Starity

David Tennant 2

101 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 15. 12:31 #241
- törölt felhasználó -    
A Daily Fail megint alkotott. Wow, minden amit mondtam, igaz volt. GM 5 hónapos terhes, kép is készült a Daily Fail weboldalnak itt. David nagyon de nagyon mérges, bekövetkezett amitől tartott. Most már mindenki tudja, hogy miért veszi el feleségül és amit még ezért kapni fog (lelkész fia teherbe ejt valakit úgy, hogy nem is házasok jajjj hányszor fogjuk még ezt visszaolvasni/hallani)

És DT benne lesz a Hobbitban! Hivatalos infó! Milyen furcsa, hogy egy napon jelenik meg mindkét infó!!! unsure.gif rohog.gif
2011. január 15. 14:17 #242
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.15. 12:31)
A Daily Fail megint alkotott. Wow, minden amit mondtam, igaz volt. GM 5 hónapos terhes, kép is készült a Daily Fail weboldalnak itt. David nagyon de nagyon mérges, bekövetkezett amitől tartott. Most már mindenki tudja, hogy miért veszi el feleségül és amit még ezért kapni fog (lelkész fia teherbe ejt valakit úgy, hogy nem is házasok jajjj hányszor fogjuk még ezt visszaolvasni/hallani)
És DT benne lesz a Hobbitban! Hivatalos infó! Milyen furcsa, hogy egy napon jelenik meg mindkét infó!!!  unsure.gif  rohog.gif


Ezzel David és Georgia is tisztában lehetett, hogy nem bujkálhatnak az örökkévalóságig, úgyis kiderül a dolog előbb vagy utóbb. Mindenesetre óriási gratula a leendő szülőknek, alig várom a valószínűleg soha meg nem jelenő babafotókat. smileeee.gif

Na akkor mi lett a tippjáték végeredménye? Továbbra is Grace pakolgatja a fangirl avit, vagy ránk hárul eme dicső feladat? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2011. január 15. 14:51 #243
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.15. 14:17)
Na akkor mi lett a tippjáték végeredménye? Továbbra is Grace pakolgatja a fangirl avit, vagy ránk hárul eme dicső feladat?  biggrin.gif


Továbbra is Grace fogja posztolni a fangörl avatart, sajnos rosszul tippelt. Miénk a dicsőség, Grace pedig e nemes feladat végrehajtója marad. biggrin.gif
OMG re Hobbit. David játssza majd Bloom apját, coolio. Most muszáj leszek megnézni a filmet, hogy láthassam benne pedig annyira nem vagyok érdekelt a filmben.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 15. 14:53 #244
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
rohog.gif Valaki emlegetett? Mintha csuklanék ezerrel. _nevet.gif Én a nemre szavaztam, azt hiszem, úgyhogy továbbra is pakolgatom az avit. _nevet.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif

Amúgy én is gratulálok a babához. Örülök, hogy fény derült végre a dolgokra. Nem mintha közöm lenne hozzá, de hátha most már Davidék is fellélegeznek kicsit.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 15. 15:06 #245
- törölt felhasználó -    
Ezen a Daily Failes kép nem a legjobb. unsure.gif
Igen, gratula nekik. Egy kis Tennant, vétek lett volna nem 'adni belőle' a világnak. biggrin.gif
Most sokan örülnek, sokan nem. Az agyam el tudnám dobni, főleg attól az emberkétől, aki twitteren azt írogatta, hogy letépkedi az összes DT poszterét a falról. Ész megáll. Én szeretnék posztert, nekem nincs, ez meg letépi a falról, egy ilyen hülyeség miatt. B.O.L.O.N.D. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. január 15. 15:17 #246
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.15. 15:06)
..főleg attól az emberkétől, aki twitteren azt írogatta, hogy letépkedi az összes DT poszterét a falról. Ész megáll. Én szeretnék posztert, nekem nincs, ez meg letépi a falról, egy ilyen hülyeség miatt. B.O.L.O.N.D.  dry.gif


Ilyet én is olvastam, azt irta a lükéje, hogy széttépi és felgyújtja a dedikált David fotóját, erre postoltam neki, hogy inkább küldje el nekem, normális embernél jobb helyen lenne biggrin.gif
Kíváncsi vagyok küld-e egy választ amiben engem küld el melegebb éghajlatra. cool.gif laugh.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Bessie, Grace Benning
2011. január 15. 15:20 #247
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.15. 15:17)
Ilyet én is olvastam, azt irta a lükéje, hogy széttépi és felgyújtja a dedikált David fotóját, erre postoltam neki, hogy inkább küldje el nekem, normális embernél jobb helyen lenne  biggrin.gif
Kíváncsi vagyok küld-e egy választ amiben engem küld el melegebb éghajlatra.  cool.gif  laugh.gif  _nevet.gif


Szerintem túl ideges ahhoz, hogy elküldjön melegebb éghajlatra rohog.gif
2011. január 15. 15:31 #248
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.15. 15:20)
Szerintem túl ideges ahhoz, hogy elküldjön melegebb éghajlatra  rohog.gif


Lehet már az ereit vagdossa egy műanyag húsvillával. laugh.gif
Egyébként még mindig, változatlanul nem értem ezeket; ha én szeretek valakit, rajongója vagyok (de utálom ezt a szót, olyan lekicsinylő), tisztelem amit csinál akkor vele örülök ha valami jó történik, nem agyonlőni akarom (mint olvastam már egy minden bizonnyal mentálisan alulfejlett illetőtől Facebookon). 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 15. 15:41 #249
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.15. 15:31)
Lehet már az ereit vagdossa egy műanyag húsvillával.  laugh.gif 
Egyébként még mindig, változatlanul nem értem ezeket; ha én szeretek valakit, rajongója vagyok (de utálom ezt a szót, olyan lekicsinylő), tisztelem amit csinál akkor vele örülök ha valami jó történik, nem agyonlőni akarom (mint olvastam már egy minden bizonnyal mentálisan alulfejlett illetőtől Facebookon).  110.gif


Többek között, ezért is töröltem magam a mai nappal a hivatalos oldal fórumáról. Eszméletlen mennyi hülye van fent dry.gif
Van egy oldal, nem tudom láttad-e már, sisters pervitude néven, talán blogspot oldal. Ők tényleg szektásak és összejárnak Davidről beszélgetni? Követtem anno egy csajt twitteren, aki azt mondta, hogy tagja volt a 'klubnak' ami eleinte még csak poén volt, de mikor megtörtént az első live chat.. Állítólag öszejárnak és kibeszélik ami történt Daviddel, mindenféle 'csúnya' értsd UGLY képeket készítenek Davidről és különböző blogbejegyzésekben szidják 'A gyerek'-et (értsd GM) és szerintük vicces animációkat és képeket készítenek amiket inkább nem kommentálnék.
Ilyenkor gondolkozom el azon, hogy David jogosan tartja ezt -ami körülötte van- őrültségnek, pedig 'csak' Davidről van szó, nem Csillagtökről mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: LaDiabla, Grace Benning
2011. január 15. 15:50 #250
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.15. 15:41)
Többek között, ezért is töröltem magam a mai nappal a hivatalos oldal fórumáról. Eszméletlen mennyi hülye van fent  dry.gif 
Van egy oldal, nem tudom láttad-e már, sisters pervitude néven, talán blogspot oldal. Ők tényleg szektásak és összejárnak Davidről beszélgetni? Követtem anno egy csajt twitteren, aki azt mondta, hogy tagja volt a 'klubnak' ami eleinte még csak poén volt, de mikor megtörtént az első live chat.. Állítólag öszejárnak és kibeszélik ami történt Daviddel, mindenféle 'csúnya' értsd UGLY képeket készítenek Davidről és különböző blogbejegyzésekben szidják 'A gyerek'-et (értsd GM) és szerintük vicces animációkat és képeket készítenek amiket inkább nem kommentálnék. 
Ilyenkor gondolkozom el azon, hogy David jogosan tartja ezt -ami körülötte van- őrültségnek, pedig 'csak' Davidről van szó, nem Csillagtökről  mellow.gif


Nem, nem hallottam még erről, de kíváncsivá tettél, utána fogok nézni. Igazából már nem is nagyon tudok mit mondani ezekről, a véleményem már leírtam, hogy egyrészt ezek az emberek betegek, akik szakemberi segítségre szorulnak, másrészt pedig én nem igazán vagyok kompetens abban, hogy komolyabb ítéletet mondjak róluk, hisz soha életemben nem léptem át egy bizonyos határt; nálam a rajongás maximuma az volt, hogy kb. 10 évesen saját készítésű naptárat kreáltam az akkori kedvenc sorozatom szereplőivel, s a kedvenceimről megjelent cikkeket egy mappába rendeztem (akkoriban nem volt internet, számítógépem sem volt, és nem akartam, hogy elvesszenek). Számomra annyi a legmegdöbbentőbb, hogy arányaiban nem tizenévesek "őrülnek meg", hanem harmincas, negyvenes nők, akiknek nem ritkán már családjuk van, gyerekek rohangálnak körülöttük, mégis minden szabadidejüket azzal töltik, hogy beleélik magukat egy olyan világba, ami tulajdonképpen nem is létezik (legalábbis számukra).
2011. január 15. 16:01 #251
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.15. 15:50)
Nem, nem hallottam még erről, de kíváncsivá tettél, utána fogok nézni. Igazából már nem is nagyon tudok mit mondani ezekről, a véleményem már leírtam, hogy egyrészt ezek az emberek betegek, akik szakemberi segítségre szorulnak, másrészt pedig én nem igazán vagyok kompetens abban, hogy komolyabb ítéletet mondjak róluk, hisz soha életemben nem léptem át egy bizonyos határt; nálam a rajongás maximuma az volt, hogy kb. 10 évesen saját készítésű naptárat kreáltam az akkori kedvenc sorozatom szereplőivel, s a kedvenceimről megjelent cikkeket egy mappába rendeztem (akkoriban nem volt internet, számítógépem sem volt, és nem akartam, hogy elvesszenek). Számomra annyi a legmegdöbbentőbb, hogy arányaiban nem tizenévesek "őrülnek meg", hanem harmincas, negyvenes nők, akiknek nem ritkán már családjuk van, gyerekek rohangálnak körülöttük, mégis minden szabadidejüket azzal töltik, hogy beleélik magukat egy olyan világba, ami tulajdonképpen nem is létezik (legalábbis számukra).


Ezek mind családos anyák. Állítólag. A gyerekeik szeme láttára nézik például a Casanovát. Éppen múltkor dicsekedett el egy francia anyuka, hogy nézte a Casanovát és 6 éves kislánya egyszer csak megszólalt, hogy ő is szeretné levetkőztetni Davidet. blink.gif Ennyit a jövő generációjáról dry.gif
Tényleg nem tudok segíteni hol tudod megtalálni, egy időben be akarták záratni a szervert, azt hallottam, állítólag Davidnél alaposan kiverte a biztosítékot, hogy maguknak akarják, de ha az övék nem lehet, akkor megpróbálják újra összeboronálni Sophie-val és akkor még nem is beszéltem arról a bizonyos képről, amit egy kedves DT fan készített, egy TARDIS formájú koporsó volt rajta és egy kép a Doctor's Daughterből, mikor Jenny meghal az apja kezeiben. Állítólag. mellow.gif
2011. január 15. 19:23 #252
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nocsak, nocsak? Nyertem? yahoo.gif
A baby-boomhoz gratulálok én is nekik, de kár volt ennyire titkolózni, ettől csak rosszabb lett a reakció. blink.gif Most éppen azon gondolkoztam el, hogy mikor is robbant ki ez a GM terhes című pletyi..? Lehet, hogy már akkor pletyka volt, amikor még tényleg nem is volt terhes? rohog.gif

Egyéb. Kate. Kérdeznék valamit. Hátha te tudsz adni nekem pár hasznos infót. Első kérdés. A MAAN próbái mikor kezdődnek el? Kettes kérdés: lehet tudni valami a próbák időpontjáról..? Illetve szerinted a bizonyos színház dolgozói adnak-e erről infót, ha szépen nézel rájuk és közlöd velük, hogy messziről érkeztél..? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 15. 19:52 #253
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.15. 19:23)
Nocsak, nocsak? Nyertem? yahoo.gif
A baby-boomhoz gratulálok én is nekik, de kár volt ennyire titkolózni, ettől csak rosszabb lett a reakció. blink.gif Most éppen azon gondolkoztam el, hogy mikor is robbant ki ez a GM terhes című pletyi..? Lehet, hogy már akkor pletyka volt, amikor még tényleg nem is volt terhes?  rohog.gif


Ha jól emlékszem Augusztusban vagy Szeptemberben írta ki twitterre GM nőgyógyásza. Emlékszem, hogy David akkor forgatta a Fright Nightot Új Mexikóban. DE! Mostmár mindenki nagyon okos, így utólag, találtak egy interjút GM anyjával, aki JÚLIUS 29-én beszélt a lányáról és Davidről illetve gratulált nekik de nem árulta el, hogy miért. GM nemsokára szül blink.gif Ejh, a Daily Fail szerint vettek egy házat nem messze a színháztól és az iskolától, ahová a 8 éves gyerek jár .. Tényleg semmit nem lehet eltitkolni az emberek elől dry.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.15. 19:23)
Egyéb. Kate. Kérdeznék valamit. Hátha te tudsz adni nekem pár hasznos infót. Első kérdés. A MAAN próbái mikor kezdődnek el? Kettes kérdés: lehet tudni valami a próbák időpontjáról..? Illetve szerinted a bizonyos színház dolgozói adnak-e erről infót, ha szépen nézel rájuk és közlöd velük, hogy messziről érkeztél..?  blush.gif


1)A próbák Márciustól kezdődnek, ami ugye még nem hivatalos infó. Szerintem Davidtől függ, hogy mikor megy ki Új Zélandra, ott nem csak egyből forgat meg beesik, hanem képzés van neki is ( ? ), ruha, 3D effektek stb. Ha a MAAN előtt megy ki, akkor nem tudom, ha után, akkor pedig nem érdekes, igaz? A Whatsonstage oldal szerint Március de persze manapság semmi nem biztos, csak a halál. mellow.gif
2)Időpontok nincsenek megadva, ez a Globe, nem az RSC, itt nincs olyan, mint az RSC-nél volt, hogy a fanok a takarítónővel küldették be Davidnek az ajándékot. *shakes head* És szerintem nem is fogják elárulni, hogy mikor lesznek a próbák, pont azért hogy senki ne tudja zavarni őket.
3) Talán. De -ahogyan mondtam is- ez nem az RSC, szóval ne bízd el a dolgot de egy próbát megér.
2011. január 15. 20:02 #254
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.15. 19:52)
1)A próbák Márciustól kezdődnek, ami ugye még nem hivatalos infó. Szerintem Davidtől függ, hogy mikor megy ki Új Zélandra, ott nem csak egyből forgat meg beesik, hanem képzés van neki is ( ? ), ruha, 3D effektek stb. Ha a MAAN előtt megy ki, akkor nem tudom, ha után, akkor pedig nem érdekes, igaz? A Whatsonstage oldal szerint Március de persze manapság semmi nem biztos, csak a halál.  mellow.gif 
2)Időpontok nincsenek megadva, ez a Globe, nem az RSC, itt nincs olyan, mint az RSC-nél volt, hogy a fanok a takarítónővel küldették be Davidnek az ajándékot. *shakes head* És szerintem nem is fogják elárulni, hogy mikor lesznek a próbák, pont azért hogy senki ne tudja zavarni őket. 
3) Talán. De -ahogyan mondtam is- ez nem az RSC, szóval ne bízd el a dolgot de egy próbát megér.


Köszi. Csak mert eljátszottam a gondolattal, hogy ha már márciusban úgyis arra járok, akkor járhatok pont arra is, hátha..? rolleyes.gif Sőt, a párom is lelkes lett, hogy igen, de jó lenne találkozni Daviddel és Catherine-nel... Pedig Ő Chris-fan elsősorban, hozzám hasonlóan. rohog.gif Azért majd teszünk egy próbát próba ügyben. Majd tényleg nézünk boci szemekkel és mondjuk erős magyarsággal, hogy "We came from Hungary and we would like David Tennant and Catherine Tate to see. Just only one, just a moment... Pleasee! blush.gif"
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2011. január 15. 20:06 #255
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A háttérben megy a híradó, és eszembe jutott valami. Ugye most lesz majd Vilmos herceg és Kate esküvője... Ennek sem kerítenek éppen kis feneket, de mi lesz újévkor David és GM esetében?! rolleyes.gif blink.gif
2011. január 15. 20:11 #256
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
OFF A little bit dachshund azoknak, akik ebben érdekeltek. biggrin.gif ON
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. január 15. 20:25 #257
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Gratulálok én is az apucinak! biggrin.gif beer.gif Örülök a kis Davidnek. biggrin.gif (Reméljük fiú lesz. rohog.gif )
Kíváncsi leszek, hogy a Hobbitban hogyan fog szerepelni. Valahogy nem tudom elképzelni benne, de 100%, hogy megnézem. Kötelező darab.

Más:
Jelentem, megnéztem az 5-ik évad első részét. Habár erősen hiányoltam Davidet, azért nem volt olyan rossz. A történet izgalmas volt, mint mindig, és hát Matt sem olyan rossz, mint ahogy elképzeltem. biggrin.gif
Kíváncsi vagyok a folytatásra.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. január 15. 20:50 #258
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.15. 20:06)
A háttérben megy a híradó, és eszembe jutott valami. Ugye most lesz majd Vilmos herceg és Kate esküvője... Ennek sem kerítenek éppen kis feneket, de mi lesz újévkor David és GM esetében?! rolleyes.gif blink.gif


Azért a kettőt nem lehet összehasonlítani. Vilmos herceg és David Tennant. De most már csak azért is ott lesznek mert David nagyon allergiás rájuk. Tuti lesznek képek. Főleg, ha skót esküvő lesz, olyat nem nagyon lát az ember biggrin.gif

Milyen híradó megy este 8kor? blink.gif Én Life On Mars-ot nézek John Simmel. A karaktere, Sam éppen most mondta ezt:
"Well, I went to see Doctor Who and he prescribed me some pills, so..." _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. január 16. 00:07 #259
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.15. 20:02)
Majd tényleg nézünk boci szemekkel és mondjuk erős magyarsággal, hogy "We came from Hungary and we would like David Tennant and Catherine Tate to see. Just only one, just a moment... Pleasee!  blush.gif"

Én a helyedben nem tenném. Londonban épp elég turista jár és nemzetiség él ahhoz, hogy egy ilyan hidegen hagyja őket.
2011. január 16. 09:10 #260
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (csipkefa @ 2011.01.16. 00:07)
Én a helyedben nem tenném. Londonban épp elég turista jár és nemzetiség él ahhoz, hogy egy ilyan hidegen hagyja őket.


De ha meg sem próbálom, honnan tudjam, hogy nem lesz véletlenül szerencsém? Én azért teszek egy próbát. Vagy bejön, vagy nem. Ha nem, így jártam rolleyes.gif , ha igen, lehet irigykedni... tongue.gif

Vagy b verzióként még mindig ott a lehetőség, hogy a környéken valahol felbukkan. Persze csekély a valószínűsége, de hátha. Nem lenne igazságos, hogy a párom már haverkodott John Cleese-zel, én meg egy híres emberbe sem bírok belebotlani már a 4. alkalommal sem abban a hatalmas városban, ami hemzseg a híres emberkéktől... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok