Starity

David Tennant 2

101 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 22. 14:52 #421
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.22. 14:32)
Közben megtaláltam őket. Nagyon durva. mellow.gif


Meg tudnád mondani hogyan keressek rájuk? Kíváncsivá tettetek.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 22. 14:53 #422
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.22. 14:48)
"alkut ajánlok: az egyik szíve az enyém, a másik a tiéd"
rolleyes.gif


Szegény Doki meg szívtelen lesz. ohmy.gif tongue.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 22. 14:55 #423
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.22. 14:48)
"alkut ajánlok: az egyik szíve az enyém, a másik a tiéd"
rolleyes.gif


Én jobbat olvastam tegnap biggrin.gif
X: Alkudjunk: 12,5 cm a tiéd, 12,5 cm az enyém'
Y: lol
X: Jó úgy?
Y: Nekem annyi nem elég, hová gondolsz XD

(Y a 15 éves blink.gif blink.gif )

X és Y tegnap törölte ezt a tweetjét mert X nem jó linket szúrt be mellé rolleyes.gif

_nevet.gif blink.gif dry.gif mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 22. 15:18 #424
- törölt felhasználó -    




_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2011. január 22. 15:18 #425
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"Am már a két kezemen nem tudom összeszámolni, hány nőt utálok a DW-ben, de bővült a lista Sky-jal. Bár ő nem harapdálta meg Doki száját, de épp elég volt, hogy halálra rémisztett... Am meg azt próbálta volna meg, hogy lekapja! Saját kezemmel tekertem volna ki a nyakát és b*om ki az ajtón! >@ *nyugszik a beteg...*"

Ez meg a blogból részlet, a csúnyát csillagoztam. biggrin.gif blink.gif

Ezeknek David tényleg = Ten. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 22. 15:29 #426
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.22. 15:18)
"Am már a két kezemen nem tudom összeszámolni, hány nőt utálok a DW-ben, de bővült a lista Sky-jal. Bár ő nem harapdálta meg Doki száját, de épp elég volt, hogy halálra rémisztett... Am meg azt próbálta volna meg, hogy lekapja! Saját kezemmel tekertem volna ki a nyakát és b*om ki az ajtón! >@ *nyugszik a beteg...*"
Ez meg a blogból részlet, a csúnyát csillagoztam.  biggrin.gif  blink.gif 
Ezeknek David tényleg = Ten.  blink.gif


Reménytelenek mellow.gif
Hoppá, az egyik csajnak nagyon bejön Brendan is biggrin.gif mondjuk, senki nem kérte őket, hogy írják a videó alá, hogy David mennyire rosszfiú a filmben. Nem David a rosszfiú, hanem Brendan, könyörgöm omg.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. január 22. 15:31 #427
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Most olvastam azt a postot, amiben az egyik azt ecseteli, hogy éppen DW-t nézett, sorban. Doctor's daugthert. Felmegy netre és fogadja a bizonyos új hír: erre órákig bőg. ohmy.gif blink.gif
2011. január 22. 15:36 #428
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.22. 15:31)
Most olvastam azt a postot, amiben az egyik azt ecseteli, hogy éppen DW-t nézett, sorban. Doctor's daugthert. Felmegy netre és fogadja a bizonyos új hír: erre órákig bőg.  ohmy.gif  blink.gif


Pontosítva, sokkot kapott, bőgött és csapkodott mindenfelé. A szöveg tele van csúnya szóval. Érdekes, csak Billie Pipernek meg John Barrowmannek bocsátanák meg ha smárolnának Daviddel, ejejj, szegény Sophia, Freema, Catherine és GM ...láttad hogy írja le őket? ESküszöm hogy 4 vagy 5 csillagozott csúnya szóval blink.gif mellow.gif
2011. január 22. 17:16 #429
- törölt felhasználó -    
Mint tudjátok, részese vagyok a for10th blogspot oldalnak. Szinte soha senki nem küld semmit, de érdekes, hogy üzenetet még írogatnak nekem, ami engem nem zavar csak kicsit furának találom de mindegy, és általában pasiktól kapok emaileket. Ők írják inkább hogy mennyire hiányzik nekik 10th .. Nincs is ezzel gond, de hogy van az, hogy csajok soha sem írnak? Nekem mindegy, hogy ki ír, csak furállom, ezzel a feltétellel ők is írhatnának. Lehet hogy a magyar fangörlök beadták a derekukat és 11 náluk a nyerő? biggrin.gif Sorozatjunkien is olvasgatom a kommenteket de a nevekből nehéz megállapítani. Még élek nem felejtem el, hogy nem néztem meg az illető nevét, csak legörgettem az üzenethez és amit leírt annak alapján azt gondoltam, hogy lány, pedig nem az volt. Annyit áradozott 10-ről és mondta, hogy 11 mennyivel rosszabbul néz ki nála, hogy én azt hittem, az illető nő laugh.gif Erre mondják, hogy epicfail laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 23. 11:08 #430
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
A mastercard-os reklám nagyon nagy _nevet.gif _nevet.gif

Én annak csak örülni tudok, hogy van férfi rajongója is Ten-nek, mert azért lássuk be, az nehezen hihető, hogy csak nők nézik a DW-t. biggrin.gif (junkie-hoz hozzászólva, pl az eyecandy szavazásnál simábban átlátható volt - szerintem - hogy ki nő, ki férfi, mert a fiúk csak nőket jelöltek meg, a nők meg mindkét kategóriában szavaztak rohog.gif )
Amúgy meg szerintem Mo-n csak simán kulturáltabb női rajongói vannak Ten-nek, most szerintem az részletkérdés, hogy nem annyira aktívak.. de nem is baj, inkább legyenek inaktívak, mint olyanok, mint a fentebb idézett külföldi "rajongók" blink.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Bessie
2011. január 23. 18:55 #431
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2011.01.23. 11:08)
A mastercard-os reklám nagyon nagy  _nevet.gif  _nevet.gif 
Én annak csak örülni tudok, hogy van férfi rajongója is Ten-nek, mert azért lássuk be, az nehezen hihető, hogy csak nők nézik a DW-t. biggrin.gif (junkie-hoz hozzászólva, pl az eyecandy szavazásnál simábban átlátható volt - szerintem - hogy ki nő, ki férfi, mert a fiúk csak nőket jelöltek meg, a nők meg mindkét kategóriában szavaztak rohog.gif )
Amúgy meg szerintem Mo-n csak simán kulturáltabb női rajongói vannak Ten-nek, most szerintem az részletkérdés, hogy nem annyira aktívak.. de nem is baj, inkább legyenek inaktívak, mint olyanok, mint  a fentebb idézett külföldi "rajongók"  blink.gif


Vagy a fent említett magyar fanok akiknek leesett hogy követem őket és követni akarnak, a kérdés már csak az, hogy engedjem-e nekik vagy nem. Kocka vagyok és nem szeretem, hogy egyik profilból el tud jutni bárki egy másikba. Nem attól tartok hogy elolvassák amit írok, egyszerűen allergiás vagyok az ilyenre, ezért használok minden fórumon más más nevet mellow.gif Nem akarom hogy eljussanak ide, beregeljenek és rontsák a tennantmoszférát itt, a hülye gondolataikkal dry.gif
Tegnap lement a Brit Comedy Awards, emberünk megint úgy nézett ki, mintha 1 órával a műsor kezdete előtt kelt volna, voltak kisebb botrányok és elektromos villanypásztor -állítólag-
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 24. 06:49 #432
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.23. 18:55)
Vagy a fent említett magyar fanok akiknek leesett hogy követem őket és követni akarnak, a kérdés már csak az, hogy engedjem-e nekik vagy nem. Kocka vagyok és nem szeretem, hogy egyik profilból el tud jutni bárki egy másikba. Nem attól tartok hogy elolvassák amit írok, egyszerűen allergiás vagyok az ilyenre, ezért használok minden fórumon más más nevet  mellow.gif Nem akarom hogy eljussanak ide, beregeljenek és rontsák a tennantmoszférát itt, a hülye gondolataikkal  dry.gif 
Tegnap lement a Brit Comedy Awards, emberünk megint úgy nézett ki, mintha 1 órával a műsor kezdete előtt kelt volna, voltak kisebb botrányok és elektromos villanypásztor -állítólag-


Képek mikor várhatóak? biggrin.gif
Ami a Twittert illeti, mostanában nem használom, mert nem látom értelmét. Megnézem olykor a kis kedvenceim beszólásait és ennyi. Én követek emberkéket, de nem akarom, hogy idegenek belelássanak a dolgaimba. Semmi közük hozzá. Szóval én teljesen megértelek a kételyeiddel kapcsolatban.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 24. 08:37 #433
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.23. 18:55)
Vagy a fent említett magyar fanok akiknek leesett hogy követem őket és követni akarnak, a kérdés már csak az, hogy engedjem-e nekik vagy nem.


Engem is. mellow.gif Pedig én csak azóta követem őket, hogy említetted, hogy ilyenek is vannak és látni akartam... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 24. 08:38 #434
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.22. 15:36)
Pontosítva, sokkot kapott, bőgött és csapkodott mindenfelé. A szöveg tele van csúnya szóval. Érdekes, csak Billie Pipernek meg John Barrowmannek bocsátanák meg ha smárolnának Daviddel, ejejj, szegény Sophia, Freema, Catherine és GM ...láttad hogy írja le őket? ESküszöm hogy 4 vagy 5 csillagozott csúnya szóval  blink.gif  mellow.gif


Igen, láttam, és nagyon durva. Meg azt is írta valamelyik, hogy csak azért kedveli Rivert, mert ha össze is jön a Doktorral, az már úgyis 11 lesz... blink.gif
2011. január 24. 09:01 #435
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.24. 06:49)
Képek mikor várhatóak?  biggrin.gif 


Úgy látom emberünk megint úgy néz ki, mintha akkor ébredt volna, vagy másnapos lenne. biggrin.gif Erre a kinézetre mondják az angolok, hogy 'scruffy look' és ez nekem nagyon bejön blush.gif A hajjal is ki vagyok békülve, még mindig nem süni, de jól zselézett, borosta teljesen oké. Azok a fejek, te jó ég _nevet.gif

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 24. 09:05 #436
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 09:01)
Úgy látom emberünk megint úgy néz ki, mintha akkor ébredt volna, vagy másnapos lenne.  biggrin.gif Erre a kinézetre mondják az angolok, hogy 'scruffy look' és ez nekem nagyon bejön  blush.gif A hajjal is ki vagyok békülve, még mindig nem süni, de jól zselézett, borosta teljesen oké. Azok a fejek, te jó ég  _nevet.gif 


A képre annyit tudok mondani, hogy page not found, de a videóba - így hang nélkül is - belenéztem, mert kíváncsi voltam erre a srcuffy lookra. biggrin.gif Ugyanis nekem is bejön. Az okok számodra már ismeretesek, Kate. biggrin.gif Davidnek is jól áll ez a kinézet. Tetszik! thumbsup.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 24. 09:12 #437
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.24. 09:05)
A képre annyit tudok mondani, hogy page not found, de a videóba - így hang nélkül is - belenéztem, mert kíváncsi voltam erre a srcuffy lookra.  biggrin.gif Ugyanis nekem is bejön. Az okok számodra már ismeretesek, Kate.  biggrin.gif Davidnek is jól áll ez a kinézet. Tetszik!  thumbsup.gif  wub.gif


Láttam, hogy nem jön be, majd feltöltöm őket valahová és belinkelem az animációkhoz a vicceseket. Ez az ember vagy ennyire bolond vagy tényleg ivott egy kicsit biggrin.gif
Talán ideje lenne megint elmenni a szemészetre neki, csak nekem tűnik kicsit kancsalnak? unsure.gif
Hanggal is kötelező megnézni, főleg azért mert a kisebb botrányok eredetét a videóban hallhatod. Jonathan Ross megint jött ezzel a 'David elbukott Amerikában, de dolgozik az ügyön' szövegével. Mamma mia! Nem unják még? Ráadásul ők barátok???. Akármennyire is nem akarta a Rex-et, csak megbukott vele, esetleg nem kellene emlékeztetni rá örökké. El tudom képzelni, hogy egy kicsit megviselte a bukás, főleg hogy annyit beleadott és olyan beleéléssel játszott, hogy a mű pánikrohamaival megríkatta a stábot is http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. január 24. 09:13 #438
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nekem is tetszik David a videóban, bár nem tudom, de nekem úgy tűnik, hogy szegény mintha fogyott volna.?! Vagy rosszul látom. Mindenesetre nagyon beesett az arca. A fáradtságtól lehet akkor? Vagy a stressz? mellow.gif Szegényt nagyon "meghurcolták" mostanában, olyan kis nyúzott, de egyébként nagyon helyes. És a haja.?! Ruffle, ruffle... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 24. 09:19 #439
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 09:12)

Hanggal is kötelező megnézni, főleg azért mert a kisebb botrányok eredetét a videóban hallhatod. Jonathan Ross megint jött ezzel a 'David elbukott Amerikában, de dolgozik az ügyön' szövegével. Mamma mia! Nem unják még? Ráadásul ők barátok???. Akármennyire is nem akarta a Rex-et, csak megbukott vele, esetleg nem kellene emlékeztetni rá örökké. El tudom képzelni, hogy egy kicsit megviselte a bukás, főleg hogy annyit beleadott és olyan beleéléssel játszott, hogy a mű pánikrohamaival megríkatta a stábot is http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif


Imádom az ilyen jóindulatú, baráti megjegyzéseket. dry.gif Egyébként hollywoodban megbukni nem akkora szánalom. Ott jóformán a legtöbb értékes film megbukik, mármint ami külföldi. Egyébként meg ha ez a fickó azt hitte, hogy humoros, akkor valószínűleg nagyot tévedett. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. január 24. 09:28 #440
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.24. 09:13)
Nekem is tetszik David a videóban, bár nem tudom, de nekem úgy tűnik, hogy szegény mintha fogyott volna.?! Vagy rosszul látom. Mindenesetre nagyon beesett az arca. A fáradtságtól lehet akkor? Vagy a stressz?  mellow.gif Szegényt nagyon "meghurcolták" mostanában, olyan kis nyúzott, de egyébként nagyon helyes. És a haja.?! Ruffle, ruffle...  rohog.gif


Szerintem a fáradtságtól. Nem tűnik vékonyabbnak mint eddig volt, de az biztos, hogy a hát műtéte óta kondiznia kell(ene), esetleg változik a testalkat? unsure.gif
Már megint a fekete ruha van rajta, amit az Emmyn is viselt és akkor is úgy nézett ki, mint aki gyászol, de ott valami borzasztóan volt felöltözve, de mint mondtam, tudjuk, hogy az utolsó pillanatban szóltak neki, hogy tessék elmenni az Emmyre, és hogy a repülőtérről egyenesen az Emmyre ment és (gondolom) nagy hirtelen nem talált mást ami oda illett volna (Emmyre nem lehet Star Warsos pólóban meg vörös bársonyba menni).
Az Emmys képeken viszont tényleg egészségesebbnek tűnt. Akármennyire is nem tetszik, hogy kint volt, akkor felszedett magára néhány kilót az örökös gyorskajával, kipihentebbnek tűnt és az arcán jobban látszódtak a szeplők. Attól függetlenül, hogy tudjuk, Colin Farrel és társai a 'hibásak' ezért hiszen nem voltak hajlandóak egy asztalhoz ülni vele, és kicsi Colinka miatt állt a forgatás, aki egy másik szereplővel szó szerint bedöntötte a díszletet, annyira be voltak rúgva. Forgathatott napi 5-6 órát, másfél hónapon keresztül aztán annyi, ez nem elég egy munkamániás embernek. mellow.gif
101 oldal 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok