Starity

David Tennant 2

101 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 14. 15:20 #801
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.14. 15:17)

Ennél egyszerűbb módját nem látok arra, hogy Doktor legyél. Nem csak gyors de ingyenes is  thumbsup.gif 
Nem, nem néztem meg, de nem is akarom. Nem sietek vele. Ha állandóan David munkája után koslatnék, nem maradna idő másra. Pedig mennyi felfedezetlen tehetség van még ..  rolleyes.gif


Szóval most ápolgatod a felfedezetlen tehetségeket is. thumbsup.gif Azért ne hanyagold túlságosan a drága Davidet, még a végén elszontyolodik, hogy ritka fellelhetőségű józan rajongói közül egy eltévelyedett... rohog.gif
2011. február 14. 15:33 #802
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.14. 15:20)
Szóval most ápolgatod a felfedezetlen tehetségeket is.  thumbsup.gif Azért ne hanyagold túlságosan a drága Davidet, még a végén elszontyolodik, hogy ritka fellelhetőségű józan rajongói közül egy eltévelyedett...  rohog.gif


Majd a Fright Night után nem akar látni egyet sem, nekem elhiheted. mellow.gif Még egy olyan cikk, hogy mit gondolnak Davidről a fanok és miért várják olyan nagy kedvvel a filmet és nem fogja zavarni ha egy rajongó sem kerül az útjába. Soha nem éreztem még Davidoverloadot de néha kell egy kis lazítás. Nem ő az egyetlen tehetséges színész és ha állandóan a drámáit lesném .. szükség van egy kis frissítésre. Mondjuk tegnap előtt megnéztem a Never let me go filmet és az olyan film volt, hogy nem sírtam de ha érzékeny lennék, azt mondanám, hogy nincs kedvem élni tovább.

Sally Sparrow és Frank magyon jók benne, eszméletlen blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 14. 15:50 #803
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.14. 15:33)
Majd a Fright Night után nem akar látni egyet sem, nekem elhiheted.  mellow.gif Még egy olyan cikk, hogy mit gondolnak Davidről a fanok és miért várják olyan nagy kedvvel a filmet és nem fogja zavarni ha egy rajongó sem kerül az útjába. Soha nem éreztem még Davidoverloadot de néha kell egy kis lazítás. Nem ő az egyetlen tehetséges színész és ha állandóan a drámáit lesném .. szükség van egy kis frissítésre. Mondjuk tegnap előtt megnéztem a Never let me go filmet és az olyan film volt, hogy nem sírtam de ha érzékeny lennék, azt mondanám, hogy nincs kedvem élni tovább. 
Sally Sparrow és Frank magyon jók benne, eszméletlen  blink.gif


Davidoverload? Én egyszer éreztem overloadot, már ami a kedvencemet illeti, de az nem is az volt, hanem inkább egy kisebb mértékű csalódás. Akkor úgy egy évig elég volt belőle, nem akartam tudni róla, hogy teszi tönkre saját magát. sad.gif
Amúgy igazad van, néha kell valami más is. Ha mindig ugyanazokat a filmeket nézed, egy idő után, bármennyire jók is, megunod őket. pardon.gif
Amúgy melyik cikkre gondolsz pontosan? unsure.gif
2011. február 14. 16:05 #804
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.14. 15:50)
Davidoverload? Én egyszer éreztem overloadot, már ami a kedvencemet illeti, de az nem is az volt, hanem inkább egy kisebb mértékű csalódás. Akkor úgy egy évig elég volt belőle, nem akartam tudni róla, hogy teszi tönkre saját magát.  sad.gif 
Amúgy igazad van, néha kell valami más is. Ha mindig ugyanazokat a filmeket nézed, egy idő után, bármennyire jók is, megunod őket. pardon.gif
Amúgy melyik cikkre gondolsz pontosan?  unsure.gif


Talán Júliusban vagy Augusztusban jelent meg egy cikk youtube-os kommentekből. Kíváncsiak voltak arra, hogy az emberek mit szólnak David akcentusához és bukásához. Voltak szívesek of course kiragadni a negatív kommenteket, amerikai akcentust ocsmároló brit állampolgárét és egy amcsi emberkéjét, aki rossz Michael Sheen/Jim Carrey utánzatnak nevezte Davidet. A többiről nem tudni honnan valóak, de a sok 'értelmes' komment között csak olyan volt, ami fájlalta hogy David elmegy és rossz volt hallani az akcentusát, a nem negatív kommentek meg arról szóltak, hogy 'mindegy minden filmben szerepel, ha sz*r, akkor is megnézi mert David HOT' és hasonló baromságok. Barátunk nem azért színjátszik és szerepel filmekben, hogy aztán ne vegyék figyelembe a tehetségét. Elég gáz, hogy sokan így állnak hozzá. Ő persze azt sem érti mit találnak benne az emberek szépnek. Mindkét dologtól a falra tudna mászni.
2011. február 14. 16:19 #805
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.14. 16:05)
Talán Júliusban vagy Augusztusban jelent meg egy cikk youtube-os kommentekből. Kíváncsiak voltak arra, hogy az emberek mit szólnak David akcentusához és bukásához. Voltak szívesek of course kiragadni a negatív kommenteket, amerikai akcentust ocsmároló brit állampolgárét és egy amcsi emberkéjét, aki rossz Michael Sheen/Jim Carrey utánzatnak nevezte Davidet. A többiről nem tudni honnan valóak, de a sok 'értelmes' komment között csak olyan volt, ami fájlalta hogy David elmegy és rossz volt hallani az akcentusát, a nem negatív kommentek meg arról szóltak, hogy 'mindegy minden filmben szerepel, ha sz*r, akkor is megnézi mert David HOT' és hasonló baromságok. Barátunk nem azért színjátszik és szerepel filmekben, hogy aztán ne vegyék figyelembe a tehetségét. Elég gáz, hogy sokan így állnak hozzá. Ő persze azt sem érti mit találnak benne az emberek szépnek. Mindkét dologtól a falra tudna mászni.


Cikk youtube-os kommentekből? blink.gif Na, az az újságíró is nagyon unatkozhatott. dry.gif
Én néha úgy tudom sajnálni Davidet. Mert ugye ő akart Doki lenni és teljesült is ez az álma, és valószínűleg ez őt borzasztóan boldoggá tette, csak éppen ami utána jött és még jönni fog, az már nem teszi olyan boldoggá őt. Ez valahogy nem neki való, én úgy érzem. Félek, hogy egyszer túlcsordul a bili... unsure.gif Jó lenne, ha egy normális kerékvágást találna magának. Ha normális, mély mondanivalójú filmekben/darabokban vállal szerepet, egy idő után úgyis lekopnak róla az idióták, mert unalmas lesz nekik és csak azok maradnak, akik igazán szeretik. Viszont, ha tovább erőltetik ezt az amcsi baromságot, nem lehet túl jó vége a dolognak... sad.gif
2011. február 14. 16:46 #806
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.14. 16:19)
Cikk youtube-os kommentekből?  blink.gif Na, az az újságíró is nagyon unatkozhatott.  dry.gif 
Én néha úgy tudom sajnálni Davidet. Mert ugye ő akart Doki lenni és teljesült is ez az álma, és valószínűleg ez őt borzasztóan boldoggá tette, csak éppen ami utána jött és még jönni fog, az már nem teszi olyan boldoggá őt. Ez valahogy nem neki való, én úgy érzem. Félek, hogy egyszer túlcsordul a bili... unsure.gif Jó lenne, ha egy normális kerékvágást találna magának. Ha normális, mély mondanivalójú filmekben/darabokban vállal szerepet, egy idő után úgyis lekopnak róla az idióták, mert unalmas lesz nekik és csak azok maradnak, akik igazán szeretik. Viszont, ha tovább erőltetik ezt az amcsi baromságot, nem lehet túl jó vége a dolognak... sad.gif


Én nem tudom sajnálni. Magának keresi a bajt.
Szerintem a skatulyától fél. Amerikában azt mondták neki, hogy túl melegnek néz ki és csúnya, ilyen fejjel ne is álmodjon róla, hogy a Fright Night főszereplője legyen. Kérdem én, mi lehet az az egyetlen indok amiért David elviseli ezt a hangnemet és hozzáállást? Szerintem csak is a lé. Még is mit pattognak? Russel Brandnak tálcán kínálták a lehetőséget, Davidnek meg castingolni kellett WTF És akkor a szemébe mondják, hogy jó vagy, egész jó, de Colin szebb nálad, ezért te csak Peter leszel .. mellow.gif
Akinek még ez is megfelel, tudatában van annak, hogy mi a helyzet fangörlök terén, és erre vállalkozik, az magának keresi a bajt. Nem muszáj Hollyweirdbe menni a sikerért, bár a skatulya szempontjából tök jó, egy újabb hülye amcsi vámpíros film, köteleken lóg, míg szép arcú Colin megmenti a világot .. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 15. 08:14 #807
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (klaudia15 @ 2011.02.14. 15:16)
annyira imádom főleg a ki vagy,dokiban!! thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif


Ha jól rémlik, egyszer már beírtál ide, s majdnem szó szerint ugyanezt... rolleyes.gif

Tök jó, hogy szereted Davidet, jó látni, hogy nem csak ez a maréknyi csapat ilyen "aktív" fan.

Azt is írtad, hogy főleg a Ki vagy, doki?-ban szereted. Még mit láttál tőle? smileeee.gif
2011. február 15. 08:18 #808
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Csajok, képzeljétek. Szereztem Davidnek egy újabb "fan"t. rohog.gif Egy sci-fi rajongó ismerősömnek adtam pár New Who epizódot és beleszeretett. biggrin.gif Ten a kedvence, bár hozzá kell tennem, hogy Nine-t még sajnos nem látta, de Eleven nem igazán jött be neki. rohog.gif

Úgyhogy megígértem neki, hogy megkapja az egész New Who-t és a filmet. tongue.gif Plusz erősen elgondolkoztam a Torchwoodon is... Azt szerintem szintén nagyon bírná... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 15. 08:20 #809
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.15. 08:18)
Csajok, képzeljétek. Szereztem Davidnek egy újabb "fan"t.  rohog.gif Egy sci-fi rajongó ismerősömnek adtam pár New Who epizódot és beleszeretett.  biggrin.gif Ten a kedvence, bár hozzá kell tennem, hogy Nine-t még sajnos nem látta, de Eleven nem igazán jött be neki.  rohog.gif
Úgyhogy megígértem neki, hogy megkapja az egész New Who-t és a filmet. tongue.gif Plusz erősen elgondolkoztam a Torchwoodon is... Azt szerintem szintén nagyon bírná...  biggrin.gif


Jó vagy Sally thumbsup.gif
A Torchwoodban én nem lennék biztos, de persze te talán jobban ismered. A TW-hoz gyomor kell, a Jack/Ianto vonal nem mindenkinek jön be (nekem sem, de engem hidegen hagy, attól még nézem a sorozatot)
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 15. 08:47 #810
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jó reggelt, kedveseim!
Van-e már valami hír esetleg a Hobbitról? Szerepel, nem szerepel? unsure.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 15. 09:43 #811
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.15. 08:47)
Jó reggelt, kedveseim!
Van-e már valami hír esetleg a Hobbitról? Szerepel, nem szerepel?  unsure.gif 
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif


Nem tudunk semmit. És nem is fogunk, mert David soha nem mondja meg, hogy miben fog szerepelni. Majd egyszer látjuk a képeket, amint ő is ott van a többiek között, kisminkelve, vagy a fanok tweetjeiből kiderül, hogy látták Davidet arra felé, akkor lesz biztos a dolog. Vagy akkor, ha valaki megerősíti, hogy már végzett is a jelenetekkel.
Nekem gyanús ez a sok huzavona a film körül, szerintem szerepelni fog benne. mellow.gif

Más. Van itt valakinek ELTE-s ismerőse?
2011. február 15. 09:54 #812
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.15. 09:43)
Van itt valakinek ELTE-s ismerőse?


*jelentkezik*
2011. február 15. 10:08 #813
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.15. 09:54)
*jelentkezik*


Tegnap olvasgattam hogy mi újság magyar DT fanok terén. Szépen lassan, de egyre több van belőlük. blink.gif Találtam egy blogot, a csaj az ELTE-re járt és azt írta megnézték történelem órán az Einstein & Eddingtont és ki is elemezték. Ha ez így van, akkor annak csak örülök.
Nem arról van szó, hogy unom a banánt, de semmi DT hír és esküszöm érdekel hogyan halad DT karrierje és ismeri meg nálunk az ország. Szeretem azt is olvasni, hogy mennyi helyen ott van haverunk, ilyen vagy olyan formában. Tök poén. Nekünk töri órán bezzeg a Hetedik pecsét filmet kellett nézni mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 15. 10:15 #814
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.15. 10:08)
Tegnap olvasgattam hogy mi újság magyar DT fanok terén. Szépen lassan, de egyre több van belőlük. blink.gif  Találtam egy blogot, a csaj az ELTE-re járt és azt írta megnézték történelem órán az Einstein & Eddingtont és ki is elemezték. Ha ez így van, akkor annak csak örülök.
Nem arról van szó, hogy unom a banánt, de semmi DT hír és esküszöm érdekel hogyan halad DT karrierje és ismeri meg nálunk az ország. Szeretem azt is olvasni, hogy mennyi helyen ott van haverunk, ilyen vagy olyan formában. Tök poén. Nekünk töri órán bezzeg a Hetedik pecsét filmet kellett nézni  mellow.gif


Töri szakos (ELTE) ismerősöm sajnos nincsen. Geológus szakos a barátosném. Meg van egy - azt hiszem - anglisztikás csajszi is. smileeee.gif

Egyébként nagyon klassz, hogy normális filmeket nézetnek az emberrel. smileeee.gif
2011. február 15. 12:52 #815
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.15. 10:15)
Töri szakos (ELTE) ismerősöm sajnos nincsen. Geológus szakos a barátosném. Meg van egy - azt hiszem - anglisztikás csajszi is.  smileeee.gif
Egyébként nagyon klassz, hogy normális filmeket nézetnek az emberrel.  smileeee.gif


Neki tetszett a film, bár nem tűnt DT fannak. Nálam ez a film nem igazán jött be. És ennek semmi köze ahhoz, hogy hogyan nézett ki a filmben. Nekem kissé laposnak tűnt a sztori, kb fél úton de attól függetlenül végülis jó. Mondjuk, elsőre nekem sem esett le, hogy Eddington meleg, csak felhívták rá a szíves figyelmemet unsure.gif
2011. február 16. 08:21 #816
- törölt felhasználó -    
Help!! Egy ideje már írogat nekem egy kétségbe esett ??? fiú gmailen 10 regenjével kapcsolatban. Mit csináljak vele? Azt állítja, hogy még nagyon fiatal és állandóan sír mikor közeleg a regen rész de nem meri végignézni. Hülye kérdéseket tesz fel amikre én sem tudok normális választ adni. Mit csináljak? Mondjátok már meg unsure.gif
2011. február 16. 08:31 #817
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 08:21)
Help!! Egy ideje már írogat nekem egy kétségbe esett ??? fiú gmailen 10 regenjével kapcsolatban. Mit csináljak vele? Azt állítja, hogy még nagyon fiatal és állandóan sír mikor közeleg a regen rész de nem meri végignézni. Hülye kérdéseket tesz fel amikre én sem tudok normális választ adni. Mit csináljak? Mondjátok már meg  unsure.gif


Öhmm...drágám, ez igen nehéz kérdés. Ugye arról van szó, amikor 10 átalakul 11é, ugye? Csak kérdem, mert ugye DW-ben még nem vagyok otthon. Meg ugye a hülye kérdéseket se látom. Ha nagyon idegesít, egyszerűen ne vegyél róla tudomást. Ha meg túl jószívű vagy, akkor próbáld meg a racionális gondolkodás felé fordítani naiv kis lényét... unsure.gif
2011. február 16. 08:39 #818
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 08:21)
Help!! Egy ideje már írogat nekem egy kétségbe esett ??? fiú gmailen 10 regenjével kapcsolatban. Mit csináljak vele? Azt állítja, hogy még nagyon fiatal és állandóan sír mikor közeleg a regen rész de nem meri végignézni. Hülye kérdéseket tesz fel amikre én sem tudok normális választ adni. Mit csináljak? Mondjátok már meg  unsure.gif


Két javaslatom van. Vagy állítsd be szűrőre a címét és automatikusan töröld/küldd át a spamekhez, vagy próbálj hatni rá és próbáld azt, amit Grace is mondott. Mit lehet tudni a srácról? Hány éves? A sztorid alapján 10 és 14 közé tenném. smileeee.gif (ennek a korosztálynak viszont általában "mondhatsz bármit" elengedi a füle mellett dry.gif - kivételek persze mindig akadnak...)
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. február 16. 08:42 #819
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.16. 08:31)
Öhmm...drágám, ez igen nehéz kérdés. Ugye arról van szó, amikor 10 átalakul 11é, ugye? Csak kérdem, mert ugye DW-ben még nem vagyok otthon. Meg ugye a hülye kérdéseket se látom. Ha nagyon idegesít, egyszerűen ne vegyél róla tudomást. Ha meg túl jószívű vagy, akkor próbáld meg a racionális gondolkodás felé fordítani naiv kis lényét...  unsure.gif


Azt mondja hajlandó lenne megnézni a regenerációt, de csak akkor ha tudja, hogy 10 jó helyre kerül. Kérdezte hogy 10 hova kerül a regeneráció után és mondta hogy reméli, jó helyre, más különben nem akarja látni. Mondtam neki, hogy egy számunkra láthatatlan helyre megy '10' erre visszaírt, hogy nem a Pokolba, ugye? Mondtam neki, hogy biztosan a Mennybe megy, ahol valószínűleg banana daliquirit iszik és sokkal jobban érzi magát. Most visszaírt, hogy lehetne visszahozni a sztoriba 10et ha a Mennyben van. Azt mondta szeretne vele találkozni mert álmodott vele és nagyon jól el voltak együtt blink.gif blink.gif
2011. február 16. 08:52 #820
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 08:42)
Azt mondja hajlandó lenne megnézni a regenerációt, de csak akkor ha tudja, hogy 10 jó helyre kerül. Kérdezte hogy 10 hova kerül a regeneráció után és mondta hogy reméli, jó helyre, más különben nem akarja látni. Mondtam neki, hogy egy számunkra láthatatlan helyre megy '10' erre visszaírt, hogy nem a Pokolba, ugye? Mondtam neki, hogy biztosan a Mennybe megy, ahol valószínűleg banana daliquirit iszik és sokkal jobban érzi magát. Most visszaírt, hogy lehetne visszahozni a sztoriba 10et ha a Mennyben van. Azt mondta szeretne vele találkozni mert álmodott vele és nagyon jól el voltak együtt  blink.gif  blink.gif


Jajj! blink.gif Azt javaslom, és most nagyon gonosz leszek, de menekülj! Volt már "találkám" hasonló elmékkel. Sajnos innen a távolból nem igazán tudsz neki segíteni. Ha van rá időd, kedved, persze foglalkozhatsz vele, de nálam az ilyesmi még sose sült el jól. sad.gif Azért most belegondoltam, szegény kisfiú milyen pokoli magányos lehet, ha 10 ilyen sokat jelent neki... sad.gif
101 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok