Starity

David Tennant 2

101 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 19. 09:55 #341
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 08:49)
Nos, valóban nem tudnám elképzelni, hogy te ellenállsz ennek az ellenállhatatlan hívásnak.  biggrin.gif Valahogy nem rád vallana a dolog..  rolleyes.gif


Én már csak ilyen vagyok. Alapból is kíváncsi fáncsi vagyok rohog.gif A 10th Doctor mindig is nagyon ellenállhatatlan pasinak tűnt nekem. Mikor először láttam Davidet a GOF-ban, műr akkor elkönyveltem magamban hogy HOT csóka, pedig nem is szerepelt sokat, de akkor még nem tulajdonítottam neki sok figyelmet, mert minden figyelmem Rupert Grintre és az ikrekre összpontosult rohog.gif Őket is követném ám, végig az Abszol Úton _nevet.gif _nevet.gif És persze Lucius Malfoy (Jason Isaacs), mikor megjelent a filmben, az ő kedvéért még csatlakoztam volna is a halálfalókhoz lol
Bit of an irony, de a legelső DT-s DW rész, amit láttam az a Fear Her epizód volt, és pont az a rész, amikor belenyúlt a lekváros üvegbe és nyaldosta az újjait. Esküszöm így volt biggrin.gif Akkor megfordult valami a fejemben rohog.gif és azóta nem akarom leadni a dévidológiát, mint tantárgyat biggrin.gif rohog.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 08:49)
Nézd, legalább egyedi a megjelenése. Egyébként azt vettem észre, én, mint új tanulója a tennantológiának, hogy David hétköznapi viseletei egész divatosak. Kicsit elvont olykor, de pont azért jó. Ám amikor meg kell valahol "jelenni", az már okoz számára némi nehézséget bizonyos esetekben. Lásd, mint fent. Persze jobb ez így, mintha egy stylist által megcsinált mű-David vigyorogna ránk, de azért néha gondolom ti is szörnyülködtök.  rohog.gif Amúgy csak mostanában ennyire független, vagy sose volt neki stylistja?


Neki soha nem volt. Nem szereti ha mások mondják meg neki, mit vegyen fel. Filmeknél persze más a helyzet, de ahová csak tudja, viszi a saját ruháit. Több filmje van, amiben megjelenik például a bőrkabátja, az E.T. felsője stb.
Néha nem tud rendesen felöltözni (Pl Emmy tavaly, Glorious 39 premier vagy COC-nál a 2008-as zöld blúz) de van amikor igen (NTA 2008, BBC Breakfast 2009, Friday Night Project).

A legtöbb saját ruháját a Single Fatherben hordta. Azok közül majdnem minden ruha az övé, beleértve a bolyhos fehér kötött pulóvert, bőrkabátot, amikor sír és be akar húzni a rendőröknek, nadrág, felsők majdnem mind az övé biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 19. 10:08 #342
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Diablám, a délelőtti vizuális terror nekem tetszik. smileeee.gif Mondom, hogy keményen ficamos vagyok ízlésileg. rohog.gif

Szóval no stylist. Akkor kérdezek mást. Ha már hiszti van most körülötte, felmerült bennem a kérdés, hogy más barátnőjét is ennyire utálták-e a fanok, mint a mostanit? Oké, tudom, hogy a többi nem lett terhes és el se vette őket, de érdekel.
2011. január 19. 10:13 #343
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 10:08)
Ha már hiszti van most körülötte, felmerült bennem a kérdés, hogy más barátnőjét is ennyire utálták-e a fanok, mint a mostanit? Oké, tudom, hogy a többi nem lett terhes és el se vette őket, de érdekel.


Nem vagyok sejj, de nagyon otthon a témában, de úgy tudom Sophia Mylest sokan szerették (és a mai napig visszasírják), egyébként nem tárta minden barátnőjét nyilvánosság elé, ráadásul élt egy elég nőcsábász korszakot is. Állítólag a BBC-nél fogadásokat lehetett kötni arra, hogy a következő szívszerelme szőke, barna avagy vörös lesz-e. biggrin.gif _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 19. 10:13 #344
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 10:08)
Diablám, a délelőtti vizuális terror nekem tetszik.  smileeee.gif Mondom, hogy keményen ficamos vagyok ízlésileg.  rohog.gif 
Szóval no stylist. Akkor kérdezek mást. Ha már hiszti van most körülötte, felmerült bennem a kérdés, hogy más barátnőjét is ennyire utálták-e a fanok, mint a mostanit? Oké, tudom, hogy a többi nem lett terhes és el se vette őket, de érdekel.


Szerintem nem, mert akkor még nem is játszotta (oly régóta) a Doktort, még nem volt ennyire népszerű... GM-mel 2007-ben ismerkedtek meg, ha jól tudom..?
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 19. 10:18 #345
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.19. 10:13)
Nem vagyok sejj, de nagyon otthon a témában, de úgy tudom Sophia Mylest sokan szerették (és a mai napig visszasírják), egyébként nem tárta minden barátnőjét nyilvánosság elé, ráadásul élt egy elég nőcsábász korszakot is. Állítólag a BBC-nél fogadásokat lehetett kötni arra, hogy a következő szívszerelme szőke, barna avagy vörös lesz-e.  biggrin.gif  _nevet.gif  rohog.gif


A jó öreg Madame Pompadour... rohog.gif
2011. január 19. 10:20 #346
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Köszönöm a válaszokat! Most megleptetek ám! Sose gondoltam volna, hogy Davidnek volt nőcsábász korszaka is. rolleyes.gif Olyan helyes kis jófiúnak gondoltam, nem olyannak, aki száll virágról virágra. De végül is egyszer mindent ki kell próbálni. biggrin.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2011. január 19. 10:22 #347
- törölt felhasználó -    
Apropó, egy rövid közvéleménykutatás: Másnak is szimpatikus még Georgia, vagy egyedül vagyok vele? unsure.gif
2011. január 19. 10:24 #348
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.19. 10:22)
Apropó, egy rövid közvéleménykutatás: Másnak is szimpatikus még Georgia, vagy egyedül vagyok vele?  unsure.gif


Passz... unsure.gif Ebben a témában nagyon új vagyok. Még képet is alig láttam a lányról. Azt tudom, amiket Kate elmesélt és ennyi. Személy szerint nincs vele bajom, de véleményt nem igazán tudok róla mondani. Nincs még semmilyen benyomásom róla. Legfeljebb annyi, hogy tisztelem, becsülöm, csodálom, amiért ebben az őrületben is kitart David mellett... blink.gif
2011. január 19. 10:25 #349
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.19. 10:22)
Apropó, egy rövid közvéleménykutatás: Másnak is szimpatikus még Georgia, vagy egyedül vagyok vele?  unsure.gif


Hát nekem olyan... ilyen is, olyan is. Nem kívánok neki semmi rosszat, mint egyesek, sőt, legyen nagyon boldog Daviddel és a gyerekekkel. Először kicsit szimpatikus volt egyébként, aztán nem és most megint szimpatikus. Az kissé szíven ütött, mikor megtudtam, hogy ilyen fiatalon van már egy kisiskolás gyereke, de hát gondolom azóta már benőtt a feje lágya, különben David nem is pécézte volna ki. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 19. 10:29 #350
- törölt felhasználó -    
Davidnek mikor volt nőcsábász korszaka? Én erről nem tudok, valaki világosítson fel. Ha a DW-s Jenny-re és Brittany-ra gondoltok, velük nem járt, csak a média mondta. Brittany és David között csak fancy volt ahogyan én tudom, semmi más. Sophiet most is visszasíratják David mellé pedig állítólag David dobta anno SMS-ben mert nem akart vele menni Hollywoodba mellow.gif
2011. január 19. 10:32 #351
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 10:29)
Davidnek mikor volt nőcsábász korszaka? Én erről nem tudok, valaki világosítson fel. Ha a DW-s Jenny-re és Brittany-ra gondoltok, velük nem járt, csak a média mondta. Brittany és David között csak fancy volt ahogyan én tudom, semmi más. Sophiet most is visszasíratják David mellé pedig állítólag David dobta anno SMS-ben mert nem akart vele menni Hollywoodba  mellow.gif


A GM előtti pár évben csak Sophia volt komolyabb barátnője, rajta kívül állítólag sok rövidke, futó kapcsolata volt, de mindegyik tiszavirágéletű volt. Régebbi BBC-s pletykák szerint.
2011. január 19. 10:45 #352
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.19. 10:32)
A GM előtti pár évben csak Sophia volt komolyabb barátnője, rajta kívül állítólag sok rövidke, futó kapcsolata volt, de mindegyik tiszavirágéletű volt. Régebbi BBC-s pletykák szerint.


Nem hiszek a régebbi BBC-s pletykáknak. Szerintem nem igaz. A fogadásos része viszont igaz, tényleg fogadtak, de abban, hogy melyik kolléganőjébe fog beleesni (én úgy hallottam mellow.gif aztán lehet hogy nem is igaz). Érkeztek voksok Billiere meg Freemára, de GM-re szerintem senki nem gondolt. Sophie után keresgélt magának, de úgy tudom, hogy egyikkel sem járt. Talán volt egy kis fancy, de mikor együtt forgatott Peter Davisonnal, megismerte GM-et és annontól kezdve nem érdekelte senki más. Állítólag. mellow.gif
2011. január 19. 10:58 #353
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Amúgy ezt nem értem. Ez a Sophie miért volt olyan jó, hogy visszasírják? Ez szerintem csak körítés, hogy a rajongók kedvelték. Kedvelték, mert nem lett a kapcsolatból se gyerek, se házasság. Úgy sejtem, hogy ő is arra sorsra jutott volna, mint GM, ha netalán teherbe esett volna... dry.gif
2011. január 19. 11:07 #354
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 10:58)
Amúgy ezt nem értem. Ez a Sophie miért volt olyan jó, hogy visszasírják? Ez szerintem csak körítés, hogy a rajongók kedvelték. Kedvelték, mert nem lett a kapcsolatból se gyerek, se házasság. Úgy sejtem, hogy ő is arra sorsra jutott volna, mint GM, ha netalán teherbe esett volna...  dry.gif


Sophiat tényleg szeretik. Mikor visszatért a Spooksba, azt mondták elérik valahogy hogy visszamenjen Davidhez. GM-et csak 'A gyerek'-nek hívják de Sophieval tényleg semmi bajuk. Sokan a hülyék közül úgy gondolják, ha David nem lehet az övék, legyen akkor inkább Sophie-é. mellow.gif Nem tudom hogy miért vannak úgy oda vele, de Sophia nekem is szimpatikusabb és több jót hallottam róla, mint GM-ről (nem GM utálóktól, hanem pl fan találkozók, dedikálás, történetek) és szerintem is jobban összeillettek Sophia-val, de nem tudom miért. A képeken is jobban mutatnak. Szerintem. GM a cicababa kinézete ellenére nagyon rendesnek tűnik és szerinte Lionel Ritchie a leghelyesebb pasi a világon 110.gif ami kissé fájt, és hozzámegy egy Duracell elemmel működő Gyalogkakukkhoz.. bátor női személy, én biztosan nem tenném a helyében de most ez van, legyenek boldogok. biggrin.gif

ETA: Sophia Myles apja anglikán plébános volt és hasonló nevelkedtetésben részesült, mint David, több volt bennük a közös, gondolkodás módjuk. Állítólag, de lehet benne valami. mellow.gif
2011. január 19. 11:12 #355
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 11:07)
Sophiet tényleg szeretik. Mikor visszatért a Spooksba, azt mondták elérik valahogy hogy visszamenjen Davidhez. GM-et csak 'A gyerek'-nek hívják de Sophieval tényleg semmi bajuk. Sokan a hülyék közül úgy gondolják, ha David nem lehet az övék, legyen akkor inkább Sophie-é.  mellow.gif Nem tudom hogy miért vannak úgy oda vele, de Sophie nekem is szimpatikusabb és több jót hallottam róla, mint GM-ről (nem GM utálóktól, hanem pl fan találkozók, dedikálás, történetek) és szerintem is jobban összeillettek Sophie-val, de nem tudom miért. A képeken is jobban mutatnak. Szerintem. GM a cicababa kinézete ellenére nagyon rendesnek tűnik és szerinte Lionel Ritchie a leghelyesebb pasi a világon  110.gif ami kissé fájt, és hozzámegy el Duracell elemmel működő Gyalogkakukkhoz.. bátor női személy, én biztosan nem tenném a helyében de most ez van, legyenek boldogok.  biggrin.gif


Szerintem ahhoz, hogy valaki ennyire bátor legyen, szerelmesnek kell lenni. De ugye én ebbe tényleg nem látok bele. Azt tudom a kapcsolatukról, amiket tőletek hallok. Amúgy igazán utána se néznék David kapcsolatának. biggrin.gif Nekem bőven elég lenne a magánéletéről annyi, hogy apai örömök elé néz és hamarosan nősül. Ennél több infóra nem lenne szükségem, és azt hiszem más fanoknak se kellene ezzel ennyit foglalkozni... dry.gif (Tudod, most mire/kikre gondolok.)
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. január 19. 11:30 #356
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 11:12)
Szerintem ahhoz, hogy valaki ennyire bátor legyen, szerelmesnek kell lenni. De ugye én ebbe tényleg nem látok bele. Azt tudom a kapcsolatukról, amiket tőletek hallok. Amúgy igazán utána se néznék David kapcsolatának.  biggrin.gif Nekem bőven elég lenne a magánéletéről annyi, hogy apai örömök elé néz és hamarosan nősül. Ennél több infóra nem lenne szükségem, és azt hiszem más fanoknak se kellene ezzel ennyit foglalkozni...  dry.gif (Tudod, most mire/kikre gondolok.)


Engem pedig annyira nem érdekel, hogy az hihetetlen. biggrin.gif Nyilvánvalóan beleakadok az infókba, de magamtól nem googlezom ki vagy hasonló mert nem érdekel és azt sem értem mások miért csinálnak nagy ügyet belőle. Nem a mi dolgunk és David sem szeretné ha az lenne, szóval nem tudom miért nem tudnak tovább állni hiszen nemsokára jön a Decoy Bride biggrin.gif
Tavaszra ígérték, szóval ... közeleg a premier, remélhetőleg utána nemsokkal lesz náluk a Watch+-on vagy Sky-on (ott adták már le náluk kint a St Trinians 2-t)
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LaDiabla, Grace Benning
2011. január 19. 11:55 #357
- törölt felhasználó -    
Játszunk! Kinek mi a kedvenc vicces DT képe/animációja? biggrin.gif
2011. január 19. 12:05 #358
- törölt felhasználó -    
Ez fanart, de... _nevet.gif _nevet.gif

http://i51.tinypic.com/atw28y.jpg
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 19. 12:46 #359
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Megint nem tudok újat mutatni. Ezért az összeállításért vagyok megveszve jelenleg. Azt hiszem most már tényleg muszáj lesz DW-t néznem. biggrin.gif

funny picture under cut w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 19. 13:20 #360
- törölt felhasználó -    
Ezt még mindig nagyon fáj látni _nevet.gif
Szeretem főleg a LOLCATZ és COOKIEZ stílusú montázs képeket is biggrin.gif Sokat nevetek ezen és ezen de ha van egy LOLCATZ kép ami mindig megmosolyogtat, az ez

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Nem tehetek róla, egyszerűen imádom, mikor sipákolós, csúnyán beszélő mogorva alaknak álítják be, olyan vicces _nevet.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LaDiabla, Grace Benning
101 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok