Starity

David Tennant 2

101 oldal 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 06. 09:14 #1681
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ez a kép ez milyen kép? Most leltem rá és nagyon bejövős darab... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 06. 09:23 #1682
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.06. 08:17)
sad.gif Fene az amcsik sz*r ízlését... (pardon) mad.gif


Sajnos ez van. Én a filmiparosokat nem értem. Ők el kell hogy legyenek határolódva a Twilight és hasonszőrű baromságoktól, és ésszel dönteni, hogy mi kell a népnek. Amerikában is vannak emberek, akiket érdekel a dolog, márcsak a futball miatt is. Én abban reménykedtem hogy legalább Dogray Scott miatt megveszik a vetítési jogokat, de nem...
2011. április 06. 09:36 #1683
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.06. 09:14)
Ez a kép ez milyen kép? Most leltem rá és nagyon bejövős darab... rolleyes.gif


2009, Telegraph interjú photoshoot, van hozzá megy darab, szintén fekete fehér, nagyon jó biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 06. 10:09 #1684
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 09:36)
2009, Telegraph interjú photoshoot, van hozzá megy darab, szintén fekete fehér, nagyon jó  biggrin.gif


Úgy érted még egy darab? rohog.gif (Egy darabig gondolkoztam mit jelenthet itt a "megy" szócska.)
Láthatnánk?
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. április 06. 10:33 #1685
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.06. 10:09)
Úgy érted még egy darab?  rohog.gif (Egy darabig gondolkoztam mit jelenthet itt a "megy" szócska.)
Láthatnánk?


Eh, ma mindenki felhozza ha elcseszek valamit. Na mindegy.
Pikcsör kicsiben.
2011. április 06. 10:46 #1686
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 10:33)
Eh, ma mindenki felhozza ha elcseszek valamit. Na mindegy. 
Pikcsör kicsiben.


Ó, ne vedd zokon! Az vesse rád az első követ, aki nem szokott elgépelni szavakat. rolleyes.gif
Így most már emlékszem, ezt a kicsi képet már láttam valahol, de az előzőt, amit Sally linkelt be, azt még nem.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 10:52 #1687
- törölt felhasználó -    
Óhh, micsoda váratlan fordulat. Azt a rézfán fütyülős banánhabzsoló Allonsys Geronimo Time Lord mindenségit neki blink.gif Catherine Tate megy Amerikába a US Office-ba forgatni. ohmy.gif És akkor mi lesz a MAAN-nal? Május elejétől lenne ő Steve Carrell helyett, gondolom full időbeosztással. Óh ne fear.gif
2011. április 06. 10:56 #1688
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 10:52)
Óhh, micsoda váratlan fordulat. Azt a rézfán fütyülős banánhabzsoló Allonsys Geronimo Time Lord mindenségit neki  blink.gif Catherine Tate megy Amerikába a US Office-ba forgatni.  ohmy.gif  És akkor mi lesz a MAAN-nal? Május elejétől lenne ő Steve Carrell helyett, gondolom full időbeosztással. Óh ne fear.gif


És most rögtön megy? blink.gif
2011. április 06. 10:57 #1689
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 14:51)

Néha, mikor arra gondolok, hogy lesz-e a Hobbitból vagy az amerikai karrierből valami, eszembe jut, hogy Amerikában a kinézet többet ér, mint a tehetség, ergo NEM FOG SIKERÜLNI NEKI az áttörtés. Aztán eszembe jut, hogy Hugh Laurie is meddig vitte, pedig őt össze sem lehet hasonlítani, még Daviddel sem. 


Azért ennek némiképp ellentmond, hogy Davidet nem egyszer választották meg a legszexisebb férfinak, de legalábbis a "jópasi" listákon mindig előkelő helyen szerepel. Te írtad Kate, hogy a 'Fright Night' vetítésen mennyire odáig voltak meg vissza a külseje miatt. Az amerikai leánykák pedig úgy csorgatják utána a nyálukat, hogy félő kiönt a Csendes-óceán. smileeee.gif cool.gif

Egyébként napot mindenkinek!
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. április 06. 10:57 #1690
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.06. 10:56)
És most rögtön megy?  blink.gif


Április 28-án lesz a záró epizód, ő jönne Steve Carell helyére. Tehát akkora azt már le kellene forgatni blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 06. 11:03 #1691
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.06. 10:57)
Azért ennek némiképp ellentmond, hogy Davidet nem egyszer választották meg a legszexisebb férfinak, de legalábbis a "jópasi" listákon mindig előkelő helyen szerepel. Te írtad Kate, hogy a 'Fright Night' vetítésen mennyire odáig voltak meg vissza a külseje miatt. Az amerikai leánykák pedig úgy csorgatják utána a nyálukat, hogy félő kiönt a Csendes-óceán.  smileeee.gif  cool.gif 
Egyébként napot mindenkinek!



Jó reggelt, drága! w00t.gif thumbsup.gif
Ebben igazad van, akármennyire is nem látom én eyecandynek Davidet, és pont ezért kedvelem, a kamaszlányok többsége viszont annak látja. Csorgatják a nyálukat utána, mint valami idióták. Nem lehet tudni mit hoznak még ki ebből... unsure.gif


Idézet (Kateblock @ 2011.04.06. 10:57)
Április 28-án lesz a záró epizód, ő jönne Steve Carell helyére. Tehát akkora azt már le kellene forgatni blink.gif


És az a US Office hosszú projekt lesz? Nagyfilm, sorozat, mi az?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 11:16 #1692
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.06. 11:03)

És az a US Office hosszú projekt lesz? Nagyfilm, sorozat, mi az?


Az egy sorozat az NBC-n. Ha jól tudom volt UK változat is, és abból lett a US. Ha jól tudom 23 vagy 24 rész egy évad. Remek.

Amúgy pedig szép napot mindenkinek. Gondoltam hozok valamit nektek, csak mert, miért ne alapon biggrin.gif

http://30.media.tumblr.com/tumblr_lj7p26c5ck1qbvx2go1_400.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 06. 11:19 #1693
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 11:16)
Az egy sorozat az NBC-n. Ha jól tudom volt UK változat is, és abból lett a US. Ha jól tudom 23 vagy 24 rész egy évad. Remek. 
Amúgy pedig szép napot mindenkinek. Gondoltam hozok valamit nektek, csak mert, miért ne alapon  biggrin.gif 
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lj7p26c5ck1qbvx2go1_400.gif


Aha, értem most már. Azt tudtam, hogy van egy ilyen brit sorozat, hogy Office, de hogy mi az a US Office, nem voltam egészen tisztában. Egyébként nem lehet, hogy CT csak egy-két epizódban szerepelne? Így akkor ki tudná hozni a másik projektet is május elejétől... unsure.gif
Imádom ezt az animot!!! w00t.gif w00t.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 11:21 #1694
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 10:52)
Óhh, micsoda váratlan fordulat. Azt a rézfán fütyülős banánhabzsoló Allonsys Geronimo Time Lord mindenségit neki  blink.gif Catherine Tate megy Amerikába a US Office-ba forgatni.  ohmy.gif  És akkor mi lesz a MAAN-nal? Május elejétől lenne ő Steve Carrell helyett, gondolom full időbeosztással. Óh ne fear.gif


ohmy.gif Na neee. Akkor ezt énsenem értem. 110.gif És hogy jött a képbe az Office?
Nekem az angol 2. évad megvan DVD-n az Office-ból, jó kis sorozat, bár az amerikaival nem foglalkoztam sosem... dry.gif (De tudom, hogy van amcsi verzió is, és igen, természetesen az angolt nyúlták le már megint, mert semmilyen önálló gondolatuk nincsen. reklamalo.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 11:23 #1695
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 10:52)
Óhh, micsoda váratlan fordulat. Azt a rézfán fütyülős banánhabzsoló Allonsys Geronimo Time Lord mindenségit neki  blink.gif Catherine Tate megy Amerikába a US Office-ba forgatni.  ohmy.gif  És akkor mi lesz a MAAN-nal? Május elejétől lenne ő Steve Carrell helyett, gondolom full időbeosztással. Óh ne fear.gif


Ennek örülök! Imádom az Office-t, mikor megtudtam, hogy Steve nem marad a nyolcadik évadra azt prognosztizáltam, hogy még egy szezon és a sorozat lehúzza a rolót, mert nem fognak találni senkit, aki Carellt pótolni tudja. Erre itt van Catherine, ha valaki miatt, hát miatta maradok hűséges Office néző továbbra is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 11:24 #1696
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 11:16)
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lj7p26c5ck1qbvx2go1_400.gif


Ez a kép rossz hatással van rám. Előhívja a felszín alatt rejtőzködő, jól elnyomott bad fangirlt... http://antalvali.com/smileys/devil_smile.gif Ha ilyen tanárbácsim lenne, ójajnekem... wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 11:42 #1697
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.06. 11:21)
ohmy.gif Na neee. Akkor ezt énsenem értem. 110.gif És hogy jött a képbe az Office?
Nekem az angol 2. évad megvan DVD-n az Office-ból, jó kis sorozat, bár az amerikaival nem foglalkoztam sosem... dry.gif (De tudom, hogy van amcsi verzió is, és igen, természetesen az angolt nyúlták le már megint, mert semmilyen önálló gondolatuk nincsen. reklamalo.gif )


Én nem néztem, talán nézném ha lenne rá időm, de így is annyi mindent nézek és le is vagyok maradva rendesen. Meg akarom nézni Matt Smith legutóbbi filmjét is de soha kerül sorra a film, Life On Mars maraton van. biggrin.gif
Soha nem éreztem, hogy az US verziót esetleg nézni kellene. Rühellem, hogy átalakítgatják a műsorokat. Ha valami UK, abból ne legyen US, és vissza felé is igaz. mellow.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.06. 11:24)
Ez a kép rossz hatással van rám. Előhívja a felszín alatt rejtőzködő, jól elnyomott bad fangirlt... http://antalvali.com/smileys/devil_smile.gif Ha ilyen tanárbácsim lenne, ójajnekem... wub2.gif


Ugye? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/devil.gif

Ha ilyen tanárbácsim lenne ... http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png, főleg irodalmat vagy angolt tanítana, mamma mia. De behéz lenne az órára figyelni. Persze megbukni sem akarnál nála de a mindenségit is neki. Sexy Scottish geek irodalmat vagy angolt tanítana nekem .. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png biz Isten, hogy az első padban ülnék, mindig, korán reggel. Jó kislány lennék és megdicsérne, vagy rossz, hogy bünti legyen belőle és estig ott kelljen ülnöm vele szemben http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/rolleyes.gif

Idézet (LaDiabla @ 2011.04.06. 11:23)
Ennek örülök! Imádom az Office-t, mikor megtudtam, hogy Steve nem marad a nyolcadik évadra azt prognosztizáltam, hogy még egy szezon és a sorozat lehúzza a rolót, mert nem fognak találni senkit, aki Carellt pótolni tudja. Erre itt van Catherine, ha valaki miatt, hát miatta maradok hűséges Office néző továbbra is. smileeee.gif


Ez jó. Catherine jó lesz benne, remek komikus wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 06. 12:04 #1698
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Kedves Kate, úgy látom nálad fangörl mode ON van ismét. biggrin.gif Ami nem baj! biggrin.gif Legalább hozod nekünk a jobbnál jobb képeket. wink.gif
Na, végre leesett a tantusz ezzel a CT megy USA-ba dologgal kapcsolatban. Úgy elvoltam az irodai munkámmal, hogy nem igazán vettem itt az adást. blink.gif Így már tényleg értem. (Tényleg!) A Daviddel való közös projektjéről nincs valami új hír, hogy akkor az miben módosul, vagy módosul-e egyáltalán?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 12:20 #1699
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.06. 12:04)
Kedves Kate, úgy látom nálad fangörl mode ON van ismét.  biggrin.gif Ami nem baj!  biggrin.gif Legalább hozod nekünk a jobbnál jobb képeket.  wink.gif 
Na, végre leesett a tantusz ezzel a CT megy USA-ba dologgal kapcsolatban. Úgy elvoltam az irodai munkámmal, hogy nem igazán vettem itt az adást.  blink.gif Így már tényleg értem. (Tényleg!) A Daviddel való közös projektjéről nincs valami új hír, hogy akkor az miben módosul, vagy módosul-e egyáltalán?


Aye, az élet rövid, nem iszom, nem drogozom, nem cigizem, akkor egy kis fangörl mode ON belefér rohog.gif No, really. Jó emlékeket hoz fel bennem. Mint mondtam neked, régen nekem olyan angol tanárom volt 16 éves koromtól, hogy az csak na. Kint született, de tudott magyarul, akcentusa is volt. Régi szép idők. smileeee.gif A problémák sora nem ért véget, mert jól is nézett ki, úgy pedig nehéz az órára figyelni. Én ráadásul egy osztályba jártam a mostani párommal, szóval angol órán nem lehetett túl sok jelét mutatni a 'nekem bejön' dolognak. rohog.gif _nevet.gif . Jól elpoénkodjuk, de tényleg, egy ilyen tanár nem jó választás ha csippantod az idősebb brit pasikat, eredeti akcentussal. Nehéz odafigyelni. Én képes voltam rá, nem arról van szó, és nem sóhajtoztam végig az órát, de komoly figyelemelterelő tényező. biggrin.gif
No, really. Ő tanított meg az angolra. És nem azért tudom ennyire, mert így meg úgy, hanem azért mert mindig is jó voltam angolból ezért gyakran meg is dicsért és el is pirultam néha blush.gif unsure.gif _nevet.gif

A MAAN-ról nem tudok semmit. Ha CT ki is esik, nekem annyira nem fog fájni, mert élőben nem látom, DVD sem lesz belőle, szóval nekem oly mindegy biggrin.gif
2011. április 06. 12:35 #1700
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.06. 12:20)
Aye, az élet rövid, nem iszom, nem drogozom, nem cigizem, akkor egy kis fangörl mode ON belefér  rohog.gif No, really. Jó emlékeket hoz fel bennem. Mint mondtam neked, régen nekem olyan angol tanárom volt 16 éves koromtól, hogy az csak na. Kint született, de tudott magyarul, akcentusa is volt. Régi szép idők.  smileeee.gif A problémák sora nem ért véget, mert jól is nézett ki, úgy pedig nehéz az órára figyelni. Én ráadásul egy osztályba jártam a mostani párommal, szóval angol órán nem lehetett túl sok jelét mutatni a 'nekem bejön' dolognak.  rohog.gif  _nevet.gif . Jól elpoénkodjuk, de tényleg, egy ilyen tanár nem jó választás ha csippantod az idősebb brit pasikat, eredeti akcentussal. Nehéz odafigyelni. Én képes voltam rá, nem arról van szó, és nem sóhajtoztam végig az órát, de komoly figyelemelterelő tényező.  biggrin.gif 
No, really. Ő tanított meg az angolra. És nem azért tudom ennyire, mert így meg úgy, hanem azért mert mindig is jó voltam angolból ezért gyakran meg is dicsért és el is pirultam néha  blush.gif  unsure.gif  _nevet.gif 
A MAAN-ról nem tudok semmit. Ha CT ki is esik, nekem annyira nem fog fájni, mert élőben nem látom, DVD sem lesz belőle, szóval nekem oly mindegy  biggrin.gif


Ezzel én is így vagyok. Nemrég még a kávéról is lemondtam, szóval legalább ennyi örömöm legyen, hogy egy kicsit fangörl mode-ban működök olykor.
Szóval helyes, intelligens angol tanárod volt, aki még ráadásul jó pasi is volt. Mázlista. Felém bezzeg sose akart jönni semmiféle nekem bejövős tanár... blink.gif
Egyébként Davidről van valami hír? Gyerek, munka, stb?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok