Starity

David Tennant 2

101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 22. 11:45 #1961
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 11:38)
Ezt mondta a műsorban, akkor gondolom így van. Én azt hittem, valami másik esetet hoz fel, sikítozó lányokkal vagy egy bolond nővel de tévedtem. Azt mondta meg volt ijedve, hogy mit akar tőle ott a csóka, és mondta neki utána, hogy 'I'm naked in the shower, no touching.'  rohog.gif  _nevet.gif 
Jobban elgondolkodva talán még jobb is, hogy nem nő volt ott. Egy ráérős hülye liba már kitweetelte volna, hogy 'semi naked DT in x y street @ gym, come as fast as u can'  biggrin.gif


Ez nagyon kész! Egyelőre nem tudok rajta röhögni. Ki a fenének jut eszébe, hogy odamenjen egy meztelen pasihoz aláírást kérni? fear.gif Ez nagyon beteg! Még valóban jobban is járt, hogy nem egy nőci volt. Blokád alá vették volna a tömböt! blink.gif
2011. április 22. 12:02 #1962
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.22. 11:45)
Ez nagyon kész! Egyelőre nem tudok rajta röhögni. Ki a fenének jut eszébe, hogy odamenjen egy meztelen pasihoz aláírást kérni? fear.gif Ez nagyon beteg! Még valóban jobban is járt, hogy nem egy nőci volt. Blokád alá vették volna a tömböt!  blink.gif


Szerintem sem vicces csak mindig beugrik a Friday Night Project és ez a műsor, ahogyan előadta a dolgot, olyan vicces feje van biggrin.gif
Csak őrültnek vagy talán bolondítóan szerelmesnek juthat eszébe ilyesmi, elképesztő milyen emberek vannak. Még jó, hogy nem nő ment oda, az még csak egy dolog, hogy blokád, de mi van, ha az illető elkezdi méregetni a meztelen Davidet vagy megjegyzi, hogy 'ez igen, David' -és ezalatt nem a felső testét értem rohog.gif - Ez illetlenség és bolondság, eszement paprikajancsi dry.gif

Többen hangot emeltek David ellen, annak idején volt egy cikk is erről, hogy nem viselkedik illedelmesen az emberekkel és néha semmibe veszi a körülötte lévő embereket. hm.. rolleyes.gif
2011. április 22. 12:17 #1963
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 12:02)
Szerintem sem vicces csak mindig beugrik a Friday Night Project és ez a műsor, ahogyan előadta a dolgot, olyan vicces feje van  biggrin.gif 
Csak őrültnek vagy talán bolondítóan szerelmesnek juthat eszébe ilyesmi, elképesztő milyen emberek vannak. Még jó, hogy nem nő ment oda, az még csak egy dolog, hogy blokád, de mi van, ha az illető elkezdi méregetni a meztelen Davidet vagy megjegyzi, hogy 'ez igen, David' -és ezalatt nem a felső testét értem  rohog.gif - Ez illetlenség és bolondság, eszement paprikajancsi  dry.gif


Persze, az már biztos vicces volt, ahogy szegény David később elmesélte a dolgot. Bolond emberrel sok bolond dolog történik meg. rohog.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 12:02)
Többen hangot emeltek David ellen, annak idején volt egy cikk is erről, hogy nem viselkedik illedelmesen az emberekkel és néha semmibe veszi a körülötte lévő embereket. hm..  rolleyes.gif


Miért is? Ez miben nyilvánul meg?
2011. április 22. 12:59 #1964
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.22. 12:17)
Persze, az már biztos vicces volt, ahogy szegény David később elmesélte a dolgot. Bolond emberrel sok bolond dolog történik meg.  rohog.gif 
Miért is? Ez miben nyilvánul meg?


Van egy újságíró a Daily Failnél, előszeretettel sértegeti a melegeket és anno 2009 Decemberében egy cikket arról is írt, hogy 'let's exterminate David Tennant'. Ez most csak a bolond emberekről és a viselkedésről jutott eszembe. A nő gyereke egyszer odament Davidhez DW forgatáson autogrammot kérni, de 'a dívaként viselkedő David' nem maradt ott beszélgetni vele. Never mind, hogy mennie kellett vissza forgatni dry.gif

És akkor felhozta ezt a videót:



Abban igaza volt, hogy barátunk semmibe veszi őket, de miért is? Talán valamivel kiérdemelték rolleyes.gif

Ezt pedig most találtam. Egy hosszabb változat a Graham Norton Show utáni fan dedikálós videónak. Láthatjuk ismét az ominózus nagy táskát, ami alig fért át a rácson és micsoda fejek _nevet.gif _nevet.gif
lmao @ 6:09 _nevet.gif
'Who is this for?'
'David'
'What a nice name'

_nevet.gif _nevet.gif

2011. április 22. 13:18 #1965
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 12:59)
Van egy újságíró a Daily Failnél, előszeretettel sértegeti a melegeket és anno 2009 Decemberében egy cikket arról is írt, hogy 'let's exterminate David Tennant'. Ez most csak a bolond emberekről és a viselkedésről jutott eszembe. A nő gyereke egyszer odament Davidhez DW forgatáson autogrammot kérni, de 'a dívaként viselkedő David' nem maradt ott beszélgetni vele. Never mind, hogy mennie kellett vissza forgatni  dry.gif 
És akkor felhozta ezt a videót:

Abban igaza volt, hogy barátunk semmibe veszi őket, de miért is? Talán valamivel kiérdemelték  rolleyes.gif


Erről annyit, hogy a mrpaparazzi.com-ról meg van a jól fejlett, velős véleményem! reklamalo.gif Hiénák! Én nem hogy semmibe venném őket, hanem inkább jól megrugdosnám! Pocsék egy alakok ezek, komolyan mondom... sad.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 12:59)
Ezt pedig most találtam. Egy hosszabb változat a Graham Norton Show utáni fan dedikálós videónak. Láthatjuk ismét az ominózus nagy táskát, ami alig fért át a rácson és micsoda fejek  _nevet.gif  _nevet.gif 
lmao @ 6:09  _nevet.gif 
'Who is this for?'
'David'
'What a nice name'
_nevet.gif  _nevet.gif 


Ezt meg fogom nézni otthon! w00t.gif Imádom, amikor David laza és vicceskedik! Szóval szerinte his name is nice. rohog.gif Jó tudni, hogy nem akar titokban Eugene vagy Leopold lenni. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 22. 13:30 #1966
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.22. 13:18)
Erről annyit, hogy a mrpaparazzi.com-ról meg van a jól fejlett, velős véleményem!  reklamalo.gif Hiénák! Én nem hogy semmibe venném őket, hanem inkább jól megrugdosnám! Pocsék egy alakok ezek, komolyan mondom... sad.gif


Én sajnos David mérges, láthatod mikor beszáll a kocsiba. Jót röhög a kamerába meg mosolyog de csak látszik, hogy bosszantja, ami persze a vele járója a sztárságnak.

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.22. 13:18)
Ezt meg fogom nézni otthon!  w00t.gif Imádom, amikor David laza és vicceskedik! Szóval szerinte his name is nice.  rohog.gif Jó tudni, hogy nem akar titokban Eugene vagy Leopold lenni.  rohog.gif


De még milyen laza és miket mond (ugyan sokat nem lehet érteni abból amit mond) de barátunknak igaza volt ez tényleg 'excellent crowd' biggrin.gif
És most nyugodtam meg, de nagyon, hogy az aláírás ugyanaz, mint ami az én képeimen. Tudom, hogy ő írja alá (sajátját) névre szólóan de néha a neveket nem, viszont úgy tűnik a címzést is David csinálta az én autogrammjaimon w00t.gif biggrin.gif

*tenyeret dörzsöl*

99-ik oldal rohog.gif

*tenyeret dörzsöl*

*risotto clap*

Sally nemsokára nyithatja az újat biggrin.gif thumbsup.gif
2011. április 22. 14:03 #1967
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.22. 13:30)

De még milyen laza és miket mond (ugyan sokat nem lehet érteni abból amit mond) de barátunknak igaza volt ez tényleg 'excellent crowd'  biggrin.gif 
És most nyugodtam meg, de nagyon, hogy az aláírás ugyanaz, mint ami az én képeimen. Tudom, hogy ő írja alá (sajátját) névre szólóan de néha a neveket nem, viszont úgy tűnik a címzést is David csinálta az én autogrammjaimon  w00t.gif  biggrin.gif
*tenyeret dörzsöl*
99-ik oldal  rohog.gif 
*tenyeret dörzsöl*
*risotto clap*
Sally nemsokára nyithatja az újat  biggrin.gif  thumbsup.gif


Szóval saját keze munkája. Ez nagyon, nagyon örvendetes hír! Milyen kedves, lelkiismeretes ember! w00t.gif thumbsup.gif Ezért hatalmas elismerés jár neki! meghajolo.gif Te meg örülj, megérdemled! wink.gif
Bizony, nemsokára megint túl leszünk a 100. oldalon. Hogy repül az idő. Vagy csak mi vagyunk bőbeszédűek? unsure.gif biggrin.gif
2011. április 22. 14:53 #1968
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.22. 14:03)
Szóval saját keze munkája. Ez nagyon, nagyon örvendetes hír! Milyen kedves, lelkiismeretes ember!  w00t.gif  thumbsup.gif Ezért hatalmas elismerés jár neki!  meghajolo.gif Te meg örülj, megérdemled!  wink.gif 
Bizony, nemsokára megint túl leszünk a 100. oldalon. Hogy repül az idő. Vagy csak mi vagyunk bőbeszédűek?  unsure.gif  biggrin.gif


Majd más lesz ez, ha lesz munkám. Nem fogok annyit itt lógni. De addig is, nem rossz teljesítmény biggrin.gif

United interjú a hollyweirdreporter oldallal, semmi extra, semmi új infó benne.

Tegnap mondtam, hogy a BBC Davidet nyomja, mint Elisabeth 'tributore'. Én akkor is a szemöldökömet emeltem, amikor a Newsbeat műsorban azt mondták, hogy 'Matt Smith said .. ' míg 'here's Doctor #10.' i'm sorry, de már Matt a Doktor, nem bántásból mondom de valaki a BBC-nél nem normális bolond.gif
Nem mintha bajom lenne David hangjával, sőt ... spiteful.gif
Tegnap ki volt benne a BBC Newsround műsorban?



Jaj de smexy valaki spiteful.gif Annak ellenére, hogy ez egy tribute hírvideó, azt kell mondjam, maga a mondanivalója szivetrengető de szemnek sem rossz amit látok rohog.gif
2011. április 22. 19:48 #1969
- törölt felhasználó -    
Huh, micsoda szaftos hírem van számotokra. rohog.gif

Úgy tűnik, hogy a MAAN-t élőben nyomják az UK-ban és 'on the world', ami filmes körökben azt jelenti, hogy 'US' ( dry.gif rolleyes.gif mellow.gif mad.gif ) de ha nézzük a dolog jó oldalát, ez azt jelenti, hogy valamelyik csatornán (gondolom nem a BBC-n) sugározni fogják élőben) WOW biggrin.gif Ha élőben nem is tudjuk nézni via livestream, még mindig mindenki ki tudja nyitni akkor a 'dobozát' és megnézni nem-e 'fel van töltve' egy kis MAAN-sággal az ajándék 'box' thumbsup.gif biggrin.gif Not confirmed, meglátjuk mi lesz belőle, de ezt akarom, akarom biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 25. 11:55 #1970
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! smileeee.gif

http://images.mirror.co.uk/upl/m4/feb2011/4/9/image-8-for-celebrities-pose-for-red-nose-day-gallery-768597199.jpg

A piros orrot vegyétek piros tojásnak. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. április 25. 11:56 #1971
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ez olyan kis vicces... biggrin.gif

http://i3.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/-1/draft_lens2153894module11323116photo_1220500377doctor_whos_girls.jpg
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 25. 13:19 #1972
- törölt felhasználó -    
Tegnap megnéztem a Unitedot. Spoiler és sopilermentes review is lesz. Megjelent a PV promó a FN filmből. Akarjátok egyátalán látni? Meg nem mondanátok, hogy az David, inkább egy Russel Brandé regenerálódott Jack Sparrow, az én fangörl lelkivilágomat még mindig nem ringatja meg mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 26. 08:08 #1973
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.25. 13:19)
Megjelent a PV promó a FN filmből. Akarjátok egyátalán látni? Meg nem mondanátok, hogy az David, inkább egy Russel Brandé regenerálódott Jack Sparrow, az én fangörl lelkivilágomat még mindig nem ringatja meg  mellow.gif


Kérlek mond, hogy az a kép az amit felraktam a FN promos fórumba.
Mert akkor biztos, hogy moziban fogom megnézni, bár nem szeretem a vámpíros filmeket, de ha tényleg így néz ki, akkor mindenképpen 3D-ben kell őt látnom.
2011. április 26. 08:14 #1974
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sunyi @ 2011.04.26. 08:08)
Kérlek mond, hogy az a kép az amit felraktam a FN promos fórumba.
Mert akkor biztos, hogy moziban fogom megnézni, bár nem szeretem a vámpíros filmeket, de ha tényleg így néz ki, akkor mindenképpen 3D-ben kell őt látnom.


Szia! Üdv erre, vándor lélek! biggrin.gif rohog.gif smileeee.gif
Nem, azóta van újabb kép (az fake volt), a Radio Times Április 28-i magazinból, valaki előre kifotózta ezt a khm .. szép képet. Nem láttad még?
2011. április 26. 08:15 #1975
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Jó reggelt, kedveseim!
Kate, mesélj, hogy tetszett a United? Spoilermentes tájékoztatást kérnék szépen, mert szeretném a héten megnézni. Dobozon fenn van? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 26. 09:07 #1976
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 08:15)
Jó reggelt, kedveseim!
Kate, mesélj, hogy tetszett a United? Spoilermentes tájékoztatást kérnék szépen, mert szeretném a héten megnézni. Dobozon fenn van?  smileeee.gif


A United nagyon ütős lett, tényleg nézheti bárki aki szereti vagy nem a focit. Végre megint láthattam Kate Ashfieldet (Ő volt Mirrie a Secret Smile-ban, ami azért furcsa, mert mindenhol azt írták, hogy Clarie Goose lesz a filmben, aki Kerryt, Miranda tesóját játszotta a Secret Smile-ban). Tényleg csak jót tudok róla mondani, van egy nagy szívfájdalmam, de talán az alaptalan, hiszen nem voltunk ott, nem tudhatjuk, hogy tényleg így történt-e valójában, ahogyan a filmet megcsinálták. Tetszett, hogy gyakran közelítettek fejekre a kamerával, mindenki jól szerepelt bár én még mindig nem értem, hogy miért DT és Dougray Scott a film főszereplője, mikor Jack O'Connell lenne az blink.gif Sajnos nem kapott elég elismerést ezért a filmért pedig nagyon nagyon szépet alkotott. DT-hez pont passzolt a szerepe és DS pedig kiemelkedően jót alakította Matt Busbyt (szerintem akár helyet is cserélhetett volna a két színész) és sajnálom, hogy a még élő Matt Busbynak nem tetszett a film. Matt csak saját magát okolja, még is mit gondolt? Hogy majd jobb fényben fogják feltüntetni? blink.gif
A szereposztás zseniális, Davidünk fejét gyakran mutatják közelről, ahogyan Jackét és Dougray-ét is, a zene tökéletes alá, és mint mondtam, az egyetlen számomra negatívum talán alaptalan (ennek még utána kell járni). Dougray első nagyobb visszaugrása volt az UK-ba és egyből támadják érte, pedig mekkorát alakított az a fazon, David pedig kétségkívül, élete eddigi egyik legjobb alakítását hozta, utálom ezt mondani, de súrolja a Recovery-s Alan karaktert, pedig én mindig azt mondtam, hogy talán az a legjobb. Nem jobb, mint Alan, csak súrolja. Nagyon illett hozzá a szerep (majd te is látni fogod a filmben), de talán Jack fejlődött a legtöbbet a többi filmjéhez képest. Micsoda szemek és ahogyan lereagálja a majdnem halált... WOWZA blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 26. 09:24 #1977
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Szuper! Nagyon meghoztad a kedvem a filmhez! thumbsup.gif Még akkor is, ha nem David a központi figura. Egyébként ez a szokásos trükk. A népszerűbb színészekkel reklámozzák a filmet, még akkor is, ha nem ők a főhősök. sad.gif Ez persze semmit nem von le a film értékéből, ha jó és úgy tűnik - elvárásaimnak megfelelően - ez a film pokoli jó! Doboz! Doboz! A héten, legkésőbb hétvégén megnézem, mert ezt a filmet már nagyon vártam. rolleyes.gif
Szóval David egyik legjobb alakítása. Egyébként miért utálod ezt elismerni?
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 26. 10:38 #1978
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 09:24)
Szuper! Nagyon meghoztad a kedvem a filmhez!  thumbsup.gif Még akkor is, ha nem David a központi figura. Egyébként ez a szokásos trükk. A népszerűbb színészekkel reklámozzák a filmet, még akkor is, ha nem ők a főhősök.  sad.gif Ez persze semmit nem von le a film értékéből, ha jó és úgy tűnik - elvárásaimnak megfelelően - ez a film pokoli jó! Doboz! Doboz! A héten, legkésőbb hétvégén megnézem, mert ezt a filmet már nagyon vártam.  rolleyes.gif 
Szóval David egyik legjobb alakítása. Egyébként miért utálod ezt elismerni?


David mindig belead kicsit önmagából a szerepekbe, gyakran láthatod tőle ugyanazokat a meglepődött fejeket vagy szokásos mozdulatokat mintpl hajba túrás, ha ideges stb. A sok hülyének ez ugye 'DW' alakítás pedig nem igaz, hogy nem látják, hogy DW alakítás is úgymond sajátmaga. Ezt hívják method acting-nek (ezt már nem tudom tanítják-e színészképzőben vagy abszolút nem divat). És Davidet gyakran támadják ezért, utoljára a Single Fathernél, amikor a harmadik epizódban, a szeretkezős jelenetnél ismételten alkalmazta ezt a technikát és hát hogy is mondjam.. 'meglátszódott', hogy beleélte magát rolleyes.gif (remélem érthetően fogalmaztam). Ezek a szerepek tényleg úgymond 'Davidesek', ezen 'jegyek' miatt talán ezért is bírom jobban a drámai oldalát, ott is belead mindent, de David nem egy Brendan Block vagy Jimmy Murphy, jelek ott is vannak, ott is belead apait anyait de még sem állnak hozzá közel ezek a karakterek. Brendan sem áll hozzá közel, de Alan max csak annyiban hasonlít Davidre, hogy szereti a családját. Ez volt élete legjobb alakítása de Jimmy Davidesebb karakter volt, mint Alan.

Kijöttek a BAFTA jelölések és Davidnek megint semmi, megáll az FM reklamalo.gif reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 26. 10:45 #1979
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 10:38)
David mindig belead kicsit önmagából a szerepekbe, gyakran láthatod tőle ugyanazokat a meglepődött fejeket vagy szokásos mozdulatokat mintpl hajba túrás, ha ideges stb. A sok hülyének ez ugye 'DW' alakítás pedig nem igaz, hogy nem látják, hogy DW alakítás is úgymond sajátmaga. Ezt hívják method acting-nek (ezt már nem tudom tanítják-e színészképzőben vagy abszolút nem divat). És Davidet gyakran támadják ezért, utoljára a Single Fathernél, amikor a harmadik epizódban, a szeretkezős jelenetnél ismételten alkalmazta ezt a technikát és hát hogy is mondjam..  'meglátszódott', hogy beleélte magát  rolleyes.gif (remélem érthetően fogalmaztam). Ezek a szerepek tényleg úgymond 'Davidesek', ezen 'jegyek' miatt talán ezért is bírom jobban a drámai oldalát, ott is belead mindent, de David nem egy Brendan Block vagy Jimmy Murphy, jelek ott is vannak, ott is belead apait anyait de még sem állnak hozzá közel ezek a karakterek. Brendan sem áll hozzá közel, de Alan max csak annyiban hasonlít Davidre, hogy szereti a családját. Ez volt élete legjobb alakítása de Jimmy Davidesebb karakter volt, mint Alan.


Nem tudom, én sosem tartottam rossznak, ha egy színész beleviszi a szerepbe a saját szokásait is. Sean is sokszor csinálja ezt. Szerintem ezzel semmi baj nincsen. Ettől lesz közelebbi a karakter. Ettől lesz egy kicsit ismerős, egy kicsit jobban szerethető. Attól még jó színész valaki, hogy nem vesz fel egy teljesen másmilyen személyiséget a forgatás idejére. Különben is, az ösztön az ösztön. Mindenkinek sajátos mimikája, kézmozdulatai vannak, amin nem, vagy csak nagyon nagy odafigyeléssel tud változtatni. Ráadásul szerintem ez csak akkor fontos, ha a színész valamelyik híres személyt személyesíti meg. (pl. Phoenix mikor eljátszotta Johnny Casht)


Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 10:38)
Kijöttek a BAFTA jelölések és Davidnek megint semmi, megáll az FM  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Nem örülök. dry.gif Vártam, hogy kapjon valami elismerést. Ő is megérdemelné már. dry.gif
2011. április 26. 11:11 #1980
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 10:45)
Nem tudom, én sosem tartottam rossznak, ha egy színész beleviszi a szerepbe a saját szokásait is. Sean is sokszor csinálja ezt. Szerintem ezzel semmi baj nincsen. Ettől lesz közelebbi a karakter. Ettől lesz egy kicsit ismerős, egy kicsit jobban szerethető. Attól még jó színész valaki, hogy nem vesz fel egy teljesen másmilyen személyiséget a forgatás idejére. Különben is, az ösztön az ösztön. Mindenkinek sajátos mimikája, kézmozdulatai vannak, amin nem, vagy csak nagyon nagy odafigyeléssel tud változtatni. Ráadásul szerintem ez csak akkor fontos, ha a színész valamelyik híres személyt személyesíti meg. (pl. Phoenix mikor eljátszotta Johnny Casht)
Nem örülök.  dry.gif Vártam, hogy kapjon valami elismerést. Ő is megérdemelné már.  dry.gif


Pedig sokan ezt utálják Davidben. mellow.gif

Most beszóltam a BAFTA-nak twitteren, probléma nincs megoldva de nekem jól esett. Már elnézést, de nem jár egy nyomorult jelölés sem a Single Fatherért? Nem méltó az ő flancos díjukra? Akkor ki a jó? Matt Smith Dokinak nagyon jó, de még csak 9 éve kezdett színészkedni, van neki kb 10 filmje és őt jelöljük, aki többet letett az asztalra azt meg nem? dry.gif Hogy van ez, kérem szépen? Kik ülnek a BAFTA zsűrijében? Néznek tévét egyátalán? Hogy merészelik Matt nevét Benedict Cumberbatch ellen jelölni? dry.gif Mi az, hogy semmi jelölés Davidnek, sem John Simmnek és Philip Glenisternek a Mad Dogsért? Valaki itt nagyon vaksi vagy nem ért a munkájához. 2005 óta először a DW sem kapott jelölést WOW, nagyon haragudhatnak a sorozatra blink.gif A Single Father sem kapott jelölést de a Road to Eastenders filmnek jár http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif Van, amivel egyet értek (Misfits, Robert Sheenan, Catherine Tate stb) de ez felháborító. reklamalo.gif Még a Single Father sem elég jó nekik a Drama kategóriába? Akkor mi a jó? Matt Christopher and his kind filmje tetszik, amiben egy gay költőt játszott és a s*x jelenetek alatt folytogatta a (nem mellesleg helyes) pasasát? Ezt díjazzuk, kérem szépen? Persze ez is művészet, de anno David is 'végig ...-ta' a Casanovát, arra miért nem kapott akkor anno jelölést? dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok