Starity

David Tennant 2

101 oldal 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 24. 18:53 #1341
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Gubbasztós nekem is nagy kedvenc. Meg a beesős is. thumbsup.gif
2011. március 24. 19:01 #1342
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.24. 18:35)
Olyan sok jót találok szerteszét a neten, csak lusta vagyok őket lementeni.  sad.gif 
Ehhez mit tetszik szólni?


Ha le is cserélem, valami pofás Hamletesre cserélném le smileeee.gif

OFF Keresgéltem az animációim között. Az egyik John Simm fórumon ez a sigem rohog.gif

http://i265.photobucket.com/albums/ii232/10Tmelord10/Challenges/WinkMasterSig_Newdawn.gif

biggrin.gif biggrin.gif _nevet.gif _nevet.gif

ON
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 24. 19:05 #1343
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hamlet... blush.gif

'2b or not 2b that's the q'
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 24. 19:11 #1344
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
drool.gif I love this pic. wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 24. 19:14 #1345
- törölt felhasználó -    
Az az elkeserítő, hogy a Hamletből csak olyan animációkat láttam eddig, amin bandzsalít meg amin kócolja a haját, piros pólóban, fekszik a földön. A '2b or not 2b' jelenetben jó lenne egy animéció, vagy egy olyan, amin korona van a fején lol de ez ugyebár nagy kérés (watermark nélkül persze), mert van sok 10, meg Dave/Sarah s*x, DT nyelv, kéz és *whistles* is, de geekeknek dry.gif Csak fangörölöknek van szinte kínálat, geekekre sajnos nem igazán gondolnak mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Erosz, Sally Sparrow
2011. március 24. 19:55 #1346
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.24. 19:14)
Az az elkeserítő, hogy a Hamletből csak olyan animációkat láttam eddig, amin bandzsalít meg amin kócolja a haját, piros pólóban, fekszik a földön. A '2b or not 2b' jelenetben jó lenne egy animéció, vagy egy olyan, amin korona van a fején lol de ez ugyebár nagy kérés (watermark nélkül persze), mert van sok 10, meg Dave/Sarah s*x, DT nyelv, kéz és *whistles* is, de geekeknek  dry.gif Csak fangörölöknek van szinte kínálat, geekekre sajnos nem igazán gondolnak  mellow.gif


Furcsa milyen sok oldal foglalkozik DT egy-egy testrészével a hajától kezdve a kezén át a nyelvéig mást nem is említve ohmy.gif Idáig azért sosem fajulnék...
Igen, néha nehéz olyan képre akadni ami nincs teleszivecskézve. Viszont találtam sok egyedi képet, de azok sajnos most épp nem elérhetőek, de maaajd megosztom veletek is! Ezt vegyétek fenyegetésnek biggrin.gif
Ez nagyon Davides
Ez meg csak

"I'm not a cat person but I have to act with that cat I got to bond somehow
5 minutes later
...and David refuses to put it down" biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 24. 20:02 #1347
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.24. 19:55)
Furcsa milyen sok oldal foglalkozik DT egy-egy testrészével a hajától kezdve a kezén át a nyelvéig mást nem is említve  ohmy.gif  Idáig azért sosem fajulnék... 
Igen, néha nehéz olyan képre akadni ami nincs teleszivecskézve. Viszont találtam sok egyedi képet, de azok sajnos most épp nem elérhetőek, de maaajd megosztom veletek is! Ezt vegyétek fenyegetésnek  biggrin.gif 
Ez nagyon Davides
Ez meg csak
"I'm not a cat person but I have to act with that cat I got to bond somehow 
5 minutes later
...and David refuses to put it down" biggrin.gif


Szeretjük a 'csak' indokokat, az általában jót jelent itt rohog.gif

Én feladom, nem fogok jó animációt találni. Tényleg jó érzés lehet beletúrni a hajába vagy megfogni a kezét de valahol mindennek van határa. mellow.gif Felhagytam a kereséssel.
2011. március 25. 07:26 #1348
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek biggrin.gif
2011. március 25. 07:59 #1349
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Reggelt! smileeee.gif

http://img51.xooimage.com/files/5/f/4/winter_specials-242fb77.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 08:01 #1350
- törölt felhasználó -    
Tegnap este megvolt az első Fright Night 3D vetítés Kaliforniában. A baj sokkal nagyobb, mint gondoltuk. mellow.gif
2011. március 25. 08:02 #1351
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 08:01)
Tegnap este megvolt az első Fright Night 3D vetítés Kaliforniában. A baj sokkal nagyobb, mint gondoltuk.  mellow.gif


???! ohmy.gif Mi történt, Kate?
2011. március 25. 08:07 #1352
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.25. 08:02)
???! ohmy.gif Mi történt, Kate?


Egyszerűen imádták. Majdnem mindenki azt nyilatkozta, hogy David jeleneteinél mintha 'vibrált volna' a vászon. Még azok is, akiknek halvány lila gőzünk sincs arról, hogy ki David, azt mondták, hogy 'awesome' és 'pure s*x on legs'. Az általuk látott, nem végleges verzióban többé kevésbé félmeztelenül flangál és -ismételten idézek- 'the guy who played Vincent was just plain s*x on legs'. fear.gif
Ennél értelmesebb hozzászólást nem találtam dry.gif mellow.gif
2011. március 25. 08:22 #1353
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 08:07)
Egyszerűen imádták. Majdnem mindenki azt nyilatkozta, hogy David jeleneteinél mintha 'vibrált volna' a vászon. Még azok is, akiknek halvány lila gőzünk sincs arról, hogy ki David, azt mondták, hogy 'awesome' és 'pure s*x on legs'. Az általuk látott, nem végleges verzióban többé kevésbé félmeztelenül flangál és -ismételten idézek- 'the guy who played Vincent was just plain s*x on legs'. fear.gif
Ennél értelmesebb hozzászólást nem találtam  dry.gif  mellow.gif


sad.gif OMG omg.gif Ez nagyon nem jó hír. Tulajdonképpen már megint nem a színészi játékát emelték ki, hanem a külsejét... mad.gif Hülye tyúkok, nem tudok mást szólni ehhez... dry.gif
2011. március 25. 08:24 #1354
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 08:07)
Egyszerűen imádták. Majdnem mindenki azt nyilatkozta, hogy David jeleneteinél mintha 'vibrált volna' a vászon. Még azok is, akiknek halvány lila gőzünk sincs arról, hogy ki David, azt mondták, hogy 'awesome' és 'pure s*x on legs'. Az általuk látott, nem végleges verzióban többé kevésbé félmeztelenül flangál és -ismételten idézek- 'the guy who played Vincent was just plain s*x on legs'. fear.gif
Ennél értelmesebb hozzászólást nem találtam  dry.gif  mellow.gif


Jó reggelt, drágáim!

Püff neki, szóval az amcsik megkajolták Davidet? fear.gif Vajon mi lesz ebből... unsure.gif
2011. március 25. 08:27 #1355
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Remélem nem lesz olyan tömeghiszti utána, mint Patiszonért... Ettől féltünk már a kezdetek kezdetétől. Davidnek a jelen helyzet is sok(k) a sok crazy fangörl miatt, hát még ha ezek a tyúkok megsokszorozódnak... sad.gif
2011. március 25. 08:30 #1356
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.25. 08:22)
sad.gif OMG omg.gif Ez nagyon nem jó hír. Tulajdonképpen már megint nem a színészi játékát emelték ki, hanem a külsejét... mad.gif Hülye tyúkok, nem tudok mást szólni ehhez... dry.gif


Nekem volt egy fajta érzésem, hogy szeretni fogják, de ennyire? WTF? Ráadásul ez a nem befejezett változat, filmes emberkék (+18) nézték meg, elvárná tőlük az ember, hogy tudjonak normálisan beszélni a látottakról, de nem. Nagyon de nagyon mérges vagyok. David első amerikai kiugrása, és hiába, hogy nem olvas revieweket, csak visszahall valamit az ügynökétől vagy belebotlik egy reviewbe, az amerikaiak elkönyvelik hogy jó és abszolút pozitív, az UK-ban pedig az általa nagyon sokat említett és zseniális Single Fathert sem díjazzák. Majd be akarják tenni más filmbe is, félmezetelenül másik hülye sztoriba, David meg elfogadja, mert fél a skatulyától.
A filmet elnevezték Fright Night - Rise of the trousers-re. mellow.gif Ez minősíti őket és az amerikai filmipart is. mellow.gif Megőrülök, ha a kis libák is ennyire szeretni fogják majd, és úgy jár majd, mint Hugh Laurie reklamalo.gif reklamalo.gif
2011. március 25. 08:37 #1357
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 08:30)
Nekem volt egy fajta érzésem, hogy szeretni fogják, de ennyire? WTF? Ráadásul ez a nem befejezett változat, filmes emberkék (+18) nézték meg, elvárná tőlük az ember, hogy tudjonak normálisan beszélni a látottakról, de nem. Nagyon de nagyon mérges vagyok. David első amerikai kiugrása, és hiába, hogy nem olvas revieweket, csak visszahall valamit az ügynökétől vagy belebotlik egy reviewbe, az amerikaiak elkönyvelik hogy jó és abszolút pozitív, az UK-ban pedig az általa nagyon sokat említett és zseniális Single Fathert sem díjazzák. Majd be akarják tenni más filmbe is, félmezetelenül másik hülye sztoriba, David meg elfogadja, mert fél a skatulyától. 
A filmet elnevezték Fright Night - Rise of the trousers-re.  mellow.gif Ez minősíti őket és az amerikai filmipart is.  mellow.gif Megőrülök, ha a kis libák is ennyire szeretni fogják majd, és úgy jár majd, mint Hugh Laurie  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Nem mondod, ezt a címet adták neki?!?! ohmy.gif Jajne... Ez annyira szánalmas! dry.gif Szegény David... Sajnos szinte borítékolható, ha benne hagyják ezeket a jeleneteket, esetleg még vágnak is hozzá, akkor a kis libák is oda lesznek, meg vissza a gyönyörűségtől és ők is elkezdik - ha még nem tették volna - a kínosabbnáé kínosabb megjegyzések áradatát, ráadásul szemtelen módon kendőzetlenül, meggondolatlanul, abszolút szókimondóan. Ez persze eljut a mi Dave-ünkhöz, aki még sűrűbben lesz ideges és tajtékos hangulatban. sad.gif
Én csak abban reménykedek, hogyha kap is ilyen meztelenkedős jelenetekből álló filmszerepeket, mer nemet mondani. Oké, hogy fél a skatulyától, de ha ezeket bevállalja, akkor is be lesz skatulyázva, a lehető legrosszabb skatulyába, a kis csitrik egyik "szexistenének". omg.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 08:39 #1358
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.25. 08:30)
Nekem volt egy fajta érzésem, hogy szeretni fogják, de ennyire? WTF? Ráadásul ez a nem befejezett változat, filmes emberkék (+18) nézték meg, elvárná tőlük az ember, hogy tudjonak normálisan beszélni a látottakról, de nem. Nagyon de nagyon mérges vagyok. David első amerikai kiugrása, és hiába, hogy nem olvas revieweket, csak visszahall valamit az ügynökétől vagy belebotlik egy reviewbe, az amerikaiak elkönyvelik hogy jó és abszolút pozitív, az UK-ban pedig az általa nagyon sokat említett és zseniális Single Fathert sem díjazzák. Majd be akarják tenni más filmbe is, félmezetelenül másik hülye sztoriba, David meg elfogadja, mert fél a skatulyától. 
A filmet elnevezték Fright Night - Rise of the trousers-re.  mellow.gif Ez minősíti őket és az amerikai filmipart is.  mellow.gif Megőrülök, ha a kis libák is ennyire szeretni fogják majd, és úgy jár majd, mint Hugh Laurie  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Ez azért elég gáz. mad.gif David valóban ugyanolyan hisztit váltott ki, mint Hugh Laurie. Ő sem arról híres, amiben igazán jó volt. sad.gif A nők odáig vannak érte, azt mondják, milyen szexis és ezzel le van tudva. Ha Davidre is ez a sors vár, az nagyon szomorú... sad.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 25. 08:44 #1359
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A legtöbb nő úgy néz ki, hogy nem jobb sok pasinál. A férfiakra szokták mondani, hogy mennek a "bizonyos" után. Hát azt veszem észre, hogy egyre több nő is a férfiak "bizonyosa" után megy, minden más egyéb meg le van .. "kakkantva". blink.gif dry.gif mad.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 25. 08:52 #1360
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.25. 08:37)
Nem mondod, ezt a címet adták neki?!?! ohmy.gif Jajne... Ez annyira szánalmas! dry.gif Szegény David... Sajnos szinte borítékolható, ha benne hagyják ezeket a jeleneteket, esetleg még vágnak is hozzá, akkor a kis libák is oda lesznek, meg vissza a gyönyörűségtől és ők is elkezdik - ha még nem tették volna - a kínosabbnáé kínosabb megjegyzések áradatát, ráadásul szemtelen módon kendőzetlenül, meggondolatlanul, abszolút szókimondóan. Ez persze eljut a mi Dave-ünkhöz, aki még sűrűbben lesz ideges és tajtékos hangulatban. sad.gif


Az még csak hagyján, hogy David mit szól hozzájuk, úgy gondolom, hogy váll rengetéssel vagy jobb szemöldök felhúzással lerendezi, én a jövőbeli projektjei miatt aggódom. Most gonosz leszek, de ha eljutna hozzá a hír, hogy az amcsik azért lájkolják, mert így meg úgy néz ki, nyugodtabb lennék. Egy hamar így is úgy is betelne nála a pohár -gondolom-. Nem tudom mi lesz, attól félek, hogy még több hasonlóan 'jó' amerikai projekttel fogják megkeresni és én azt NEM akarom. Inkább végig bőgök egy másfél órás drámát, amiben 60-as évek beli szemüveg van rajta és sehogyan sem áll a haja, vagy végigröhögök egy filmet, amiben gay pasit játszik és kimondottan hülye fejeket vág, semmint ez mad.gif reklamalo.gif reklamalo.gif Mindenem kivan már azzal, hogy a külsejére kell alapozni, David nem görög Isten és a teste sem olyan. Nem modellkedni ment ki oda hanem forgatni, akkor pedig tessék a szereplést is értékelni amindenségit neki dry.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.25. 08:39)
Ez azért elég gáz.  mad.gif David valóban ugyanolyan hisztit váltott ki, mint Hugh Laurie. Ő sem arról híres, amiben igazán jó volt.  sad.gif A nők odáig vannak érte, azt mondják, milyen szexis és ezzel le van tudva. Ha Davidre is ez a sors vár, az nagyon szomorú...  sad.gif


És nem csak a nők. Egy gay pasas, aki szintén látta a filmet, azt nyilatkozta, hogy eddig mindig arról álmodozott, hogy Colinnal csinálja... látta a filmet és most már Daviddel akarja.. No komment. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok