Starity

David Tennant 2

101 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 19. 13:45 #361
- törölt felhasználó -    
Kimaradt ez a klasszikus kép, a DW topikból. Már ott is posztoltam és nagy sikere volt rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning, Bessie, LaDiabla
2011. január 19. 14:07 #362
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Ó, máj! _nevet.gif _nevet.gif Az a sütis nagyon-nagyon ott van. Na meg az az első kép azzal az inggel meg nadrággal! Úristön! _nevet.gif _nevet.gif
A képregénytől meg éppen csak visítok... _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Most buktam le, hogy már netezek... _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. január 19. 16:26 #363
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 14:07)
Ó, máj!  Na meg az az első kép azzal az inggel meg nadrággal! Úristön!  _nevet.gif  _nevet.gif 


Szegény Davidre mindent ráadnak.. pokrócot, asztalterítőt, függönyt _nevet.gif _nevet.gif
Nálunk szerintem nem fog megjelenni moziban, de képzelem mekkora lesz a röhögés, ha James beleesik a vízbe, kimászik onnan, bekopogtat valahová, hogy valaki adjon neki ruhát, a csalimenyasszony és ismerősei pedig türelmetlenül várnak a férjre, aki nagysokára, pokrócot és függönyt ruhaként használva, beszalad a templomba és úgy mondja ki az igent _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 19. 16:32 #364
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 16:26)
Szegény Davidre mindent ráadnak.. pokrócot, asztalterítőt, függönyt  _nevet.gif  _nevet.gif 
Nálunk szerintem nem fog megjelenni moziban, de képzelem mekkora lesz a röhögés, ha James beleesik a vízbe, kimászik onnan, bekopogtat valahová, hogy valaki adjon neki ruhát, a csalimenyasszony és ismerősei pedig türelmetlenül várnak a férjre, aki nagysokára, pokrócot és függönyt ruhaként használva, beszalad a templomba és úgy mondja ki az igent  _nevet.gif  _nevet.gif


Erre én már csak azt tudom mondani, hogy:

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif

Amúgy más téma, érdeklődés folyt.köv.: Van Davidnek kedvenc írója, netalán kedvenc könyve? (Nekem ez fontos, sokat elárul az emberről.)
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. január 19. 16:42 #365
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 16:32)
Erre én már csak azt tudom mondani, hogy:
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
Amúgy más téma, érdeklődés folyt.köv.: Van Davidnek kedvenc írója, netalán kedvenc könyve? (Nekem ez fontos, sokat elárul az emberről.)


*Coming Doctor, I am here, running to you* rohog.gif

Kedvenc író, költő, könyv? Szereti a Zabhegyezőt és Shakespearet thumbsup.gif (such a geek Scottish skinny streak of nothing XD)
3 felhasználónak tetszik: LaDiabla, Sally Sparrow, Bessie
2011. január 19. 16:45 #366
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 16:42)
*Coming Doctor, I am here, running to you*  rohog.gif 
Kedvenc író, költő, könyv? Szereti a Zabhegyezőt és Shakespearet  thumbsup.gif  (such a geek Scottish skinny streak of nothing XD)


Nocsak, van egy közös pontunk! A Zabhegyező nálam is nagy kedvenc. thumbsup.gif
2011. január 19. 16:47 #367
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 16:42)
*Coming Doctor, I am here, running to you*  rohog.gif 
Kedvenc író, költő, könyv? Szereti a Zabhegyezőt és Shakespearet  thumbsup.gif  (such a geek Scottish skinny streak of nothing XD)


Nos, igazam volt. Valóban sokat elárul róla és még meg se lep. biggrin.gif
Kedvenc film? (nem sorozat, film)
2011. január 19. 16:53 #368
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.19. 16:45)
Nocsak, van egy közös pontunk! A Zabhegyező nálam is nagy kedvenc.  thumbsup.gif


Szerintem van több közös pontotok. Mindketten szeretitek a DW-t, Doctort, TW-t és John Simmet, nem? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 19. 16:55 #369
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 16:53)
Szerintem van több közös pontotok. Mindketten szeretitek a DW-t, Doctort, TW-t és John Simmet, nem? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png


Akkor úgy mondom, hogy a WHOniverzumon kívül. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. január 19. 17:01 #370
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 16:47)

Kedvenc film? (nem sorozat, film)


DW - The movie rohog.gif rohog.gif Szereti még az Audrey Hepburn, Sherlock Holmes, Laura Linney filmeket biggrin.gif
2011. január 19. 17:04 #371
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 17:01)
DW - The movie  rohog.gif  rohog.gif Szereti még az Audrey Hepburn, Sherlock Holmes, Laura Linney filmeket  biggrin.gif


Audrey Hepburn kipipálva, Sherlock Holmes nálam nem akkora kedvenc, de mindenképpen bejövős, Laura Linney pedig imádatos! blush.gif Jó ízlése van, azt kell mondjam.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 19. 17:31 #372
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.19. 17:04)
Audrey Hepburn kipipálva, Sherlock Holmes nálam nem akkora kedvenc, de mindenképpen bejövős, Laura Linney pedig imádatos!  blush.gif Jó ízlése van, azt kell mondjam.


Szerintem minden rendben van az ízlésével a kaján és ruhákon kívül biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 19. 18:46 #373
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 17:31)
Szerintem minden rendben van az ízlésével a kaján és ruhákon kívül biggrin.gif


thumbsup.gif
2011. január 19. 18:49 #374
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Bár tulajdonképpen a ruháival sincs semmi probléma, vagyis van, de pontosítsunk:

a kaján és az ALKALMI ruhákon kívül

rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 19. 19:21 #375
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.19. 18:49)
Bár tulajdonképpen a ruháival sincs semmi probléma, vagyis van, de pontosítsunk:
a kaján és az ALKALMI ruhákon kívül
rohog.gif


Erre tudod azt mondta az egyik fangörl a fórumon, hogyha nem tud rendesen felöltözni egy premierre, inkább ne vegyen fel semmit és úgy menjen rohog.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Grace Benning
2011. január 19. 19:27 #376
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 19:21)
Erre tudod azt mondta az egyik fangörl a fórumon, hogyha nem tud rendesen felöltözni egy premierre, inkább ne vegyen fel semmit és úgy menjen  rohog.gif  biggrin.gif


_nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 19. 20:34 #377
- törölt felhasználó -    
RT Covers party videó

Ahhoz képest, hogy 'csak' címlapokat adnak át, elég puccos ceremóniának tűnik. unsure.gif rolleyes.gif A haj jó, lehetne jobb rohog.gif de sebaj, cuki így is. Kissé kialvatlannak tűnik nekem. Aye, hülye Kate, hogy ne lenne, hiszen állanódan dolgozik és alvás zavarban szenved..
Képek. Itt & itt & itt nem tudom hogy mit csinál, gondolom lehajolt a színésznő előtt. Gondolom fan, és úgy gondolta ennél jobban nem tudja kifejezni iránta érzett imádatát. biggrin.gif biggrin.gif
Sajnos videó nem készült arról, hogy sajátmagának átadta az egyik címlapot _nevet.gif pedig megnéztem volna, egy büszke mosoly azért van ezen a képen. Ez a kép kicsit elgondolkodtatott. Phil, akivel együtt hülyült a DW fogatáson ... régi szép idők... smileeee.gif Pikcsör és másik pikcsör
Tessék megnézni ezt a képet is. David úgy vigyorog Karen mellett, mintha ő lenne az újságon Matt helyett. unsure.gif Jobban örül ennek az elismerésnek, mint Karen. unsure.gif Hiába, David le sem tagadhatná, hogy fanboy ... Vagy rosszabb, annak örül annyira, hogy 'Úr Isten, a 11-ik Doki útitársa mellett állok, Uram Isten, Uram Teremtőm' rohog.gif rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, LaDiabla, Grace Benning
2011. január 20. 10:03 #378
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.19. 20:34)
RT Covers party videó
Ahhoz képest, hogy 'csak' címlapokat adnak át, elég puccos ceremóniának tűnik.  unsure.gif  rolleyes.gif A haj jó, lehetne jobb  rohog.gif de sebaj, cuki így is. Kissé kialvatlannak tűnik nekem. Aye, hülye Kate, hogy ne lenne, hiszen állanódan dolgozik és alvás zavarban szenved..
Képek. Itt & itt & itt nem tudom hogy mit csinál, gondolom lehajolt a színésznő előtt. Gondolom fan, és úgy gondolta ennél jobban nem tudja kifejezni iránta érzett imádatát.  biggrin.gif  biggrin.gif 
Sajnos videó nem készült arról, hogy sajátmagának átadta az egyik címlapot  _nevet.gif pedig megnéztem volna, egy büszke mosoly azért van ezen a képen. Ez a kép kicsit elgondolkodtatott. Phil, akivel együtt hülyült a DW fogatáson ... régi szép idők...  smileeee.gif Pikcsör és másik pikcsör
Tessék megnézni ezt a képet is. David úgy vigyorog Karen mellett, mintha ő lenne az újságon Matt helyett.  unsure.gif Jobban örül ennek az elismerésnek, mint Karen.  unsure.gif Hiába, David le sem tagadhatná, hogy fanboy ... Vagy rosszabb, annak örül annyira, hogy 'Úr Isten, a 11-ik Doki útitársa mellett állok, Uram Isten, Uram Teremtőm'  rohog.gif  rohog.gif


Jájj, köszi a képeket Kate! Hát nekem ez az öltözéke nagyon nem tetszett, bizonyos távolságból és szögből nehezen lehetne megkülönböztetni egy pizsamától. Az a papagáj ihlette nyakkendő pedig már egyenesen a "no comment" kategória. David azonban mindent egybevéve cuki, mint mindig, s én is simán kinézném belőle, hogy a Karennel közös képeit berakja a DW gyűjteményébe és alábiggyeszti a "Me and 11th's companion Amy Pond" feliratot. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie, kateblock
2011. január 20. 14:03 #379
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.20. 10:03)
David azonban mindent egybevéve cuki, mint mindig, s én is simán kinézném belőle, hogy a Karennel közös képeit berakja a DW gyűjteményébe és alábiggyeszti a "Me and 11th's companion Amy Pond" feliratot. biggrin.gif


Akkor caption that! biggrin.gif

http://www.radiotimes.com/content/features/galleries/covers-party-2011/01/mainImage.jpg

Gyerünk, hajrá, hajrá, várom mindenki captionjét a képhez biggrin.gif

Doctor: How many times I've told you not to steal clothes from the past? Besides, it doesn't suit you, you look like an archelogist from 1920. Low cut and far too short. You're not coming with me, not in this .. How do people call it? Clothes?
Karen: Whacha sayin?'

biggrin.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, LaDiabla, Sally Sparrow
2011. január 20. 14:28 #380
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.20. 14:03)
http://www.radiotimes.com/content/features/galleries/covers-party-2011/01/mainImage.jpg


Doctor: "Jack requested your number and I gave it to him"
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
101 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok