Starity

David Tennant 2

101 oldal 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 13. 08:26 #1821
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 08:03)
Huhh, csak nekem nem jön be ez a macsó kinézet? Mármint amúgy olykor bejönnek a macsók, de ez annyira NEM David... unsure.gif


Nekem már nem jönnek be a macsók (régen sem igazán jöttek be, volt 1-2 kivétel, de ennyi), de PV szerintem jól néz ki. Természetesen én ennyinél többet nem is gondolok bele, DT ezzel a fejjel számomra akkor is bejönne, ha mackóalsót húzna. biggrin.gif Nekem nagyon tetszenek a (kör)szakállas pasik, van egy picit rosszfiús beütése is, ami ugye nálam plusz pont, illetve hogy "ez nem David?" Szerintem ettől (is) izgalmas! David egy kaméleon, és egy jó színész pontosan, hogy kaméleon. A Learnersben kifejezetten szerencsétlen és csúnyácska pasast alakít (bár nekem ott is tetszik rohog.gif ), itt meg ilyet, és van még sok másik arca is. Hiába mondják rá, hogy a legtöbbször "csak Davides", attól még zseniális a pasi. Úgyhogy én annak ellenére, hogy rühellem a vámpíros dolgokat, várom a filmet. És nem a bőrnaciért, hanem az összhatásért. Nem a legfahinabb szerep, ez tény, de ilyet még nem láttam Davidtől és érdekel, hogy oldja meg... De szinte biztosra veszem, hogy kitűnően. (de ha nem, azt is meg fogom mondani kegyetlenül) Mindenesetre nyálat csorgatni nem fogok és a szemeit fogom figyelni a sokak által inkább preferált ( omg.gif ) 10inch helyett... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. április 13. 08:38 #1822
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.13. 08:26)
Nekem már nem jönnek be a macsók (régen sem igazán jöttek be, volt 1-2 kivétel, de ennyi), de PV szerintem jól néz ki. Természetesen én ennyinél többet nem is gondolok bele, DT ezzel a fejjel számomra akkor is bejönne, ha mackóalsót húzna. biggrin.gif Nekem nagyon tetszenek a (kör)szakállas pasik, van egy picit rosszfiús beütése is, ami ugye nálam plusz pont, illetve hogy "ez nem David?" Szerintem ettől (is) izgalmas! David egy kaméleon, és egy jó színész pontosan, hogy kaméleon. A Learnersben kifejezetten szerencsétlen és csúnyácska pasast alakít (bár nekem ott is tetszik rohog.gif ), itt meg ilyet, és van még sok másik arca is. Hiába mondják rá, hogy a legtöbbször "csak Davides", attól még zseniális a pasi. Úgyhogy én annak ellenére, hogy rühellem a vámpíros dolgokat, várom a filmet. És nem a bőrnaciért, hanem az összhatásért. Nem a legfahinabb szerep, ez tény, de ilyet még nem láttam Davidtől és érdekel, hogy oldja meg... De szinte biztosra veszem, hogy kitűnően. (de ha nem, azt is meg fogom mondani kegyetlenül) Mindenesetre nyálat csorgatni nem fogok és a szemeit fogom figyelni a sokak által inkább preferált ( omg.gif ) 10inch helyett... biggrin.gif


Minden bizonnyal igazad van. Pont attól izgalmas a dolog, hogy ez a karakter annyira nem David. Bár a vámpíros sztorik engem sem érdekelnek, én is kíváncsi vagyok rá azért, hogy David hogy oldja meg ezt a feladatot. Tényleg annyira elüt a személyiségétől ez a macsós figura, hogy ez biztos kihívás volt a számára. Talán ezért is vállalta el. Azt tudom, hogy jó színész, hiszen remek az arcjátéka és nagyon bele tudja magát élni a dolgokba. Ha ő elhiszi magáról hogy macsó és úgy fog játszani, akkor én is el fogom hinni. Márpedig David pokoli jó ebben, szóval legfeljebb én vagyok korlátolt picikét, ha félelmeim vannak a filmet illetően. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. április 13. 08:57 #1823
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.13. 08:26)
Nekem már nem jönnek be a macsók (régen sem igazán jöttek be, volt 1-2 kivétel, de ennyi), de PV szerintem jól néz ki. Természetesen én ennyinél többet nem is gondolok bele, DT ezzel a fejjel számomra akkor is bejönne, ha mackóalsót húzna. biggrin.gif Nekem nagyon tetszenek a (kör)szakállas pasik, van egy picit rosszfiús beütése is, ami ugye nálam plusz pont, illetve hogy "ez nem David?" Szerintem ettől (is) izgalmas! David egy kaméleon, és egy jó színész pontosan, hogy kaméleon. A Learnersben kifejezetten szerencsétlen és csúnyácska pasast alakít (bár nekem ott is tetszik rohog.gif ), itt meg ilyet, és van még sok másik arca is. Hiába mondják rá, hogy a legtöbbször "csak Davides", attól még zseniális a pasi. Úgyhogy én annak ellenére, hogy rühellem a vámpíros dolgokat, várom a filmet. És nem a bőrnaciért, hanem az összhatásért. Nem a legfahinabb szerep, ez tény, de ilyet még nem láttam Davidtől és érdekel, hogy oldja meg... De szinte biztosra veszem, hogy kitűnően. (de ha nem, azt is meg fogom mondani kegyetlenül) Mindenesetre nyálat csorgatni nem fogok és a szemeit fogom figyelni a sokak által inkább preferált ( omg.gif ) 10inch helyett... biggrin.gif


Ya watched Learners or something else you have been given, madam? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png

08.40. DT híradó. Üdvözlöm önöket, a mai híradóban: United, privát képek, Kafka.
United premier BBC 1 Április 24 GMT 8PM, Kafka BBC Radio 3, Április 24 8:15PM.
David barátunkról megjelent pár kép, GM-mel közösen, letörölték a képeket és a Daily Fail cikkből is kitörölték azt a képet, amin DT a kisgyereket fogja a kezében.

Egyéb híreink: DW premier Április 23 7PM (azt hiszem).

Sport. A tegnapi TARDISBROOM versenyen Harry Potter a Nimbusz 2000-rel beelőzte a TARDIS-t, ami örvénybe került, így HP barátunk nyerte a meccset.

Időjárás. Napos idő, sok széllel, néhol esőfelhők, TARDIS-ok jelenhetnek meg az égen. Óvatosan vezessenek, tájm lordok láttán növekszik a reakció idő és gyakori az ájulás.

További kellemes napot kívánunk mindenkinek.

biggrin.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 13. 10:55 #1824
- törölt felhasználó -    
Have an animation biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lj6z8tXRCN1qey6vjo1_500.gif

I feel cheeky today http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png Ups, did I say that out loud? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 13. 11:10 #1825
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 10:55)
Have an animation  biggrin.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lj6z8tXRCN1qey6vjo1_500.gif
I feel cheeky today http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png Ups, did I say that out loud?  rohog.gif


Ez édes! biggrin.gif És a beszámolód is tetszett. Megnevettetett. rohog.gif
Mondjuk a hírek a képekről vetítettek némi sötét felhőt fölénk, de tulajdonképpen jogos. Hagyják őket békén.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 13. 11:36 #1826
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A Learnerst "láttam", igen. A feléig jutottam kb., de amint lesz időm, folytatom. blush.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 13. 11:39 #1827
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
What? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 13. 11:40 #1828
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 11:10)
Ez édes!  biggrin.gif És a beszámolód is tetszett. Megnevettetett.  rohog.gif


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lj55i0siwc1qaaqmq.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 11:10)
Mondjuk a hírek a képekről vetítettek némi sötét felhőt fölénk, de tulajdonképpen jogos. Hagyják őket békén.


Nekem furcsa is volt egyébként, bár számomra az egész dolog nem stimmel. Melyik UK újság ne szeretné az örömhírt és a képeket főcímlapra tenni? És még sincs egyik lap címlapján sem pedig pl a Sunra múltkor Cherly Cole is kikerült, amikor sütit sütött blink.gif Beteszik a szöveget meg képet alulra, a nyomtatott példányú Daily Fail magazinokban pedig az utolsó előtti oldalra. WTF?
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 13. 12:37 #1829
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 11:40)
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lj55i0siwc1qaaqmq.gif 
Nekem furcsa is volt egyébként, bár számomra az egész dolog nem stimmel. Melyik UK újság ne szeretné az örömhírt és a képeket főcímlapra tenni? És még sincs egyik lap címlapján sem pedig pl a Sunra múltkor Cherly Cole is kikerült, amikor sütit sütött  blink.gif Beteszik a szöveget meg képet alulra, a nyomtatott példányú Daily Fail magazinokban pedig az utolsó előtti oldalra. WTF?


Nem fura ez, gondolom David ügynökei beindultak ezerrel. Én már nem csodálkozom az ilyesmin, főleg azok után, hogy még a hivatalos honlapról is lemondtak. David egyértelműen hermetizálni szeretné kis családját a nagyvilágtól. Némileg paranoid, no de azért van rá oka!
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 13. 12:49 #1830
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 12:37)
Nem fura ez, gondolom David ügynökei beindultak ezerrel. Én már nem csodálkozom az ilyesmin, főleg azok után, hogy még a hivatalos honlapról is lemondtak. David egyértelműen hermetizálni szeretné kis családját a nagyvilágtól. Némileg paranoid, no de azért van rá oka!


Ha már a fórumnál tartunk, érdekes dolgok zajlanak ott is. Sarah, a tulajdonos, állítólag személyes problémákkal küzd, a híreknek a fórumon csináltak egy külön topikot és a Rule #1 szabállyal tele nyomták a topikokat, egytől egyig, mindet blink.gif Valaki nyitott egy topikot, hogy megkérdezze mi a jó fene van már, mivel az adminok egyetlen kérdésre sem válaszolnak privátban és az egyik admin azt írta a topikban, hogy David kérésére tették, az elmúlt hónapban többször is figyelmeztette őket (adminok), hogy tartsák magukat a megbeszéltekhez. Of course nem így mondta, hanem udvariasan megkérte őket és néha rá is kérdez, hogy mi újság a fórumon. Visszamondták Davidnek, hogy az emberek szeretnének boldogságot kívánni és aggódnak a weboldal/fórum sorsáért ő erre pedig csak annyit mondott, hogy minden maradjon a régiben.
Ladiablának volt igaza. Barátunk átesett a ló másik oldalára. Ő soha nem megy fel a fórumra, hozzá nem jutnak el az üzenetek, mindenki tudja, hogy gyereke van akkor miért zavarja hogy a fórumon mit írkálnak? dry.gif

I do not understand, sir.
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg0fyuwTgx1qe7u8t.gif
2011. április 13. 13:03 #1831
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 12:49)
Ha már a fórumnál tartunk, érdekes dolgok zajlanak ott is. Sarah, a tulajdonos, állítólag személyes problémákkal küzd, a híreknek a fórumon csináltak egy külön topikot és a Rule #1 szabállyal tele nyomták a topikokat, egytől egyig, mindet  blink.gif Valaki nyitott egy topikot, hogy megkérdezze mi a jó fene van már, mivel az adminok egyetlen kérdésre sem válaszolnak privátban és az egyik admin azt írta a topikban, hogy David kérésére tették, az elmúlt hónapban többször is figyelmeztette őket (adminok), hogy tartsák magukat a megbeszéltekhez. Of course nem így mondta, hanem udvariasan megkérte őket és néha rá is kérdez, hogy mi újság a fórumon. Visszamondták Davidnek, hogy az emberek szeretnének boldogságot kívánni és aggódnak a weboldal/fórum sorsáért ő erre pedig csak annyit mondott, hogy minden maradjon a régiben. 
Ladiablának volt igaza. Barátunk átesett a ló másik oldalára. Ő soha nem megy fel a fórumra, hozzá nem jutnak el az üzenetek, mindenki tudja, hogy gyereke van akkor miért zavarja hogy a fórumon mit írkálnak?  dry.gif 
I do not understand, sir. 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg0fyuwTgx1qe7u8t.gif


Már azelőtt is ilyen paranoid, mielőtt a gyermekét fenyegették volna?
2011. április 13. 14:04 #1832
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 13:03)
Már azelőtt is ilyen paranoid, mielőtt a gyermekét fenyegették volna?


Igen, már most ennyire paranoid mellow.gif
2011. április 13. 14:07 #1833
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 14:04)
Igen, már most ennyire paranoid  mellow.gif


Mármint úgy értettem, hogy azelőtt is ilyen paranoid volt, hogy a gyermekét megfenyegették volna a rajongók? (Bocsi, kimaradt egy "volt" szócska az előző kommentből. Hirtelen volt egy sűrű órám, és belegabalyodtam a mondanivalómba.)
2011. április 13. 14:44 #1834
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 14:07)
Mármint úgy értettem, hogy azelőtt is ilyen paranoid volt, hogy a gyermekét megfenyegették volna a rajongók? (Bocsi, kimaradt egy "volt" szócska az előző kommentből. Hirtelen volt egy sűrű órám, és belegabalyodtam a mondanivalómba.)


Az esküvő hírére kiírták ugyanezt, figyelmeztetés jeligével. Most kiírták minden topikhoz hogy DAVID és GM kérésére ..
A fórumon betartatják mindenkivel a Rule #1-t, rúgnak kifelé mindenkit mindegy hány hozzászólása van vagy mióta van fent.
Én nem értem ezt az embert de hiába is agyalok a dolgon, soha nem fogom megérteni.

BRÉKING NYÚZ! BBC Drama reel United footage Daviddel és Shadow Line Christopher Eccleston szereplésével. Chris sóhajtozik, David meg sír, remek. Afeneegyemegadrámákatnéha dry.gif

1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 13. 14:50 #1835
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 14:44)
Az esküvő hírére kiírták ugyanezt, figyelmeztetés jeligével. Most kiírták minden topikhoz hogy DAVID és GM kérésére ..
A fórumon betartatják mindenkivel a Rule #1-t, rúgnak kifelé mindenkit mindegy hány hozzászólása van vagy mióta van fent.
Én nem értem ezt az embert de hiába is agyalok a dolgon, soha nem fogom megérteni.


Ezzel nem vagy egyedül. Ha ezt csinálja, legalább csinálná jól. Így olyan az egész, mintha háborúzna a rajongóival.. blink.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 14:44)
BRÉKING NYÚZ! BBC Drama reel United footage Daviddel és Shadow Line Christopher Eccleston szereplésével. Chris sóhajtozik, David meg sír, remek. Afeneegyemegadrámákatnéha  dry.gif 


Ez a United engem egyre jobban érdekel. Nem tudom miért, azt érzem, ez olyan film lesz, ami engem nagyon le tud kötni. Majd meglátjuk, de az biztos, hogy nagyon pozitívan állok hozzá. biggrin.gif
2011. április 13. 14:54 #1836
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 14:50)

Ez a United engem egyre jobban érdekel. Nem tudom miért, azt érzem, ez olyan film lesz, ami engem nagyon le tud kötni. Majd meglátjuk, de az biztos, hogy nagyon pozitívan állok hozzá.  biggrin.gif


Ez jó, de miért nincs olyan, hogy 'happy drama'? 'Drahama'? A dráma szép műfaj de az örökös sírásokból már elég volt. Messze még a Decoy Bride és a Fright Night. rolleyes.gif

Yo, bro, do some comedy, will ya?

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/szgxdy.gif
2011. április 13. 14:56 #1837
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 14:54)
Ez jó, de miért nincs olyan, hogy 'happy drama'? 'Drahama'? A dráma szép műfaj de az örökös sírásokból már elég volt. Messze még a Decoy Bride és a Fright Night.  rolleyes.gif 
Yo, bro, do some comedy, will ya?
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/szgxdy.gif


Fura egyébként, mert többször bizonyította, hogy erős a komikai érzéke, mégis többnyire drámai szerepekkel keresik meg. unsure.gif
2011. április 13. 15:21 #1838
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 14:56)
Fura egyébként, mert többször bizonyította, hogy erős a komikai érzéke, mégis többnyire drámai szerepekkel keresik meg.  unsure.gif


Amit nem értek. A BBC elég gyakran alkalmazta mint comedy színész, de most, idén, maradt a Fright Night és Decoy Bride, ami ráadásul romcom, vagyis romantikus komédia, ami egy teljesen más műfaj. Nem is nagyon szeressem sem a Casanovát sem az L.A. without map filmet, inkább pártolom a sketch-eket (pl Nan's Christmas). Pedig Davidnek pont olyan feje van, ami alkalmas erre. Olyan fejeket vág, hogy csak na és még sem adnak neki olyan projektet sad.gif Bele rakják minden flancos reklámba, meg audió így meg úgy de comedy sad.gif
2011. április 13. 15:33 #1839
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 15:21)
Amit nem értek. A BBC elég gyakran alkalmazta mint comedy színész, de most, idén, maradt a Fright Night és Decoy Bride, ami ráadásul romcom, vagyis romantikus komédia, ami egy teljesen más műfaj. Nem is nagyon szeressem sem a Casanovát sem az L.A. without map filmet, inkább pártolom a sketch-eket (pl Nan's Christmas). Pedig Davidnek pont olyan feje van, ami alkalmas erre. Olyan fejeket vág, hogy csak na és még sem adnak neki olyan projektet  sad.gif  Bele rakják minden flancos reklámba, meg audió így meg úgy de comedy  sad.gif


Hátha majd az is lesz ezután. Ha eddig tudták mi a jó, valószínűleg most is tudják, csak éppen lehet, hogy megelégelték ők is, meg David is a komédiát egy picit. Szerintem David vissza fog térni ehhez a műfajhoz, hiszen a sok drámázás után kell valami könnyebb.
2011. április 13. 15:41 #1840
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 15:33)
Hátha majd az is lesz ezután. Ha eddig tudták mi a jó, valószínűleg most is tudják, csak éppen lehet, hogy megelégelték ők is, meg David is a komédiát egy picit. Szerintem David vissza fog térni ehhez a műfajhoz, hiszen a sok drámázás után kell valami könnyebb.


Szerintem pedig nem. Még mindig nem ott van neki egy amerikai ügynöke, az előbb utóbb előáll valamivel és ahogyan a Rexet is elvállalta valamilyen érthetetlen okból, azt a filmes ajánlatot is elfogadhatja mellow.gif

Más. Láttuk már ezt a Davides 2006-os Coca Cola reklámot?


biggrin.gif biggrin.gif

Davidnek Hétfőn szülinapja lesz rolleyes.gif Csak eszembe jutott a videóról, ott még olyan fiataloskás rohog.gif
101 oldal 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok