Starity

David Tennant 2

101 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 01. 08:18 #981
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép márciusi reggelt mindenkinek! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. március 01. 08:22 #982
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.01. 08:18)
Szép márciusi reggelt mindenkinek!  smileeee.gif


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg54muQ8Ep1qegyxj.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 01. 08:23 #983
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jó reggelt nektek! smileeee.gif
Szóval új oldal, igaz? wink.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 01. 08:23 #984
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.01. 08:23)
Jó reggelt nektek!  smileeee.gif 


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg54muQ8Ep1qegyxj.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 01. 08:53 #985
- törölt felhasználó -    
Tegnap olvasgattam a DW Series 4 Guide újságot. Én nem is tudtam, hogy a Pompeii részben egyszer leégett a díszlet ohmy.gif és hogy David, Catherine, Phil Colinson és Karen Gillian Olaszországban ragadt mert ők előbbi géppel mentek, mindenki más lemaradt és a TARDIS-t szállító kocsi pedig dugóba került egy Shakira koncert miatt. ohmy.gif
A Doctor's Daughter részt is olvastam tegnap. GM-et eredetileg az Agatha Christie-s epizódba akarták rakni a barna hajú kleptomániás csaj helyére. Azt tudtam, hogy nem arra a részre castingolták, hanem egy másikra de hogy pont erre azt nem tudtam. GM poénkodott a DWM-ban, hogy a fia, Ty szabályosan kergeti Davidet a forgatáson, elcsente tőle a sonic screwdrivert és azzal akarta kinyitni az ajtókat. Pityeregve szaladt Davidhez, hogy neki miért nem nyílik az ajtó, barátunk pedig a fejét rázta, hogy gyakorold kis haver, különben nem lesz belőled jó Doki _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 01. 08:57 #986
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 08:53)
Tegnap olvasgattam a DW Series 4 Guide újságot. Én nem is tudtam, hogy a Pompeii részben egyszer leégett a díszlet  ohmy.gif és hogy David, Catherine, Phil Colinson és Karen Gillian Olaszországban ragadt mert ők előbbi géppel mentek, mindenki más lemaradt és a TARDIS-t szállító kocsi pedig dugóba került egy Shakira koncert miatt. ohmy.gif 
A Doctor's Daughter részt is olvastam tegnap. GM-et eredetileg az Agatha Christie-s epizódba akarták rakni a barna hajú kleptomániás csaj helyére. Azt tudtam, hogy nem arra a részre castingolták, hanem egy másikra de hogy pont erre azt nem tudtam. GM poénkodott a DWM-ban, hogy a fia, Ty szabályosan kergeti Davidet a forgatáson, elcsente tőle a sonic screwdrivert és azzal akarta kinyitni az ajtókat. Pityeregve szaladt Davidhez, hogy neki miért nem nyílik az ajtó, barátunk pedig a fejét rázta, hogy gyakorold kis haver, különben nem lesz belőled jó Doki  _nevet.gif  _nevet.gif


_nevet.gif _nevet.gif A kisfiú nagyon lelkes volt, David pedig hozta a szokásos formáját. Egyébként szerintem ennél jobb belépő nem kell. Ha egy anya azt látja, hogy egy pasi ilyen jól bánik a gyerekével, az már hatalmas piros pont a kezdésnél. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 01. 11:32 #987
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Félidő... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 01. 11:36 #988
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 08:53)
Tegnap olvasgattam a DW Series 4 Guide újságot. Én nem is tudtam, hogy a Pompeii részben egyszer leégett a díszlet  ohmy.gif és hogy David, Catherine, Phil Colinson és Karen Gillian Olaszországban ragadt mert ők előbbi géppel mentek, mindenki más lemaradt és a TARDIS-t szállító kocsi pedig dugóba került egy Shakira koncert miatt. ohmy.gif 
A Doctor's Daughter részt is olvastam tegnap. GM-et eredetileg az Agatha Christie-s epizódba akarták rakni a barna hajú kleptomániás csaj helyére. Azt tudtam, hogy nem arra a részre castingolták, hanem egy másikra de hogy pont erre azt nem tudtam. GM poénkodott a DWM-ban, hogy a fia, Ty szabályosan kergeti Davidet a forgatáson, elcsente tőle a sonic screwdrivert és azzal akarta kinyitni az ajtókat. Pityeregve szaladt Davidhez, hogy neki miért nem nyílik az ajtó, barátunk pedig a fejét rázta, hogy gyakorold kis haver, különben nem lesz belőled jó Doki  _nevet.gif  _nevet.gif


Miket meg nem tud az ember... w00t.gif Egyébként gondolkoztam és olyan kár, hogy Budapesten nem forgattak. Vagy valahol Magyarországon. Tetszett volna, ha visszajönnek a tatárjárás idejében... _nevet.gif

Aranyos kölyök lehet ez a Ty... biggrin.gif Visszatérve a múltkori tévés témára, szerintem GM-éknél a nappaliban ott az egész família, a tévében: Doktorok. Fent az emeleten a kissrác szobájában, cybermanes ágyneműn hasal Ty és David, popcornt fal és mereven bámulja a televizsönt: "This is the Doctor Who time!" _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 01. 11:42 #989
- törölt felhasználó -    
Friss, ropogós BRÉKING nyúz. Davidet a Single Fatherért jelölték az RTS díjátadón (Royal Television Society). Ez volt David nagy álma, hogy egyszer majd jelölik a díjra és láss csodát, jelölték. Az RTS nem akármilyen díj, nem publikus szavazás és a zsűri becsületén még soha nem esett folt. Persze nem tudhatjuk hogy ott hogyan döntenek, de elképzelhetőnek tartom, hogy náluk nem lényeg milyen vastag az a bizonyos boríték unsure.gif
Kemény menet lesz, mert Jim Broadbent mellett jelölték. Kemény dió. Azért Jim sem semmi színész, természetesen Davidnek szurkolok de nem tudom szívem legmélyéről azt mondani, hogy ő jobban megérdemli, mint Jim unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 01. 12:25 #990
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 11:42)
Friss, ropogós BRÉKING nyúz. Davidet a Single Fatherért jelölték az RTS díjátadón (Royal Television Society). Ez volt David nagy álma, hogy egyszer majd jelölik a díjra és láss csodát, jelölték. Az RTS nem akármilyen díj, nem publikus szavazás és a zsűri becsületén még soha nem esett folt. Persze nem tudhatjuk hogy ott hogyan döntenek, de elképzelhetőnek tartom, hogy náluk nem lényeg milyen vastag az a bizonyos boríték  unsure.gif 
Kemény menet lesz, mert Jim Broadbent mellett jelölték. Kemény dió. Azért Jim sem semmi színész, természetesen Davidnek szurkolok de nem tudom szívem legmélyéről azt mondani, hogy ő jobban megérdemli, mint Jim  unsure.gif


Wow! Már a jelölés is nagy dolog, szerintem, de azért persze örülnék, ha meg is kapná. Ez egy rangos díj, és valóban szakmai díj, nem úgy, mint például az Oscar meg ezek.
2011. március 01. 12:36 #991
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.01. 12:25)
Wow! Már a jelölés is nagy dolog, szerintem, de azért persze örülnék, ha meg is kapná. Ez egy rangos díj, és valóban szakmai díj, nem úgy, mint például az Oscar meg ezek.


Mint minden színész -David is örül az elismerésnek- de ő nem sír, ha nem kap meg egy díjat. Vannak még páran akik mutatnak némi csalódottságot (lsd pl Helene Bonham Carter az Oscaron). Én sem sírnék, de nem bánnám, ha kapna végre valami elismerőbb díjat. A DW óta szerepelt már egy két dologban amit még csak nem is jelöltek díjra. David egy kicsit le volt törve (szerintem) amikor az Einstein & Eddington-ért nem kapta meg a BAFTA-t (ebben sajnos egyet kell értenem. Kenneth Brannagh tényleg jobb volt) de a dolgok legmélyére ásva -talán David úgy gondolhatja- hogy csak a DW-ban volt jó és hogy tulajdonképpen nem is jó színész. Nem tudom, hogy David mennyire bízik magában de ha én ő lennék, elgondolkoznék rajta, hogy miért nem kapok díjat más alakításomért a DW-n kívül amikor pl a Recoveryt vagy a SF-t messze nem lehet összehasonlítani a DW-val. rolleyes.gif rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 01. 12:51 #992
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 12:36)
Mint minden színész -David is örül az elismerésnek- de ő nem sír, ha nem kap meg egy díjat. Vannak még páran akik mutatnak némi csalódottságot (lsd pl Helene Bonham Carter az Oscaron). Én sem sírnék, de nem bánnám, ha kapna végre valami elismerőbb díjat. A DW óta szerepelt már egy két dologban amit még csak nem is jelöltek díjra. David egy kicsit le volt törve (szerintem) amikor az Einstein & Eddington-ért nem kapta meg a BAFTA-t (ebben sajnos egyet kell értenem. Kenneth Brannagh tényleg jobb volt) de a dolgok legmélyére ásva -talán David úgy gondolhatja- hogy csak a DW-ban volt jó és hogy tulajdonképpen nem is jó színész. Nem tudom, hogy David mennyire bízik magában de ha én ő lennék, elgondolkoznék rajta, hogy miért nem kapok díjat más alakításomért a DW-n kívül amikor pl a Recoveryt vagy a SF-t messze nem lehet összehasonlítani a DW-val.  rolleyes.gif  rolleyes.gif


Ismét érdekes témát vetsz fel, és ismét csak a saját kedvencem példáját tudom felhozni. Legutoljára diákként díjazták a színészi teljesítményét, meg nemrég a Screamfesten megkapta a legjobb színésznek járó díjat, de az ugye minden csak nem rangos. Pedig neki is vannak olyan alakításai, amiért legalább egy BAFTA-t kaphatott volna. Persze az én mackómat is bántja ez valahol, így biztos Davidet is, hiszen színészek, ha nem kapnak visszajelzést a szakmától, az biztos fájó pont. De azt gondolom, hogy nem az a jó színész, akit díjakkal halmoznak el. Erre remek példa Johnny Depp, vagy akár maga David is. A közönség, a nézők egyszerűen imádják mind a kettőt és szerintem a szakma hibája is valahol, ha egy jó színészt mellőznek, nem ismernek el. Ha nem kapja meg most, hát megkapja máskor. Biztos vagyok benne, hogy lesz még miért jelölni őt, hiszen jó abban, amit csinál.
2011. március 01. 13:08 #993
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.01. 12:51)
Ismét érdekes témát vetsz fel, és ismét csak a saját kedvencem példáját tudom felhozni. Legutoljára diákként díjazták a színészi teljesítményét, meg nemrég a Screamfesten megkapta a legjobb színésznek járó díjat, de az ugye minden csak nem rangos. Pedig neki is vannak olyan alakításai, amiért legalább egy BAFTA-t kaphatott volna. Persze az én mackómat is bántja ez valahol, így biztos Davidet is, hiszen színészek, ha nem kapnak visszajelzést a szakmától, az biztos fájó pont. De azt gondolom, hogy nem az a jó színész, akit díjakkal halmoznak el. Erre remek példa Johnny Depp, vagy akár maga David is. A közönség, a nézők egyszerűen imádják mind a kettőt és szerintem a szakma hibája is valahol, ha egy jó színészt mellőznek, nem ismernek el. Ha nem kapja meg most, hát megkapja máskor. Biztos vagyok benne, hogy lesz még miért jelölni őt, hiszen jó abban, amit csinál.


Nos, a BAFTA-ról inkább ne is beszéljünk, mert azok aztán végképpen nem tudják, hogy mi a jó. Egész kellemes kis BAFTA hangulat van mindig, magát a díjkiosztót nem szeretem de olyan rendes díjkiosztó jellege van, nem annyira csicsa, mint az Oscar és hasonló. Többé kevésbé komolyak is de a zsűri ott is vak szerintem.
De hányan vannak még, akik tehetségesek és nem ismerik el őket. Szívem szakadt meg az Oscaron, mikor Helena nem nyert. Azt sem értem hogy a népek mit tartanak jónak, ha nem Johnny Depp vagy David Morrisey/Christopher Eccleston játékát. pardon.gif Mi akkor a jó, kérem szépen? mellow.gif

Christopher is okos ember, biztosan ő is tisztában van azzal, hogy mennyit bír el, mire képes csak nem mondja, mert ő ilyen, nem hülye beképzelt csóka ő sem. Johnny Depp tesz minden díjra, azt mondja nem azért csinálja, Morriseyt pedig a sokszínűsége miatt nem hajlandóak elismerni. Lassan úgy gondolom, hogy Davidnél és Christophernél is ez a probléma mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 01. 13:15 #994
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 13:08)
Nos, a BAFTA-ról inkább ne is beszéljünk, mert azok aztán végképpen nem tudják, hogy mi a jó. Egész kellemes kis BAFTA hangulat van mindig, magát a díjkiosztót nem szeretem de olyan rendes díjkiosztó jellege van, nem annyira csicsa, mint az Oscar és hasonló. Többé kevésbé komolyak is de a zsűri ott is vak szerintem. 
De hányan vannak még, akik tehetségesek és nem ismerik el őket. Szívem szakadt meg az Oscaron, mikor Helena nem nyert. Azt sem értem hogy a népek mit tartanak jónak, ha nem Johnny Depp vagy David Morrisey/Christopher Eccleston játékát. pardon.gif Mi akkor a jó, kérem szépen?  mellow.gif 
Christopher is okos ember, biztosan ő is tisztában van azzal, hogy mennyit bír el, mire képes csak nem mondja, mert ő ilyen, nem hülye beképzelt csóka ő sem. Johnny Depp tesz minden díjra, azt mondja nem azért csinálja, Morriseyt pedig a sokszínűsége miatt nem hajlandóak elismerni. Lassan úgy gondolom, hogy Davidnél és Christophernél is ez a probléma  mellow.gif


Pedig egy színésznél pont, hogy a sokszínűséget kellene díjazni. Az nem cucc, ha valaki 100x hitelesen el tudja játszani ugyanazt a fajta karaktert. Az a cucc, amit Johnny Depp, Helena Bonham-Carter, meg David csinál, hogy egyszerűen sokoldalúak és jóformán bármire képesek. Ezt kellene díjazni, nem azt, hogy kiért mennyire vannak odáig a tinilányok... mad.gif Mondjuk - és most kicsit gonosz leszek - ennyi erővel akár David is kaphatna díjat, hiszen a nők/lányok odáig vannak érte. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 01. 13:55 #995
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.01. 13:15)
Mondjuk - és most kicsit gonosz leszek - ennyi erővel akár David is kaphatna díjat, hiszen a nők/lányok odáig vannak érte.  rolleyes.gif


De még így sem kap dry.gif

Úgy tűnik ez a nagy kijelentések napja. Most olvasom twitteren, hogy David David Walliams mellett lesz segítő a Március 18-i Comic Relief 24 hour marathon-ban. Ez kell Davidnek, 24 órás munka biggrin.gif David Walliams komikus a főszereplő aki egy napig ébren marad a jó ügy érdekében és David Tennant segít neki asszisztálni a műsorban. A BBC mindenre gondol _nevet.gif Nyakamat teszem rá, hogy mikor beszélték ki legyen a segítő, egyhangúan voksoltak Davidre vagy ő maga kopogtatott az ajtón hogy szeretne részt venni _nevet.gif _nevet.gif

Press release:
Blankety Blank – returning to the show he hosted as alter-ego Lily Savage, Paul O'Grady hosts a special edition of the celebrity game-show as himself. Guests include Barbara Windsor, David Tennant, Stacey Solomon and, yes you guessed it, David Walliam.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 01. 14:04 #996
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 13:55)
 
Úgy tűnik ez a nagy kijelentések napja. Most olvasom twitteren, hogy David David Walliams mellett lesz segítő a Március 18-i Comic Relief 24 hour marathon-ban. Ez kell Davidnek, 24 órás munka  biggrin.gif David Walliams komikus a főszereplő aki egy napig ébren marad a jó ügy érdekében és David Tennant segít neki asszisztálni a műsorban. A BBC mindenre gondol  _nevet.gif Nyakamat teszem rá, hogy mikor beszélték ki legyen a segítő, egyhangúan voksoltak Davidre vagy ő maga kopogtatott az ajtón hogy szeretne részt venni  _nevet.gif  _nevet.gif 


Istenkém, ez az ember tényleg munkamániás. Azon gondolkozom, hogy attól nem fél vajon, hogy elaprózza magát? Már ha értitek mire gondolok... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 01. 14:07 #997
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Színházi próbákról nincs új infód..? rolleyes.gif blush.gif

Egyébként én arra voksolok, hogy egyöntetű szavazás volt és nem David kopogott be érte. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 01. 14:13 #998
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.01. 14:07)
Színházi próbákról nincs új infód..?  rolleyes.gif  blush.gif 


Április második hetétől lesznek a próbák.

Most látom, hogy liveban nyomulnak w00t.gif Végre nem lesz 'not available in your area' üzenet a videóknál, világszerte lehet majd nézni online, egész nap w00t.gif Úgy sem mondják meg, hogy Davey mikor lesz, vagy egész nap azt nézed, vagy csak néha ránézel, de ahogyan ez lenni szokott, általában pont akkor van műsoron, mikor nem vagy ott, ergo lemaradunk róla... mellow.gif rolleyes.gif
Sebaj, van nekem dobozom, majd az segít a lemaradás bepótlásában rohog.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 01. 19:11 #999
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 14:13)
Április második hetétől lesznek a próbák.


Ohh, really? mellow.gif Hát ezt szomorúan hallom. Akkor a csekély esélyem még csekélyebb lesz. mellow.gif Valahogy nem akar ez nekem összejönni. Se Season Greetings, se próba... Tényleg marad nekem a DW ekszibisön. unsure.gif Kár, hogy az elsősorban Matt lesz. cray.gif De sebaj, majd felvidít egy weeping angel... Vagy egy dalek... Vagy egy cyberman... rolleyes.gif Bár utóbbitól nagyon be vagyok sz*rva, nem tudom, miért... unsure.gif Nekem ők a legijesztőbbek talán az egész sorozatban. Ha szembe jönne velem az utcán mondjuk egy dalek, esküszöm nem lennék olyan rémült, mintha egy cyberman menetelne felém... blink.gif laugh.gif

Davidnek nincs ilyen "alienje" a sorozatból, akitől fél(ne)? laugh.gif A Waters of Marsról nem olvastál valami érdekeset valamelyik guideban, Kate? biggrin.gif
2011. március 01. 19:37 #1000
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 08:22)
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg54muQ8Ep1qegyxj.gif


Nem semmi. Épp a Candyman szól és ráklikkelek a DT topikra és mit hoz be rögtön, hová ugrik? Ide, erre a képre... Ejj... laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok