Starity

David Tennant 2

101 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 23. 08:35 #901
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jó reggelt mindenkinek! beer.gif
Erosz, üdv a klubban! beer.gif
Ma megpróbálok némileg aktívabb lenni, mint amilyen tegnap voltam, de sajnos ez is a főnökömön múlik. rolleyes.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif

Aye, David, really! dry.gif

rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. február 23. 08:40 #902
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép jó reggelt mindenkinek. Remélem mindenki frissen és üdén kimászott már az ágyikójából... rohog.gif

http://www.absoluteradio.co.uk/images/galleries2/20091112/1258019521_bc_dt003.jpg
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. február 23. 08:48 #903
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 08:40)
Szép jó reggelt mindenkinek. Remélem mindenki frissen és üdén kimászott már az ágyikójából...  rohog.gif 
http://www.absoluteradio.co.uk/images/galleries2/20091112/1258019521_bc_dt003.jpg


Hasonló fejet vágtam én is reggel fél 6kor dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 23. 12:02 #904
- törölt felhasználó -    
Have some pictures, just because ...

http://i638.photobucket.com/albums/uu108/kandywho/LJDownloads/photoshootdavid-hamletarticle.jpg

http://i638.photobucket.com/albums/uu108/kandywho/LJDownloads/tvappearancesfridaynightproject-grin.jpg

http://i252.photobucket.com/albums/hh22/Paksena/FlexDoc.jpg
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, Erosz
2011. február 23. 12:07 #905
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Az első kicsit fura, nem tudom, hogy tetszik-e, de a második nagyon aranyos! blush.gif w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 23. 12:49 #906
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.23. 12:07)
Az első kicsit fura, nem tudom, hogy tetszik-e, de a második nagyon aranyos!  blush.gif  w00t.gif


Nekem nagyon tetszik az első. Nem tudom miért pardon.gif
A második jó választás. BBC Breakfast interjú az előző napi NTA 2008-as bejelentésről, hogy elhagyja a DW-t. Barátunk mosolygott de a szemén látszik a szomorúság. Imádom azt a barna mellényt amire rajta van lol Davidnek vannak ruhái, amiket mindig ugyanarra az alkalomra vesz fel. Erre is csak felhívták a szíves figyelmemet. A barna mellénye a 'tv műsoros mellény', van egy zöld pulcsija, az az audio recording pulcsi stb rohog.gif


Jó étvágyat mindenkinek az ebédhez rohog.gif

http://i6.photobucket.com/albums/y239/SusieQMissQ/DW-Blackpool/BP2-05a-copyrightBBC.jpg
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 23. 13:10 #907
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nagyon jó mindhárom kép, de nekem is a másodikon tetszik a legjobban... blush.gif
Davidnek jó cuccai vannak, ezt már régen megállapítottam. Kivéve a bizonyos extrém viseleteket... De a hétköznapi és műsorban szereplős darabok nekem nagyon is tetszetősek... rolleyes.gif

Ebéd, ne is mondd... Most ettem meg a perecemet. Mire hazaérek, remélem nem az lesz az ebéd, amit anya mondott, egyikhez sincs gusztusom. Inkább ennék főzeléket... mellow.gif

(OFF Az előbb voltam bent a 11. osztályban németórát tartani. Tök lelkesen készültem rá, meg hogy hú, majd kérdeznek a gyerekek és milyen jó lesz "villogni", meg majd együtt elolvassuk, átbeszéljük... Hát egy frászt... Pár emberke dolgozott, a többit meg le sem lehetett lőni, szinte egyfolytában dumáltak... blink.gif Pedig úgy beleéltem magam, hogy végre hasznát vehetem a vérrel s verejtékkel megszerzett német nyelvvizsgámnak, erre a többség tojik bele magasról. sad.gif ON)
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 23. 13:20 #908
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 12:49)
A barna mellénye a 'tv műsoros mellény', van egy zöld pulcsija, az az audio recording pulcsi stb  rohog.gif


Erről a zöld pulcsiról van képed? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 23. 13:21 #909
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 13:20)
Erről a zöld pulcsiról van képed?  laugh.gif


Nem, nincs sad.gif


Kidding. Hogyne lenne biggrin.gif

Record pulcsi 1 és 2

biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 13:10)

(OFF Az előbb voltam bent a 11. osztályban németórát tartani. Tök lelkesen készültem rá, meg hogy hú, majd kérdeznek a gyerekek és milyen jó lesz "villogni", meg majd együtt elolvassuk, átbeszéljük... Hát egy frászt... Pár emberke dolgozott, a többit meg le sem lehetett lőni, szinte egyfolytában dumáltak... blink.gif Pedig úgy beleéltem magam, hogy végre hasznát vehetem a vérrel s verejtékkel megszerzett német nyelvvizsgámnak, erre a többség tojik bele magasról. sad.gif ON)


Jótanács. You should follow Mr. Logan's steps rohog.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_la6rsi7esT1qaaqmq.gif

biggrin.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 23. 13:36 #910
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 13:21)
Nem, nincs  sad.gif 
Kidding. Hogyne lenne  biggrin.gif 
Record pulcsi 1 és 2
biggrin.gif


laugh.gif Thanks! Nekem tetszik... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. február 23. 13:41 #911
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
TV műsoros mellény és audió felvételes zöld pulcsi... _nevet.gif Egyébként mind a kettő egész tetszetős, de nekem már az is tetszik, hogy egyáltalán ilyen változatos a ruhatára. Egyesek (tudjátok kiről beszélek konkrétan) vehetnének róla példát! blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. február 23. 15:17 #912
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 13:36)
laugh.gif Thanks! Nekem tetszik...  rolleyes.gif


Nekem is. Valahogy a hétköznapi ruhái sokkal jobbak mint amiket felvesz premierekre (van kivétel). Személy szerint kedvencem a Master és a Cat in the hat póló, esküszöm nem tudom hová tenni azt a két pólót _nevet.gif De a Pókemberes és a kérdőjeles pólója nagyon ott van biggrin.gif rohog.gif

Erosznak üzenem, hogy nem mentettem el az oldal linkjét (este volt már) szóval ma hiába kerestem a könyvjelzők között. Ha lesz egy kis időm, újrakeresem smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 23. 16:00 #913
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 15:17)
Erosznak üzenem, hogy nem mentettem el az oldal linkjét (este volt már) szóval ma hiába kerestem a könyvjelzők között. Ha lesz egy kis időm, újrakeresem  smileeee.gif



Köszönöm, ne törd ám miattad magad, most úgyis van mit olvasnom (tényleg jó sokat írtatok Davidről, és ezt nagyon köszönöm meghajolo.gif )
Mindannyian a Secret Smile-ról kérdeztetek, szóval írok arról. Angolul láttam elcsúszott felirattal, szóval most majd megpróbálom rávenni magam, hogy szerkesszek egy magyar feliratot hozzá azoknak, akiknek esetleg majd szükségük lesz rá.
Na mindegy, szóval ebben a filmben Davidtől szabályosan kirázott a hideg. Néha olyan sorozatgyilkos feje volt, és tényleg elhittem róla, hogy milyen csúnya dolgokat művel a "barátnőivel".
A Doktor szerep után azért volt jó látni ezt, mert itt igenis megmutatja, hogy milyen jó színész. Mert ugye a Doki karaktere nem igazán változik (2. évad végétől szinte végig a magányos hős figura, persze azért ezt is nagyon jól hozza) de itt valami egészen más hatása van Davidnek, így hogy kilép a hős kategóriából.
10. regenerációja után nagyon jó volt ezt újra megnézni, mert így rosszabb színben tűnt fel a pasi biggrin.gif De ugyanúgy sajnáltam, nem sokat segített...
Nem vagyok ám valami nagy kritikaíró, de aki még nem látta, mindenképp nézze meg, mert így megismerheti David egy sötétebb oldalát is. wink.gif

Más. Nem tudom, hogy láttátok e már, nekem még új volt. David reklámozott valamilyen DW DVD-t és felvette az 5. Doktor ruháját. A leendő apósa most biztos büszke rá laugh.gif
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/dt2.jpg
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 23. 16:02 #914
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.23. 16:00)
Köszönöm, ne törd ám miattad magad, most úgyis van mit olvasnom (tényleg jó sokat írtatok Davidről, és ezt nagyon köszönöm meghajolo.gif )
Mindannyian a Secret Smile-ról kérdeztetek, szóval írok arról. Angolul láttam elcsúszott felirattal, szóval most majd megpróbálom rávenni magam, hogy szerkesszek egy magyar feliratot hozzá azoknak, akiknek esetleg majd szükségük lesz rá.
Na mindegy, szóval ebben a filmben Davidtől szabályosan kirázott a  hideg. Néha olyan sorozatgyilkos feje volt, és tényleg elhittem róla, hogy milyen csúnya dolgokat művel a "barátnőivel". 
A Doktor szerep után azért volt jó látni ezt, mert itt igenis megmutatja, hogy milyen jó színész. Mert ugye a Doki karaktere nem igazán változik (2. évad végétől szinte végig a magányos hős figura, persze azért ezt is nagyon jól hozza) de itt valami egészen más hatása van Davidnek, így hogy kilép a hős kategóriából. 
10. regenerációja után nagyon jó volt ezt újra megnézni, mert így rosszabb színben tűnt fel a pasi  biggrin.gif  De ugyanúgy sajnáltam, nem sokat segített...
Nem vagyok ám valami nagy kritikaíró, de aki még nem látta, mindenképp nézze meg, mert így megismerheti David egy sötétebb oldalát is. wink.gif 
Más. Nem tudom, hogy láttátok e már, nekem még új volt. David reklámozott valamilyen DW DVD-t és felvette az 5. Doktor ruháját. A leendő apósa most biztos büszke rá laugh.gif 
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/dt2.jpg


Nekem van magyar feliratom hozzá. Kell? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 23. 16:14 #915
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 16:02)
Nekem van magyar feliratom hozzá. Kell?  smileeee.gif



Perszeee biggrin.gif Hogy összekerestem már mindenhol!!! Vagy ezt te csináltad önszorgalomból? laugh.gif
Ha megadom az e-mailemet, akkor lennél olyan kedvesdrágaaranyos és elküldenéd? Mert akkor nagyon szeretnélek meghajolo.gif wub.gif
2011. február 23. 16:20 #916
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.23. 16:14)
Perszeee biggrin.gif  Hogy összekerestem már mindenhol!!! Vagy ezt te csináltad önszorgalomból? laugh.gif 
Ha megadom az e-mailemet, akkor lennél olyan kedvesdrágaaranyos és elküldenéd? Mert akkor nagyon szeretnélek  meghajolo.gif  wub.gif


Önszorgalom. Másképpen nem tudok róla beszélni szinte senkivel sem. David skót akcentusa zavaró tud lenni, főleg azoknak, akik nem tanulnak angolt hosszú ideje. Majd ha visszaolvasod a topikot, látod majd, hogy nekem is időbe tartott mire hozzászoktam rohog.gif (Azt láttad, hogy ez már a második topik? Egy 100 oldalas topikot már lenyomtunk biggrin.gif laugh.gif )de most már megy.

Igen, küld priviben a címedet és elküldöm este a feliratot. Elmúltál már 18? Minden kedves itteni DT fan kérésére nincsenek kicsillagozva a csúnya szavak (nem is tudom miért akarták ezt így rohog.gif ) de ha nem múltál el annyi, kicsillagozom neked smileeee.gif

El sem hiszem, hogy egyel többen vagyunk a topikban biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Erosz, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 23. 16:31 #917
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 16:20)
Önszorgalom. Másképpen nem tudok róla beszélni szinte senkivel sem. David skót akcentusa zavaró tud lenni, főleg azoknak, akik nem tanulnak angolt hosszú ideje. Majd ha visszaolvasod a topikot, látod majd, hogy nekem is időbe tartott mire hozzászoktam  rohog.gif (Azt láttad, hogy ez már a második topik? Egy 100 oldalas topikot már lenyomtunk  biggrin.gif  laugh.gif )de most már megy.
Igen, küld priviben a címedet és elküldöm este a feliratot. Elmúltál már 18? Minden kedves itteni DT fan kérésére nincsenek kicsillagozva a csúnya szavak (nem is tudom miért akarták ezt így  rohog.gif ) de ha nem múltál el annyi, kicsillagozom neked  smileeee.gif
El sem hiszem, hogy egyel többen vagyunk a topikban  biggrin.gif


Jaaaj, ne is mondd az akcentust! Mivel írtál a Children in need-es képemről, gondolom ismered Colin Morgant, akinek pedig ír akcentusa van. Rajta gyakoroltam biggrin.gif
David már-már meg se kottyant utána, csak amikor nagyon gyorsan hadar, akkor nehéz kivenni, mit is akar pontosan. És legalább háromszor meg kell néznem egy interjút, hogy megértsem. biggrin.gif
Igen, elmúltam 18, cool.gif de ahogy az alattam lévő generációkat látom, ők már szebben és több jelzővel tudnak káromkodni mint én dry.gif
Szóval ne fáradj a kicsillagozással és még egyszer köszönöm meghajolo.gif beer.gif
2011. február 23. 16:40 #918
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.23. 16:31)
Jaaaj, ne is mondd az akcentust! Mivel írtál a Children in need-es képemről, gondolom ismered Colin Morgant, akinek pedig ír akcentusa van. Rajta gyakoroltam biggrin.gif
David már-már meg se kottyant utána, csak amikor nagyon gyorsan hadar, akkor nehéz kivenni, mit is akar pontosan. És legalább háromszor meg kell néznem egy interjút, hogy megértsem. biggrin.gif 
Igen, elmúltam 18,  cool.gif  de ahogy az alattam lévő generációkat látom, ők már szebben és több jelzővel tudnak káromkodni mint én dry.gif 
Szóval ne fáradj a kicsillagozással és még egyszer köszönöm meghajolo.gif  beer.gif


Ismerem Colint de maga a Merlin téma nem tudott megfogni. Biztosan tehetséges, nézni kellene tőle valamit, ami nem Merlin .. És van a szőke haverja is. Nem vagyok oda a szőke pasikért de Bradley drool.gif
Szóval megy az ír akcentus? Én most ismerkedem vele. A Misfitsben komolyak a szereplők, nagyon szépen hangzik az ír is, de olyan nehéz elszakadni David skótjától, de valamennyire megy mindkettő, sőt, skótul és írul is tudok néhány kifejezést és káromkodást is rohog.gif biggrin.gif
2011. február 23. 16:53 #919
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Úristön, ez mi ez ez??? blink.gif _nevet.gif

http://kephost.hu/image-EDBC_4D652A13.jpg
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 23. 18:04 #920
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.23. 16:53)
Úristön, ez mi ez ez???  blink.gif  _nevet.gif 


BBC Radio 1 interjú. Mikor David rádiózni ment valahová, a fanok mindig beöltöztek a tiszteletére és David mindig jutalmazta azt biggrin.gif Ez rosszul elkapott kép van róla sokkal jobb, egész közeli. Scruffy David volt, borostával drool.gif

Erosz! Nagyon jó a profilképed. Remek választás, az egyik legszexibb kép Davidről thumbsup.gif
101 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok