Starity

David Tennant 2

101 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 03. 08:29 #1021
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.03. 08:27)
A 11 éves Nathan betelefonált COC műsorába, hogy kérdezzen Davidtől (csak 14 éven aluliak kérdezhettek). Nathan azt mondta Davidnek, hogy a DW-beli alakítása vette őt rá arra, hogy ő is színész legyen, sőt, mitöbb, Doktor szeretne lenni és David a világon a legjobb Doktor. Totally aww  wub.gif 
Úgy gondolom ez egy tökéletes videó lett az érzelmek kimutatásáról. Látod a videóban az arcát, ahogyan nem akarja elhinni, hogy ezt mondták neki, a lelkem egyem meg a kis szivét. Igazából nem tudom, hogy büszkeség vagy szimpla meghatódottság, de tényleg nagyon aww  wub.gif


Jajj, de aranyos! wub2.gif Ez nagyon megható kis történet. Majd látni szeretném azt a videót, ha lehet! Okés, valószínűleg el fogom bőgni magam meghatottságomban, de hát én már csak ilyen vagyok. Szerintem az ilyen szavak egy színésznek sokkal jobban esnek, mint bármilyen rangos díj, amit a szakma adhat. wub.gif Azért jó tudni, hogy kap ilyen visszajelzést is, és nem csak az őrültek támadják le folyton.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 03. 08:40 #1022
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kate, tudsz egy jó british weboldalt, ami hasonló a mi portunkhoz? Vagyis hogy meg lehet csekkolni egy helyen több csatorna tévéműsorát..? blush.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 03. 08:52 #1023
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.03. 08:40)
Kate, tudsz egy jó british weboldalt, ami hasonló a mi portunkhoz? Vagyis hogy meg lehet csekkolni egy helyen több csatorna tévéműsorát..?  blush.gif  smileeee.gif


Ezt használom smileeee.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.03. 08:29)
Jajj, de aranyos! wub2.gif Ez nagyon megható kis történet. Majd látni szeretném azt a videót, ha lehet! Okés, valószínűleg el fogom bőgni magam meghatottságomban, de hát én már csak ilyen vagyok. Szerintem az ilyen szavak egy színésznek sokkal jobban esnek, mint bármilyen rangos díj, amit a szakma adhat.  wub.gif Azért jó tudni, hogy kap ilyen visszajelzést is, és nem csak az őrültek támadják le folyton.




David nagyon is sok pozitív visszajelzést kap. Még mindig ( ! ) kap leveleket is csalódott DW fanoktól, pedig már több mint egy éve hogy nem Doki és több mint 2 éve, hogy kijelentette, elhagyja a sorozatot. Lehet, hogy anno az NTA-s videón, amin bejelentette, hogy tovább áll, jobban megkönnyeztem, mint magát a regenerációt mellow.gif A közönség 'no' bekiabálása nem segített. ÉN nem gondoltam egyébként, hogy megoldják ilyen sikeresen. Szegény lelkem hallotta, hogy a teremben zúgnak a fanok. Még engem is meglepett a reakció, pedig én már akkor tudtam, hogy elmegy, mikor még meg sem jelent a videó. Operation Cobra nem volt valami nagyszerű terv, ha egyszer fél 4-kor már lehetett olvasni, hogy az aznapi NTA-n David mit fog mondani mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Erosz
2011. március 03. 19:29 #1024
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ha már annyira emlegettem a minap a cybermaneket és a dalekeket... smileeee.gif

2 felhasználónak tetszik: Erosz, kateblock
2011. március 04. 07:13 #1025
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Mindenkinek jó reggelt!
Ma felébredtem és azon gondolkoztam, hogy meg kell néznem a Secret Smile-t, szóval a ma estém foglalt lesz biggrin.gif
Majd leírom, hogy tetszett, most, hogy már van hozzá feliratom is, hála katenek thumbsup.gif
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lg3vss3uE71qacqyoo1_500.jpg
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 04. 07:53 #1026
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek biggrin.gif

Idézet (Erosz @ 2011.03.04. 07:13)

http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lg3vss3uE71qacqyoo1_500.jpg


wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 04. 08:13 #1027
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép jó reggelt mindenkinek! thumbsup.gif

http://25.media.tumblr.com/tumblr_kvh31qTSkl1qacqyoo1_500.jpg
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Erosz
2011. március 04. 08:20 #1028
- törölt felhasználó -    
Oké, good morning picsspam van? rolleyes.gif biggrin.gif
Én is, én is, én is, én is biggrin.gif

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/single%20father/43.jpg

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/single%20father/45.jpg

biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 04. 08:24 #1029
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Morning, everybody!

http://kephost.hu/image-D943_4D70902E.jpg

_nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 04. 09:46 #1030
- törölt felhasználó -    
Egy emberke, aki tegnap megvágta DT filmjét az ugandai látogatásról, azt mondta, hogy 25 év legszomorúbb és legmeghatóbb filmjét hozta össze David. Oh dear unsure.gif
2011. március 04. 09:52 #1031
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.04. 09:46)
Egy emberke, aki tegnap megvágta DT filmjét az ugandai látogatásról, azt mondta, hogy 25 év legszomorúbb és legmeghatóbb filmjét hozta össze David. Oh dear  unsure.gif


Ajajj...nem túl biztató a dolog. Én már a tegnapi videót is megkönnyeztem. blink.gif Mikor lesz majd látható a film?
2011. március 04. 10:23 #1032
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.04. 09:52)
Ajajj...nem túl biztató a dolog. Én már a tegnapi videót is megkönnyeztem.  blink.gif Mikor lesz majd látható a film?


Március 18 Comic Relief. Ami még érdekesebb, hogy Davidnél volt egy kamera, mindössze egy segítője volt. Mondjuk DT kezébe áldás kamerát adni. (Tennant tapes, DW Video diaries) Jaj de hiányolom ezeket is sad.gif , főleg a Tennant Tapes videókat, mikor együtt ökörködik Lee Evans-szel vagy mikor a Planet of the dead forgatásán azt mondja, hogy a szél a hajába fújta a homokot és 'I looked like Tina Turner' rofl.gif
Nem tudom látta-e itt valaki az EOT2 utolsó forgatási napján készített videóját de az igazi kínlódás volt, azt vártam mikor lesz vége. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 04. 15:37 #1033
- törölt felhasználó -    
Oké, lássuk be David felett eljárt már az idő unsure.gif
Az gond, ha szívem szerint leszedném róla azt a szemüveget? blink.gif rolleyes.gif biggrin.gif Istenem, mindjárt behalok, David WTF?? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 04. 15:40 #1034
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.04. 15:37)
Oké, lássuk be David felett eljárt már az idő  unsure.gif 
Az gond, ha szívem szerint leszedném róla azt a szemüveget?  blink.gif  rolleyes.gif  biggrin.gif Istenem, mindjárt behalok, David WTF??  blink.gif


Ó, jesszum! Mi ez a ronda szemcsi mánia a helyes pasiknál??? blink.gif Kate, rohanj oda és imádkozd le róla! Úgy is lehet szemüveget hordani, hogy az ember ne nézzen ki száz évesnek tőle! Ó, David... blink.gif
2011. március 04. 15:44 #1035
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.04. 15:40)
Ó, jesszum! Mi ez a ronda szemcsi mánia a helyes pasiknál???  blink.gif Kate, rohanj oda és imádkozd le róla! Úgy is lehet szemüveget hordani, hogy az ember ne nézzen ki száz évesnek tőle! Ó, David...  blink.gif


Nem tudom de egyre több helyes és idősebb pasin látok ilyet. Oh no fear.gif Jó, elmondok neki egy imát de ha nem veszi le, én szedem le róla bármi áron de ezzel így nem mehet ki az utcára (sem). Davidnek olyan jól áll a saját szemüvege meg a brainy specs, mégis mi a fenéért volt szükség erre a szemüvegre? Ha most 2 szívem lenne és Time Lady lennék, az egyik szívem biztosan leállt volna blink.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 04. 16:02 #1036
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.04. 15:44)
Nem tudom de egyre több helyes és idősebb pasin látok ilyet. Oh no fear.gif Jó, elmondok neki egy imát de ha nem veszi le, én szedem le róla bármi áron de ezzel így nem mehet ki az utcára (sem). Davidnek olyan jól áll a saját szemüvege meg a brainy specs, mégis mi a fenéért volt szükség erre a szemüvegre? Ha most 2 szívem lenne és Time Lady lennék, az egyik szívem biztosan leállt volna  blink.gif  dry.gif


Igen, szerintem ugyanarra a helyes, idősebb pasira gondolunk. rohog.gif Ez a szemüveg tényleg elborzasztó. David édes pofa, de ha ebben az izében megjelenik emberek között is, én lemegyek hídba! Nem kell mindig toppon lenni kinézetileg, de az se jó, ha valaki direkt rondítja el magát ilyesmikkel. dry.gif Poénnak jó egyszer-kétszer, de másra nem nagyon. blink.gif
2011. március 04. 20:36 #1037
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.04. 16:02)
Igen, szerintem ugyanarra a helyes, idősebb pasira gondolunk.  rohog.gif Ez a szemüveg tényleg elborzasztó. David édes pofa, de ha ebben az izében megjelenik emberek között is, én lemegyek hídba! Nem kell mindig toppon lenni kinézetileg, de az se jó, ha valaki direkt rondítja el magát ilyesmikkel.  dry.gif Poénnak jó egyszer-kétszer, de másra nem nagyon.  blink.gif


Lehet, hogy a piszkos fantáziájú fangörlöknek is meg kellene mutatni ezt a képet rohog.gif Ezek után biztosan meggondolják, hogy akarnak-e vele egy elromlott liftben ragadni az este kellős közepén _nevet.gif _nevet.gif
2011. március 04. 20:39 #1038
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.04. 20:36)
Lehet, hogy a piszkos fantáziájú fangörlöknek is meg kellene mutatni ezt a képet  rohog.gif Ezek után biztosan meggondolják, hogy akarnak-e vele egy elromlott liftben ragadni az este kellős közepén  _nevet.gif  _nevet.gif


_nevet.gif Lehet, hogy lemennének hídba a látványtól. A 14 éves kislányok rögtön kiábrándulnának, az biztos. _nevet.gif
2011. március 05. 12:53 #1039
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép hétvégét mindenkinek!

Most csak gyorsan beköszönök, mert nemsokára indulnom kell itthonról, de van egy sztorim, amit meg kell osztanom... rohog.gif
Tegnap történt az eset... Szokásosan betévedtem kedvenc angol turkálómba szokásosan DW cuccokat vadászni. Hosszú-hosszú próbálkozásaim végre eredményhez vezettek: rátaláltam egy táskára... Mondanom sem kell, egyből rohantam vele a pénztárhoz... rohog.gif
Maga a táska nem tudom, hogy milyen célt szolgál, viszonylag kicsi... biggrin.gif A táskán egyébként egy csapat dalek ( biggrin.gif ) látható, illetve egy Doctor Who felirat (még az előző új szériák stílusában), és annyi, hogy "Exterminate".
A vásárlás után elmentem a páromhoz, nézegettük, hogy igazán jó, meg minden, de most én ezzel mit fogok csinálni..? Mondom gőzöm sincs, de ezt meg kellett venni. rohog.gif Párom beletette a fotelbe.
Később cipőt húzott éppen, beleült a fotelbe... Rá a táskára... Mire az elüvöltötte magát, hogy "Exterminate!". Teljesen megijedtünk, hogy ez meg mi volt... Majd kapcsoltam, hogy my new táska... _nevet.gif Utána vagy 10 percig nyomkodtuk... _nevet.gif
Aztán mielőtt hazajöttem, a párommal be kellett ugranunk a szüleihez is, akik felfedezték, hogy van nálam valami... A párom meg elkezdte ott is nyomkodni, kicsit égett a fejem... Az anyósjelöltem elkönyvelt egy hülye infantilis tyúknak... Tuti... _nevet.gif Ezek után... rolleyes.gif tongue.gif

Na, szóval csak ezt szerettem volna gyorsan elmesélni nektek. rohog.gif

Ami David szemüvegét illeti, engem annyira nem sokkolt, mindenesetre tény, hogy jobban áll neki a másik. De megígérem nektek, hogyha jövőhéten találkozom vele, majd mondom neki, hogy Te figyelj, vedd már le, irtó gáz, ahogy kinézel benne... Ha ez nem használ, akkor majd erőszakkal lekapom az orrnyergéről... _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Erosz, kateblock
2011. március 06. 16:20 #1040
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.05. 12:53)
Szép hétvégét mindenkinek!
Most csak gyorsan beköszönök, mert nemsokára indulnom kell itthonról, de van egy sztorim, amit meg kell osztanom...  rohog.gif 
Tegnap történt az eset... Szokásosan betévedtem kedvenc angol turkálómba szokásosan DW cuccokat vadászni. Hosszú-hosszú próbálkozásaim végre eredményhez vezettek: rátaláltam egy táskára... Mondanom sem kell, egyből rohantam vele a pénztárhoz...  rohog.gif
Maga a táska nem tudom, hogy milyen célt szolgál, viszonylag kicsi... biggrin.gif A táskán egyébként egy csapat dalek ( biggrin.gif ) látható, illetve egy Doctor Who felirat (még az előző új szériák stílusában), és annyi, hogy "Exterminate".
A vásárlás után elmentem a páromhoz, nézegettük, hogy igazán jó, meg minden, de most én ezzel mit fogok csinálni..? Mondom gőzöm sincs, de ezt meg kellett venni. rohog.gif Párom beletette a fotelbe.
Később cipőt húzott éppen, beleült a fotelbe... Rá a táskára... Mire az elüvöltötte magát, hogy "Exterminate!". Teljesen megijedtünk, hogy ez meg mi volt... Majd kapcsoltam, hogy my new táska...  _nevet.gif Utána vagy 10 percig nyomkodtuk...  _nevet.gif
Aztán mielőtt hazajöttem, a párommal be kellett ugranunk a szüleihez is, akik felfedezték, hogy van nálam valami... A párom meg elkezdte ott is nyomkodni, kicsit égett a fejem... Az anyósjelöltem elkönyvelt egy hülye infantilis tyúknak... Tuti...  _nevet.gif Ezek után...  rolleyes.gif tongue.gif
Na, szóval csak ezt szerettem volna gyorsan elmesélni nektek.  rohog.gif
Ami David szemüvegét illeti, engem annyira nem sokkolt, mindenesetre tény, hogy jobban áll neki a másik. De megígérem nektek, hogyha jövőhéten találkozom vele, majd mondom neki, hogy Te figyelj, vedd már le, irtó gáz, ahogy kinézel benne... Ha ez nem használ, akkor majd erőszakkal lekapom az orrnyergéről...  _nevet.gif


Mo-n Dokizni nem menő. rolleyes.gif

Csak pár napra esik ki a hírekből és lásd mennyi van. Pft. Úgy tűnik David Ugandas filmjéből mutattak egy majdnem 5 perces részt. Tegnap volt ez a 24 órás live valami, nem 18-án lesz. No sebaj, most nézem majd David milyen votl a jatékban, de David megkönnyezte az Ugandás videó végét. Aki kíváncsi a szívszorító pillanatokra, annak elküldöm a linket, de a letöltési linket magát ide majdcsak nem szúrom már be. Figyelmeztetés: David sír. Nem is arra gondol az ember, hogy milyen jól??? néz ki, csak sír (legalább is nálam így volt). Aki szeretné megnézni a videót küldjön nekem mailt, előre szólok, 10th regeneráció és Dave Tyler crying moments in the video ..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok