Starity

David Tennant 2

101 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 22. 09:46 #401
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.22. 09:31)
Báú... blink.gif Sajnos ez a két lány nem igazánt tűnik ki a tömegből, már ami a hülyeséget illeti. Minden fangörl ilyen.  sad.gif Egyébként nem is a "forróbb" gonolataikkal van baj, hiszen kinek nincsenek ilyen gondolatai olykor? Inkább ott a gond, hogy ezt leplezetlenül mindenki előtt kitárgyalják és azt hiszik, hogy ez menő. Minden rajongónak vannak bizonyos fangörlös gondolatai, de a normálisabbja megtartja magának. Ez nem álszentség, csak éppen megtiszteljük kedvencünket azzal, hogy nem kezeljük nyilvánosan úgy, mintha egy darab hús lenne.  dry.gif Mert ugye nem is az. Szomorú, hogy egy 15 évesnek ilyen értékrendje van, de ő még fejlődhet. Az a 19 éves engem jobban elkeserít, mert az már sose lesz normális.. unsure.gif


Engem nem zavar hogy kiírják a gondolataikat, csak jót röhögök rajta de ez akkor sem normális. Ha az én lányom lenne ez a 15 éves lány .. el kellene beszélgetni vele unsure.gif Persze, érthető lenne honnan örökölte a dolgot biggrin.gif rohog.gif de az nem, hogy miért lépi át a határokat. blink.gif
Szerintem teljesen mindegy, hogy 15 vagy 19. Évekkel ezelőtt még az ő szájuk sem volt ennyire nagy, kérem szépen. Néhány éve divat közhírré tenni a perverz gondolatokat. Érdekes, hogy a kis 15 éves csaj képes volt összeveszni az anyjával amiért az megtiltotta neki hogy kitegye azt a bizonyos képet ... rolleyes.gif
Egyébként azon gondolkodtam, hogy honnan kezdődhetnek náluk ez a dolog. A DW-n kívül semmit nem láttak, az interjúkból pedig csak keveset néznek a hiányos angol tudásuk miatt. Nem is értem, szerintem David nálunk annyira nem ismert, hogy már egy szinten CIKI kiírni tweetként (15 évesen), hogy 'hjaj de meg akarom egyszer ..-ni' és egyéb. Beszólogatnak nekik, hogy ez ki, meg de ronda a csóka, de ketten rendesen visszaszólnak a sértegetőknek, már szinte vicces, hogy Istenként tekintenek rá, pedig nem az, és nem is igazán úgy néz ki, mint egy Isten biggrin.gif
2011. január 22. 09:55 #402
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.22. 09:46)
Engem nem zavar hogy kiírják a gondolataikat, csak jót röhögök rajta de ez akkor sem normális. Ha az én lányom lenne ez a 15 éves lány .. el kellene beszélgetni vele  unsure.gif Persze, érthető lenne honnan örökölte a dolgot  biggrin.gif  rohog.gif de az nem, hogy miért lépi át a határokat.  blink.gif
Szerintem teljesen mindegy, hogy 15 vagy 19. Évekkel ezelőtt még az ő szájuk sem volt ennyire nagy, kérem szépen. Néhány éve divat közhírré tenni a perverz gondolatokat. Érdekes, hogy a kis 15 éves csaj képes volt összeveszni az anyjával amiért az megtiltotta neki hogy kitegye azt a bizonyos képet ... rolleyes.gif 
Egyébként azon gondolkodtam, hogy honnan kezdődhetnek náluk ez a dolog. A DW-n kívül semmit nem láttak, az interjúkból pedig csak keveset néznek a hiányos angol tudásuk miatt. Nem is értem, szerintem David nálunk annyira nem ismert, hogy már egy szinten CIKI kiírni tweetként (15 évesen), hogy 'hjaj de meg akarom egyszer ..-ni' és egyéb. Beszólogatnak nekik, hogy ez ki, meg de ronda a csóka, de ketten rendesen visszaszólnak a sértegetőknek, már szinte vicces, hogy Istenként tekintenek rá, pedig nem az, és nem is igazán úgy néz ki, mint egy Isten  biggrin.gif


Mindenkinek más a szép meg isteni, bár kétségkívül David nem az a tipikus eyecandy, sőt. Átlagos kinézetű fószer. Valószínűleg a Dokit szeretik inkább, mint Davidet, hiszen ahogy elmondtad, nagyon úgy néz ki, hogy Davidről nem igazán van fogalmuk. Érdekes a hozzáállásuk, mindenesetre. Ketten egy kis csapat, magasról tesznek másokra és támogatják egymást ebben a mérhetetlen nagy baromságban. Én a helyükben biztos nem kiabálnám ki ezeket a dolgokat. Az is éppen elég lenne, ha privátban megtárgyalnák ezen témájú gondolataikat, csak az a baj, hogy manapság tényleg divat mások elé tárni a perverzségünket. Szerintem nekik ez egy hadjárat. Várják, hogy beszóljanak nekik, mert azzal, hogy ezeknek visszaszólnak, növeli az önbizalmukat, biztosítja kettejük bizarr barátságát és ráadásul úgy érzik, hogy David iránti imádatukat is bizonyítják ezzel. Érdekes pszichológiai esetek, azt hiszem... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 22. 10:10 #403
- törölt felhasználó -    
Felébredtek a gyerekek, ütős picsspam-mel kezdték a mai napot blink.gif biggrin.gif Apropó, picsspam .. ebben a topikban sok a beszéd és kevés a kép, szóval... there, topik dekoráció rohog.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/hairruffle/tumblr_lcb9fwAnuJ1qahmy6o1_500.png

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/hairruffle/PDVD_286.jpg

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/CHD-A150w-DW-S04E04-0001.gif

rohog.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie, Sally Sparrow
2011. január 22. 10:17 #404
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Az elsőn elképesztő a haja! _nevet.gif _nevet.gif
Jut eszembe, új oldal:
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 22. 11:07 #405
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.22. 10:17)
Az elsőn elképesztő a haja!  _nevet.gif  _nevet.gif 
Jut eszembe, új oldal:
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
Coming Docta, I am coming, running to you, wait for me lol

Új hírek! Tegnap felvették a KAFKA musicalt, ami Májusban mehet majd adásba, a BBC radio 3-n. Azt tudjuk, hogy a közös felolvasáson és megrígatott mindenkit, élesben is, tegnap. Ma este pedig David elmegy a British Comedy Awards-ra, új képek biztosan lesznek biggrin.gif Nem tudni ad-e át díjat vagy csak úgy elmegy de ott lesz és az a lényeg biggrin.gif

És énekelni is fog, de nem tud, szóval _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 22. 11:10 #406
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.22. 11:07)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Coming Docta, I am coming, running to you, wait for me lol
Új hírek! Tegnap felvették a KAFKA musicalt, ami Májusban mehet majd adásba, a BBC radio 3-n.  Azt tudjuk, hogy a közös felolvasáson és megrígatott mindenkit, élesben is, tegnap. Ma este pedig David elmegy a British Comedy Awards-ra, új képek biztosan lesznek  biggrin.gif Nem tudni ad-e át díjat vagy csak úgy elmegy de ott lesz és az a lényeg  biggrin.gif


Reméljük a ruhája ezúttal jobb lesz, mint a legutóbbi alkalommal. biggrin.gif
Egyébként bírom Davidben, hogy ennyi mindent csinál egyszerre. (Úgy látszik én az ilyen színészeket bírom, akik dolgoznak látástól vakulásig. biggrin.gif ) Kíváncsi leszek erre a KAFKA musicalre, de előbb még egy csomó pótolnivalóm van. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 22. 12:14 #407
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.22. 11:10)
Reméljük a ruhája ezúttal jobb lesz, mint a legutóbbi alkalommal.  biggrin.gif 
Egyébként bírom Davidben, hogy ennyi mindent csinál egyszerre. (Úgy látszik én az ilyen színészeket bírom, akik dolgoznak látástól vakulásig.  biggrin.gif ) Kíváncsi leszek erre a KAFKA musicalre, de előbb még egy csomó pótolnivalóm van.  blush.gif


ÉN ezt is bírom benne, hogy több mindent csinál. Teljesen mindegy, milyen kedvem van, mindig találok a hangulatomnak megfelelő filmet/audiót/műsort thumbsup.gif
És ha már audióknál tartunk, tegnap Quite Ugly One Morning-ot hallgattam tegnap este és ha jól olvastam ebből a történetből készült film is, amiben James Nesbitt játszott.
Too bad, mekkora poén lett volna látni Davidet egy olyan filmben, amiben minden 3-ik szó káromkodás biggrin.gif Az vicces és .. én szeretem, ha David káromkodik. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png A miért? kérdésre való egyértelmű választ pedig megtartom magamnak http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 22. 12:34 #408
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
OFF:
kate mi van a the Box-al? blink.gif
2011. január 22. 12:36 #409
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.01.22. 12:34)
OFF:
kate mi van a the Box-al? blink.gif


Be tudok jelentkezni, te nem? blink.gif
L.A. without map nincs fent szerintem, ha azt keresed még mindig unsure.gif
2011. január 22. 12:49 #410
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.22. 12:36)
Be tudok jelentkezni, te nem?  blink.gif 
L.A. without map nincs fent szerintem, ha azt keresed még mindig  unsure.gif

Be, persze, de csak pár filmet láttam fent. blink.gif Seedelek pár sorozatrészt, és feltűnt, hogy valami gond van.
Csak a frissen feltöltött részek vannak fent, a többit elnyelte a "DW univerzum". _nevet.gif (bocsi, ez nem is vicces. blush.gif )
2011. január 22. 12:56 #411
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.01.22. 12:49)
Be, persze, de csak pár filmet láttam fent. blink.gif Seedelek pár sorozatrészt, és feltűnt, hogy valami gond van. 
Csak a frissen feltöltött részek vannak fent, a többit elnyelte a "DW univerzum". _nevet.gif (bocsi, ez nem is vicces. blush.gif )


Tényleg nincsen fent csak pár blink.gif blink.gif Passz, nem tudom mi történt, miért lehet, remélem nem buktak le mert akkor mérges leszek, de nagyon, ha be is záratják a dobozomat dry.gif
2011. január 22. 13:00 #412
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.22. 12:56)
Tényleg nincsen fent csak pár  blink.gif  blink.gif Passz, nem tudom mi történt, miért lehet, remélem nem buktak le mert akkor mérges leszek, de nagyon, ha be is záratják a dobozomat  dry.gif

Már jó! Megkönnyebbültem. biggrin.gif Egyébként letöltöttem az LAWM-ot az extrákkal együtt. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 22. 13:42 #413
- törölt felhasználó -    
Azért jó, hogy vannak a világon ilyen fangörlök, mert legalább van kiken röhögni. biggrin.gif
Egyébként mindenkinek szép napot!Napi cukiság wink.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie, Sally Sparrow, Grace Benning
2011. január 22. 13:43 #414
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2011.01.22. 13:00)
Már jó! Megkönnyebbültem. biggrin.gif Egyébként letöltöttem az LAWM-ot az extrákkal együtt. biggrin.gif


A LAWM extrák jók biggrin.gif Van egy nagyon kemény beszólása, mikor Vanessa Shaw-ról kérdezik (Barbara a filmben).
'I thought she was a hollywood bimbo with typical american no sense of humour, that doesn't make any sence' _nevet.gif _nevet.gif
Meg amikor mutatják hogyan vették fel a bulizós jelenetet biggrin.gif úgy dobálta a haját, mintha L'oreal reklám lett volna biggrin.gif vagy amikor Vanessa behúzott neki rohog.gif

http://tennant-photos.com/albums/movies/lawomap/normal_lawomap01589.jpg

A két majdnem leghelyesebb pasas a színészek között a világban, egy filmben!
http://i64.photobucket.com/albums/h186/Missyogibear/normal_PDVD_489.jpg

Johnny és David wub3.gif wub3.gif wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Grace Benning
2011. január 22. 14:20 #415
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.21. 22:46)
Fent vagytok twitteren? Én követek két DT fan csajt, de hihetetlen viccesek  biggrin.gif  rohog.gif és nagyon csúnyán beszélnek  mellow.gif 
Abszolút fangörlök, a hasamat fogom a röhögéstől  _nevet.gif  _nevet.gif


Mi ezeknek a megveszekedetteknek a nickje? Ezt látnom kell... rofl.gif
2011. január 22. 14:32 #416
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Közben megtaláltam őket. Nagyon durva. mellow.gif
2011. január 22. 14:36 #417
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.22. 14:32)
Közben megtaláltam őket. Nagyon durva. mellow.gif


Most nemrég megnéztek egy 10/Master videót, és készülnek 10/Jack +18 fanficet írni. Mi lesz még ebből? _nevet.gif dry.gif mellow.gif
2011. január 22. 14:40 #418
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A csajsziknak blogjuk is van. Hmhm. Ott kicsit visszafogottabbak, ámbár... mellow.gif
2011. január 22. 14:47 #419
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az se semmi, hogy az egyik aupairkedni akar... Gondolom Londonban. dry.gif Degáz. Ahhoz nem kéne tudnia angolul? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. január 22. 14:48 #420
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"alkut ajánlok: az egyik szíve az enyém, a másik a tiéd"

rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok