíti pénzzel, hú, biztosan van valami oka rá' pletykák.
Ez az egyik elképzelésem, a másik az az, hogy az amerikai ügynökök visszadobják (oké, tudom, de tudjuk milyen gyerekes emberek élnek a világon).
Harmadik variáció hogy simán szimplán nem akarja hogy rá költsék a pénzüket vagy az utolsó ami remélem hogy nem igaz, megelégelte a hülye fangörlöket, akik a whodateswho és egyéb helyeken beszéltek róla és feleségéről, kiadták magukat annak, frászt kap azoktól akik követik, belenyúlnak a hajába, meg visongatnak. Ezt is elképzelhetőnek tartom de akkor már megint ott tartunk, hogy ajándékot nem illik visszautasítani és nem látom magam előtt ahogyan David azt mondja az ügynökének, hogy 'nem kell a rohadt ajándékuk, tartsák meg maguknak a hülye kis libák' 
unsure.gif  unsure.gif


Ezt az utolsó lehetőséget én sem látom magam előtt. Akármennyire is az agyára mennek, szerintem ő nem ilyen. Én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy nem akar hírverést és esetleg úgy gondolja, hogy nála "nagyobbak" nevével fémjelzett ösztöndíjakat kellene alapítani. Egyébként tényleg megtévesztő, de egyértelmű, hogy ha az ösztöndíjat a fanok alapítják, akkor az nem az ő pénzéből megy, hanem a fanok pénzéből. És most jut eszembe valami, hogy idáig jutottam a fejtegetésben. Mi van, ha nem akarja, hogy mások fizessenek helyette bármit is? Mi van, ha neki ez visszás dolog lenne, ha az ő nevével fémjelzett valamit mások pénzéből szponzorálnák? Lehet, hogy így értette a "nem kell az ajándékot". unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 04. 17:19 #635
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.04. 16:40)
Ezt az utolsó lehetőséget én sem látom magam előtt. Akármennyire is az agyára mennek, szerintem ő nem ilyen. Én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy nem akar hírverést és esetleg úgy gondolja, hogy nála "nagyobbak" nevével fémjelzett ösztöndíjakat kellene alapítani. Egyébként tényleg megtévesztő, de egyértelmű, hogy ha az ösztöndíjat a fanok alapítják, akkor az nem az ő pénzéből megy, hanem a fanok pénzéből. És most jut eszembe valami, hogy idáig jutottam a fejtegetésben. Mi van, ha nem akarja, hogy mások fizessenek helyette bármit is? Mi van, ha neki ez visszás dolog lenne, ha az ő nevével fémjelzett valamit mások pénzéből szponzorálnák? Lehet, hogy így értette a "nem kell az ajándékot".  unsure.gif


Csak remélni tudom. unsure.gif
2011. február 04. 21:05 #636
- törölt felhasználó -    
Egy ösztöndíjat az adott intézmény vezetői /öregdiákjai/alapítványa etc. ír ki, nem pedig a híressé vált személy rajongótábora. Legalábbis ilyesmiről én még nem hallottam soha, s ez még abban az esetben is fura, ha végül az intézmény is benne lett volna a projectben. Ha a suli akarta volna, akkor ergo ők is kezdeményezték volna, s így biztos vagyok benne, hogy David is áldását adta volna rá (hú de sok lett a 'volna' ). Valahol nagyon is megértem emberünket; ugyanazok az emberek akarnak így tisztelegni előtte, akik korábban a kedvesét és születendő gyermeküket akarták holtan látni. Ezt nevezném kettősségnek, s ha DT helyében lennék én is azt mondanám, hogy d*ugjátok fel a pénzeteket kis hülye fanp*csák. Már bocs.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 04. 21:33 #637
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.02.04. 21:05)
Egy ösztöndíjat az adott intézmény vezetői /öregdiákjai/alapítványa etc. ír ki, nem pedig a híressé vált személy rajongótábora. Legalábbis ilyesmiről én még nem hallottam soha, s ez még abban az esetben is fura, ha végül az intézmény is benne lett volna a projectben. Ha a suli akarta volna, akkor ergo ők is kezdeményezték volna, s így biztos vagyok benne, hogy David is áldását adta volna rá (hú de sok lett a 'volna' ). Valahol nagyon is megértem emberünket; ugyanazok az emberek akarnak így tisztelegni előtte, akik korábban a kedvesét és születendő gyermeküket akarták holtan látni. Ezt nevezném kettősségnek, s ha DT helyében lennék én is azt mondanám, hogy d*ugjátok fel a pénzeteket kis hülye fanp*csák. Már bocs.


Az RSAMD is elég rosszul áll anyagilag, több skót weboldalon is írtak erről, készítettek egy lapot azok számára akik szeretnének és tudnak adományozni. Ezen az ötleten kiindulva elkezdték a dolgokat intézni, David neve alatt akartak egy ösztöndíjat/arra valót összegyűjteni és már Január közepe felé le lett minden zsírozva, David ügynökei dobták vissza azzal, hogy értékelik a jóindulatot de ne tegyék és ajándékot se küldjenek.
Ha ezek miatt a hülye p*csák miatt teszi, azt megértem, de akkor előttem összedőlt egy kép amin David és a rendes fanok vannak. Olyan jó szívmelengető sztorikat olvasni arról hogyan viselkedik normális rajongókkal de ha ez most itt megszakad .. blink.gif
2011. február 04. 21:47 #638
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.04. 21:33)
Ha ezek miatt a hülye p*csák miatt teszi, azt megértem, de akkor előttem összedőlt egy kép amin David és a rendes fanok vannak. Olyan jó szívmelengető sztorikat olvasni arról hogyan viselkedik normális rajongókkal de ha ez most itt megszakad ..  blink.gif


Ha az én gondolatmenetem szerint cselekedik akkor legszivesebben egy cinikus mosollyal az arcomon megveregetném a hátát. Azzal, hogy ezt az ötletet visszadobják és nem fogadnak el ajándékot sem azzal valamelyest érzékeltetik a fangörlökkel, hogy azért David mégsem egy marionett bábuként rángatott hülyegyerek, akire lehet kígyót-békát kiabálni, csak mert teszem azt van képe beleszeretni egy nőbe és családot alapítani (hát ki hallott már ilyet?? mad.gif mad.gif _nevet.gif ), majd jótündérke módján ajándékot küldeni, szívecskével kipingált, rúzsfoltos leveleket írni. Ideje már, hogy meghúzzon egy bizonyos határt. Eddig aranyos, kedves, elérhető volt mindenkivel, de hála helyett látjuk mi lett a végeredmény; a kisujját nyújtotta, de nekik az egész ember kellene, s ha ezt nem kapják meg, akkor ijesztő hárpiaként teljesen kivetkőznek magukból, s ilyenkor látatlanban, ismeretlenül nehéz megállapítani ez vajon hová vezethet adott szituációban.
Ez persze nem jelenti azt, hogy most David teljesen elzárkózik és felveszi a sztárságot, nem fog testőrökkel bóklászni és lesötétített limuzinnal menni még fogat mosni is. Csak hagyjon meg pár lépés távolságot, hogy a fanok ne higgyék azt, hogy DT a személyes tulajdonuk és bármit megtehetnek vele. A normális rajongókkal pedig szerintem továbbra is rendes lesz. Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 04. 22:00 #639
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.02.04. 21:47)
Ha az én gondolatmenetem szerint cselekedik akkor legszivesebben egy cinikus mosollyal az arcomon megveregetném a hátát. Azzal, hogy ezt az ötletet visszadobják és nem fogadnak el ajándékot sem azzal valamelyest érzékeltetik a fangörlökkel, hogy azért David mégsem egy marionett bábuként rángatott hülyegyerek, akire lehet kígyót-békát kiabálni, csak mert teszem azt van képe beleszeretni egy nőbe és családot alapítani (hát ki hallott már ilyet?? mad.gif  mad.gif  _nevet.gif ), majd jótündérke módján ajándékot küldeni, szívecskével kipingált, rúzsfoltos leveleket írni. Ideje már, hogy meghúzzon egy bizonyos határt. Eddig aranyos, kedves, elérhető volt mindenkivel, de hála helyett látjuk mi lett a végeredmény; a kisujját nyújtotta, de nekik az egész ember kellene, s ha ezt nem kapják meg, akkor ijesztő hárpiaként teljesen kivetkőznek magukból, s ilyenkor látatlanban, ismeretlenül nehéz megállapítani ez vajon hová vezethet adott szituációban.
Ez persze nem jelenti azt, hogy most David teljesen elzárkózik és felveszi a sztárságot, nem fog testőrökkel bóklászni és lesötétített limuzinnal menni még fogat mosni is. Csak hagyjon meg pár lépés távolságot, hogy a fanok ne higgyék azt, hogy DT a személyes tulajdonuk és bármit megtehetnek vele. A normális rajongókkal pedig szerintem továbbra is rendes lesz. Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.


Ámen. Én nem bánnám, ha lépést tartana bizonyos emberkék jelenlétében. mellow.gif
2011. február 05. 07:15 #640
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.02.04. 21:47)
Ha az én gondolatmenetem szerint cselekedik akkor legszivesebben egy cinikus mosollyal az arcomon megveregetném a hátát. Azzal, hogy ezt az ötletet visszadobják és nem fogadnak el ajándékot sem azzal valamelyest érzékeltetik a fangörlökkel, hogy azért David mégsem egy marionett bábuként rángatott hülyegyerek, akire lehet kígyót-békát kiabálni, csak mert teszem azt van képe beleszeretni egy nőbe és családot alapítani (hát ki hallott már ilyet?? mad.gif  mad.gif  _nevet.gif ), majd jótündérke módján ajándékot küldeni, szívecskével kipingált, rúzsfoltos leveleket írni. Ideje már, hogy meghúzzon egy bizonyos határt. Eddig aranyos, kedves, elérhető volt mindenkivel, de hála helyett látjuk mi lett a végeredmény; a kisujját nyújtotta, de nekik az egész ember kellene, s ha ezt nem kapják meg, akkor ijesztő hárpiaként teljesen kivetkőznek magukból, s ilyenkor látatlanban, ismeretlenül nehéz megállapítani ez vajon hová vezethet adott szituációban.
Ez persze nem jelenti azt, hogy most David teljesen elzárkózik és felveszi a sztárságot, nem fog testőrökkel bóklászni és lesötétített limuzinnal menni még fogat mosni is. Csak hagyjon meg pár lépés távolságot, hogy a fanok ne higgyék azt, hogy DT a személyes tulajdonuk és bármit megtehetnek vele. A normális rajongókkal pedig szerintem továbbra is rendes lesz. Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.


Ó, Diablám, mindig is csodáltam az eszedet. meghajolo.gif Valahogy úgy érzem, hogy most nagyon igazat szóltál. Szegény embert a fanjai nemcsak népszerűvé és sikeressé tették, hanem szerencsétlenné és megalázottá is. Valóban...ezek a fanok akarnak neki ajándékot küldeni, akik azt tervezgették, hogyan fogják megölni a gyermekét? sad.gif Poor, David... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok