Starity

David Tennant 2

101 oldal 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 23. 08:14 #1261
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jó(bb) reggelt mindenkinek.

http://i.ytimg.com/vi/3Oc8YsoCvFM/0.jpg
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 23. 08:16 #1262
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jó reggelt nektek is, drágáim!
Miféle hírekről van szó, kedves Kate? w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 23. 08:34 #1263
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.23. 08:16)
Jó reggelt nektek is, drágáim!
Miféle hírekről van szó, kedves Kate?  w00t.gif


Először is, már csak 2 filmmel vagyok lemaradva a ledoktorálástól rohog.gif biggrin.gif El sem hiszem, jaj, de megszállott vagyok, Istenem. laugh.gif biggrin.gif mellow.gif dry.gif unsure.gif mad.gif blush.gif rohog.gif _nevet.gif
Másodsorban pedig. David Skóciában van, másfél hete, tegnap egy rögbi meccsen ?? látták egy idegen nővel és a barátaival. Az idegen nőre nem tudtak mit mondani, nem GM, GM nem volt ott. GM még mindig nem szült meg (a kedves apuka félrevezette a fanokat a GallifreyOne fantalálkozón). Mindegy is, azt olvastam, hogy kedves fanok odamentek hozzá, gratuláltak neki a gyerekhez és hiányolták Davidet mint Doctor. Meg volt hatódva, volt sok 'ühmmm, thanks' és 'hmm.. that's okay, thanks'. Farmer, Fratellis póló, barna kabát, baseball sapka és Irn Bru rohog.gif Az hiányzik Davidnek, még több koffein _nevet.gif _nevet.gif Szerintem a meccs után otthon már a falon mászkált biggrin.gif rohog.gif

Megnéztem tegnap a Terri Mcintyre sorozatot, ha valakit érdekel néhány screenshot, tudok adni photobucket linket. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 23. 09:03 #1264
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 08:34)
Először is, már csak 2 filmmel vagyok lemaradva a ledoktorálástól  rohog.gif  biggrin.gif El sem hiszem, jaj, de megszállott vagyok, Istenem.  laugh.gif  biggrin.gif  mellow.gif  dry.gif  unsure.gif  mad.gif  blush.gif  rohog.gif  _nevet.gif 
Másodsorban pedig. David Skóciában van, másfél hete, tegnap egy rögbi meccsen ?? látták egy idegen nővel és a barátaival. Az idegen nőre nem tudtak mit mondani, nem GM, GM nem volt ott. GM még mindig nem szült meg (a kedves apuka félrevezette a fanokat a GallifreyOne fantalálkozón). Mindegy is, azt olvastam, hogy kedves fanok odamentek hozzá, gratuláltak neki a gyerekhez és hiányolták Davidet mint Doctor. Meg volt hatódva, volt sok 'ühmmm, thanks' és 'hmm.. that's okay, thanks'. Farmer, Fratellis póló, barna kabát, baseball sapka és Irn Bru  rohog.gif Az hiányzik Davidnek, még több koffein  _nevet.gif  _nevet.gif Szerintem a meccs után otthon már a falon mászkált  biggrin.gif  rohog.gif 
Megnéztem tegnap a Terri Mcintyre sorozatot, ha valakit érdekel néhány screenshot, tudok adni photobucket linket.  biggrin.gif


Dehogy vagy megszállott! Na jó, egy picit... wink.gif
Hmm...nem szeretem az ilyen "sugallatokat". dry.gif Szerencsétlen nősülni készül és hamarosan megszületik a gyermeke és akkor elkezdik pletykálni, hogy látták egy idegen nővel... mad.gif Tényleg tönkre akarják tenni azt a szerencsétlent!
Egyébként meg a kávé szerintem pont olyan hatással van Davidra, mint Hamira a Túl a sövényből. _nevet.gif
2011. március 23. 09:30 #1265
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 08:34)
Másodsorban pedig. David Skóciában van, másfél hete, tegnap egy rögbi meccsen ?? látták egy idegen nővel és a barátaival. Az idegen nőre nem tudtak mit mondani, nem GM, GM nem volt ott. GM még mindig nem szült meg (a kedves apuka félrevezette a fanokat a GallifreyOne fantalálkozón). Mindegy is, azt olvastam, hogy kedves fanok odamentek hozzá, gratuláltak neki a gyerekhez és hiányolták Davidet mint Doctor. Meg volt hatódva, volt sok 'ühmmm, thanks' és 'hmm.. that's okay, thanks'. Farmer, Fratellis póló, barna kabát, baseball sapka és Irn Bru  rohog.gif Az hiányzik Davidnek, még több koffein  _nevet.gif  _nevet.gif Szerintem a meccs után otthon már a falon mászkált  biggrin.gif  rohog.gif


Skóciában? Hű. biggrin.gif Elképzeltem a külsejét, hmm... blush.gif Szeretem a civil öltözékeket. rohog.gif Vajon God bless is volt részéről, vagy az ezúttal elmaradt? smileeee.gif
Az idegen nő... Lehet, hogy haver, lehet, hogy család barátja, lehet, hogy távoli rokon, lehet, hogy a szomszéd. Mit kell ezt úgy felfújni? unsure.gif
Irn Bru. Hát, izé... Khmm. Őszinte leszek... Nekem nem igazán jött be... rolleyes.gif
2011. március 23. 10:36 #1266
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.23. 09:03)

Hmm...nem szeretem az ilyen "sugallatokat".  dry.gif Szerencsétlen nősülni készül és hamarosan megszületik a gyermeke és akkor elkezdik pletykálni, hogy látták egy idegen nővel... mad.gif Tényleg tönkre akarják tenni azt a szerencsétlent!


A hangsúly nem azon volt, hogy kivel volt ott. Ők csak örültek Davidnek, többiek meg rákérdeztek náluk, hogy kit láttak még vele. Egyelőre a fanokban még fel sem merült, hogy ki az az illető, képet akarnak látni Davidről, de nagyon. biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.23. 09:30)
Skóciában? Hű. biggrin.gif Elképzeltem a külsejét, hmm... blush.gif Szeretem a civil öltözékeket. rohog.gif Vajon God bless is volt részéről, vagy az ezúttal elmaradt? smileeee.gif


Kettővel több áldott ember van a világon, Sally wink.gif
Én szeretem ha David visszamegy oda, mert tudom, hogy szeret ott lenni biggrin.gif Meséltem már a DW Kiállításos sztorit?
rolleyes.gif
Jaj, ne is mond, imádom ezt a ruhapárosítást, of course Converse csukával. Jaj de smexy lehetett.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 23. 10:40 #1267
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 10:36)
A hangsúly nem azon volt, hogy kivel volt ott. Ők csak örültek Davidnek, többiek meg rákérdeztek náluk, hogy kit láttak még vele. Egyelőre a fanokban még fel sem merült, hogy ki az az illető, képet akarnak látni Davidről, de nagyon.  biggrin.gif 
Kettővel több áldott ember van a világon, Sally  wink.gif 
Én szeretem ha David visszamegy oda, mert tudom, hogy szeret ott lenni  biggrin.gif Meséltem már a DW Kiállításos sztorit? 
rolleyes.gif 
Jaj, ne is mond, imádom ezt a ruhapárosítást, of course Converse csukával. Jaj de smexy lehetett.


Okés, akkor megnyugodtam, ha nem azon volt a hangsúly. Bocsi, csak már David "fanjaival" kapcsolatban van némi fenntartásom. blink.gif Az jó, ha jó kedvű és jól érzi magát. Azt vettem észre egyébként a sztárokon, hogy amikor hazamennek, akkor egészen másként viselkednek. Valahogy szabadabbak, jókedvűbbek. Tényleg jó lenne egy-két képet látni róla így. wub.gif
DW kiállításos sztori? Én még sztem nem hallottam. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 23. 10:51 #1268
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 10:36)
Kettővel több áldott ember van a világon, Sally  wink.gif 
Én szeretem ha David visszamegy oda, mert tudom, hogy szeret ott lenni  biggrin.gif Meséltem már a DW Kiállításos sztorit? 
rolleyes.gif


smileeee.gif
Kiállításos sztori? Nem, nem emlékszem. De kíváncsi vagyok.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 23. 10:57 #1269
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.23. 10:40)

DW kiállításos sztori? Én még sztem nem hallottam.  unsure.gif


David elment egy DW Kiállításra, Skóciában (még régebben). Odagurult hozzá egy dalek és mondta, hogy azonosítsa magát. David mondta a nevét, dalek mondta 'you'll be exterminated', DT meg csak röhögött, hogy 'ne már' rohog.gif
Kiderült, hogy David a kiállításon tartózkodik, úgyhogy megviccelték az ott dolgozó emberek. Odagurult hozzá egy másik Dalek is, kérte, hogy azonosítsa magát, azonosította, majd a Dalek azt mondta, hogy 'Do not lie to the Daleks. I know you are not. You look familiar' nevet2.gif Mire David: 'We might have met in the past.' + kacsintás majd 'this is not my problem anymore, I am not the one you're looking for'. Dalek: 'Are you sure'? DT: I am sure, just allons-y away, gotta go now' nevet2.gif rofl.gif
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning, LaDiabla, Erosz
2011. március 23. 11:03 #1270
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 10:57)
David elment egy DW Kiállításra, Skóciában (még régebben). Odagurult hozzá egy dalek és mondta, hogy azonosítsa magát. David mondta a nevét, dalek mondta 'you'll be exterminated', DT meg csak röhögött, hogy 'ne már'  rohog.gif 
Kiderült, hogy David a kiállításon tartózkodik, úgyhogy megviccelték az ott dolgozó emberek. Odagurult hozzá egy másik Dalek is, kérte, hogy azonosítsa magát, azonosította, majd a Dalek azt mondta, hogy 'Do not lie to the Daleks. I know you are not. You look familiar' nevet2.gif Mire David: 'We might have met in the past.' + kacsintás majd 'this is not my problem anymore, I am not the one you're looking for'. Dalek: 'Are you sure'? DT: I am sure, just allons-y away, gotta go now' nevet2.gif rofl.gif


rofl.gif
Ez nagyon LOL. biggrin.gif Ezt megnéztem volna! laugh.gif Kár, hogy a jelenlegi londonira nem jött el, legalábbis amikor ott voltam... Ott is szívesen megnéztem volna egy hasonló jelenetet... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 23. 11:06 #1271
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 10:57)
David elment egy DW Kiállításra, Skóciában (még régebben). Odagurult hozzá egy dalek és mondta, hogy azonosítsa magát. David mondta a nevét, dalek mondta 'you'll be exterminated', DT meg csak röhögött, hogy 'ne már'  rohog.gif 
Kiderült, hogy David a kiállításon tartózkodik, úgyhogy megviccelték az ott dolgozó emberek. Odagurult hozzá egy másik Dalek is, kérte, hogy azonosítsa magát, azonosította, majd a Dalek azt mondta, hogy 'Do not lie to the Daleks. I know you are not. You look familiar' nevet2.gif Mire David: 'We might have met in the past.' + kacsintás majd 'this is not my problem anymore, I am not the one you're looking for'. Dalek: 'Are you sure'? DT: I am sure, just allons-y away, gotta go now' nevet2.gif rofl.gif


Ezt nem mesélted még. Nagyon jó kis sztori! _nevet.gif Azért butaság lett volna nem megviccelni az ex-Dokit, még jó, hogy éltek a lehetőséggel. David pedig nagyon tudja venni a poént! Imádom! thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 23. 11:06 #1272
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 10:57)
David elment egy DW Kiállításra, Skóciában (még régebben). Odagurult hozzá egy dalek és mondta, hogy azonosítsa magát. David mondta a nevét, dalek mondta 'you'll be exterminated', DT meg csak röhögött, hogy 'ne már'  rohog.gif 
Kiderült, hogy David a kiállításon tartózkodik, úgyhogy megviccelték az ott dolgozó emberek. Odagurult hozzá egy másik Dalek is, kérte, hogy azonosítsa magát, azonosította, majd a Dalek azt mondta, hogy 'Do not lie to the Daleks. I know you are not. You look familiar' nevet2.gif Mire David: 'We might have met in the past.' + kacsintás majd 'this is not my problem anymore, I am not the one you're looking for'. Dalek: 'Are you sure'? DT: I am sure, just allons-y away, gotta go now' nevet2.gif rofl.gif


Ez hatalmas!!! biggrin.gif meghajolo.gif rohog.gif rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 23. 11:35 #1273
- törölt felhasználó -    
Engem az érdekelne, de szerintem erről soha nem fog beszélni, hogy milyen érzés magát viszont látni a Kiállításon is. Tudjuk, hogy nem szereti viszont látni magát sem tatyókon, képeslapokon stb, de egy bábu, róla, DW outfit, a régi TARDIS. Hogy érez-e bármiféle megbánást (esetleg) amiért tovább lépést vagy fáj-e még neki, hogy már nem szerepel a DW-ban (persze hogy igen rolleyes.gif )

Ha már DW-nál tartunk ..Terri McIntyre screenshotokat tegnap elküldtem egy havernak, azt mondta, a 2-es képen mi az a kezében? Sonic Screwdriver? Akkor látom, hogy teljesen olyan, pedig csak mérgesen asztalhoz vágott egy tollat. Ígértem nektek képernyőképeket, nem a legjobb minőségűek, a sorozat meg sem jelent DVD-n csak valaki VHS-ről átvette .MPG formátumban, szóval nem a legjobb. Az év 2001, vagy 2003. Tehát the funny and angry faces of DT képek a fent beszúrt linken találhatóak, tessék megfigyelni, hogy akkor már volt neki sideburns, a haja rövidebb, de az arca, arckifejezések, a fülhúzogatás stb még mindig ugyanaz biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: LaDiabla
2011. március 23. 11:38 #1274
- törölt felhasználó -    
Megígérem, hogy nem fogok ebből a topicból képeskönyvet csinálni, de ezt a képet muszáj beraknom.
Okok:
1.rámjött a napi "fangörl ötperc" biggrin.gif
2.ugye mondtam már, hogy odáig vagyok meg vissza a szemüveges pasikért w00t.gif

http://i56.tinypic.com/i6fhmw.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 23. 11:59 #1275
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.23. 11:38)
Megígérem, hogy nem fogok ebből a topicból képeskönyvet csinálni, de ezt a képet muszáj beraknom.
Okok: 
1.rámjött a napi "fangörl ötperc"  biggrin.gif 
  2.ugye mondtam már, hogy odáig vagyok meg vissza a szemüveges pasikért  w00t.gif 
 
  http://i56.tinypic.com/i6fhmw.jpg


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/various%20projects/07mug2.png

biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 23. 12:34 #1276
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 11:59)
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/various%20projects/07mug2.png
biggrin.gif  biggrin.gif


Jujj!! Ez most komoly? w00t.gif _nevet.gif
2011. március 23. 13:03 #1277
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.23. 12:34)
Jujj!! Ez most komoly?  w00t.gif  _nevet.gif


The Mugs game 2001 biggrin.gif

LaDiabla! Teljesen egyet értek veled. A szemüveges pasik nagyon jól nézneki ki, imádnivalóak wub.gif Nagyon de nagyon szexik szemüvegben, nem tudom megmondani, hogy miért. David esetében a kék DW outfit szemüveggel egyenesen *whistles* mert David alapból *whistles* jól néz ki, de a szemüvegtől csak mégjobban néz ki. Bár David azzal vagy anélkül is *whistles* helyes. Rámjött a fangörl 5 perc, níd to get máj déjli fiksz of Dévid Tenant rohog.gif rohog.gif

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x08caps/normal_img002239.jpg

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x08caps/normal_img002103.jpg

drool.gif drool.gif

Kár, hogy a BBC leszavazta David ötletét, hogy 10 viseljen mindig szemüveget. David azt mondta, karaterével szívesen képviselné a szemüvegeseket de a BBC visszadobta az ajánlatot, mondván akkor nem látszódna az arca 'egészben', pedig barátunk állította, hogy a legveszélyesebb akciójelenet felvételekor is szeretne szemüveget viselni, akkor is, ha az idővel leesik róla.

Te jó ég.. 4 évad és 4 special, David végig szemüvegben... elalélok, ez *whistles* jó lett volna biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, LaDiabla
2011. március 23. 13:12 #1278
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Látom, rád jött a fangörl öt perc. _nevet.gif
Tessék neked szemüveges David! biggrin.gif meghajolo.gif
David

David2
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 23. 13:25 #1279
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.23. 13:12)
Látom, rád jött a fangörl öt perc.  _nevet.gif 
Tessék neked szemüveges David!  biggrin.gif  meghajolo.gif 
David
David2


meghajolo.gif meghajolo.gif
Igen, rámjött. Tegnap a TM sorozat nagyon betett. Olyan régi a felvétel és kicsit recsegett az audió, hogy muszáj voltam fülhallgatóval hallgatni de így meg csak azt értem el, hogy még jobban értettem a skót akcentusát. drool.gif Este egy audiót is hallgattam tőle, megint elaludtam rajta (soha nem érek így a végére lol) és csak akkor keltem fel, mikor mérgesen kiabált 'a fülembe', hogy 'Why is it so hard to understand that I love you, aye?' _nevet.gif _nevet.gif
2011. március 23. 13:27 #1280
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.23. 13:25)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Igen, rámjött. Tegnap a TM sorozat nagyon betett. Olyan régi a felvétel és kicsit recsegett az audió, hogy muszáj voltam fülhallgatóval hallgatni de így meg csak azt értem el, hogy még jobban értettem a skót akcentusát. drool.gif Este egy audiót is hallgattam tőle, megint elaludtam rajta (soha nem érek így a végére lol) és csak akkor keltem fel, mikor mérgesen kiabált 'a fülembe', hogy 'Why is it so hard to understand that I love you, aye?'  _nevet.gif  _nevet.gif


Azért bizonyos értelemben erre jó kelni. wub.gif Igazán felfoghatnád már, hogy szeret téged! Enyje-benyje, kedves Kate.
_nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok