Starity

David Tennant 2

101 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 23. 18:12 #921
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 18:04)

Erosz! Nagyon jó a profilképed. Remek választás, az egyik legszexibb kép Davidről  thumbsup.gif


Nekem is nagyon bejön. Imádom ezt a pólóját. A kép pedig senkiről sem egy túl előnyös fotó. laugh.gif
Ez inkább bejövős biggrin.gif
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/2263052815_aabb520bc7_o.jpg
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 23. 18:22 #922
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.23. 18:12)
Nekem is nagyon bejön. Imádom ezt a pólóját. A kép pedig senkiről sem egy túl előnyös fotó.  laugh.gif 
Ez inkább bejövős biggrin.gif 
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/2263052815_aabb520bc7_o.jpg


És micsoda galéria DT képekből biggrin.gif Van benne egy Barrowman, Colin, Bradley és Csillagtök ellenes is _nevet.gif _nevet.gif

Csak azt tudom mondani, Isten hozott a zárt osztályon thumbsup.gif
Mint látod nem vagyunk sokan, de mi nyomjuk a legjobban. Aranyosak vagyunk és rendes fanok (nem az a féle, akivel DT nem szeretne szembe menni rohog.gif ), nem igazán beszélünk a magánéletéről, inkább a munkájáról. Grace feladata minden oldalon posztolni az általunk választott avatart (ezt kapta feladatként, mikor csatlakozott hozzánk rohog.gif és elvesztette a Hobbit fogadást is).
Részemről elmondtam mindent. 100 oldal után Sally nyit egy új topikot, ezt akkor már csak olvasni lehet. Biztosan sok hirtelen ennyi infó, mennyire sikerült visszaolvasni? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 23. 18:33 #923
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Mivel új oldal van, már végzem is a feladatom! biggrin.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif

Mit ne mondjak, ez a legjobb dolog, amit ma csináltam. rolleyes.gif
Igazán örülök, hogy kis körünk egy igen szimpatikus személlyel bővült! Nagyon tetszenek a megnyilvánulásaid, kedves Erosz!
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 23. 18:36 #924
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép és Davidben gazdag estét mindenkinek! biggrin.gif
http://i18.photobucket.com/albums/b145/knitmi/cuteDT.jpg

Hazaértem a munkából, megvolt az ebéd (igaz, nem olyan guszta, mint Peter babyé az előző oldalon rohog.gif ). És örömmel látom, hogy Erosz megint itt van és hogy ilyen pozitív véleménnyel van a SS-ról. Személy szerint teljesen egyetértek veled. Nekem is ez volt benne anno nagyon megnyerő - ha élhetek ezzel a fura kifejezéssel egy ilyen szerep után - hogy bad boy volt, és mi szeretjük a bad boyokat. thumbsup.gif Csak nehogy szegény Kate féltékeny legyen... rohog.gif

Szóval. Kedves Erosz. Blackpool. Nagyon ajánlós, ha még nem láttad. Szerintem zseniális. Van egy különleges hangulata a sorozatnak, de ha rákattansz, nincs menekvés... biggrin.gif Láthatod benne, milyen az angol Jockey és hogy a zsaru édesen jó... blush.gif laugh.gif Ennyit virágnyelven... biggrin.gif

3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Erosz
2011. február 23. 18:53 #925
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 18:36)

mi szeretjük a bad boyokat.  thumbsup.gif Csak nehogy szegény Kate féltékeny legyen...  rohog.gif


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/SSTeen.gif

biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 23. 19:00 #926
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Nagyon köszönöm, hogy ilyen jó véleménnyel vagytok rólam blush.gif Örülök, mivel David rajongói elfogadnak olyan furán, amilyen vagyok biggrin.gif
Még nem láttam a Blackpool-t, de máris a listám elejére ugrott laugh.gif Csak részleteket láttam belőle (DT egy fagyitölcsérbe énekel _nevet.gif egy másik sráccal, miközben egy Elvis mászkál a háttérben) úgyhogy épp elég elvontnak tűnik ahhoz, hogy megnézzem.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. február 23. 19:04 #927
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.23. 19:00)
Nagyon köszönöm, hogy ilyen jó véleménnyel vagytok rólam blush.gif  Örülök, mivel David rajongói elfogadnak olyan furán, amilyen vagyok  biggrin.gif 
Még nem láttam a Blackpool-t, de máris a listám elejére ugrott laugh.gif  Csak részleteket láttam belőle (DT egy fagyitölcsérbe énekel _nevet.gif  egy másik sráccal, miközben egy Elvis mászkál a háttérben) úgyhogy épp elég elvontnak tűnik ahhoz, hogy megnézzem.


Fura? Két szíved van vagy beszélsz a kígyók nyelvén?

Aki DT-t IGAZÁN szereti az csak jó ember lehet, nem furcsa rohog.gif biggrin.gif
A Blackpool tényleg jónak hangzik és ha a comedy oldala érdekel, tudjuk még neked ajánlani Catherine Tate's Christmas Carol, Learners vagy L.A. without map filmjét.
Ha dráma kell, Recovery vagy Hamlet. Ha audió kell, abból is tudok ajánlani biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 23. 19:06 #928
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Pár hozzászólással korábban DT pólóiról beszéltetek.

This is my favorite rohog.gif :
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lgkj88C1hX1qh10ulo1_r1_500.jpg

Aproposz! Erosz! Who's your No.1 DW companion? smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Erosz, Grace Benning
2011. február 23. 19:10 #929
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 19:04)
Fura? Két szíved van vagy beszélsz a kígyók nyelvén? 
Aki DT-t IGAZÁN szereti az csak jó ember lehet, nem furcsa  rohog.gif  biggrin.gif 
A Blackpool tényleg jónak hangzik és ha a comedy oldala érdekel, tudjuk még neked ajánlani Catherine Tate's Christmas Carol, Learners vagy L.A. without map filmjét.
Ha dráma kell, Recovery vagy Hamlet. Ha audió kell, abból is tudok ajánlani biggrin.gif


A Hamletet én is nagyon ajánlom. He's our king. rohog.gif
A CT-CC is zseniális, a Learnerst még nem láttam, de csak jó lehet, David szemüvegben és akkor jön még hozzá the little rock smurf, oh yeah. rock.gif rohog.gif

Ha pedig itt rákeresel a videóknál, akkor találhatsz két Davides rövidfilmet is, feltétlenül nézd meg őket, ha lesz időd. smileeee.gif
2011. február 23. 19:14 #930
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 19:10)
He's our king. rohog.gif


Igen, Sally ezt a mondatot is kiteszi majd az új topik első hozzászólásaként, mint a topik mottója rohog.gif

David még nem is üdvözölte Eroszt. Ejnye bejnye David rohog.gif rohog.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lagsd2Mizi1qaaqmq.gif

biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Erosz, Grace Benning
2011. február 23. 19:23 #931
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 19:06)

Aproposz! Erosz! Who's your No.1 DW companion? smileeee.gif


Először is köszi az ajánlásokat, jegyzetelek. Hamlet is megvan, de azt még nem volt időm megnézni. Plusz annak a nyelvezete elég nehéz, és ismételten felirathiányban szenvedek dry.gif
Catherine Tate és David közös comic relief-jét és christmas carol-ját láttam és mindkettő tetszett biggrin.gif Főleg az a tánc rolleyes.gif

Most nagyon nehezet kérdeztél. Nagyon sok fórumot olvasgattam, mindenki írja, hogy ki miért utálja Rose-t vagy miért szeretik Marthát. Nekem igazából nem volt kedvencem, de ha muszáj választani Donnát mondanám, talán mert számomra az ő távozása volt a legmegindítóbb. Na nem mintha a Doomsday partos jelenetén nem bőgtem volna. Furcsa dolgokat hoz ki belőlem David, előtte nem igazán sírtam romantikus filmeken vagy drámákon.
Szóval én mindhárom lányt szerettem, viszont még csak mostanában vettem rá magam, hogy megnézzem az End of Time című részt és úgy éreztem nem lennék képes most tovább nézni a sorozatot. Matt Smith biztos jó színész, de most még nagyon 10 hatása alatt vagyok smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 23. 19:27 #932
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 19:14)

David még nem is üdvözölte Eroszt. Ejnye bejnye David  rohog.gif  rohog.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lagsd2Mizi1qaaqmq.gif
biggrin.gif


Ó, David külön üdvözöl! w00t.gif Megyeeek biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 23. 19:39 #933
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kivételesen az aktuális cuki nem kép, hanem videó formájában érkezik. smileeee.gif

2 felhasználónak tetszik: Erosz, Grace Benning
2011. február 24. 07:14 #934
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.23. 19:39)
Kivételesen az aktuális cuki nem kép, hanem videó formájában érkezik.  smileeee.gif


Oh, I totally love it! Now I don't have mood for Single Father at all! I want Doctor Who right now! wub.gif beer.gif

Ok, megnézem a Single Fathert is mindenképp, de ez a DW-s dolog egyre jobban vonz... Mivel David akcentusával még nem vagyok egészen megbékülve, valaki (Kate! blush.gif ) feliratos változatot tud ajánlani? Tudom, hogy Doctorként néha hadar és én nem akarok lemaradni semmiről. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 24. 07:58 #935
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.24. 07:14)
Oh, I totally love it! Now I don't have mood for Single Father at all! I want Doctor Who right now!  wub.gif  beer.gif 
Ok, megnézem a Single Fathert is mindenképp, de ez a DW-s dolog egyre jobban vonz... Mivel David akcentusával még nem vagyok egészen megbékülve, valaki (Kate!  blush.gif ) feliratos változatot tud ajánlani? Tudom, hogy Doctorként néha hadar és én nem akarok lemaradni semmiről.  biggrin.gif


Feliratos DW vagy sima film? Bocs, ma nagyon lassú vagyok. DW-hoz van jó?? magyar felirat is. És most, csak hogy tisztában legyünk vele, David következő filmjeihez van magyar felirat: Secret Smile, Einstein & Eddington, Hamlet, Blackpool első rész, 28percig biggrin.gif tehát még messze nincs kész. Én ennyiről tudok, aztán lehet hogy van más, aki önszorgalomból fordít. A DW-ban sajnos sima angol akcentusa van, csak hadar, jaj de kell ahhoz felirat mert nem érted meg.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 24. 08:29 #936
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.24. 07:58)
Feliratos DW vagy sima film? Bocs, ma nagyon lassú vagyok. DW-hoz van jó?? magyar felirat is. És most, csak hogy tisztában legyünk vele, David következő filmjeihez van magyar felirat: Secret Smile, Einstein & Eddington, Hamlet, Blackpool első rész, 28percig  biggrin.gif tehát még messze nincs kész. Én ennyiről tudok, aztán lehet hogy van más, aki önszorgalomból fordít. A DW-ban sajnos sima angol akcentusa van, csak hadar, jaj de kell ahhoz felirat mert nem érted meg.


Feliratos DW-re gondoltam, de nem muszáj magyar felirattal. Nekem az angol felirat is bőven jó. Csak legyen egy kis mankóm, ha a hadarás meghaladná a képességeimet. rohog.gif Komolyan kedvet kaptam a dologhoz. Hétvégén már jó lenne megnézni egy-két részt. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 24. 08:48 #937
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.24. 08:29)
Feliratos DW-re gondoltam, de nem muszáj magyar felirattal. Nekem az angol felirat is bőven jó. Csak legyen egy kis mankóm, ha a hadarás meghaladná a képességeimet.  rohog.gif Komolyan kedvet kaptam a dologhoz. Hétvégén már jó lenne megnézni egy-két részt.  blush.gif


A hadarást megérteni nehéz. Az akcentusához könnyebb hozzászokni, mint a hadarásához. David a Takin Over The Asylum filmnél tanult meg hadarni, már akkor értettem Davidet és hallottam hadarni a DW-ban de a TOTA nálam is betette a kaput blink.gif rolleyes.gif biggrin.gif



Ha hülye lennék azt mondanám nem vett levegőt kb az utolsó 1 percben blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 24. 08:59 #938
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.24. 08:48)
A hadarást megérteni nehéz. Az akcentusához könnyebb hozzászokni, mint a hadarásához. David a Takin Over The Asylum filmnél tanult meg hadarni, már akkor értettem Davidet és hallottam hadarni a DW-ban de a TOTA nálam is betette a kaput  blink.gif  rolleyes.gif  biggrin.gif 

Ha hülye lennék azt mondanám nem vett levegőt kb az utolsó 1 percben  blink.gif


Otthon mindenképp megnézem, de belenéztem így is a végébe. Így némán is ijesztő volt. biggrin.gif
Hogy jól induljon a nap, hoztam egy kis 'jándékot!. rolleyes.gif
David1
David2
A második kép nagyon tetszik. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 24. 09:02 #939
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.24. 08:59)
Otthon mindenképp megnézem, de belenéztem így is a végébe. Így némán is ijesztő volt.  biggrin.gif 
Hogy jól induljon a nap, hoztam egy kis 'jándékot!.  rolleyes.gif 
David1
David2
A második kép nagyon tetszik.  blush.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
Imádom Davidnek ezt a pólóját is. Computers are funny ans useful ... Akkor használd már ember mad.gif rohog.gif lol
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 24. 09:14 #940
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.24. 09:02)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Imádom Davidnek ezt a pólóját is. Computers are funny ans useful ... Akkor használd már ember  mad.gif  rohog.gif lol


Szegény! rohog.gif Mire kellene használnia amúgy? biggrin.gif
101 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok