Starity

David Tennant 2

101 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 08. 08:49 #661
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Hát ez? biggrin.gif

Új oldal!
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. február 08. 08:52 #662
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 08:41)
Have a smiling DT pic.  biggrin.gif Elképzelésem sincs hol és mikor készült de DT mosolyog, biztosan jól érezte magát  biggrin.gif 
http://img269.imageshack.us/img269/2084/31339916.jpg


Sweet. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 08. 09:05 #663
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.08. 08:49)
Hát ez?  biggrin.gif
Új oldal!
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif


Szerintem DW Season 4 Press Launch de nem biztos pardon.gif

Tegnap néztem a Gridlock epizódot. Szívbemarkoló, ahogyan Doctor Gallifreyről beszél. smileeee.gif

http://i252.photobucket.com/albums/hh22/Paksena/dttdg01.jpg
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 08. 09:07 #664
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 09:05)
Tegnap néztem a Gridlock epizódot. Szívbemarkoló, ahogyan Doctor Gallifreyről beszél.  smileeee.gif http://i252.photobucket.com/albums/hh22/Paksena/dttdg01.jpg


Jaj, nagyon szeretem azt a részt! Annyira édes, csupa macsek... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 08. 09:36 #665
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.08. 09:07)
Jaj, nagyon szeretem azt a részt! Annyira édes, csupa macsek...  rohog.gif


Tisztára úgy beszél Gallifreyről mintha tényleg onnan jött volna. rohog.gif Nézel a szemébe, beszél arról, hogy milyen volt ott az élet és azt kívánod bárcsak te is ott laknál.

Fordítok nektek Blackpoolt. Megoldottam a gondot, nyelvújító leszek. Amikre nem találok értelmes magyar kifejezést, oda kitalálok én magyar szavakat. Ez van pardon.gif

Valakinek nagyon mocskos szája van a Blackpoolban. Ripley mindenkivel nagyon csúnyán beszél.

Gondoltam Sally értse már, hogy a pasija miket mond a háta mögött ..

"I'll start with his wife. I'm good with wives" http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 08. 09:39 #666
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 09:36)
Gondoltam Sally értse már, hogy a pasija miket mond a háta mögött ..
"I'll start with his wife. I'm good with wives" http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png


De már jó útra tért... pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 08. 09:41 #667
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.08. 09:39)
De már jó útra tért... pardon.gif


Tegnap nem úgy láttam. Ha csak nem te vagy az, akit Natalienak hívnak http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 08. 12:18 #668
- törölt felhasználó -    
Fright Night UK premier Szeptember 2 biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 08. 13:26 #669
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 12:18)
Fright Night UK premier Szeptember 2  biggrin.gif


Ez nekünk jó, vagy rossz? Mármint maga a film? Mintha úgy emlékeznék, hogy te, Kate, nem igazán díjazod... unsure.gif
2011. február 08. 13:29 #670
klaudia15
klaudia15
Black Veil Brides Army<3<3
 
StátuszBlack Veil Brides<3<3<3<3my heros
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 1512
Csatolások: 28
Azonosító: 141249
Offline offline
nagyon bírom a.a ki vagy dokiban nagyon jól játsza a szerepét. thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. február 08. 13:33 #671
BlackPrincess...stb.
BlackPrincess...stb.
Like Daniel
 
StátuszWhat is the point of living? NOTHING! Never was!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 10.09.25.
Hozzászólás: 2523
Csatolások: 62
Azonosító: 135221
Offline offline
Idézet (klaudia15 @ 2011.02.08. 13:29)
nagyon bírom a.a ki vagy dokiban nagyon jól játsza a szerepét. thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif


Igen, jól mondod!
2011. február 08. 13:35 #672
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.08. 13:26)
Ez nekünk jó, vagy rossz? Mármint maga a film? Mintha úgy emlékeznék, hogy te, Kate, nem igazán díjazod...  unsure.gif


Nem tudom, hogy nektek jó-e vagy nem, én kb annyira várok rá, mint más sima egyszerű filmre. Nem fog el az a hű de nagyon látni akarom már érzés. De biztos is, hogy ezért nem megyek le Budapestre, megnézni moziban. Lesz benne vagy össz vissz 20 percig, abból kivágnak 3 vagy 4 percet, alátesznek valami szinkront, 3D-ben sem lesz, furcsán is fog kinézni. Fenébe a Fright Nighttal, a Unitedot jobban várom és azt a projektet amit legközelebb csinál majd. Fogalmam sincs mi az, de remélem valami jó biggrin.gif

Nem díjazom, mert nem szeretem a vámpíros filmeket, sem a remake verziókat. Még csak nem is néz ki jól és nem is használja a skót akcentusát. Mire várjak akkor? pardon.gif

Én a premier dátumának örülök, mert oda biztosan elmegy és talán valaki csinál róla egy jó képet amit kitehetek profilfotónak laugh.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 08. 13:38 #673
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 13:35)
Még csak nem is néz ki jól és nem is használja a skót akcentusát. Mire várjak akkor? pardon.gif


blush.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 08. 13:40 #674
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 13:35)
Fenébe a Fright Nighttal, a Unitedot jobban várom és azt a projektet amit legközelebb csinál majd. Fogalmam sincs mi az, de remélem valami jó  biggrin.gif 
Nem díjazom, mert nem szeretem a vámpíros filmeket, sem a remake verziókat. Még csak nem is néz ki jól és nem is használja a skót akcentusát. Mire várjak akkor? pardon.gif
Én a premier dátumának örülök, mert oda biztosan elmegy és talán valaki csinál róla egy jó képet amit kitehetek profilfotónak  laugh.gif  rohog.gif


Fő az őszinteség! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 08. 14:15 #675
- törölt felhasználó -    
Én ilyen vagyok és kész biggrin.gif Gondolom, hogy barátunk megtett mindent amit tudott, biztosan jól fog szerepelni, de nálam az alapsztori sem stimmel, ezért nem megyek le megnézni, ami nem azt jelenti, hogy később nem fogom valamilyen úton módon megnézni rolleyes.gif biggrin.gif
Igen, azt is megmondtam, hogy nekem nem tetszik. A Recoveryben és a Duck Patrolban sem tetszett, még is megnéztem. A színészi alakításán nem ront, 0 kedvem van a filmhez, ha jobban nézne ki, akkor is 0 lenne pardon.gif

Inkább így állok hozzá, mint sem úgy, ahogyan más fangörlök akik már visszaszámolják a napokat. Már nagyon szeretnék látni Davidet 3D-ben, de mind tudjuk, hogy miért .. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 08. 14:28 #676
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 14:15)
Én ilyen vagyok és kész  biggrin.gif Gondolom, hogy barátunk megtett mindent amit tudott, biztosan jól fog szerepelni, de nálam az alapsztori sem stimmel, ezért nem megyek le megnézni, ami nem azt jelenti, hogy később nem fogom valamilyen úton módon megnézni  rolleyes.gif  biggrin.gif 
Igen, azt is megmondtam, hogy nekem nem tetszik. A Recoveryben és a Duck Patrolban sem tetszett, még is megnéztem. A színészi alakításán nem ront, 0 kedvem van a filmhez, ha jobban nézne ki, akkor is 0 lenne pardon.gif
Inkább így állok hozzá, mint sem úgy, ahogyan más fangörlök akik már visszaszámolják a napokat. Már nagyon szeretnék látni Davidet 3D-ben, de mind tudjuk, hogy miért .. dry.gif


Na igen, mind ismerjük a szűk bőrnaci történetét. dry.gif
Egyébként azt szeretem benned, hogy nem vagy elvakult fan. Ebben nagyon hasonlítunk. wink.gif Ha valami nem tetszik, akkor se tetszik, ha a bárki formás popsija látszik benne! Egy film nem ettől jó. David meg, mint már tudjuk, azért jóval érdemesebb színész annál, minthogy megelégedjünk egy bőrnacival...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 08. 14:50 #677
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.08. 14:28)
Na igen, mind ismerjük a szűk bőrnaci történetét.  dry.gif 
Egyébként azt szeretem benned, hogy nem vagy elvakult fan. Ebben nagyon hasonlítunk.  wink.gif Ha valami nem tetszik, akkor se tetszik, ha a bárki formás popsija látszik benne! Egy film nem ettől jó. David meg, mint már tudjuk, azért jóval érdemesebb színész annál, minthogy megelégedjünk egy bőrnacival...


Én attól félek, hogy sok elvakult fan van. Ami most is van, már az is bőven elég, szeretném hozzátenni, de mi lesz, ha akkora promót tesznek hozzá, mint Andrew Garfieldhoz tesznek? Andrew úgy tűnik jól viseli a hírnevet, sokan szeretik és szidják a hazájában, pedig nem értem, ő amerikai színész, de tele van vele a hócipőjük. Azzal pedig még inkább, hogy az angoloknál sorra nyeri a díjakat míg Amerika csak nem régen fedezte fel igazán .. unsure.gif

Bevallom őszintén, a dalekes manhattan-es rész óta szimpatizálok Andrew-val, tehetséges és jól néz ki. blush.gif

(No wonder The Doctor kinda fancied the guy coz he looks very good rohog.gif Yeah, sorry, they both look very good rohog.gif )
2011. február 08. 14:55 #678
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 14:50)
Én attól félek, hogy sok elvakult fan van. Ami most is van, már az is bőven elég, szeretném hozzátenni, de mi lesz, ha akkora promót tesznek hozzá, mint Andrew Garfieldhoz tesznek? Andrew úgy tűnik jól viseli a hírnevet, sokan szeretik és szidják a hazájában, pedig nem értem, ő amerikai színész, de tele van vele a hócipőjük. Azzal pedig még inkább, hogy az angoloknál sorra nyeri a díjakat míg Amerika csak nem régen fedezte fel igazán ..  unsure.gif 
Bevallom őszintén, a dalekes manhattan-es rész óta szimpatizálok Andrew-val, tehetséges és jól néz ki. blush.gif 
(No wonder The Doctor kinda fancied the guy coz he looks very good  rohog.gif Yeah, sorry, they both look very good  rohog.gif )


Banyek, akkor én most tudtam meg, hogy Andrew Garfield amcsi. rohog.gif Annyira imádják az angolok, hogy fel sem merült bennem a lehetőség, miszerint nem brit. pardon.gif Nekem amúgy nem tetszik, akkor már inkább David, de 100x. biggrin.gif Viszont ő se rossz színész.
Egyébként szerintem is sok mostanában az elvakult fan. Mindenáron védik a kedvenceiket, a legkisebb jogos kritika felmerülése esetében is. De még ez a legkevesebb. Nekem nem tetszik ez az új divat, hogy a rajongók a magukénak akarják tudni kedvencüket. Milyen dolog ez már? Ha valamit a magáénak akar tudni, vegyen kutyát, vagy hörcsögöt, a rabszolgaság kora rég lejárt! dry.gif
2011. február 08. 15:05 #679
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.08. 14:55)
Banyek, akkor én most tudtam meg, hogy Andrew Garfield amcsi.  rohog.gif Annyira imádják az angolok, hogy fel sem merült bennem a lehetőség, miszerint nem brit. pardon.gif Nekem amúgy nem tetszik, akkor már inkább David, de 100x. biggrin.gif Viszont ő se rossz színész.
Egyébként szerintem is sok mostanában az elvakult van. Mindenáron védik a kedvenceiket, a legkisebb jogos kritika felmerülése esetében is. De még ez a legkevesebb. Nekem nem tetszik ez az új divat, hogy a rajongók a magukénak akarják tudni kedvencüket. Milyen dolog ez már? Ha valamit a magáénak akar tudni, vegyen kutyát, vagy hörcsögöt, a rabszolgaság kora rég lejárt!  dry.gif


Andrew amerikai, de szerintem valamelyik szülője angol lehet másképpen nem lehet ilyen jó angol akcentusa unsure.gif
Igen, az angolok nagyon szeretik, sorra kapja a díjakat és meg vannak érte bolondulva csak ennek még nem igazán volt híre amíg nem lett a Pókember főszereplője/Facebook szereplője. Úgy veszem észre hogy az amcsik nem tudják mi a jó nekik, mert sír a szájuk állandóan hogy ez meg az. Andrew igen is jó színész és elég gáz, hogy Angliáig el kell mennie egy jó drámáért. A Boy A olyan film volt, hogy szétsírtam a sminkemet mellow.gif

Inkább David? Hmm ... Az én házam ablakán mindkettő kopogtathatna, egyiket sem küldeném haza http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png

Őrült fanokból egyre több van. Nem is tudom miért vitáznak úgy a sztárok felett (nem csak David) mintha csak darab húsok lennének? EZ van, el kell fogadni a helyzetet, lehet nem egyet érteni a döntéseikkel de még ilyet kérem szépen ... blink.gif
2011. február 08. 15:15 #680
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 15:05)

Inkább David? Hmm ... Az én házam ablakán mindkettő kopogtathatna, egyiket sem küldeném haza http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png


Ha megcsillantaná ezt a mosolyt, én sem hagynám ázni az eresz alatt. biggrin.gif Egy teára jó lenne nálam, de csak egy teára, mert sajna foglalt vagyok és csacsi öreg medvém túr-zúz ha ránézek más pasira. _nevet.gif
101 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok