Starity

David Tennant 2

101 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 18. 08:35 #1881
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.18. 08:14)
Jó reggelt mindenkinek!
Igen, engem bármi érdekel!  biggrin.gif A képeket és az animációkat mindenképp megnézném, ha lehet.


Oké, szóval az a helyzet, hogy törölték a videót, amiben csak David és Catherine jelenetei vannak dry.gif szóval ott tartunk, hogy csak az egész műsorhoz tudok adni linket. Akit érdekel a műsor egészben, annak küldöm a linket, aki pedig tud várni egy megvágott verzióra, annak ajánlom az animációkat és képeket a műsorból (ezt neked már elküldtem tegnap, ahogyan kérted).
3 alapvető dolog volt a műsorban, mindhárom legen- wait for it -dary ( rohog.gif ) vagyis 'fajin'. Végre kiderül, hogy mi az David lábán, mi volt élete legkínosabb dedikálása és barátunk bizony felugrált a kanapéra, mikor Graham tesztelte Shakespeare tudásukat rohog.gif No comment biggrin.gif

Nézzetek rövid de többet mondó United trailert David walesi akcentusával


(Úgy látom Jimmyt látjuk majd sírni, mikor megtudja, hogy leesett a repülő, akkor ül a lépcsőn és sír. Ej ej ej .. unsure.gif
Ma este BAFTA Screening lesz és spoilerekre éhezem. Érdekel mást is esetleg? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 18. 08:40 #1882
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 08:35)
Oké, szóval az a helyzet, hogy törölték a videót, amiben csak David és Catherine jelenetei vannak  dry.gif szóval ott tartunk, hogy csak az egész műsorhoz tudok adni linket. Akit érdekel a műsor egészben, annak küldöm a linket, aki pedig tud várni egy megvágott verzióra, annak ajánlom az animációkat és képeket a műsorból (ezt neked már elküldtem tegnap, ahogyan kérted).
3 alapvető dolog volt a műsorban, mindhárom legen- wait for it -dary ( rohog.gif ) vagyis 'fajin'. Végre kiderül, hogy mi az David lábán, mi volt élete legkínosabb dedikálása és barátunk bizony felugrált a kanapéra, mikor Graham tesztelte Shakespeare tudásukat  rohog.gif No comment  biggrin.gif 
Nézzetek rövid de többet mondó United trailert David walesi akcentusával.
(Úgy látom Jimmyt látjuk majd sírni, mikor megtudja, hogy leesett a repülő, akkor ül a lépcsőn és sír. Ej ej ej ..  unsure.gif 
Ma este BAFTA Screening lesz és spoilerekre éhezem. Érdekel mást is esetleg?  rohog.gif


Tényleg, én már láttam az animációkat és a képeket, csak azt hittem vannak újak. rolleyes.gif Kicsit telhetetlen vagyok, bocsi... blush.gif Én inkább várnék a megvágott verzióra, úgyse kell rá sokáig várni, szerintem. Kíváncsi vagyok David legégőbb dedikálására, és az is érdekelne, mi az isten az a lábán. rohog.gif Az ugrálást meg ugye már láttam! thumbsup.gif beer.gif
Oh, nekem most esett le, hogy akkor jövő vasárnap már lesz United. Erre a filmre nagyon kíváncsi vagyok! BAFTA Screeninggel épp a hétvégén szívtam GoT témában, de hátha David rajongói elszántabbak, és több szivárog ki ez ügyben! Hajrá, Kate! thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 18. 11:51 #1883
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.18. 08:40)

Oh, nekem most esett le, hogy akkor jövő vasárnap már lesz United. Erre a filmre nagyon kíváncsi vagyok! BAFTA Screeninggel épp a hétvégén szívtam GoT témában, de hátha David rajongói elszántabbak, és több szivárog ki ez ügyben! Hajrá, Kate!  thumbsup.gif  meghajolo.gif


Hidd el, hogy lesznek spoilerek. A sok semmire kellő minden DT filmes elővetítésen ott van és utána egyik másik elnyafogja magát a fórumon, hogy így meg úgy, áradozik arról, hogy ő mennyire szerencsés és mekkora szívás részünkről, hogy nem tudjuk miről maradunk le. Az első 3 bekezdést már el sem olvasom, engem senki ne emlékeztessen arra, hogy rossz helyre születtem és nem élek ott, ahol szeretnék, nem tudom megnézni az elővetítést sem stb, köszönöm szépen magamtól is rájöttem már dry.gif

Nyúz! Billie Piper férje interjút adott az egyik magazinnak. Reméli idén összejön a romcom Love on the murdermile. Oh no. fear.gif
2011. április 18. 11:55 #1884
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 11:51)
Hidd el, hogy lesznek spoilerek. A sok semmire kellő minden DT filmes elővetítésen ott van és utána egyik másik elnyafogja magát a fórumon, hogy így meg úgy, áradozik arról, hogy ő mennyire szerencsés és mekkora szívás részünkről, hogy nem tudjuk miről maradunk le. Az első 3 bekezdést már el sem olvasom, engem senki ne emlékeztessen arra, hogy rossz helyre születtem és nem élek ott, ahol szeretnék, nem tudom megnézni az elővetítést sem stb, köszönöm szépen magamtól is rájöttem már  dry.gif


Először is, úgy bírom, hogy ilyen sok tahó van a világon. Legalább úgy osztanák meg az élményeiket, hogy az ember ne érezze semmi alaknak magát. dry.gif De végülis az infó, az infó, a rizsát meg le kell pergetni róla. pardon.gif


Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 11:51)
Nyúz! Billie Piper férje interjút adott az egyik magazinnak. Reméli idén összejön a romcom Love on the murdermile. Oh no. fear.gif


Ez miért is baj?
2011. április 18. 12:12 #1885
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.18. 11:55)

Ez miért is baj?


Nem szeretem annyira a romcomokat blush.gif Nem igazán. Akkor már inkább csak simán valami vígjáték, de a Decoy Bride is ilyen lesz. Az L.A. without map is romcom volt. Ez az egyetlen műfaj, amit nem csippantok sem US sem UK verzióban, mert a történet minden esetben ugyanaz, kissé sablon, hogy mindig a férfi vagy a nő bolondot csinál magából a kiválasztottja előtt és a film végén összejönnek. Szép, aranyos kis történetek ezek, jót tesz a női léleknek néha de eddig semmi úgymond kiemelkedőt nem vettem észre a romcomokban ami David filmjeit illeti. Nem mondom, hogy rossz volt bennük, csak azt mondom, hogy (legalábbis) az eddigi karakterek nem igazán követeltek tőle többet egy kis arcjátéknál és hogy bolondot csináljon magából mindenki előtt, David pedig ennél többre képes.
Azt mondogatják, hogy big screen projekt, de Laurence színész és ez lenne élete első filmje, tehát nem biztos, hogy mozis film lenne belőle. Ki tudja? Meg abból is elegem van, hogy felhozták megint a pletykákat és megint rákezdtek, hogy 'hozzuk össze DT-t meg BP-t'. Nem igaz már. A második évad végén elment, RTD visszahozta a 4-ik és 5-ik évadban is a karakterét, de ennyi. Már mindkettőnek gyereke van az Isten szerelmére, nem szerelmesek egymásba és nem is illenek egymáshoz. GM okosabbnak és szebbnek is tűnik Billienél, nem értem miért nem lehet túllépni. Szórakoztak egymással egy darabig de ennyi. rolleyes.gif
2011. április 18. 12:18 #1886
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 12:12)
Nem szeretem annyira a romcomokat  blush.gif Nem igazán. Akkor már inkább csak simán valami vígjáték, de a Decoy Bride is ilyen lesz. Az L.A. without map is romcom volt. Ez az egyetlen műfaj, amit nem csippantok sem US sem UK verzióban, mert a történet minden esetben ugyanaz, kissé sablon, hogy mindig a férfi vagy a nő bolondot csinál magából a kiválasztottja előtt és a film végén összejönnek. Szép, aranyos kis történetek ezek, jót tesz a női léleknek néha de eddig semmi úgymond kiemelkedőt nem vettem észre a romcomokban ami David filmjeit illeti. Nem mondom, hogy rossz volt bennük, csak azt mondom, hogy (legalábbis) az eddigi karakterek nem igazán követeltek tőle többet egy kis arcjátéknál és hogy bolondot csináljon magából mindenki előtt, David pedig ennél többre képes. 
Azt mondogatják, hogy big screen projekt, de Laurence színész és ez lenne élete első filmje, tehát nem biztos, hogy mozis film lenne belőle. Ki tudja? Meg abból is elegem van, hogy felhozták megint a pletykákat és megint rákezdtek, hogy 'hozzuk össze DT-t meg BP-t'. Nem igaz már. A második évad végén elment, RTD visszahozta a 4-ik és 5-ik évadban is a karakterét, de ennyi. Már mindkettőnek gyereke van az Isten  szerelmére, nem szerelmesek egymásba és nem is illenek egymáshoz. GM okosabbnak és szebbnek is tűnik Billienél, nem értem miért nem lehet túllépni. Szórakoztak egymással egy darabig de ennyi.  rolleyes.gif


Ebben egyetértünk. A romantikus komédiákat én sem szeretem. Persze van egy-kettő, amit megnézek, de zömével egy kalap alá sorolható mind. Egy kaptafa és színészileg se követel túl sokat a szereplőktől. Persze néha kell ilyen is, mert egyrészt most ez a divat, másrészt meg nem várhatjuk el Davidtől, hogy folyton kibőgje a szemét valami velős drámában. Lehet, hogy nem lesz az olyan rossz, hiszen Billie-vel már összeszokott páros ők ketten. Amúgy nagyon bírom a fanokat ilyen szempontból. Mindig jobban tudják, hogy a kedvencükhöz ki illene jobban, mint a saját kedvencük. Tesznek rá, hogy mindkettőnek családja van, csak szövögetik a saját ostoba kis álmaikat. Kész vagyok ettől... blink.gif
Egyébként mit értettél azon, hogy elszórakoztak egymással?
2011. április 18. 12:54 #1887
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.18. 12:18)
Ebben egyetértünk. A romantikus komédiákat én sem szeretem. Persze van egy-kettő, amit megnézek, de zömével egy kalap alá sorolható mind. Egy kaptafa és színészileg se követel túl sokat a szereplőktől. Persze néha kell ilyen is, mert egyrészt most ez a divat, másrészt meg nem várhatjuk el Davidtől, hogy folyton kibőgje a szemét valami velős drámában. Lehet, hogy nem lesz az olyan rossz, hiszen Billie-vel már összeszokott páros ők ketten. Amúgy nagyon bírom a fanokat ilyen szempontból. Mindig jobban tudják, hogy a kedvencükhöz ki illene jobban, mint a saját kedvencük. Tesznek rá, hogy mindkettőnek családja van, csak szövögetik a saját ostoba kis álmaikat. Kész vagyok ettől... blink.gif 
Egyébként mit értettél azon, hogy elszórakoztak egymással?


Én sem akarok több DT drámát erre az évre. Csináljon valami sima vígjátékot inkább, annak jobban örülnék. smileeee.gif
Mondogatják, hogy jártak de ki tudja, mindkét fél nagyon elismerően nyilatkozik a másikról, úgy tűnik vonzódnak/vonzódtak egymáshoz. A kamera kedvéért volt egy szájra puszi meg látták őket kézen fogva menni a DW Series 2 press conference-re, Billie ölelgette néha Davidet meg nyilatkozgat minden hülyeséget amibe Davidet is állandóan belekeveri, pedig neki is tudni kellene, hogy David nem szeretne ilyen dolgokról beszélni még is azt teszi. Nem értem mi a nagy szám kettejük között, működik köztük az a bizonyos 'chesmistry' mint DT és CT között is, nem értem mire fel ez az egész, főleg most. mellow.gif

David szülinapja alkalmából Birthday piccspam #1 just because rohog.gif cool.gif

H

a

p

p

y

B ( _nevet.gif )

i

r

t

h

d

a

y

David! bday.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, g12laller
2011. április 18. 13:00 #1888
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 12:54)

David szülinapja alkalmából Birthday piccspam #1 just because  rohog.gif  cool.gif 
H
a
p
p
y
B ( _nevet.gif )
i
r
t
h
d
a
y
David! bday.gif


Ó, tényleg!!! Davidnek meg ma van a szülinapja!! w00t.gif Happy Birthday, David! thumbsup.gif beer.gif
Amúgy az utolsó előtti kép tetszik a legjobban és Brendan bébi az üveggel... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, g12laller
2011. április 18. 13:09 #1889
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.18. 13:00)

Amúgy az utolsó előtti kép tetszik a legjobban és Brendan bébi az üveggel...  rohog.gif


rohog.gif rohog.gif
Nehogy elájulj itt nekem, kattints akkor inkább ide rohog.gif biggrin.gif

Picsspam #2 (fiatal Daviddel is)

RomeÓ

Mr. Logan azoknak, akiknek bejön biggrin.gif

egy klasszik

egy ilyen is kell

Double the smexiness rohog.gif

fotóshút még régebbről, csak mert rohog.gif

Nem maradhat ki ez sem biggrin.gif

És a 'fanok' új kedvenc avatarja biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_ljpqlyjd9H1qaaqmq.gif

Nem is értem miért tetszik nekik ennyire http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, g12laller
2011. április 18. 13:13 #1890
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 13:09)
rohog.gif  rohog.gif 
Nehogy elájulj itt nekem, kattints akkor inkább ide  rohog.gif  biggrin.gif 
Picsspam #2 (fiatal Daviddel is)
RomeÓ
Mr. Logan azoknak, akiknek bejön  biggrin.gif 
egy klasszik
egy ilyen is kell 
Double the smexiness  rohog.gif 
fotóshút még régebbről, csak mert  rohog.gif 
Nem maradhat ki ez sem  biggrin.gif 
És a 'fanok' új kedvenc avatarja  biggrin.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_ljpqlyjd9H1qaaqmq.gif
Nem is értem miért tetszik nekik ennyire http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png


Öblöblö.. blink.gif Én sem értem. rohog.gif
Amúgy nálam a Rómeós kép mindent vitt. thumbsup.gif blush.gif
Találtam két ilyet:
Happy Birthday!
2 felhasználónak tetszik: kateblock, g12laller
2011. április 18. 13:23 #1891
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.18. 13:13)
Öblöblö.. blink.gif Én sem értem.  rohog.gif 
Amúgy nálam a Rómeós kép mindent vitt.  thumbsup.gif  blush.gif 
Találtam két ilyet:
Happy Birthday!


Mindjárt gondoltam, hogy te sem tudod majd rá a választ rohog.gif biggrin.gif _nevet.gif
Ezek jók, köszi meghajolo.gif
Még egyetlen ilyen képbe sem botlottam bele ma, pedig keresgéltem biggrin.gif

Tetszik Romejó, mi? Romejó, miért vagy te Romejó? 'Mert a szüleim így neveztek el' Romejó _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: g12laller
2011. április 18. 13:29 #1892
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 13:23)
Mindjárt gondoltam, hogy te sem tudod majd rá a választ  rohog.gif  biggrin.gif  _nevet.gif


Azért milyen perverz lehet már aki... blink.gif Jó, mondjuk én meg ne legyek álszent, de akkor is. Elsőre nekem nem az jutott eszembe erről, ami a fangörlöknek... blink.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 13:23)
Ezek jók, köszi  meghajolo.gif 
Még egyetlen ilyen képbe sem botlottam bele ma, pedig keresgéltem  biggrin.gif


Na, csak tudok valamit. rohog.gif Googlézni. rohog.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 13:23)
Tetszik Romejó, mi? Romejó, miért vagy te Romejó? 'Mert a szüleim így neveztek el' Romejó  _nevet.gif


Tetszik Rómeó, az egy jó kép. Meg amúgy is Rómeó.
Aha, Traffic Warden! Hogy ez mekkora jelenet volt!! Imádtam ezeket a poénokat! meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 18. 14:20 #1893
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Boldog szülinapot, David! beer.gif

Happy Birthday to you! rohog.gif

Én is hoztam pár képecskét! blush.gif

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, g12laller
2011. április 18. 14:22 #1894
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"David darling, are you already 40 years old? w00t.gif"

http://i553.photobucket.com/albums/jj396/scandalous_scandalous/pwned.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, g12laller
2011. április 18. 14:25 #1895
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.18. 14:22)
"David darling, are you already 40 years old? w00t.gif"
http://i553.photobucket.com/albums/jj396/scandalous_scandalous/pwned.gif


Ez nagyon találó!!! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 18. 14:29 #1896
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 13:09)
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_ljpqlyjd9H1qaaqmq.gif


Jajnekem. rolleyes.gif Először én sem értettem, mi ebben a poén, de aztán leesett... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. április 18. 14:57 #1897
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.18. 14:29)
Jajnekem. rolleyes.gif Először én sem értettem, mi ebben a poén, de aztán leesett... biggrin.gif


Én is lestem egy darabig, mire leesett a tantusz biggrin.gif rohog.gif


Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.18. 14:22)
"David darling, are you already 40 years old? w00t.gif"
http://i553.photobucket.com/albums/jj396/scandalous_scandalous/pwned.gif


Ez jó smileeee.gif

Wha? Moi is 40 years old now? What? What?
http://img43.imageshack.us/img43/4629/tumblrlg0plmwvwb1qcfuj8.gif


Let's dance & have a party, baby biggrin.gif

http://i6.photobucket.com/albums/y202/egregious_girl/gifs/movies%20and%20telly/david%20tennant/2ptcy9u.gif

http://i1197.photobucket.com/albums/aa435/professorbrackets/Gifs%20-%20Celebratory/tennant.gif

http://i6.photobucket.com/albums/y202/egregious_girl/gifs/movies%20and%20telly/hamlet/Animation1-1.gif

http://i166.photobucket.com/albums/u87/pluckpleck/David%20Tennant%20GIFs/dance.gif

biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, g12laller
2011. április 18. 18:45 #1898
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
I L-O-V-E I-T when he dances. rohog.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 19. 08:37 #1899
- törölt felhasználó -    
JÓ reggelt kívánok mindenkinek! biggrin.gif

A fent beszúrt képek nem az enyémek, nem az én photobucket bandwithem exceeded, just sayin'. biggrin.gif

Ma annyi hírem van azt se tudom hol kezdjem unsure.gif
Kezdetnek is:

Van itt más Benedict Cumberbatch fan is?
http://29.media.tumblr.com/tumblr_ljvvtuES351qdxu7mo1_250.gif

biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, g12laller
2011. április 19. 08:45 #1900
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.19. 08:37)
JÓ reggelt kívánok mindenkinek!  biggrin.gif 
A fent beszúrt képek nem az enyémek, nem az én photobucket bandwithem exceeded, just sayin'.  biggrin.gif 
Ma annyi hírem van azt se tudom hol kezdjem  unsure.gif 
Kezdetnek is:
Van itt más Benedict Cumberbatch fan is? 
http://29.media.tumblr.com/tumblr_ljvvtuES351qdxu7mo1_250.gif
biggrin.gif  biggrin.gif


Én nem ismerem őt... unsure.gif Milyen híreid vannak?
101 oldal 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok