Starity

David Tennant 2

101 oldal 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 24. 11:00 #941
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.24. 09:02)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Imádom Davidnek ezt a pólóját is. Computers are funny ans useful ... Akkor használd már ember  mad.gif  rohog.gif lol


Fél, hogy beszippantja a Mátrix. biggrin.gif

-David, you are the One. Would you like to know the truth?
- Oh, holy shit! I was The Doctor, now I'm the One...What will be the next? I'm one of the Cullens??

_nevet.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Sally Sparrow, Erosz
2011. február 24. 12:54 #942
- törölt felhasználó -    
Random fact (én is csak most tudtam meg). Davidnek igazából egy szerepet szántak az Empty Child epizódban ohmy.gif
2011. február 24. 14:29 #943
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.02.24. 12:54)
Random fact (én is csak most tudtam meg). Davidnek igazából egy szerepet szántak az Empty Child epizódban  ohmy.gif


Aztán rájöttek, hogy többre hivatott. smileeee.gif

(az TEC az egyik kedvenc epizódom, kár, hogy a The Doctor Dances c. folytatással elszabták mellow.gif )
2011. február 24. 14:46 #944
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.02.24. 14:29)
Aztán rájöttek, hogy többre hivatott. smileeee.gif
(az TEC az egyik kedvenc epizódom, kár, hogy a The Doctor Dances c. folytatással elszabták  mellow.gif )


A TEC az egyik legjobb DW epizód unsure.gif rohog.gif
Még nem igazán vagyok képben, kicsit homályos a sztori. A The Quatermass Experiment extra DVD-jén beszélnek erről. Volt a Blackpool 2004-ben, forgott a TQE 2005-ben és David magával hívta Mark Gattist, hogy megkérdezze mit tud arról, hogy CE csak egy évadot húz le. MG azt mondta ez így igaz. Szegényke pont akkor volt beteg és csak köhögve tudott beszélni. Akkor mondta DT hogy fel lett kérve a nagy szerepre de nem akarja elhinni, túl szép, hogy igaz legyen. Utána MG riadóztatta RTD-t, hogy tegyenek már hivatalos lépést és aznap este megkereste őt RTD és JG.
Interesting thing, a szerződéssel és minden papírral együtt mentek, ergo tudták, hogy DT úgy sem tud nemet mondani.
Állítólag barátunknak egy kis önbizalomhiánya is volt mikor beszélgettek a Doctor személyiségéről és öltözködéséről. Próbálgatták a ruhákat és mindenre azt mondta, hogy nem áll jól, kövérít ???, kihozza a szemem színét és akkor jött a Jamie Oliveres hosszú barna kabát, mert az rejtélyes és hősös, David akkor is a fejét rázta, hogy nála a barna hajhoz nem megy a barna ruha és RTD akkor azt mondta, hogy neki tetszik de ha akar, akkor felpróbálhat még nyugodtan több ruhát de ha semmi sem jó neki, akkor meztelen lesz. Nézegeti magát a tükörben .. 'nem is rossz ez a barna kabát, olyan Columbos, rejtélyes-hősös' _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 24. 19:00 #945
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.24. 14:46)
A TEC az egyik legjobb DW epizód  unsure.gif  rohog.gif 
Még nem igazán vagyok képben, kicsit homályos a sztori. A  The Quatermass Experiment extra DVD-jén beszélnek erről. Volt a Blackpool 2004-ben, forgott a TQE 2005-ben és David magával hívta Mark Gattist, hogy megkérdezze mit tud arról, hogy CE csak egy évadot húz le. MG azt mondta ez így igaz. Szegényke pont akkor volt beteg és csak köhögve tudott beszélni. Akkor mondta DT hogy fel lett kérve a nagy szerepre de nem akarja elhinni, túl szép, hogy igaz legyen. Utána MG riadóztatta RTD-t, hogy tegyenek már hivatalos lépést és aznap este megkereste őt RTD és JG. 
Interesting thing, a szerződéssel és minden papírral együtt mentek, ergo tudták, hogy DT úgy sem tud nemet mondani. 
Állítólag barátunknak egy kis önbizalomhiánya is volt mikor beszélgettek a Doctor személyiségéről és öltözködéséről. Próbálgatták a ruhákat és mindenre azt mondta, hogy nem áll jól, kövérít ???, kihozza a szemem színét és akkor jött a Jamie Oliveres hosszú barna kabát, mert az rejtélyes és hősös, David akkor is a fejét rázta, hogy nála a barna hajhoz nem megy a barna ruha és RTD akkor azt mondta, hogy neki tetszik de ha akar, akkor felpróbálhat még nyugodtan több ruhát de ha semmi sem jó neki, akkor meztelen lesz. Nézegeti magát a tükörben .. 'nem is rossz ez a barna kabát, olyan Columbos, rejtélyes-hősös'  _nevet.gif


Egyem meg, ez nagyon jóóó!!! biggrin.gif Ez nekem is újdonság... Köszi az új infót!!! smileeee.gif (Ámbár a klónozós részben van egy Doctor naked, bár gondolom csak felül semmi volt, a kamera nem mutatott lejjebb. rohog.gif De nem leszek buta fangörl, nem kezdek el emiatt sápítozni. Csak erről most eszembe jutott. rohog.gif

És kit alakított volna David a TEC-ben? w00t.gif Nekem is kedvenc első évados epizód, de nekem bejön a second part is. rolleyes.gif A koktélos jelenet a végén például óriási. rofl.gif Captain Harkness RULEZ. rohog.gif

Köszi nektek, hogy felvidítottatok egyébként. Ma elég k@k@ napom volt. Egész nap órákat "tartottam" és holnap is ez lesz. cray.gif sad.gif Döbbenetes, hogy mennyire tiszteletlenek ezek a kölykök... blink.gif reklamalo.gif mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. február 25. 12:57 #946
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.24. 19:00)
Egyem meg, ez nagyon jóóó!!! biggrin.gif Ez nekem is újdonság... Köszi az új infót!!! smileeee.gif (Ámbár a klónozós részben van egy Doctor naked, bár gondolom csak felül semmi volt, a kamera nem mutatott lejjebb.  rohog.gif De nem leszek buta fangörl, nem kezdek el emiatt sápítozni. Csak erről most eszembe jutott.  rohog.gif
És kit alakított volna David a TEC-ben? w00t.gif Nekem is kedvenc első évados epizód, de nekem bejön a second part is.  rolleyes.gif A koktélos jelenet a végén például óriási. rofl.gif Captain Harkness RULEZ. rohog.gif 
Köszi nektek, hogy felvidítottatok egyébként. Ma elég k@k@ napom volt. Egész nap órákat "tartottam" és holnap is ez lesz. cray.gif  sad.gif Döbbenetes, hogy mennyire tiszteletlenek ezek a kölykök...  blink.gif  reklamalo.gif  mad.gif


David abban a jelenetben nem volt meztelen. Készült egy telefonos elmosódott kép, halványkék Calvin Klein alsónadrág volt rajta biggrin.gif
Fogalmam sincs kit játszott volna benne de az biztos, hogy 2 szereplőt kerestek és David egyik helyre beajánlotta Richard Wilson haverját. Tök LOL hogy David az egész baráti körét betuszkolta a DW-ba _nevet.gif
Remélem jól sikerült az órád Sally (vagy legalább jobban) mint tegnap. smileeee.gif
Nem látlak twitteren. Csak nincs valami gond? unsure.gif Még nem is láttad az új képemet twitteren biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 25. 14:24 #947
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.02.24. 11:00)

-David, you are the One. Would you like to know the truth?
- Oh, holy shit! I was The Doctor, now I'm the One...What will be the next? I'm one of the Cullens??
_nevet.gif  _nevet.gif


Áááá, ezen most vagy 10 percet röhögtem biggrin.gif
Tegnap nagyon húzós napom volt, még a géphez is csak 5 percre jutottam... Ez a Takin Over The Asylum videó nagyon jó, még nem láttam thumbsup.gif Ebben valami idegbeteg gyereket játszik? Egyébként a szöveg nagy részét nem értettem... Próbáltam követni de feladtam, mert ez még a Doktornál is durvább ohmy.gif

"mindenre azt mondta, hogy nem áll jól, kövérít ???" Ha ennél vékonyabb lenne, olyan lenne, mint a tisztasági betét - ha oldalra fordul, eltűnik. Mondjuk a nagy haja talán még látszana biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 25. 14:27 #948
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Erosz @ 2011.02.25. 14:24)

"mindenre azt mondta, hogy nem áll jól, kövérít ???" Ha ennél vékonyabb lenne, olyan lenne, mint a tisztasági betét - ha oldalra fordul, eltűnik. Mondjuk a nagy haja talán még látszana biggrin.gif


Azért te se mész a szomszédba egy kis humorérzékért. _nevet.gif
Jut eszembe, erre az oldalra még nem postoltam a büntimet. Ezer bocsesz mindenkitől. Ja, és csak mondanám - nem panaszképpen -, hogy még senki nem közölte velem, honnan tudnék feliratos DW-t szerezni... unsure.gif blush.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 25. 18:51 #949
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.25. 14:27)
Ja, és csak mondanám - nem panaszképpen -, hogy még senki nem közölte velem, honnan tudnék feliratos DW-t szerezni...  unsure.gif  blush.gif


Hát doboz, kalózöböl... Hozzá meg külön a felirat. Beleégetettet nem tudok, ha erre gondoltál... unsure.gif
Egyébként az első két évadhoz (egyben-egyben) én is keresek magyar feliratot. Egyenként lusta vagyok letölteni... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 25. 18:58 #950
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.25. 12:57)
David abban a jelenetben nem volt meztelen. Készült egy telefonos elmosódott kép, halványkék Calvin Klein alsónadrág volt rajta  biggrin.gif 
Fogalmam sincs kit játszott volna benne de az biztos, hogy 2 szereplőt kerestek és David egyik helyre beajánlotta Richard Wilson haverját. Tök LOL hogy David az egész baráti körét betuszkolta a DW-ba  _nevet.gif 
Remélem jól sikerült az órád Sally (vagy legalább jobban) mint tegnap.  smileeee.gif 
Nem látlak twitteren. Csak nincs valami gond?  unsure.gif Még nem is láttad az új képemet twitteren  biggrin.gif


Csak egy alsónadrág? Azt hittem, hogy alul simán rajt a (rendes) gagya... Ezek szerint tévedtem... rohog.gif
Úgy látszik, Daviddel megéri barátkozni... Szerez neked egy szerepet a DW-ban... rohog.gif Én is olyan szívesen játszanék benne... Akár teljesen elmaszkírozva, egy aprócska szerepecskét úgy elvállalnék... rolleyes.gif (És erről eszembe jutott most Samuel L. Jackson és a Star Wars. A gyereke Csillagok háborúja rajongó és a papa a fejébe vette, hogy szeretne egy aprócska szerepecskét - akár teljes maszkban (pl. egy birodalmi rohamosztagos szerepet) - a filmben. Erre írtak neki egy külön szerepet... laugh.gif )
A tegnapi órák borzalmasak voltak, a maiak viszont jól sikerültek. Végre olyanokhoz lettem beosztva akik normálisak és tudnak csendben is lenni. biggrin.gif
Twitterre ritkán nézek fel, de akkor mindjárt megcsodálom, milyen az új kép... rohog.gif
2011. február 25. 19:22 #951
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Nem tudom, hogy volt e már, de most láttam és annyira aranyos szerintem.
Arról sem tudok, ki milyen véleménnyel van GM-ről, de ez a videó nekem nagyon tetszett, főleg amikor a kisfia Davidet mondta kedvencének.
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning, kateblock
2011. február 25. 19:28 #952
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Erosz @ 2011.02.25. 19:22)
Nem tudom, hogy volt e már, de most láttam és annyira aranyos szerintem. 
Arról sem tudok, ki milyen véleménnyel van GM-ről, de ez a videó nekem nagyon tetszett, főleg amikor a kisfia Davidet mondta kedvencének.


Tényleg nagyon aranyos! thumbsup.gif És Georgia is. smileeee.gif És milyen tejfelszőke az a kiskrapek... w00t.gif Remélem a pici David azért egy kicsit barnább lesz... laugh.gif
Ami GM-et illeti, nem beszéltünk sokat róla, mert a magánélet tabutéma és teljesen magánügy, de egyikünk sem mond szegény csajszira semmi rosszat smileeee.gif , mint a legtöbben... blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Erosz
2011. február 25. 19:55 #953
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.25. 19:28)
Tényleg nagyon aranyos! thumbsup.gif És Georgia is. smileeee.gif És milyen tejfelszőke az a kiskrapek... w00t.gif Remélem a pici David azért egy kicsit barnább lesz... laugh.gif
Ami GM-et illeti, nem beszéltünk sokat róla, mert a magánélet tabutéma és teljesen magánügy, de egyikünk sem mond szegény csajszira semmi rosszat  smileeee.gif , mint a legtöbben...  blink.gif


Jaaj, nem is úgy gondoltam, én sem szeretek mások életébe vájkálni dry.gif Isten őrizz! Engem a filmjei jobban lekötnek, semmint az, hogy azon vitatkozzunk mikor és mit reggelizett, és utána mikor ment el wc-re, miután korán reggel másnaposan kikászálódott az ágyikójából laugh.gif
Csak ez olyan édes volt, hogy a kisfiú kihagyta a nagypapát a felsorolásból _nevet.gif _nevet.gif Ezután a kisfiúnak biztos szépen elmagyarázták, hogy a papát is szeretni kell, különben reklamalo.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 26. 11:03 #954
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Erosz @ 2011.02.25. 19:55)
Csak ez olyan édes volt, hogy a kisfiú kihagyta a nagypapát a felsorolásból _nevet.gif  _nevet.gif biggrin.gif


Igen, azon én is vigyorogtam. rohog.gif David és Tom Baker a nyerő a kissrácnál... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 26. 11:11 #955
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.26. 11:03)
Igen, azon én is vigyorogtam. rohog.gif David és Tom Baker a nyerő a kissrácnál...  biggrin.gif


Davidnek is azóta kedvenc Peter Davison, amióta randizni kezdett annak lányával rohog.gif Davison gyerekei, unokái amúgy nem igazán szeretik a DW-t, Georgia sem szereti. El sem tudom képzelni miféle párbaj megy náluk Szombaton esténként, hogy mit nézzenek mert GM-et és az egész családot hidegen hagyja a DW, David pedig DW-t akar nézni. biggrin.gif

Új projekt Davidnek, kedves fanok. Egy 6 részes comedy amit a Fright Night forgatása alatt szinkronizált le, 2 alkalommal, úgy, hogy a rendező telefonon keresztül adta neki az utasítást ohmy.gif blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 26. 16:01 #956
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.26. 11:11)

Új projekt Davidnek, kedves fanok. Egy 6 részes comedy amit a Fright Night forgatása alatt szinkronizált le, 2 alkalommal, úgy, hogy a rendező telefonon keresztül adta neki az utasítást  ohmy.gif  blink.gif


ohmy.gif Wow, ez az ember konkrétan és vitathatatlanul munkamániás. meghajolo.gif
2011. február 26. 16:05 #957
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.26. 16:01)
ohmy.gif Wow, ez az ember konkrétan és vitathatatlanul munkamániás.  meghajolo.gif


Szerintem túlzottan is. Nem mintha sokalnám a telefonköltséget, de annyira megbíznak Davidben, hogy egyedül felvetetik vele? Jó, nem egy hülye emberről van szó de csak egyedül volt az ő ideiglenesen felépített, amatőr stúdiójában. Munkát adni és végeztetni telefonon keresztül nem semmi ha pl 6 X 45 perc lett a hanganyag rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 26. 16:14 #958
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.26. 16:05)
Szerintem túlzottan is. Nem mintha sokalnám a telefonköltséget, de annyira megbíznak Davidben, hogy egyedül felvetetik vele? Jó, nem egy hülye emberről van szó de csak egyedül volt az ő ideiglenesen felépített, amatőr stúdiójában. Munkát adni és végeztetni telefonon keresztül nem semmi ha pl 6 X 45 perc lett a hanganyag  rohog.gif


Elismerésem, Mr Tennant. meghajolo.gif
Hihetetlen mennyi mindent vállal és milyen sokoldalú. Egyébként szerencsés, mert ahogy eddig elnéztem, hagyják sokoldalúnak lenni.
2011. február 26. 16:30 #959
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.26. 16:14)
Elismerésem, Mr Tennant.  meghajolo.gif 
Hihetetlen mennyi mindent vállal és milyen sokoldalú. Egyébként szerencsés, mert ahogy eddig elnéztem, hagyják sokoldalúnak lenni.


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lfk3gmZzJ81qaaqmq.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lh3dew8ZKH1qerfv4.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 26. 16:35 #960
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.26. 16:30)
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lfk3gmZzJ81qaaqmq.gif
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lh3dew8ZKH1qerfv4.gif


_nevet.gif Eszem azt a szerény kis szívét! _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
101 oldal 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok