Starity

David Tennant 2

101 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 26. 16:47 #961
- törölt felhasználó -    
Re sokoldalúság ez egy érdekes téma, mert szerintem sokoldalúnak sokoldalú de hiába, ha egyszer már beskatulyázták. David tudta, hogy Doctor fog maradni az emberek memóriájában, mindörökké és szerintem azzal is számolt hogy skatulya lesz a vége. Szerintem jó, hogy vannak olyan színészek a világon, mint ő, aki tud sokoldalú is lenni de a skatulya az egyértelműen a fanok hibája, akik nem hajlandóak túllépni David távozásán ÉS onnantól kezdve 0-ba veszik vagy semmi jelét nem mutatják az akaratnak. David tényleg mindenhol ott van, annyi féle filmben, annyi féle karakterként, annyi színdarabban, audióban, reklámban, jótékonyságban, kisfilmben hogy csak győzzön az ember válogatni. Hülye fangörölöknek bejön csak a kinézete miatt, a normálisoknak a tehetsége (vagy/is) másoknak pedig a hangja miatt.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2011. február 26. 16:50 #962
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.26. 16:47)
Re sokoldalúság ez egy érdekes téma, mert szerintem sokoldalúnak sokoldalú de hiába, ha egyszer már beskatulyázták. David tudta, hogy Doctor fog maradni az emberek memóriájában, mindörökké és szerintem azzal is számolt hogy skatulya lesz a vége. Szerintem jó, hogy vannak olyan színészek a világon, mint ő, aki tud sokoldalú is lenni de a skatulya az egyértelműen a fanok hibája, akik nem hajlandóak túllépni David távozásán ÉS onnantól kezdve 0-ba veszik vagy semmi jelét nem mutatják az akaratnak. David tényleg mindenhol ott van, annyi féle filmben, annyi féle karakterként, annyi színdarabban, audióban, reklámban, jótékonyságban, kisfilmben hogy csak győzzön az ember válogatni. Hülye fangörölöknek bejön csak a kinézete miatt, a normálisoknak a tehetsége (vagy/is) másoknak pedig a hangja miatt.


Igen, ez a beskatulyázás dolog nagyon ismerős nekem. A fanok nagyon sokszor mindig ugyanolyan szerepekben akarják látni a kedvencüket, mert mondjuk azt a fajta karaktert szeretik és nem értik meg, hogy a kedvencük sokkal többre is képes, mi több, nem is kíváncsiak arra a többre. Ez a legnagyobb probléma: hogy nem kíváncsiak arra, mit tud még az a színész. Én is attól félek, hogy David ugyan sokoldalú és sokféle dolgot csinál, ám ez az emberek többségét nem érdekli. Nekik Doki marad és hasonló szerepekben szeretnék viszontlátni. A skatulya a jó színész tragédiája. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 26. 16:51 #963
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.26. 11:11)
Davison gyerekei, unokái amúgy nem igazán szeretik a DW-t, Georgia sem szereti. El sem tudom képzelni miféle párbaj megy náluk Szombaton esténként, hogy mit nézzenek mert GM-et és az egész családot hidegen hagyja a DW, David pedig DW-t akar nézni. biggrin.gif


Szerintem van ott több televízió is... rohog.gif GM mit néz vajon? Doktor helyett Doktorokat? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2011. február 26. 16:59 #964
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.26. 16:51)
Szerintem van ott több televízió is... rohog.gif GM mit néz vajon? Doktor helyett Doktorokat? _nevet.gif


Igen. Doktorokat rohog.gif Az az egyik kedvence. biggrin.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.02.26. 16:50)
Igen, ez a beskatulyázás dolog nagyon ismerős nekem. A fanok nagyon sokszor mindig ugyanolyan szerepekben akarják látni a kedvencüket, mert mondjuk azt a fajta karaktert szeretik és nem értik meg, hogy a kedvencük sokkal többre is képes, mi több, nem is kíváncsiak arra a többre. Ez a legnagyobb probléma: hogy nem kíváncsiak arra, mit tud még az a színész. Én is attól félek, hogy David ugyan sokoldalú és sokféle dolgot csinál, ám ez az emberek többségét nem érdekli. Nekik Doki marad és hasonló szerepekben szeretnék viszontlátni. A skatulya a jó színész tragédiája.  sad.gif


Ha tudnád mennyire rossz olvasgatni bizonyos hozzászólásokat. Eszméletlen, hogy mindenkinek van már 3-4 David autogrammja, közös kép stb de ilyen hülye kérdéseket tesznek fel twitteren és tumblr-on hogy érdemes-e megnézni a Single Fathert vagy az L.A. without map filmet mellow.gif
Mindenki rogyásra nézte már a Blackpoolt és a Casanovát (Külön köszönet nekik amiért mindig twitterelnek arról, hogy ők mit csináltak volna Casanovával X Y helyzetében. Jó poén olvasgatni amit 100 ember reblogolt vagy retweetelt dry.gif ) de valahogyan sehogy sem tovább. Én nem értem őket. A saját nyelvükön van és lusták megnézni míg a világon sok olyan fan van, akit megrémít hogy szinte semmit nem ért az akcentusából, olyan jól elvannak ott vannak nekik a rohadt tvk, bekapcsolják és már is látják a filmet, nekünk meg meg kell rendelni sok pénzért vagy várni míg lejön. dry.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, Bessie
2011. február 27. 16:09 #965
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Nincs túl sok időm, de gondoltam beköszönök
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_led2otxZ0V1qdxbju.gif
Ja és ezt nem hagyhatom ki! Legjobb! biggrin.gif
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_l9afkjt9VQ1qawpduo1_400.gif

Igen, találtam sok animációt és most örülök biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 27. 17:32 #966
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.27. 16:09)

Igen, találtam sok animációt és most örülök biggrin.gif


Animation party biggrin.gif

Really? Do you fangirls really want to have a party based on me? No, come on ...

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lgsa9g0AOe1qerfv4.gif


Hell yeah, why not?

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg3p5ikgo11qziyvo.gif

biggrin.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Erosz, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 27. 18:27 #967
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.27. 17:32)
Animation party  biggrin.gif 


Okay! Go to that party
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lh2ax5Ft4b1qbtomj.gif

Wow, a lot of animation... and fangirl
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lh7z0wHZ7l1qbpdyro1_500.gif


(Be fog lassulni az oldal miattam, de nem érdekel, még mindig örülök biggrin.gif Egyébként honnan van az első animáció? Nagyon tetszik!)
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 27. 18:34 #968
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.27. 18:27)
Okay! Go to that party

(Be fog lassulni az oldal miattam, de nem érdekel, még mindig örülök  biggrin.gif )


Ide igazából nem nagyon lenne szabad animációkat/képeket belinkelni. A férfi színészek (kis képek) topikban van egy külön topik erre, bár az vicces DT gif gyűjtemény de egy ideje már bármi mehet bele, ott bulizzunk inkább ha lehet, ne zárják le ezt a topikot. biggrin.gif

Első animáció szerintem a DW Confindential-ból van. Gyanítom, hogy series 2 biggrin.gif

És ha már Next Doctor animáció ... Más is úgy gondolja, hogy 10 a Next Doctorban különösen jól nézett ki? blush.gif
2011. február 27. 19:47 #969
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.27. 18:34)

És ha már Next Doctor animáció ... Más is úgy gondolja, hogy 10 a Next Doctorban különösen jól nézett ki?  blush.gif


Ezzel csak egyetérteni tudok. Mondjuk nekem a 2. évados feje maradt meg leginkább, nem tudom miért rolleyes.gif
És főleg az a rész, amikor Cassandra "megszállja" a testét _nevet.gif
"He is slim... and a little bit foxy" wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 27. 19:53 #970
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.27. 19:47)
Ezzel csak egyetérteni tudok. Mondjuk nekem a 2. évados feje maradt meg leginkább, nem tudom miért rolleyes.gif 
És főleg az a rész, amikor Cassandra "megszállja" a testét _nevet.gif 
"He is slim... and a little bit foxy" wink.gif


Sokan vannak akik a második évados fejét jegyzik meg, ahhoz hasonlítják, hogy ott hogy nézett, ott hogy viselkedik stb.. Nyakamat tenném rá, hogy azért van mert az RTL KLUB-on legalább 1000szer lement, ha nem többször.
Neked van egyébként kedvenc DT/RTD era DW epizódod vagy össze tudsz ütni egy 5-ös vagy 10-es listát? biggrin.gif

Amúgy van egy Christopher Eccleston topikunk is biggrin.gif Keress rá laugh.gif
2011. február 27. 21:10 #971
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.27. 19:53)
Sokan vannak akik a második évados fejét jegyzik meg, ahhoz hasonlítják, hogy ott hogy nézett, ott hogy viselkedik stb.. Nyakamat tenném rá, hogy azért van mert az RTL KLUB-on legalább 1000szer lement, ha nem többször.
Neked van egyébként kedvenc DT/RTD era DW epizódod vagy össze tudsz ütni egy 5-ös vagy 10-es listát?  biggrin.gif 
Amúgy van egy Christopher Eccleston topikunk is  biggrin.gif Keress rá  laugh.gif


Lehet, de én egyszer sem láttam az rtl klubbon tongue.gif Az első részt amikor megnéztem nagyon déjá vu érzésem volt, szerintem abból láttam jeleneteket korábban, csak nem emlékszem rá.
A listát így hirtelen nagyon nehéznek tűnik felállítani, de meg fogom próbálni.
Rövid elemzés, remélem senkit nem untatok vele biggrin.gif (spoiler, azok ne olvasgassák, akik most állnak hozzá a sorozathoz)
A 2. évadból biztos hogy a kedvenceim közt van: New Earth (mert új új doktor), The girl in the fireplace (ez utóbbi nagyon megfogott, hogy egy emberi élet olyan rövidnek tűnhet a Doktor szemszögéből) és persze Doomsday (nem gondoltam volna hogy sírni fogok, de az a zene... mellow.gif )
Nekem semmi bajom nem volt Rose-al, nem tudom, miért utálják annyira a külföldi fórumokon. Még csak azt sem mondhatják, hogy szerelmes hőst csinált a Dokiból, mert egy-két ölelkezős részen és csevegésen kívül semmi sem történt köztük, csak a Doomsdayben mondják ki hogy na mi van...
Nagyon tetszett a karácsonyi rész, mert jött Donna (itt még annyira nem szerettem a karaktert, mint később, de vicces volt, hogy beszólogatott a Dokinak)
A 3. évadból a 42 perc nagyon tetszett, igazi sci fi rész volt thumbsup.gif Amikor emberré válik a Doktor az is tetszik, egy teljesen új személyiség, bravó Mr Tennantnek!
Most figyelj Sally Sparrow, mert a kedvenceim közt van a Pislantás - Blink című epizód is smileeee.gif Ez volt az első igazán hátborzongató rész (olyan thriller-krimi beütése volt) és bár Doki nem sokat szerepel, nagyon szépen felépített epizódról van szó. Az utolsó 3 rész úgy ahogy van kedvenc, leginkább John Simm miatt... !Master! biggrin.gif
És már át is léptem a 10-es keretet biggrin.gif
Azért még írom smileeee.gif Szóval 4. évadból rögtön az első rész, csak is és kizárólag az oscar-díjas "mutogatós jelenetért" és
"-I just want a mate.
-You just want to mate?"
És aztán majdnem az összes 4. évados rész. Jézusom, nem tudok választani laugh.gif Donnát nagyon szerettem. Az utolsó részen jobban sírtam, mint a Doomsday-en.
Az viszont biztos, hogy az ez utáni karácsonyi filmek közül csak a The Waters of Mars és az End of time kerül a kedvenceim közé.
Össze fogok ütni egy listát, ígérem biggrin.gif Bocs a kisregényért blush.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 27. 22:44 #972
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.02.27. 21:10)
Lehet, de én egyszer sem láttam az rtl klubbon  tongue.gif  Az első részt amikor megnéztem nagyon déjá vu érzésem volt, szerintem abból láttam jeleneteket korábban, csak nem emlékszem rá.
A listát így hirtelen nagyon nehéznek tűnik felállítani, de meg fogom próbálni.
Rövid elemzés, remélem senkit nem untatok vele biggrin.gif (spoiler, azok ne olvasgassák, akik most állnak hozzá a sorozathoz)
A 2. évadból biztos hogy a kedvenceim közt van: New Earth (mert új új doktor), The girl in the fireplace (ez utóbbi nagyon megfogott, hogy egy emberi élet olyan rövidnek tűnhet a Doktor szemszögéből) és persze Doomsday (nem gondoltam volna hogy sírni fogok, de az a zene... mellow.gif
Nekem semmi bajom nem volt Rose-al, nem tudom, miért utálják annyira a külföldi fórumokon. Még csak azt sem mondhatják, hogy szerelmes hőst csinált a Dokiból, mert egy-két ölelkezős részen és csevegésen kívül semmi sem történt köztük, csak a Doomsdayben mondják ki hogy na mi van...
Nagyon tetszett a karácsonyi rész, mert jött Donna (itt még annyira nem szerettem a karaktert, mint később, de vicces volt, hogy beszólogatott a Dokinak)
A 3. évadból a 42 perc nagyon tetszett, igazi sci fi rész volt thumbsup.gif Amikor emberré válik a Doktor az is tetszik, egy teljesen új személyiség, bravó Mr Tennantnek!
Most figyelj Sally Sparrow, mert a kedvenceim közt van a Pislantás - Blink című epizód is smileeee.gif Ez volt az első igazán hátborzongató rész (olyan thriller-krimi beütése volt) és bár Doki nem sokat szerepel, nagyon szépen felépített epizódról van szó. Az utolsó 3 rész úgy ahogy van kedvenc, leginkább John Simm miatt... !Master! biggrin.gif
És már át is léptem a 10-es keretet  biggrin.gif
Azért még írom smileeee.gif  Szóval 4. évadból rögtön az első rész, csak is és kizárólag az oscar-díjas "mutogatós jelenetért" és 
"-I just want a mate.
-You just want to mate?"
És aztán majdnem az összes 4. évados rész. Jézusom, nem tudok választani  laugh.gif Donnát nagyon szerettem. Az utolsó részen jobban sírtam, mint a Doomsday-en.
Az viszont biztos, hogy az ez utáni karácsonyi filmek közül csak a The Waters of Mars és az End of time kerül a kedvenceim közé.
Össze fogok ütni egy listát, ígérem  biggrin.gif Bocs a kisregényért blush.gif


Nem tudom én sem miért utálják annyira. Nekem sem a szivem csücske Rose, de azért utálni nem utálom, sőt, Amy helyett is visszasírom Roset. Én egyébként nem sírtam a Doomsdayen, soha sem. Nagyon de nagyon szomorú és elszomodtam, de a zene sem David szemei nem tudtak sírásra késztetni. Egyszerűen nem megy. Láttam a Classicot és tudom, hogy a Doctornak egyedül kell lennie, mennyi fájdalmat okoz neki a szerelem és ha bár azt mutatja hogy képes túllépni, remélem képes rá.

10 előtt is volt már szerelmes a Doktor és akkor is mondta, hogy szánja bánja az egész dolgot. Lehet keményen hangzik ez most, de ami ennyi szenvedést okoz a Doctornak, azon túl kell lépni. Inkább utazik egyedül, mintsem megint elveszítse a szerelmét, és megint megtörtént. Remélem mégegyszer nem fog.

Jók a kedvenceid, szép kis lista, vannak közös kedvenceink. Igazából a második évadot sem tartom a legjobbnak, bár nagy kedvencem a Girl in the fire place, nálam a 3-ik évad a legjobb, annak ellenére, hogy részemről Donna a kedvenc companion thumbsup.gif És az az évad finálé ohhh ..
(Nem is beszélve arról, hogy micsoda színészek voltak benne, együtt David, John Simm és John Barrowman wub.gif Annyi helyes pasi -azt se tudja az ember, hogy hová nézzen rohog.gif ) Nem tudom te hogy vagy ezzel, de én döglök Barrowmanért és Simmért is rohog.gif rohog.gif Szívesen csatlakoznék TW csapatához ha arról van szó vagy kínálnék szállást a Masternek http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png Persze ők alapból jól néznek ki, nem csak a DW-ban biggrin.gif
Úgy látom több közös kedvenc epizódunk is van. A Blink szinte mindenkinek bejön és a Human Nature is. Imádtam a 3-ik évad évadzáróját, a 4-ik évad kissé 'klisé' lett nagy kedvencem a Forest of the dead és Silence in the library & Midnight. (Itt ütközik ki hogy úgy tűnik, Moff párti vagyok rohog.gif )
A Planet of the dead szerintem csak vicc, csak David miatt volt érdemes megnézni, nagyon haragszom amiért eltolták az EOT első részét, de a második jó rész lett. Szeretem az EOT 2-t annak ellenére, hogy 10 itt regenerálódik.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 28. 09:22 #973
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Jó reggelt és szép hetet minden kedves DT fannak!

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 28. 11:02 #974
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.28. 09:22)
Jó reggelt és szép hetet minden kedves DT fannak! 
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif


Napot mindenkinek biggrin.gif
Tegnap apukám leült a gépem elé internetezni és megkérdezte, hogy mit csinál itt ez a majom? _nevet.gif _nevet.gif Én meg visszakérdeztem, hogy és te mit keresel a gépemnél. rohog.gif
Egy szót se szólt többet rohog.gif biggrin.gif
2011. február 28. 13:46 #975
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.28. 11:02)
Napot mindenkinek  biggrin.gif 
Tegnap apukám leült a gépem elé internetezni és megkérdezte, hogy mit csinál itt ez a majom?  _nevet.gif  _nevet.gif Én meg visszakérdeztem, hogy és te mit keresel a gépemnél.  rohog.gif 
Egy szót se szólt többet  rohog.gif  biggrin.gif


Mármint hogy az ő olvasatában David a majom? És hol látta? A háttérképen? biggrin.gif
2011. február 28. 13:54 #976
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.28. 13:46)
Mármint hogy az ő olvasatában David a majom? És hol látta? A háttérképen?  biggrin.gif


Ezt az animációt látta. Valahogy az előző oldalakra kattintott ("én nem tudom hogy csináltam, csak megnyomtam ezt és megjelent itt ez a nyíl és egyszer csak láttam itt ezt a majmot" _nevet.gif ) és ott látta. _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 28. 14:06 #977
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.28. 13:54)
Ezt az animációt látta. Valahogy az előző oldalakra kattintott ("én nem tudom hogy csináltam, csak megnyomtam ezt és megjelent itt ez a nyíl és egyszer csak láttam itt ezt a majmot"  _nevet.gif ) és ott látta.  _nevet.gif  _nevet.gif


Aha. Azért elmondanám, hogy a te apukád még mindig finomabban fejezi ki magát, mint az enyém. biggrin.gif Aszondja "egyszer csak láttam itt ezt a majmot" _nevet.gif _nevet.gif Amúgy mindig így nyilatkozik, vagy ez mostegy kivételes eset?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 28. 16:19 #978
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.28. 14:06)
Aha. Azért elmondanám, hogy a te apukád még mindig finomabban fejezi ki magát, mint az enyém.  biggrin.gif Aszondja "egyszer csak láttam itt ezt a majmot"  _nevet.gif  _nevet.gif Amúgy mindig így nyilatkozik, vagy ez mostegy kivételes eset?


Csak viccből hívja így. Amióta meghallotta, hogy a pasim torzomborz majomnak hívja, azóta ő is így nevezi laugh.gif

'Új' DT kép a Március 18-i Comic Reliefből cray.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 28. 16:22 #979
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.28. 16:19)
Csak viccből hívja így. Amióta meghallotta, hogy a pasim torzomborz majomnak hívja, azóta ő is így nevezi  laugh.gif 
'Új' DT kép a Március 18-i Comic Reliefből cray.gif


Wow... blink.gif Hát ez elég fura kép. Azért ez az utazás biztos megviselte azt az érzékeny lelkét.

Amúgy meg: torzonborz majom? Ó, istenkém...téged se kímél a párod. blink.gif
2011. február 28. 16:26 #980
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.28. 16:22)
Wow... blink.gif Hát ez elég fura kép. Azért ez az utazás biztos megviselte azt az érzékeny lelkét.


Biztosan megviselte. Március 19-én bőgünk majd rendesen. A műsor maga nagyon szomorú de David sírós barna szemei unsure.gif mellow.gif A kép tavaly Novemberben készült egyébként.


Idézet (Grace Benning @ 2011.02.28. 16:22)
Amúgy meg: torzonborz majom? Ó, istenkém...téged se kímél a párod.  blink.gif


Engem nem is érdekel mit mond. Azt mond Davidre amit akar. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok