Starity

David Tennant 2

101 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 02. 08:45 #561
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.01. 17:33)
David a Sky News csatorna épületében van, vagy interjút ad a Csütörtökön kezdődő Comic Relieffel kapcsolatban vagy az új Sky csatornát ünnepli. 
Egyes akadály kipipálva, az épület biztonsági őrei szedték le róla a fangörlöket akik neki akarták nyomni a falnak és az üvegajtónak, ami majdnem betört  dry.gif


Neki akarták nyomni a falnak??? ohmy.gif Szegény David. sad.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 02. 08:59 #562
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.02. 08:45)
Neki akarták nyomni a falnak???  ohmy.gif Szegény David.  sad.gif


Az ember azt gondolná, hogy felnőtt bolond fanból nincs sok. Ők mind a Sky News emberei, rokonok és éppen arra járó emberek. David 'elég jól' viselte, mind láthattuk a DW Specials DVD extrái között hogyan támadtak rá mikor CT-tel vezette Jonathan Ross műsorát a BBC Radio 2-n. dry.gif Ki sem szállt a kocsiból és már is az orra alá nyomták a papírokat, ő pedig ment bele a tömegbe, autogrammokat osztogatott de elkezdték egymást taposni az emberek és nagy volt a ricsaj, ezért a biztonsági őr segített neki és a karja alatt ment be az épületbe, fél lába kint volt az utcán és azt fogdosták blink.gif blink.gif
2011. február 02. 09:09 #563
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 08:59)
Az ember azt gondolná, hogy felnőtt bolond fanból nincs sok. Ők mind a Sky News emberei, rokonok és éppen arra járó emberek. David 'elég jól' viselte, mind láthattuk a DW Specials DVD extrái között hogyan támadtak rá mikor CT-tel vezette Jonathan Ross műsorát a BBC Radio 2-n.  dry.gif Ki sem szállt a kocsiból és már is az orra alá nyomták a papírokat, ő pedig ment bele a tömegbe, autogrammokat osztogatott de elkezdték egymást taposni az emberek és nagy volt a ricsaj, ezért a biztonsági őr segített neki és a karja alatt ment be az épületbe, fél lába kint volt az utcán és azt fogdosták  blink.gif  blink.gif


Jujj...én nem csodálom, hogy ez az ember a háta közepére kívánja a népszerűséget! ohmy.gif Ezek olyan ijesztő dolog. Pszichológiailag persze érdekes jelenség az ilyen nagy tömeghisztéria, főleg, hogy egy kedves, "hétköznapi" skót fickóról van szó, aki sosem állította, hogy több vagy jobb lenne másoknál. Persze van egyfajta varázsa, de amit a tömeg csinál, az már erősen túlzás. Nem egészséges. Sem nekik, sem a rajongottjuknak. dry.gif
2011. február 02. 09:17 #564
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.02. 09:09)
Jujj...én nem csodálom, hogy ez az ember a háta közepére kívánja a népszerűséget!  ohmy.gif Ezek olyan ijesztő dolog. Pszichológiailag persze érdekes jelenség az ilyen nagy tömeghisztéria, főleg, hogy egy kedves, "hétköznapi" skót fickóról van szó, aki sosem állította, hogy több vagy jobb lenne másoknál. Persze van egyfajta varázsa, de amit a tömeg csinál, az már erősen túlzás. Nem egészséges. Sem nekik, sem a rajongottjuknak.  dry.gif


Ha már érdekes jelenségnél tartunk ..
DT is not amused

Nem is tudom mit mondjak erre biggrin.gif Imádom ezeket a kegyetlenül őszinte közvéleménykutatásokat, némelyik eredemény megmosolyogtató vagy elképzesztő mellow.gif

Kíváncsi vagyok David mit gondolhat erről .. blink.gif
2011. február 02. 09:38 #565
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 09:17)
Ha már érdekes jelenségnél tartunk .. 
DT is not amused
Nem is tudom mit mondjak erre  biggrin.gif Imádom ezeket a kegyetlenül őszinte közvéleménykutatásokat, némelyik eredemény megmosolyogtató vagy elképzesztő  mellow.gif 
Kíváncsi vagyok David mit gondolhat erről ..  blink.gif


Nem tudom. Én biztos nem tudnék ilyen nyíltan felelni egy idegennek ilyen kérdésekre. Csak hebegnék habognék. Bár mondjuk az a "melyik hírességgel feküdnél le?" jó mókának hangzik. De a többi? ohmy.gif Főleg a legutolsó kérdésre adott legutolsó válasz volt elég durva, ezt csak egy férfi mondhatta! dry.gif
Én is kíváncsi lennék mit gondol erről David. rolleyes.gif
2011. február 02. 09:47 #566
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.02. 09:38)
Nem tudom. Én biztos nem tudnék ilyen nyíltan felelni egy idegennek ilyen kérdésekre. Csak hebegnék habognék. Bár mondjuk az a "melyik hírességgel feküdnél le?" jó mókának hangzik. De a többi?  ohmy.gif Főleg a legutolsó kérdésre adott legutolsó válasz volt elég durva, ezt csak egy férfi mondhatta!  dry.gif 
Én is kíváncsi lennék mit gondol erről David.  rolleyes.gif


Azt már hallottam, hogy Edinbrugh és Glasgow utcáin gyakran vannak húzdmegahajam bulik. Hogy őszinte legyek, nem gondoltam arra, hogy csak nálunk vannak alulöltözött r*bancok és a hormonjaikkal nem bíró pasik, de ezekre a válaszokra igazán nem számítottam. Egy közvélemény kutatásnál mindig fennáll az esélye annak, hogy kamuznak, tehát ha csak fele igaz annak, ami le van írva, az (is) már bőven rossz. Hová korcsosul és meddig süllyed a világ?? mellow.gif blink.gif

Ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy interjú, amiben beszéltek erről a LISTA dologról.
Hallott már valaki erről a LISTA dologról?
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 02. 09:49 #567
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 09:47)

Ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy interjú, amiben beszéltek erről a LISTA dologról.
Hallott már valaki erről a LISTA dologról?


Nem. Elmeséled? wink.gif
2011. február 02. 10:04 #568
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.02. 09:49)
Nem. Elmeséled?  wink.gif


Nálunk nem divat, de kint igen, hogy mielőtt 2 ember összeházasodik, csinálnak 2 listát, az egyiken azokat az embereket sorolják fel, akikkel összefeküdtek a másikra pedig azoknak a nevét írják fel, akikkel szívesen csinálnák rohog.gif

David mesélte, hogy egyszer egy bárban odament hozzá egy pasi és azt mondta neki, hogy David fent van a barátnője 'szeretném vele csinálni' listáján. Elég kellemetlenül érezte magát de azért mondott egy Thank you-t mikor a pasi hozzátette, hogy a csaja szerint Ő jól néz ki. A beszélgetés végén kisült, hogy a csaj is ott volt vele a bárban, később odament barátunkhoz, elment, majd visszament a pasi és megmondta Davidnek, hogy a csaj kihúzta Davidet a listájáról. _nevet.gif _nevet.gif

Ami még elgondolkodtatóbb, az az, hogy odament hozzá máskor egy pasi és közölte Daviddel hogy addig a pillanatig barátunk rajta volt a saját maga által összeállított listán. David nem mozdult, csak szemöldököt rángatott és feszengett. Megkérdezte mire fel a múlt idő és a pasi mondta, hogy kihúzta a listáról, mert élőben nem néz ki jól, tévében sokkal jobban néz ki. Megköszönte, sóhajtot egyet, láthatóan nagy kő esett le a szívéről, utána ÁLLÍTÓLAG együtt ittak egy-egy sört, mintha jóbarátok lettek volna rohog.gif rohog.gif

Hülye ez az ember. Nem is az, hogy most miért, mit keres egy pasi 'szeretném' listáján, hanem hogy mire fel a múlt idő .. biggrin.gif _nevet.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. február 02. 10:20 #569
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 10:04)
Nálunk nem divat, de kint igen, hogy mielőtt 2 ember összeházasodik, csinálnak 2 listát, az egyiken azokat az embereket sorolják fel, akikkel összefeküdtek a másikra pedig azoknak a nevét írják fel, akikkel szívesen csinálnák  rohog.gif 
David mesélte, hogy egyszer egy bárban odament hozzá egy pasi és azt mondta neki, hogy David fent van a barátnője 'szeretném vele csinálni' listáján. Elég kellemetlenül érezte magát de azért mondott egy Thank you-t mikor a pasi hozzátette, hogy a csaja szerint Ő jól néz ki. A beszélgetés végén kisült, hogy a csaj is ott volt vele a bárban, később odament barátunkhoz, elment, majd visszament a pasi és megmondta Davidnek, hogy a csaj kihúzta Davidet a listájáról.  _nevet.gif  _nevet.gif 
Ami még elgondolkodtatóbb, az az, hogy odament hozzá máskor egy pasi és közölte Daviddel hogy addig a pillanatig barátunk rajta volt a saját maga által összeállított listán. David nem mozdult, csak szemöldököt rángatott és feszengett. Megkérdezte mire fel a múlt idő és a pasi mondta, hogy kihúzta a listáról, mert élőben nem néz ki jól, tévében sokkal jobban néz ki. Megköszönte, sóhajtot egyet, láthatóan nagy kő esett le a szívéről, utána ÁLLÍTÓLAG együtt ittak egy-egy sört, mintha jóbarátok lettek volna  rohog.gif  rohog.gif 
Hülye ez az ember. Nem is az, hogy most miért, mit keres egy pasi 'szeretném' listáján, hanem hogy mire fel a múlt idő ..  biggrin.gif  _nevet.gif  biggrin.gif


Mire fel a múlt idő? _nevet.gif _nevet.gif Ez nagyon kész. _nevet.gif _nevet.gif Remélem nem gondolkozott el, hogy mikor lehetett "annyira" részeg. _nevet.gif _nevet.gif
Amúgy ez a lista dolog elég nagy hülyeség. A fene se akarná tudni, hogy az uram le akar-e feküdni Angelina Jolie-val! blink.gif
2011. február 02. 10:26 #570
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 10:04)
Nálunk nem divat, de kint igen, hogy mielőtt 2 ember összeházasodik, csinálnak 2 listát, az egyiken azokat az embereket sorolják fel, akikkel összefeküdtek a másikra pedig azoknak a nevét írják fel, akikkel szívesen csinálnák  rohog.gif


Az én listámon egy név sem szerepelne. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 02. 11:33 #571
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.02. 10:20)
Mire fel a múlt idő?  _nevet.gif  _nevet.gif Ez nagyon kész.  _nevet.gif  _nevet.gif Remélem nem gondolkozott el, hogy mikor lehetett "annyira" részeg.  _nevet.gif  _nevet.gif 
Amúgy ez a lista dolog elég nagy hülyeség. A fene se akarná tudni, hogy az uram le akar-e feküdni Angelina Jolie-val!  blink.gif


Hát hülye ez az ember? laugh.gif Néha azt hiszem, hogy a random hülyeségeivel a kellemetlen szituációkat próbálja kikerülni. Nem tudom, hogy ilyenkor mi lenne tulajdonképpen a helyes reakció de még így is jobb, mintha megsértődött volna. Nem is értem hogy mer valaki odaállni egy rendes sztár elé és mondani neki, hogy szerinte csúnyán néz ki blink.gif Meg is sértődhetett volna ezen .. Azért az is furcsa, hogy mikor a csaj kihúzta a listáról, nem kérdezte miért ... a másik esetben pedig megkérdezte...

Ki tud kiigazodni ezen a férfin? pardon.gif

A listának én sem látom értelmét. Mi értelme celebek vagy színészek nevét felírni egy papírra mikor úgy sem lesz belőle semmi? rolleyes.gif

Nem is beszélve arról, hogy az én pasim kocka, és ha nekem egyszer vetélytársam lesz, azt Dell-nek fogják hívni rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. február 02. 11:40 #572
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 11:33)
Hát hülye ez az ember?  laugh.gif Néha azt hiszem, hogy a random hülyeségeivel a kellemetlen szituációkat próbálja kikerülni. Nem tudom, hogy ilyenkor mi lenne tulajdonképpen a helyes reakció de még így is jobb, mintha megsértődött volna. Nem is értem hogy mer valaki odaállni egy rendes sztár elé és mondani neki, hogy szerinte csúnyán néz ki  blink.gif Meg is sértődhetett volna ezen .. Azért az is furcsa, hogy mikor a csaj kihúzta a listáról, nem kérdezte miért ... a másik esetben pedig megkérdezte...
Ki tud kiigazodni ezen a férfin? pardon.gif
A listának én sem látom értelmét. Mi értelme celebek vagy színészek nevét felírni egy papírra mikor úgy sem lesz belőle semmi?  rolleyes.gif 
Nem is beszélve arról, hogy az én pasim kocka, és ha nekem egyszer vetélytársam lesz, azt Dell-nek fogják hívni rofl.gif


Szerintem csak szimplán nagyon meg volt lepődve. Érdekesebb az, ha pasiként rajta vagy egy pasi listáján, azt hiszem automatikusan kérdezett rá bizonyos dolgokra. Az meg, hogy közlik vele, azért nincs már a listán, mert élőben nem szexi, az elég randa egy dolog. Oké, elképzelem a dolgot: sétálok London utcáin, szembe jön velem a csacsi öreg medvém, én meg odasétálok hozzá és elmondom neki, hogy eddig meg voltam érte veszve, de így élőben nem találom annyira kívánatosnak... dry.gif Hát ez elég gáz fantázia volt... dry.gif Ki képes ilyesmire, de komolyan? Vagy ettől az emberek jobban érzik magukat? Mármint attól, hogy hétköznapi emberként közölhetik egy sztárral, hogy figyu, az életben elég gázul nézel ki és már nem is akarok veled lefeküdni. Szerintem ez valami elégtétel-félét jelenthet nekik... blink.gif
Figyelj, szerintem abból se lenne semmi, ha a szomszédfiú nevét írnám a cetlire. _nevet.gif Elég monogám típus vagyok. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 02. 11:58 #573
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.02. 11:40)
Szerintem csak szimplán nagyon meg volt lepődve. Érdekesebb az, ha pasiként rajta vagy egy pasi listáján, azt hiszem automatikusan kérdezett rá bizonyos dolgokra. Az meg, hogy közlik vele, azért nincs már a listán, mert élőben nem szexi, az elég randa egy dolog. Oké, elképzelem a dolgot: sétálok London utcáin, szembe jön velem a csacsi öreg medvém, én meg odasétálok hozzá és elmondom neki, hogy eddig meg voltam érte veszve, de így élőben nem találom annyira kívánatosnak...  dry.gif Hát ez elég gáz fantázia volt... dry.gif Ki képes ilyesmire, de komolyan? Vagy ettől az emberek jobban érzik magukat? Mármint attól, hogy hétköznapi emberként közölhetik egy sztárral, hogy figyu, az életben elég gázul nézel ki és már nem is akarok veled lefeküdni. Szerintem ez valami elégtétel-félét jelenthet nekik...  blink.gif 
Figyelj, szerintem abból se lenne semmi, ha a szomszédfiú nevét írnám a cetlire.  _nevet.gif Elég monogám típus vagyok.  rolleyes.gif


Nem tudom, hogy mitől jó ez nekik. Szerintem csúnya dolog és el sem tudom képzelni mire volt jó ez .. pardon.gif Totális OMG és WTF moment omg.gif
Egyszer a rádióban is elhangzott egy hasonló sztori COC műsorában. A csaj beírt egy SMS-t hogy David rajta van a listáján.

COC: She texted us. She said you were on her list. Do you have a list?
DT: So do I, have a message.
*laughs*
COC: hmm.. you're kidding Mr T!!!

Ez akkora omg.gif moment volt, mert sokan nem tudták, hogy a message ebben a mondatban mit jelent és mindenki ezzel volt elfoglalva, nem tánt meglepettnek, lehet, hogy igazad van, sokszor a kíváncsiság hajtja, de nekem mindig olyan érzésem támad, hogy a kínos szitukat akarja így elkerülni ezért beszél gyakran a random dolgairól (villánypásztorral bökdöstek, ellopták a székemet stb)

És csak hogy tanuljatok is valamit, a message a skótoknál bevásárló listát jelent biggrin.gif rohog.gif Most már ezt is tudjátok, nem az én lelkemen szárad, ha egy kvízműsorban felteszik ezt a kérdést és nem tudtok majd válaszolni rá biggrin.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 02. 12:07 #574
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 11:58)
Nem tudom, hogy mitől jó ez nekik. Szerintem csúnya dolog és el sem tudom képzelni mire volt jó ez .. pardon.gif Totális OMG és WTF moment omg.gif
Egyszer a rádióban is elhangzott egy hasonló sztori COC műsorában. A csaj beírt egy SMS-t hogy David rajta van a listáján.
COC: She texted us. She said you were on her list. Do you have a list?
DT: So do I, have a message.
*laughs*
COC: hmm.. you're kidding Mr T!!!
Ez akkora  omg.gif moment volt, mert sokan nem tudták, hogy a message ebben a mondatban mit jelent és mindenki ezzel volt elfoglalva, nem tánt meglepettnek, lehet, hogy igazad van, sokszor a kíváncsiság hajtja, de nekem mindig olyan érzésem támad, hogy a kínos szitukat akarja így elkerülni ezért beszél gyakran a random dolgairól (villánypásztorral bökdöstek, ellopták a székemet stb)
És csak hogy tanuljatok is valamit, a message a skótoknál bevásárló listát jelent  biggrin.gif  rohog.gif Most már ezt is tudjátok, nem az én lelkemen szárad, ha egy kvízműsorban felteszik ezt a kérdést és nem tudtok majd válaszolni rá  biggrin.gif  _nevet.gif


Csak az a baj, hogy szerintem pont ezekkel a sztorikkal keveri magát még kínosabb szitukba. Egyébként ha egy nő idejönne hozzám és azt mondaná, hogy rajta vagyok a "listáján", hát én is erősen meglepődnék és biztosan hülyeségek jutnának csak az eszembe. pardon.gif
Ja, egyébként köszi az infót, enélkül én is elrágódtam volna egy darabig, hogy mégis mit akar jelenteni a "message" szó az ő olvasatában. meghajolo.gif biggrin.gif
2011. február 02. 12:17 #575
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.02. 12:07)
Csak az a baj, hogy szerintem pont ezekkel a sztorikkal keveri magát még kínosabb szitukba. Egyébként ha egy nő idejönne hozzám és azt mondaná, hogy rajta vagyok a "listáján", hát én is erősen meglepődnék és biztosan hülyeségek jutnának csak az eszembe. pardon.gif
Ja, egyébként köszi az infót, enélkül én is elrágódtam volna egy darabig, hogy mégis mit akar jelenteni a "message" szó az ő olvasatában.  meghajolo.gif  biggrin.gif


Kínos szituáció vagy nem, nekem tetszik ahogyan kivágja magát a dolgokból, a random ökörködéseitől néha már a falat tudnám kaparni arról persze nem is beszélve, hogy jó tudni, nem csak a te székedet lopják el vagy ülnek rá, ha elmész valahová rolleyes.gif biggrin.gif reklamalo.gif grrr.gif

Közben most olvasom a jó ??? hírt, hogy David múlthéten még mindig United filmet forgatott és Pénteken Decoy Bride promo fotózáson volt. Remélem kapunk végre egy normális bannert, promó képet, mert az előző valami gyalázatosan néz ki, mind láttuk a photoshopos hibákat a képen. Ezek bizony egyedüli promók lesznek. Pénteken volt a SAG díjkiosztó ( Los Angeles) ahová a másik főszereplő elment, tehát egyedülálló promók is lesznek thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. február 02. 12:34 #576
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 12:17)
Kínos szituáció vagy nem, nekem tetszik ahogyan kivágja magát a dolgokból, a random ökörködéseitől néha már a falat tudnám kaparni arról persze nem is beszélve, hogy jó tudni, nem csak a te székedet lopják el vagy ülnek rá, ha elmész valahová  rolleyes.gif  biggrin.gif  reklamalo.gif  grrr.gif
Közben most olvasom a jó ??? hírt, hogy David múlthéten még mindig United filmet forgatott és Pénteken Decoy Bride promo fotózáson volt. Remélem kapunk végre egy normális bannert, promó képet, mert az előző valami gyalázatosan néz ki, mind láttuk a photoshopos hibákat a képen. Ezek bizony egyedüli promók lesznek. Pénteken volt a SAG díjkiosztó ( Los Angeles) ahová a másik főszereplő elment, tehát egyedülálló promók is lesznek  thumbsup.gif  biggrin.gif


Egyébként nekem is tetszik, hogy ilyen dolgokat is elmesél. Nem olyan, mint a többi, nem betanult szövegei vannak. Egyszerűen vicces a pasi. biggrin.gif
A promóképeket izgatottan várom. rolleyes.gif Általában szeretem az ilyen fotókat, már ha jól vannak megcsinálva.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 02. 13:03 #577
- törölt felhasználó -    
Ez a lista dolog elég nagy hülyeség szerintem is. Különben is, az ember lánya nem az adott pasi külseje alapján dönti el, hogy lefeküdne-e vele avagy sem. Ismerek olyat, aki kinézetre egy poszterfiú, de mihelyst kinyitja a száját... unsure.gif dry.gif 110.gif
Bár én nem vagyok igazi fangörl, így csak azt sajnálom, hogy ez a jelenség nem ötlött fel bennem lehetséges témaként mikor pár éve a szociálpszichológia házidogámat írtam. Fain kis szösszenetet össze tudtam volna rittyenteni róluk. wink.gif cool.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Grace Benning, Bessie
2011. február 02. 17:30 #578
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Micsoda felfedezést tettem. Hallgatom a rádiót erre közlik benne, hogy továbbra is brit napokat tartanak és hogy szombaton többek között játszanak The Fratellist és Wombatokat is. w00t.gif biggrin.gif thumbsup.gif Szóval hallgassátok a Talpra magyar Sándor rádiót szombaton! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 02. 17:36 #579
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.02. 17:30)
Micsoda felfedezést tettem. Hallgatom a rádiót erre közlik benne, hogy továbbra is brit napokat tartanak és hogy szombaton többek között játszanak The Fratellist és Wombatokat is. w00t.gif  biggrin.gif  thumbsup.gif Szóval hallgassátok a Talpra magyar Sándor rádiót szombaton! rohog.gif


Fratellis és Wombats rock.gif Yeah rock.gif

Most már tudom mit fogok nézni ma este ha nem jön le a Tom and Thomas című filmem. Friday Night Projectet, abban kérdezett a Wombats csóka Davidtől egy kérdést.
Köszönöm szépen a segítséget Sally smileeee.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 02. 17:43 #580
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.02. 17:36)
Fratellis és Wombats rock.gif Yeah rock.gif
Most már tudom mit fogok nézni ma este ha nem jön le a Tom and Thomas című filmem. Friday Night Projectet, abban kérdezett a Wombats csóka Davidtől egy kérdést.
Köszönöm szépen a segítséget Sally  smileeee.gif  meghajolo.gif


Hát igazán nincs mit. smileeee.gif Örülök, hogy segíthettem. biggrin.gif

Ma nézegettem a neten DW-s bélyegeket. Klasszakat lehet venni, csak kár, hogy az igazán jó aláírásokkal ellátottakat (Chris, David, Billie, Freema & Catherine) már mind elvitték. sad.gif Viszont van még John. biggrin.gif Meg tőlem is lehet még venni... blush.gif
Nem is beszélve GM-ről... rohog.gif (utóbbi valamiért annyira nem tűnik népszerűnek rolleyes.gif )
1 felhasználónak tetszik: Bessie
101 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok