Starity

David Tennant 2

101 oldal 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 13. 15:49 #1841
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 15:41)
Szerintem pedig nem. Még mindig nem ott van neki egy amerikai ügynöke, az előbb utóbb előáll valamivel és ahogyan a Rexet is elvállalta valamilyen érthetetlen okból, azt a filmes ajánlatot is elfogadhatja  mellow.gif


Szóval Kate kicsit sötéten látja a helyzetet. Az nem jó. Most az egyszer azt kívánom, ne legyen igazad. Reméljük David barátunk ezúttal rádcáfol, bár ilyen még nem nagyon történt. blink.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 15:41)
Más. Láttuk már ezt a Davides 2006-os Coca Cola reklámot?

biggrin.gif  biggrin.gif 
Davidnek Hétfőn szülinapja lesz  rolleyes.gif Csak eszembe jutott a videóról, ott még olyan fiataloskás  rohog.gif


A videót mintha már láttam volna valahol, de valószínűleg baromi régen. Nem igazán szeretem a Coca Cola reklámokat, meg a kólát se.. pardon.gif
Tényleg, készülődöl-e valamiféle David's Birthday Special Picsspammel a nagy napra? smileeee.gif
2011. április 13. 16:13 #1842
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 15:49)
Szóval Kate kicsit sötéten látja a helyzetet. Az nem jó. Most az egyszer azt kívánom, ne legyen igazad. Reméljük David barátunk ezúttal rádcáfol, bár ilyen még nem nagyon történt.  blink.gif 
A videót mintha már láttam volna valahol, de valószínűleg baromi régen. Nem igazán szeretem a Coca Cola reklámokat, meg a kólát se.. pardon.gif
Tényleg, készülődöl-e valamiféle David's Birthday Special Picsspammel a nagy napra?  smileeee.gif


Próbálom reálisan nézni a dolgokat. Az ég világon semmi közöm és beleszólásom abba, hogy mit csinál, főleg nem azok után, hogy azt írtam neki a levélben, hogy 'akármit csinál a jövőben, támogatom'. Nem mondom hogy teljesen mindegy, mert mindenféle szemetet nem akarok nézni, de ha arról van szó, elszenvedem, nem azért adott bele apait anyait hogy ne adjunk neki esélyt, legalább annyit, hogy őt magát megnézzük, vagy beletekerjünk a filmbe a Davides részekhez, tehát nekem elvileg 8. Néha még magam sem hiszem el, hogy a Fright Nightban szerepel (oké, elhiszem, de tudjátok hogy értem rohog.gif ) és továbbra sem tetszik nekem, hogy kifelé kacsingat de most mit tegyünk? David tényleg annyira mindenhol ott van, (comedy, dráma, audió rádiókban, reklámokban, kiállításokkor) hogy szerintem is kezdi kinőni az Egyesült Királyságot. mellow.gif Ami persze nem azt jelenti, hogy menjen el onnan csak jó lenne, ha a BBC-n kívül lenne más UK projektje is, pedig ha nem a BBC-hez vagy az ITV-hez megy, akkor nem tudom hová, mert az UK-ban is egyre kevesebb filmet készítenek és sokan nem akarják becastingolni mert mindenkinek Doki marad vagy pont azért, mert össze vissza tologássza a projekteket. Csodálkozom is, hogy a 2007-es Decoy Bride filmmel miért vártak rá ennyi ideig, amikor ott lett volna Gerard Butler szintén skót pasas, messze nem olyan jó, de híresebb.
Faith, én csak reménykedem, de persze könnyebb lenne ha tudnánk mit csinál a MAAN után dry.gif

Birthday Special Picsspam? Nem tudom, nem készülök rá, majd úgy is készülnek animációk meg manipok majd azt belinkelgetjük vagy nem tudom, mindenki beszúr amit gondol, nem gondolkodtam még rajta. biggrin.gif

Már 93-ik oldalon vagyunk rohog.gif thumbsup.gif


*tenyeret dörzsöl*
2011. április 13. 18:20 #1843
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 16:13)
Próbálom reálisan nézni a dolgokat. Az ég világon semmi közöm és beleszólásom abba, hogy mit csinál, főleg nem azok után, hogy azt írtam neki a levélben, hogy 'akármit csinál a jövőben, támogatom'. Nem mondom hogy teljesen mindegy, mert mindenféle szemetet nem akarok nézni, de ha arról van szó, elszenvedem, nem azért adott bele apait anyait hogy ne adjunk neki esélyt, legalább annyit, hogy őt magát megnézzük, vagy beletekerjünk a filmbe a Davides részekhez, tehát nekem elvileg 8. Néha még magam sem hiszem el, hogy a Fright Nightban szerepel (oké, elhiszem, de tudjátok hogy értem  rohog.gif ) és továbbra sem tetszik nekem, hogy kifelé kacsingat de most mit tegyünk? David tényleg annyira mindenhol ott van, (comedy, dráma, audió rádiókban, reklámokban, kiállításokkor) hogy szerintem is kezdi kinőni az Egyesült Királyságot.  mellow.gif Ami persze nem azt jelenti, hogy menjen el onnan csak jó lenne, ha a BBC-n kívül lenne más UK projektje is, pedig ha nem a BBC-hez vagy az ITV-hez megy, akkor nem tudom hová, mert az UK-ban is egyre kevesebb filmet készítenek és sokan nem akarják becastingolni mert mindenkinek Doki marad vagy pont azért, mert össze vissza tologássza a projekteket. Csodálkozom is, hogy a 2007-es Decoy Bride filmmel miért vártak rá ennyi ideig, amikor ott lett volna Gerard Butler szintén skót pasas, messze nem olyan jó, de híresebb.
Faith, én csak reménykedem, de persze könnyebb lenne ha tudnánk mit csinál a MAAN után  dry.gif 
Birthday Special Picsspam? Nem tudom, nem készülök rá, majd úgy is készülnek animációk meg manipok majd azt belinkelgetjük vagy nem tudom, mindenki beszúr amit gondol, nem gondolkodtam még rajta.  biggrin.gif
Már 93-ik oldalon vagyunk  rohog.gif  thumbsup.gif 
*tenyeret dörzsöl*


Konkrétan elmondtad a rajongás lényegét. Kitartunk a kedvencünk mellett, még akkor is, ha éppen nem nekünk tetsző filmet csinál. Durrogni lehet kicsit, de az ember úgyis ott köt ki, hogy megnézi azt a filmet is, elmondja a véleményét és továbbra is kedvenc marad a kedvenc. Oka van, ha az embernek van egy darab szíve csücske színész, és ha néha az a színész mellényúl, hát isten neki fakereszt, majd máskor máshogy lesz. pardon.gif

Tényleg, már megint jól belehúztunk! Mindjár nyithatja Sally a harmadik topikot! thumbsup.gif

Szóval nem terveztél semmit sem? Mondjuk spontánul úgy is fel fog jönni a dolog szerintem, biztos lesz valami kis haccaccáré itt a fórumban. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 13. 19:20 #1844
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.13. 18:20)

Szóval nem terveztél semmit sem? Mondjuk spontánul úgy is fel fog jönni a dolog szerintem, biztos lesz valami kis haccaccáré itt a fórumban.  smileeee.gif


Egyszer már próbáltam valamit tervezni, mivel mindenkinek olyan nagy volt a szája, hogy 10 elment, belehalok, meghalok, nem élem túl stb, egy másik emberrel beleadtunk apait anyait hogy véghez vigyük a 'farewell 10' elnevezésű projektet, reklámoztuk mindenhol de senkit sem érdekelt. Akkor jöttem rá, hogy ott mindenkinek csak a szája nagy és felük sem mondható igazán DT fannak annak ellenére, hogy mind azt állították, benne lesznek a projektben mivel David legnagyobb magyar rajongói ???, cseréltünk mailcímeket meg minden, egy petákjukba sem került volna, de nem éltek a soha vissza nem térő lehetőséggel, szóval befejeztem, egy örök életre a szervezkedést. mellow.gif
Random leszek (mint mindig) és kész, ennyi ...
2011. április 14. 08:10 #1845
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.13. 19:20)
Egyszer már próbáltam valamit tervezni, mivel mindenkinek olyan nagy volt a szája, hogy 10 elment, belehalok, meghalok, nem élem túl stb, egy másik emberrel beleadtunk apait anyait hogy véghez vigyük a 'farewell 10' elnevezésű projektet, reklámoztuk mindenhol de senkit sem érdekelt. Akkor jöttem rá, hogy ott mindenkinek csak a szája nagy és felük sem mondható igazán DT fannak annak ellenére, hogy mind azt állították, benne lesznek a projektben mivel David legnagyobb magyar rajongói ???, cseréltünk mailcímeket meg minden, egy petákjukba sem került volna, de nem éltek a soha vissza nem térő lehetőséggel, szóval befejeztem, egy örök életre a szervezkedést.  mellow.gif 
Random leszek (mint mindig) és kész, ennyi ...


Jó reggelt mindenkinek! thumbsup.gif
Ne aggódj, Kate, a random egészen tökéletes lesz nekünk! Minél spontánabb, annál jobb. biggrin.gif
Van valami hír Davidünkről?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 14. 08:24 #1846
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek!

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 08:10)

Van valami hír Davidünkről?


Tegnap látták egy ABC-ben vásárolni, ez minden amit tudok biggrin.gif
Viszont nekem van valamim a számotokra. Klikk a never seen before képekhez biggrin.gif

Ki az a sültbolond, aki nem látja, hogy barátunk arcát ökörség tükrözni? Ezt már a DW-ban is eljátszották, a tükrözött oldala (főleg mikor a jobb oldalát tükrözik) miatt néha úgy néz ki, mintha egy szörny lenne dry.gif
2011. április 14. 08:29 #1847
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 08:24)
Jó reggelt mindenkinek!
Tegnap látták egy ABC-ben vásárolni, ez minden amit tudok  biggrin.gif 
Viszont nekem van valamim a számotokra. Klikk a never seen before képekhez  biggrin.gif 
Ki az a sültbolond, aki nem látja, hogy barátunk arcát ökörség tükrözni? Ezt már a DW-ban is eljátszották, a tükrözött oldala (főleg mikor a jobb oldalát tükrözik) miatt néha úgy néz ki, mintha egy szörny lenne  dry.gif


Köszi a képeket! Egyébként most biztosan nagyon hülyének fogok látszani, valószínűleg az is vagyok, de hol van tükrözve az arca? unsure.gif
2011. április 14. 08:44 #1848
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 08:29)
Köszi a képeket! Egyébként most biztosan nagyon hülyének fogok látszani, valószínűleg az is vagyok, de hol van tükrözve az arca?  unsure.gif


A második képen. Előszeretettel tükrözik az arcát és mivel elég gyakran emeli fel valamelyik szemöldökét, mindig úgy néz ki, mintha elmosódott szörny volna mellow.gif Mintpl itt is.

OFF Oh, szánalmas Csütörtök van ma. A pasim megőrjít ON

Oké, I is back biggrin.gif Look what I've found yesterday biggrin.gif

Our man can fly .. backwards lol

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_ljb37zwlp11qfkaqso1_400.gif

_nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 14. 08:50 #1849
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 08:44)
A második képen. Előszeretettel tükrözik az arcát és mivel elég gyakran emeli fel valamelyik szemöldökét, mindig úgy néz ki, mintha elmosódott szörny volna  mellow.gif Mintpl itt is.



De miért? Úgy értem miért kell tükrözni? Ez mire jó?

Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 08:44)
OFF Oh, szánalmas Csütörtök van ma. A pasim megőrjít ON
Oké, I is back  biggrin.gif Look what I've found yesterday  biggrin.gif 
Our man can fly .. backwards lol
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_ljb37zwlp11qfkaqso1_400.gif
_nevet.gif  _nevet.gif


Ez nagyon nagy! _nevet.gif _nevet.gif David is some kinda superman! Flies backwards! _nevet.gif
2011. április 14. 10:24 #1850
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 08:50)
De miért? Úgy értem miért kell tükrözni? Ez mire jó? 


Filmforgatásnál alapból 2-3 kamerát nyomnak a színész arcába, három irányból, jobbról, balról, szemből, mindhárom irányból felveszik a jelenetet és a vágó dönti el, hogy melyik maradjon a filmben. Davidet szeretik szemből venni az arca miatt. Viszont ha két ember beszélget és nem szeretnék, hogy mindkettejük teste látszódjon, vagy csak deréktól/nyaktól felfelé, akkor kicsit oldalról kell venni a jelenetet, a másik színész válla felett például. Ha barátunk rácsodálkozik valamire vagy mérges, kigubbadnak a szemei és szemöldököt emel és ha például az általam említett módszerrel vettek fel egy jelenetet, akkor tükröződés jöhet létre a vágásnál, a felvevési szögtől függően.

Tegnap megint hallgattam a DINKY audiót, azt a részt, amiben Daniel a haverjával, Andyvel elkezd edzőterembe járni és gyúrni. Végig röhögtem az egész audiót, egyszerűen nem látom magam előtt, ahogyan barátunk konditeremben gyúr nevet2.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 14. 10:45 #1851
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 10:24)
Filmforgatásnál alapból 2-3 kamerát nyomnak a színész arcába, három irányból, jobbról, balról, szemből, mindhárom irányból felveszik a jelenetet és a vágó dönti el, hogy melyik maradjon a filmben. Davidet szeretik szemből venni az arca miatt. Viszont ha két ember beszélget és nem szeretnék, hogy mindkettejük teste látszódjon, vagy csak deréktól/nyaktól felfelé, akkor kicsit oldalról kell venni a jelenetet, a másik színész válla felett például. Ha barátunk rácsodálkozik valamire vagy mérges, kigubbadnak a szemei és szemöldököt emel és ha például az általam említett módszerrel vettek fel egy jelenetet, akkor tükröződés jöhet létre a vágásnál, a felvevési szögtől függően.


Ja, most már értem! Leesett. rolleyes.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 10:24)
Tegnap megint hallgattam a DINKY audiót, azt a részt, amiben Daniel a haverjával, Andyvel elkezd edzőterembe járni és gyúrni. Végig röhögtem az egész audiót, egyszerűen nem látom magam előtt, ahogyan barátunk konditeremben gyúr nevet2.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif


David, amint gyúr...hmm.. rohog.gif Sportol amúgy valamit?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 14. 11:08 #1852
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 10:45)

David, amint gyúr...hmm.. rohog.gif Sportol amúgy valamit?


David fut és valószínűleg a hát műtéte miatt kellene neki edzeni de ki tudja? Isten igazából semmi olyan, amiről tudnánk mondjuk azt látnánk, ha sportolna valamit rendszeresen. Szerintem enni sincs ideje nem még hogy sportolni rendszeresen rolleyes.gif

Ez a rész amúgy is vicces. Lucy kicsit többet ivott mint kellett volna, reggel felébred és úgy dönt, formába hozza magát. Ösztökéli férjét aki viszakozik majd -büszkeségből- rábólint. Barátjával Andyvel és Lucyval konditerembe mennek, ketten majd bele halnak, alig kapnak levegőt. Geri Halliwell 'It's raining man' számára 'gyúrnak' és kipróbálnak egy masinát, ami kiírja, hogy mennyi sportosak. Lucy 'fit', Andy 'fairly fit' amiért Daniel csúfolja, amíg meg nem tudja, hogy ő maga 'very unfit'. Utána fogadnak (Daniel és Andy) hogy 1 hónap alatt ki tud többet fogyni és ki bírja 1 hónapig sör nélkül. Ész nélkül edzenek, megbeszélt program szerint. A két feleség megelégeli és ördögi tervet eszelnek ki, otthon hagyják őket pizzával, narancstortával és sörrel a hűtőben mert tudják, hogy úgy is megtörnek később. Közben kiderül, hogy mindketten 'csaltak' mert a megbeszélt edzésen kívül mást is csináltak, egymás tudta nélkül. biggrin.gif nevet2.gif rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 14. 11:27 #1853
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 11:08)
David fut és valószínűleg a hát műtéte miatt kellene neki edzeni de ki tudja? Isten igazából semmi olyan, amiről tudnánk mondjuk azt látnánk, ha sportolna valamit rendszeresen. Szerintem enni sincs ideje nem még hogy sportolni rendszeresen  rolleyes.gif 


Szóval semmi komoly edzés. Mondjuk az tényleg meglátszana rajta. A hátának egyébként az úszás tenne a legjobbat, de gondolom arra meg végképp nincs ideje.
Ő szereti nézni a saját filmjeit? rolleyes.gif
2011. április 14. 11:47 #1854
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 11:27)

Ő szereti nézni a saját filmjeit? rolleyes.gif


Nem, mert szerinte sajátmaga csúnya és ezt inkább nem nézi vissza, ha nem muszáj, kivétel a DW rohog.gif
Adult David kontra 8 years old himself _nevet.gif
Egyszer azt mondta, hogy kiment a Tescoba uzsonnástáskát nézni magának, nem is volt kérdéses milyet fog venni. DW-sat, mi mást? Az akciós darabokon csak az ő feje volt és gondolkodott megvegye-e. Tolta a kocsit maga előtt és mindenki őt nézte. A pénztáros szóhoz sem tudott jutni, David pedig: 'Self promotion. For the sake of Doctor Who, of course' rofl.gif nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 14. 11:50 #1855
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 11:47)
Nem, mert szerinte sajátmaga csúnya és ezt inkább nem nézi vissza, ha nem muszáj, kivétel a DW  rohog.gif 
Adult David kontra 8 years old himself  _nevet.gif 
Egyszer azt mondta, hogy kiment a Tescoba uzsonnástáskát nézni magának, nem is volt kérdéses milyet fog venni. DW-sat, mi mást? Az akciós darabokon csak az ő feje volt és gondolkodott megvegye-e. Tolta a kocsit maga előtt és mindenki őt nézte. A pénztáros szóhoz sem tudott jutni, David pedig: 'Self promotion. For the sake of Doctor Who, of course' rofl.gif nevet2.gif


Úgy együtt tudok érezni vele! Szinte fáj, ha meg kell néznem magam valami felvételen és zavarban vagyok és vörösödök. Rondának látom magam és amúgy is, milyen dolog már magadat nézni. Úgyhogy én is kihagyom inkább.
Self promotion! Ez nagyon kész! _nevet.gif _nevet.gif Annyira édes tud lenni ez az ember. DW-s uzsonnás táska. Ebben a pasiban egy kisfiú lelke él és még csak nem is rejtőzködik. biggrin.gif
2011. április 14. 12:47 #1856
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 11:50)

Self promotion! Ez nagyon kész!  _nevet.gif  _nevet.gif Annyira édes tud lenni ez az ember. DW-s uzsonnás táska. Ebben a pasiban egy kisfiú lelke él és még csak nem is rejtőzködik.  biggrin.gif


Én mindig is azt mondtam és továbbra is úgy gondolom, hogy David egy hatalmasra nőtt kisgyerek. Mindig friss, energikus és fiatalos (vagy utóbbi már nemsokáig lesz az). biggrin.gif A 2007-es NTA-ra TARDIS tollat vitt magával és mikor promótál filmeket rádiókban, mindig viszi az uzsonnástáskáját, általában látszódik a webcamon a DW-s tatyó, toll. Egyszer egy Jo Whiley Showba joghurtot vitt magával ami DW-s volt és az ő feje díszelgett a fólián. (natúr joghurt, összeöntögethető, kis M&M-hez hasonlító szines drazsékkal)

"I taste like nothing with colourful something" rofl.gif nevet2.gif EgyemmegakisszivedetDavid rohog.gif

A műsorvezetőnőnek is vett egyet és neki úgymond 'I don't like you' véleménye volt rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 14. 13:03 #1857
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.14. 12:47)
Én mindig is azt mondtam és továbbra is úgy gondolom, hogy David egy hatalmasra nőtt kisgyerek. Mindig friss, energikus és fiatalos (vagy utóbbi már nemsokáig lesz az).  biggrin.gif A 2007-es NTA-ra TARDIS tollat vitt magával és mikor promótál filmeket rádiókban, mindig viszi az uzsonnástáskáját, általában látszódik a webcamon a DW-s tatyó, toll. Egyszer egy Jo Whiley Showba joghurtot vitt magával ami DW-s volt és az ő feje díszelgett a fólián. (natúr joghurt, összeöntögethető, kis M&M-hez hasonlító szines drazsékkal)
"I taste like nothing with colourful something"  rofl.gif nevet2.gif EgyemmegakisszivedetDavid  rohog.gif 
A műsorvezetőnőnek is vett egyet és neki úgymond 'I don't like you' véleménye volt  rohog.gif



_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Vannak még ilyen aranyos sztorik a tarsolyodban? biggrin.gif
2011. április 14. 13:29 #1858
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Boldog Könyvtárosok Világnapját! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 14. 14:39 #1859
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.14. 13:03)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif Vannak még ilyen aranyos sztorik a tarsolyodban?  biggrin.gif


Sajnos nincs. Elég sokat tudunk már így is. Többet, mint kellene. laugh.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.14. 13:29)


Boldog Könyvtárosok Világnapját! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 15. 07:42 #1860
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek! biggrin.gif

Barátunk tegnap felvette a Graham Norton Showt, ami ma megy adásba. A műsor kezdete előtt barátunk kiment autogrammokat osztogatni, kapott sok ajándékot és boldogan osztogatott autogrammokat, személyreszólóan (rajongók a kerítésen nyúltak be). David volt az egyetlen az érkező sztárok közül, aki odament a fanjaihoz. Just sayin' w00t.gif
lmao hogy valaki akkora ajándékot adott neki, hogy alig bírta kihúzni a kerítésen és nagyobb lol hogy 3-mal több 'áldott' ember van a világon, mint eddig volt.
David boldog, kedves és talán kissé meglepett is. Hanggal együtt nézendő (anélkül is poénos) rohog.gif biggrin.gif

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok