Starity

David Tennant 2

101 oldal 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 12. 09:30 #1801
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.12. 09:16)
David barátunk tényleg nem tudja szétnyitni a babakocsit vagy csak direkt csinálta, hogy a lesifotósok ne a gyerekkel legyenek elfoglalva?  _nevet.gif


Ezzel a babakocsival szerintem én sem tudnék mit kezdeni. blink.gif
2011. április 12. 09:30 #1802
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.12. 09:17)
omg.gif
Szánalom. Ennyire nincs miről írniuk, hogy már ilyen marhaságokat találnak ki? dry.gif
Olive baby viszont nagyon cuki! thumbsup.gif
(Tényleg, a kedves "rajongók" már elhiszik, hogy David valóban apa lett..? rolleyes.gif )


A scottish sun oldalon van róluk 2 új kép. DT + GM + a kis gyerek. Nem tudom mikor készült a kép, de barátunknak már nincs szakálla ami jó, nem szeretem a szakállas Davidet biggrin.gif rohog.gif Borostás David van, ej de jó, szeressem rohog.gif

Szó sincs itt szánalomról. Vagy tényleg nem tudta kinyitni vagy direkt terelte a fotósok figyelmét. David azt hiszi, hogy annyira okos és agyafúrt, de talán még sem az. Az a hír terjeng a fórumon, hogy Davidnek talán van egy kis egyezsége a Daily Fail és Sun magazinnal, ez sok mindent megmagyarázna. rolleyes.gif
2011. április 12. 09:33 #1803
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.12. 09:30)
A scottish sun oldalon van róluk 2 új kép. DT + GM + a kis gyerek.


Helyes kis család. biggrin.gif Aranyosak szerintem... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. április 12. 09:47 #1804
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.12. 09:33)
Helyes kis család. biggrin.gif Aranyosak szerintem... blush.gif


Én örülök hogy végre készült egy olyan kép is, amin együtt vannak, mind a hárman. Még mindig van olyan fan, aki szerint ez meg sem történt és David a biztonság kedvéért egy másik gyereket tologászik a kocsiban, nehogy a sajátját lekapják, vagy csak úgy tesznek, mintha lenne nekik gyerekük, pedig nincs, csak GM meghízott. És a kisasszony ujján gyűrű is van, de hát azt sem hiszik el, hogy az jeggyűrű, mivel David kezén nincs meg mert .. ők ilyenek. Annyira bírom hogy ez életük legnagyobb problémája hogy most van-e gyerek meg gyűrű vagy nincs dry.gif
2011. április 12. 10:17 #1805
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.12. 09:47)
Én örülök hogy végre készült egy olyan kép is, amin együtt vannak, mind a hárman. Még mindig van olyan fan, aki szerint ez meg sem történt és David a biztonság kedvéért egy másik gyereket tologászik a kocsiban, nehogy a sajátját lekapják, vagy csak úgy tesznek, mintha lenne nekik gyerekük, pedig nincs, csak GM meghízott. És a kisasszony ujján gyűrű is van, de hát azt sem hiszik el, hogy az jeggyűrű, mivel David kezén nincs meg mert .. ők ilyenek. Annyira bírom hogy ez életük legnagyobb problémája hogy most van-e gyerek meg gyűrű vagy nincs  dry.gif


Ismét megállapítom, hogy a rajongók nem komplettek. De totálisan nem. sad.gif Másik gyereket tologat a kocsiban... _nevet.gif Hihetetlen mértéket ölt az emberi hülyeség, megszólalt nálam az alert. _nevet.gif A gyűrűhöz meg semmi közük.
Szerintem aranyos kis család és örülök, hogy jól megvannak.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 12. 10:45 #1806
- törölt felhasználó -    
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ljizprBwS11qhmadjo1_500.jpg
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 12. 12:57 #1807
- törölt felhasználó -    
Új United kép itt. Senki ne nézzen rá a hajára és elkerülhetjük a tömeges ájulást. _nevet.gif Inkább figyeljétek a szemöldököt. Nem szívesen mondok ilyet, mert ez nagyon fangörlös, de ez mi más, ha nem eyebrow p*rn? rohog.gif _nevet.gif

Csak nekem tűnik úgy, hogy David ebben a filmben mindig rendesen fel van öltöztetve? Passszolnak a nyakkendők, ruhák, cipők, zoknik. Végre egy normális nyakkendő biggrin.gif
2011. április 12. 13:14 #1808
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.12. 12:57)
Új United kép itt. Senki ne nézzen rá a hajára és elkerülhetjük a tömeges ájulást.  _nevet.gif Inkább figyeljétek a szemöldököt. Nem szívesen mondok ilyet, mert ez nagyon fangörlös, de ez mi más, ha nem eyebrow p*rn?  rohog.gif  _nevet.gif 
Csak nekem tűnik úgy, hogy David ebben a filmben mindig rendesen fel van öltöztetve? Passszolnak a nyakkendők, ruhák, cipők, zoknik. Végre egy normális nyakkendő  biggrin.gif


Hmm...nem tudom, nekem ez a nyakkendő nem bejövős és a haj is valóban borzasztó. rohog.gif Viszont az arckifejezése, a szeme! És igen, a szemöldök! biggrin.gif Ez a pasi megér egy misét. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy ezt a filmet meg fogom nézni! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 12. 13:18 #1809
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.12. 13:14)
Hmm...nem tudom, nekem ez a nyakkendő nem bejövős és a haj is valóban borzasztó.  rohog.gif Viszont az arckifejezése, a szeme! És igen, a szemöldök!  biggrin.gif Ez a pasi megér egy misét. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy ezt a filmet meg fogom nézni!  thumbsup.gif


Én azt mondtam, hogy normálisan van felöltöztetve, nem hogy normális volt a fodrásza lol Okay, régen ilyen haja volt Jimmynek is, akkor David hajának is ilyennek kell lenni. Mindegy is, elszenvedjük, úgy sem azért nézzük a filmet, mert jól néz ki benne. Ha jó pasikat akartok lesni, akkor nézzetek Halálos Iramban filmet és az Így jártam anyátokkal sorozatot rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 12. 13:26 #1810
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.12. 13:18)
Én azt mondtam, hogy normálisan van felöltöztetve, nem hogy normális volt a fodrásza lol Okay, régen ilyen haja volt Jimmynek is, akkor David hajának is ilyennek kell lenni. Mindegy is, elszenvedjük, úgy sem azért nézzük a filmet, mert jól néz ki benne. Ha jó pasikat akartok lesni, akkor nézzetek Halálos Iramban filmet és az Így jártam anyátokkal sorozatot  rohog.gif


Nem, valóban nem mondtad, hogy jó a haja. rohog.gif Ilyen hazugság sosem hagyta le a szádat. rohog.gif
Amúgy valóban nem azért nézzük meg majd a filmet, mert David jó pasi benne. Tudod, hogy jobban díjazom az olyan filmeket, amikben a színész jól játszik, és nem jól néz ki. pardon.gif Mondjuk, ha a kettő együtt van, az ellen nagyon nincs kifogásom! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 12. 14:58 #1811
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.12. 13:26)
Nem, valóban nem mondtad, hogy jó a haja.  rohog.gif Ilyen hazugság sosem hagyta le a szádat.  rohog.gif 
Amúgy valóban nem azért nézzük meg majd a filmet, mert David jó pasi benne. Tudod, hogy jobban díjazom az olyan filmeket, amikben a színész jól játszik, és nem jól néz ki. pardon.gif Mondjuk, ha a kettő  együtt van, az ellen nagyon nincs kifogásom!  biggrin.gif


Én nem szeretem a szakállas Davidet, még is azt kell mondjam, hogy David eddigi élete legjobb alakítását a Recoveryben nyújtotta, a kettőnek semmi köze egymáshoz. A Recoveryt végigdadogta, és a majdnem a felét kórházi ágyon fekve, csukott szemmel csinálta végig. Alant elüti egy autó és mikor felébred, megszökik a kórházból, utána kiderül, hogy sérült az agya, újra meg kell neki tanulni beszélni, mert dadog, erőszakos lesz a saját gyerekeivel és feleségével, üvölt, ha neki tetszik, felgyújtja a házat amíg pirítóst csinál, tüzet csinál amíg teát készít, törölközővel, víz nélkül akar fürödni/tusolni, más emberek előtt vetkőzik stb. Nem is értem, hogy lehet egy ilyen komoly témájú filmet úgy felvenni, ahogyan egyesek teszik. Megáll az FM, ha meg is nézik sokan a filmet, csak a félmeztelen jelenetre koncentrálnak vagy arra, hogy mennyire bejön nekik szakállasan. Nem is tudom miért nem veszik komolyan vagy hogy nem ered el a könnyük. Ez nem egy 'I don't wanna go' volt, Alan összegabalyodva fekszik az ágyban, úgy sír, hogy a szemei már vörösek, mert a felesége megcsalta és ott akarja hagyni őt a gyerekekkel amikor teát sem tud csinálni. Szipog, üt, vág, dühöng, rajzol és kiabál. Nem muszáj szeretni a drámát de az ilyen emberek nem tudom mi a fenéért nézik meg egyátalán. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 12. 15:12 #1812
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.12. 14:58)
Én nem szeretem a szakállas Davidet, még is azt kell mondjam, hogy David eddigi élete legjobb alakítását a Recoveryben nyújtotta, a kettőnek semmi köze egymáshoz. A Recoveryt végigdadogta, és a majdnem a felét kórházi ágyon fekve, csukott szemmel csinálta végig. Alant elüti egy autó és mikor felébred, megszökik a kórházból, utána kiderül, hogy sérült az agya, újra meg kell neki tanulni beszélni, mert dadog, erőszakos lesz a saját gyerekeivel és feleségével, üvölt, ha neki tetszik, felgyújtja a házat amíg pirítóst csinál, tüzet csinál amíg teát készít,  törölközővel, víz nélkül akar fürödni/tusolni, más emberek előtt vetkőzik stb. Nem is értem, hogy lehet egy ilyen komoly témájú filmet úgy felvenni, ahogyan egyesek teszik. Megáll az FM, ha meg is nézik sokan a filmet, csak a félmeztelen jelenetre koncentrálnak vagy arra, hogy mennyire bejön nekik szakállasan. Nem is tudom miért nem veszik komolyan vagy hogy nem ered el a könnyük. Ez nem egy 'I don't wanna go' volt, Alan összegabalyodva fekszik az ágyban, úgy sír, hogy a szemei már vörösek, mert a felesége megcsalta és ott akarja hagyni őt a gyerekekkel amikor teát sem tud csinálni. Szipog, üt, vág, dühöng, rajzol és kiabál. Nem muszáj szeretni a drámát de az ilyen emberek nem tudom mi a fenéért nézik meg egyátalán.  mellow.gif


Oké, most van az, hogy ezt a filmet (Recovery) is felvettem a listámra. blush.gif Nekem ezt látni kell.
Nem értem egyébként miért kell csinálni körülötte ezt a hisztit. A legjobb jóindulattal se lehet sexy beastnek hívni. Nem és nem. Átlagos, hétköznapi skót pasas. Se nem izmos, se nem lélegzetelállítóan jóképű. Viszont hihetetlenül tehetséges, ez viszont tény. Nem értem...nem értem. unsure.gif
2011. április 12. 15:44 #1813
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.12. 15:12)
Oké, most van az, hogy ezt a filmet (Recovery) is felvettem a listámra.  blush.gif Nekem ezt látni kell.
Nem értem egyébként miért kell csinálni körülötte ezt a hisztit. A legjobb jóindulattal se lehet sexy beastnek hívni. Nem és nem. Átlagos, hétköznapi skót pasas. Se nem izmos, se nem lélegzetelállítóan jóképű. Viszont hihetetlenül tehetséges, ez viszont tény. Nem értem...nem értem.  unsure.gif


Én sem értem. És talán most kezdem elhinni Csillagtöknek, hogy ő sem tudja mit esznek rajta a nők. Szerintem képtelenek különbséget tenni a 'bejön' és a 'jól néz ki' között. Szerintem David nem csúnya, hanem átlagos, de nem is a legszebb. Nem értek azzal egyet, hogy legszexibb férfi ever, mert nem az, éppen ezért én soha nem is voksolok ilyen hülye online szavazáson. Ott van Johnny Depp, Jason Isaacs ők cép, izmos és dögös pasasok de Davidről ez nem mondható el. Bejön és kész, de nem a legszebb. Nem is értem blink.gif Helyes meg aranyos pasas de nem a legszexibb, az biztos.

Amit viszont még ennyire sem értek, az a birtoklási vágy. Sokan írkálják tumblr oldalon, hogy 'he's off the market'. blink.gif Elnézést, de ő mikor volt 'on the market'?. Soha nem volt viszonya egyetlen rajongóval sem. Hogy lehet és mire fel akarnak birtokolni valakit 'online'? 110.gif Koránt sem biztos, hogy együtt maradnak a kisasszonnyal, lehet hogy egy év múlva szabad a terep és akkor mindenki azt írja majd, hogy 'on the market'. David nem egy darab hús hogy kitesszük a kirakatba mikor szép friss és visszavesszük ha már látszik rajta, hogy sok ideje van kint vagy jön helyette frisebb.
Barátunk nem egy Adonisz és a sok hülye rajta veszekszik 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 12. 16:05 #1814
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.12. 15:44)
Én sem értem. És talán most kezdem elhinni Csillagtöknek, hogy ő sem tudja mit esznek rajta a nők. Szerintem képtelenek különbséget tenni a 'bejön' és a 'jól néz ki' között. Szerintem David nem csúnya, hanem átlagos, de nem is a legszebb. Nem értek azzal egyet, hogy legszexibb férfi ever, mert nem az, éppen ezért én soha nem is voksolok ilyen hülye online szavazáson. Ott van Johnny Depp, Jason Isaacs ők cép, izmos és dögös pasasok de Davidről ez nem mondható el. Bejön és kész, de nem a legszebb. Nem is értem  blink.gif Helyes meg aranyos pasas de nem a legszexibb, az biztos. 
Amit viszont még ennyire sem értek, az a birtoklási vágy. Sokan írkálják tumblr oldalon, hogy 'he's off the market'.  blink.gif Elnézést, de ő mikor volt 'on the market'?. Soha nem volt viszonya egyetlen rajongóval sem. Hogy lehet és mire fel akarnak birtokolni valakit 'online'?  110.gif Koránt sem biztos, hogy együtt maradnak a kisasszonnyal, lehet hogy egy év múlva szabad a terep és akkor mindenki azt írja majd, hogy 'on the market'. David nem egy darab hús hogy kitesszük a kirakatba mikor szép friss és visszavesszük ha már látszik rajta, hogy sok ideje van kint vagy jön helyette frisebb. 
Barátunk nem egy Adonisz és a sok hülye rajta veszekszik  110.gif


Fura dolog ez, hiszen kinek mi a szép. Számomra például a párom a legszexisebb fickó a világon, de valószínű nem nyerne meg egy férfiszépségversenyt. Attól, hogy valakit szexisnek találunk, még lehet reálian nézni a dolgokat. Márpedig David valóban csupán egy átlagos pasas. Van, akinek ő a legszexibb a világon, például a párja biztosan így gondolja, de nekünk ne próbálják már ezt ledugni a torkunkon! Látok én, nem kell elmagyarázni, ki a szexi, meg ki nem. Akárhogy is, ha választanom kellene David, vagy mondjuk a nyominger fejű, mások által rohadtul szexinek ítélt Taylor Lautner között, biztos lehetsz benne, hogy az előbbit választanám, pedig egyiket se találom kifejezetten 'ingerlőnek'. rohog.gif
Ami meg ezt a piacos dolgot illeti, ez engem is idegesít. Seannal kapcsolatban is szokták ezt használni és ez elég gáz. Mintha azt sugallná az illető, hogy na, lehet rávetni magad, mint légy a..khmm..és aki kapja marja. Az isten szerelmére, David is emberből van! reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. április 12. 20:39 #1815
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Sziasztok! Nem tudom így hirtelen, hogy volt-e már, de megjelent Davidről egy poszter a Fright Night-ból thumbsup.gif
Sajnos nem a legnagyobb, de így is élvezhető. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 13. 07:31 #1816
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.04.12. 20:39)
Sziasztok! Nem tudom így hirtelen, hogy volt-e már, de megjelent Davidről egy poszter a Fright Night-ból thumbsup.gif 
Sajnos nem a legnagyobb, de így is élvezhető.  biggrin.gif


Szia! Ez fake. Majd Április 28-án lesz látható egy exclusive kép PV-ről a Radio Times magazinban biggrin.gif Már most nem akarom látni _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 13. 08:03 #1817
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Huhh, csak nekem nem jön be ez a macsó kinézet? Mármint amúgy olykor bejönnek a macsók, de ez annyira NEM David... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 13. 08:14 #1818
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 08:03)
Huhh, csak nekem nem jön be ez a macsó kinézet? Mármint amúgy olykor bejönnek a macsók, de ez annyira NEM David... unsure.gif


Végre valaki, akinek PV nem jön be. biggrin.gif Cheers woman thumbsup.gif beer.gif Barátunk Russel Brand féle macsót fog játszani, parókával, műtetkó, piercing, minden blink.gif

Este meglátogatott 10, álmaimban. Tegnap néztem a 7-8-9-ik részt a negyedik évadból és vaciláltam is hogy megnézzek-e még egy részt vagy sem. biggrin.gif Nem néztem, talán ezért jelent meg álmaimban _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 13. 08:17 #1819
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 08:14)
Végre valaki, akinek PV nem jön be.  biggrin.gif  Cheers woman  thumbsup.gif  beer.gif Barátunk Russel Brand féle macsót fog játszani, parókával, műtetkó, piercing, minden  blink.gif 
Este meglátogatott 10, álmaimban. Tegnap néztem a 7-8-9-ik részt a negyedik évadból és vaciláltam is hogy megnézzek-e még egy részt vagy sem.  biggrin.gif Nem néztem, talán ezért jelent meg álmaimban  _nevet.gif


Kíváncsi vagyok el tudja-e hitetni velem, hogy ő egy macsó. Így a kép alapján azt mondom, hogy valami nem stimmel. Egyben van a pasi és még sincs egyben. unsure.gif Ezen a filmen még gondolkozok erősen, hogy megnézzem-e..
Akkor ma be kell pótolni azt az egy részt, ha csak nem akarod, hogy ma is széppé tegye álmaidat a 10. biggrin.gif (OFF: Komolyan, irigyellek, hogy ilyen sűrűn álmodsz a kedvenceiddel. OFF vége)
2011. április 13. 08:26 #1820
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 08:17)
Kíváncsi vagyok el tudja-e hitetni velem, hogy ő egy macsó. Így a kép alapján azt mondom, hogy valami nem stimmel. Egyben van a pasi és még sincs egyben.  unsure.gif Ezen a filmen még gondolkozok erősen, hogy megnézzem-e..


David jó ebben, elhiteti veled, valószínűleg a Russel Brand kinézet segít, meg az amit majd csinálni fog a filmben blink.gif (nem spoilerezek). PV kemény külseje egyébként is csak álca, valójában igazi amerikai rocksztáros élete van, de nem visel parókát, tetkókat, piercinget, bajuszt, az a történet szerint is fake, csak a színpadon használja ezeket rolleyes.gif A fangörl leírások elvették a maradék kedvem is a filmtől, de akkor is megnézem, talán ideje lesz hozzá szokni az ilyen szerepekhez, ki tudja mi lesz David következő projektje dry.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 08:17)
Akkor ma be kell pótolni azt az egy részt, ha csak nem akarod, hogy ma is széppé tegye álmaidat a 10.  biggrin.gif (OFF: Komolyan, irigyellek, hogy ilyen sűrűn álmodsz a kedvenceiddel. OFF vége)


Tudod nagyon jól hogy ez nem ilyen egyszerű. Pszichológusnál is jártam a rémálmaim miatt, mennyi átalvatlan és sötét éjszakám volt régebben, hevesen vert a szivem vagy folyt rólam a víz. Inkább álmodom hülyeségeket vagy semmit, az még jobb. biggrin.gif Ma is széppé tenné az álmaimat? Szerintem ennél jobban már nem tehetné jobbá az álmaimat, bizonyos határokat átlépve talán de köszönöm szépen, nekem annyi is elég, amit ma álmodtam, oh, nagyon is elég rohog.gif biggrin.gif _nevet.gif
101 oldal 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok