Starity

David Tennant 2

101 oldal 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 24. 10:00 #441
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 09:28)
Szerintem a fáradtságtól. Nem tűnik vékonyabbnak mint eddig volt, de az biztos, hogy a hát műtéte óta kondiznia kell(ene), esetleg változik a testalkat?  unsure.gif 
Már megint a fekete ruha van rajta, amit az Emmyn is viselt és akkor is úgy nézett ki, mint aki gyászol, de ott valami borzasztóan volt felöltözve, de mint mondtam, tudjuk, hogy az utolsó pillanatban szóltak neki, hogy tessék elmenni az Emmyre, és hogy a repülőtérről egyenesen az Emmyre ment és (gondolom) nagy hirtelen nem talált mást ami oda illett volna (Emmyre nem lehet Star Warsos pólóban meg vörös bársonyba menni). 
Az Emmys képeken viszont tényleg egészségesebbnek tűnt. Akármennyire is nem tetszik, hogy kint volt, akkor felszedett magára néhány kilót az örökös gyorskajával, kipihentebbnek tűnt és az arcán jobban látszódtak a szeplők. Attól függetlenül, hogy tudjuk, Colin Farrel és társai a 'hibásak' ezért hiszen nem voltak hajlandóak egy asztalhoz ülni vele, és kicsi Colinka miatt állt a forgatás, aki egy másik szereplővel szó szerint bedöntötte a díszletet, annyira be voltak rúgva. Forgathatott napi 5-6 órát, másfél hónapon keresztül aztán annyi, ez nem elég egy munkamániás embernek.  mellow.gif


Nem voltak hajlandóak egy asztalhoz ülni vele?? ohmy.gif
2011. január 24. 10:05 #442
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.24. 10:00)
Nem voltak hajlandóak egy asztalhoz ülni vele??  ohmy.gif


Nem. Mindig egyedül (vagy GM-mel) kajált egy étteremben. Colinék vedeltek és állandóan pizzát ettek. Gondolom David nem akart ennek részese lenni ezért inkább kocsiba pattant és étterembe ment normálisabb kaját enni. Egy extrától úgy hallottam, próbált barátkozni és Colin piával kínálta munka közben, David azt mondta nem iszik munka közben és akkor haragudtak meg rá. Állítólag. mellow.gif
2011. január 24. 10:29 #443
- törölt felhasználó -    
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lfg9hgvFhc1qa5yvio1_400.gif

rofl.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LaDiabla, Grace Benning
2011. január 24. 10:35 #444
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 10:29)
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lfg9hgvFhc1qa5yvio1_400.gif
rofl.gif


Ez nagyon jóóóó! _nevet.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. január 24. 10:49 #445
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 10:29)
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lfg9hgvFhc1qa5yvio1_400.gif
rofl.gif


Hát ez nagyon David! biggrin.gif A hajába pedig azt hiszem ismét szerelmes lettem. meghajolo.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock, Bessie
2011. január 24. 10:55 #446
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 10:29)
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lfg9hgvFhc1qa5yvio1_400.gif
rofl.gif


Ó, ez annyira édes! Megzabálom!!! wub3.gif
Amúgy ez annyira gáz. Mármint hogy az amcsik ennyire nem foglalkoztak vele. Colin Farrell barátnőm nagy kedvence, de nekem úgy igazán sose volt szimpi. sad.gif Ezek után meg valószínűleg nem is lesz... sad.gif Nem szeretem, mikor valaki felsőbbrendűségi rendellenességben szenved! dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. január 24. 11:42 #447
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.24. 10:55)
Ó, ez annyira édes! Megzabálom!!! wub3.gif
Amúgy ez annyira gáz. Mármint hogy az amcsik ennyire nem foglalkoztak vele. Colin Farrell barátnőm nagy kedvence, de nekem úgy igazán sose volt szimpi.  sad.gif Ezek után meg valószínűleg nem is lesz... sad.gif Nem szeretem, mikor valaki felsőbbrendűségi rendellenességben szenved!  dry.gif


Nem hiába jártatom én a lepcses számat. Nem csak, hogy lekezelően bánnak vele, a pilotja is megbukik. Colin egyébként Birminghamből ment Amerikába, ő nem amerikai.

And the best DT video interview award 2011 goes to ...



rofl.gif

Szinte semmiről sem beszéltek, csak hogy mennyire szereti a Miranda sorozatot és arról, hogy szeretne benne szerepelni. DE!! A legjobb rész, mikor azt mondja, hogy a rendezők nem engedték, hogy beüljön a nézőközönségbe de papírt sem adtak neki, hogy mit mondjon vagy hogy mikor megy prezentálni. Örül, hogy mehet végre a nagy tömegbe, mert a prezentálókat a várakozóban tartották egész idő alatt.

'Nem is voltam még a tömegben. Elektromos villanypásztorral bökdöstek hogy most menj most menj. De a falak párnázottak'

rofl.gif rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LaDiabla
2011. január 24. 12:23 #448
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 11:42)
Nem hiába jártatom én a lepcses számat. Nem csak, hogy lekezelően bánnak vele, a pilotja is megbukik. Colin egyébként Birminghamből ment Amerikába, ő nem amerikai.


Na ez az, hogy Colin drága nem is amcsi, de már gondolom nagyon annak érzi magát! dry.gif Ha nekem választani kéne kivel szeretnék ebédelni, vele, vagy Daviddel, biztos nem őt választanám! biggrin.gif
A videót otthon megnézem! Nagyon tetszetősnek tűnik, azok alapján, amit leírsz. rohog.gif Tetszik, hogy ilyen nagyon szeretnivaló, kicsit esetlen figura. Ettől olyan emberi, nem egy nagy rakás önteltség, mint egyesek... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 24. 12:40 #449
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.24. 12:23)
Na ez az, hogy Colin drága nem is amcsi, de már gondolom nagyon annak érzi magát! 


Farrell nagyon büszke az ír származására és annak szellemiségében éli is életét. Saját bevallása szerint a Guinness fontosabb számára, mint az oxigén, nem beszélve a híres ír whiskeykről, s bizony alkoholos befolyásoltság alatt sokszor maga sem tudja mit miért tesz, számos dologról a barátai, kollégái által van tudomása, mert nála egyszerűen kiesnek a dolgok. dry.gif Én csak azt nem értem, hogy ilyen magatartással miért alkalmazzák még mindig a stúdiók? Mikor minden egyes forgatásról kiszivárog legalább egyszer, hogy részegen tört-zúzott, kötekedett. Annyira nem nagy színész tálentum, hogy ne tudnák pótolni. (Bár az USA-ban szinte minden sztár él valamilyen szerrel, s ha amiatt esne el munkától ő valószínűleg nem tenne lakatot híresen mocskos szájára.)
2011. január 24. 13:13 #450
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.24. 12:23)

A videót otthon megnézem! Nagyon tetszetősnek tűnik, azok alapján, amit leírsz.  rohog.gif Tetszik, hogy ilyen nagyon szeretnivaló, kicsit esetlen figura. Ettől olyan emberi, nem egy nagy rakás önteltség, mint egyesek...  dry.gif


Igen, esetlen de halál laza csókának tűnik, hogy olyan nincs. Legalább is néhány interjúban. Ebben mindenféleképpen.
El sem akartam hinni mikor először hallottam, de nekem ez annyira tetszik, azon gondolkodtam, hogy ráteszem a telómra biggrin.gif

Idézet (LaDiabla @ 2011.01.24. 12:40)
Farrell nagyon büszke az ír származására és annak szellemiségében éli is életét. Saját bevallása szerint a Guinness fontosabb számára, mint az oxigén, nem beszélve a híres ír whiskeykről, s bizony alkoholos befolyásoltság alatt sokszor maga sem tudja mit miért tesz, számos dologról a barátai, kollégái által van tudomása, mert nála egyszerűen kiesnek a dolgok.  dry.gif  Én csak azt nem értem, hogy ilyen magatartással miért alkalmazzák még mindig a stúdiók? Mikor minden egyes forgatásról kiszivárog legalább egyszer, hogy részegen tört-zúzott, kötekedett. Annyira nem nagy színész tálentum, hogy ne tudnák pótolni. (Bár az USA-ban szinte minden sztár él valamilyen szerrel, s ha amiatt esne el munkától ő valószínűleg nem tenne lakatot híresen mocskos szájára.)


Hogy Collint miért alkalmazzák? Nem tudom, de akarják a Totall Recall remakejébe is. Talán az életvitele kellő hírverés lenne a filmnek és ne feledjük, hogy Hollywoodban egyre többször foglalkoztatnak briteket mert 'olcsóbbak' mintha nagy amerikai nevekkel dolgoznának. Én ÍGY HALLOTTAM. Aztán lehet, hogy nem így van. mellow.gif
Gondolom Colin kifejezetten bad boyos külseje itt most nem jelent semmit, bár gondolom, hogy a FN-ban sem jó vámpír lesz. És ha már ott tartunk hogy FN .. Ez félig amerikai-félig angol projekt, sőt, egy indiai kisvállalat is adott pénzt a produkcióba, úgy hogy lesznek majd a filmben indiai táncoslányok, olyan amerikaiasan, mindenük kilátszik stb unsure.gif
2011. január 24. 13:29 #451
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jut eszembe...

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 24. 13:38 #452
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 13:13)
Hogy Collint miért alkalmazzák? Nem tudom, de akarják a Totall Recall remakejébe is. Talán az életvitele kellő hírverés lenne a filmnek és ne feledjük, hogy Hollywoodban egyre többször foglalkoztatnak briteket mert 'olcsóbbak' mintha nagy amerikai nevekkel dolgoznának. Én ÍGY HALLOTTAM. Aztán lehet, hogy nem így van.  mellow.gif 


Colin ír, s mint ilyen rohadt büszke rá, ezért ha valaki "lebritezi" az nagy valószínűséggel megismeri az öklét. laugh.gif
Másrészt ő A-listás sztár már Hollywoodban, állítólag a legutóbbi filmjéért 18 millió dollárt kapott. blink.gif
2011. január 24. 13:45 #453
- törölt felhasználó -    
Csak nekem tűnt kicsit szótlannak mikor átadta a díjat? Nyilván nem mondták meg neki, hogy mit mondjon, és csak kilökték, hogy na most te mész, semmi szöveg, gondolom rögtönözni kellett, de nekem akkor is úgy tűnt, hogy kissé meg volt pisszenve mikor Jonathan 'best doctor who' címszóval konferálta fel (vagy mardosta belülről a gondolat, hogy még mindig nem képesek az emberek megjegyezni, hogy a Doki igazi neve The Doctor nem Doctor Who biggrin.gif ). Én néztem a műsort -utólag- és némileg elgondolkodtató, hogy csak egy ember idiótázta le Davidet és vele együtt a Dokiját, majdnem mindenki mindenhol azt mondta, hogy DT a legjobb Doki vagy 'éppen most ment el mellettem a Doktor'. Miért van az, hogy minden műsorban, majdnem mindenki Doktornak hívja, még mindig? Már nem az, több mint egy éve, persze, még mindig fáj, nekem is, hogy elment de ha egyszer a BBC-nél dolgozó emberkék valakit Istenítenének, annak Mattnek kellene lennie, nem Davidnek, nem? unsure.gif
Nekem így is jó amúgy .. biggrin.gif biggrin.gif aztán nem tudom, hogy Davidnek lelke mélyén milyen érzés az, hogy állandóan emlékeztetik rá .. unsure.gif
2011. január 24. 13:50 #454
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.24. 13:38)
Colin ír, s mint ilyen rohadt büszke rá, ezért ha valaki "lebritezi" az nagy valószínűséggel megismeri az öklét.  laugh.gif 
Másrészt ő A-listás sztár már Hollywoodban, állítólag a legutóbbi filmjéért 18 millió dollárt kapott.  blink.gif


Én úgy hallottam hogy nem csak az ismeri meg az öklét, aki lebrittezi rolleyes.gif Én amúgy tudom, hogy ő ír, de szerintem odakint nem foglalkoznak azzal, hogy brit, ír vagy skót. Régebben Ewan McGegort is lebrittezték az újságokban. laugh.gif biggrin.gif
Akkor meg is van, hogy miért őt választották. A-listát sztár, na, akkor ezért kell mindenkinek. biggrin.gif
2011. január 24. 13:53 #455
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 13:45)
(vagy mardosta belülről a gondolat, hogy még mindig nem képesek az emberek megjegyezni, hogy a Doki igazi neve The Doctor nem Doctor Who  biggrin.gif )


Pedig még a vége főcímben is 'Doctor Who'-ként szerepel. Ez az új sorozat gyermekbetegsége? unsure.gif
2011. január 24. 14:38 #456
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.24. 13:53)
Pedig még a vége főcímben is 'Doctor Who'-ként szerepel. Ez az új sorozat gyermekbetegsége?  unsure.gif


Nem tudom, nem figyeltem soha sem. Tényleg nem tudom miért olyan nehéz megjegyezni amúgy mellow.gif
2011. január 24. 18:32 #457
- törölt felhasználó -    
Képek biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 24. 18:59 #458
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 18:32)


I love scruffy David! blush.gif
Anyway, megnéztem a két videót. A díjátadós egész jó volt. Oké, valóban fáradtnak tűnt és egy kicsit talán vékony is, de jól nézett ki és próbált jó hangulatot is teremteni. Az a fickó meg, aki felkonferálta...inkább nem mondok semmit. Értem én, hogy humorkodott, de ennyire nem kellett volna.
Az interjút is megnéztem. David édes volt. Kicsit nekem zavartnak tűnt. Mintha bekavart volna nála a zaj, meg a tömeg, meg hogy jóformán azt se tudta hol van, vagy hogy hol kéne lennie. biggrin.gif De jó fej volt. Tényleg olyan szimpatikus, szelíd ember. Pont az a fajta, akibe az erre érzékenyek szeretnek egy jó alaposat belerúgni. mad.gif sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 24. 19:45 #459
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.24. 18:59)
I love scruffy David!  blush.gif 
Anyway, megnéztem a két videót. A díjátadós egész jó volt. Oké, valóban fáradtnak tűnt és egy kicsit talán vékony is, de jól nézett ki és próbált jó hangulatot is teremteni. Az a fickó meg, aki felkonferálta...inkább nem mondok semmit. Értem én, hogy humorkodott, de ennyire nem kellett volna.
Az interjút is megnéztem. David édes volt. Kicsit nekem zavartnak tűnt. Mintha bekavart volna nála a zaj, meg a tömeg, meg hogy jóformán azt se tudta hol van, vagy hogy hol kéne lennie.  biggrin.gif De jó fej volt. Tényleg olyan szimpatikus, szelíd ember. Pont az a fajta, akibe az erre érzékenyek szeretnek egy jó alaposat belerúgni.  mad.gif  sad.gif


Úgy tűnik, jól viseli. Azt viszont tényleg nem szereti, ha hasonlítgatják valakihez. Nagyon elege van abból, ha Hugh Laurie utódjaként emlegetik nem tudom hogy ezzel mi a baj, hiszen híres és gazdag de meg tudom érteni, hogy miért mondja, hiszen más sztárok sem szeretik ha máshoz hasonlítgatják őket. rolleyes.gif
Mondjuk nem tudom, hogy mit szól ahhoz, amit pénteken Noel Fielding mondott róla dry.gif mellow.gif
2011. január 24. 19:51 #460
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.24. 19:45)

Mondjuk nem tudom, hogy mit szól ahhoz, amit pénteken Noel Fielding mondott róla  dry.gif  mellow.gif


Miért, mit mondott? Vagy már tudom, csak nem emlékszem rá? unsure.gif
101 oldal 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok