Starity

David Tennant 2

101 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 07. 09:06 #1041
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Engem érdekel a link! smileeee.gif

Hétvégén Secret smile-t néztem. Valahogy rám tört, hogy most SS-t kell nézni... biggrin.gif És érdekes, így újranézve kicsit más volt. Brendant jobban elítélem azokért, amiket tett, ugyanakkor a végén vérzik érte a szívem - jobban, mint amikor először néztem. Mirrie pedig... Valahogy kicsit szimpatikusabb lett (??!), mint első megtekintésnél volt, ellenben amit tett, azért még mindig mérges vagyok... rolleyes.gif mellow.gif

Előtte pedig Jude-ot néztem. Eredeti nyelven, angol felirattal. Sok helyen szó szerint értettem mindent (wow), de volt olyan is, ahol meg nem. sad.gif De hát ez is szép teljesítmény tőlem. laugh.gif
Az ominózus pubos jelenetet meg 3x visszatekertem. Az olyan vicces... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 07. 09:14 #1042
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jó reggelt mindenkinek!

Engem is érdekel a link, ám! Tegnap csak azért nem kértem, mert így is besokkoltam magam. Az emeletünkön van egy fiatal pár, egy kis boxerük van és tegnap találkoztam velük. Az a kutya olyan sovány volt, hogy kilátszottak a bordái, meg a gerince. Nem tudom hogy beteg-e, vagy kínozzák, de ha legközelebb is ilyennek látom én esküszöm feljelentem őket! Bőgtem, mint az apátlan szamár, szóval nem hiányzott nekem még egy sokk tegnapra... mad.gif OFF vége

Sally, drága, mikor indulsz Londonba? Ja, amúgy a sztoridon jót kacagtam! biggrin.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif

Ui:Davidünkről valami új hír?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 07. 09:36 #1043
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.07. 09:14)
Jó reggelt mindenkinek!
Engem is érdekel a link, ám! Tegnap csak azért nem kértem, mert így is besokkoltam magam. Az emeletünkön van egy fiatal pár, egy kis boxerük van és tegnap találkoztam velük. Az a kutya olyan sovány volt, hogy kilátszottak a bordái, meg a gerince. Nem tudom hogy beteg-e, vagy kínozzák, de ha legközelebb is ilyennek látom én esküszöm feljelentem őket! Bőgtem, mint az apátlan szamár, szóval nem hiányzott nekem még egy sokk tegnapra...  mad.gif OFF vége
Sally, drága, mikor indulsz Londonba? Ja, amúgy a sztoridon jót kacagtam!  biggrin.gif 
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
Ui:Davidünkről valami új hír?


Kis boxer? Jajj... Szegényke. sad.gif Szerintem se hagyd annyiban, ha nem változik a helyzet. Szegény pára... És ilyen felelőtlenek tartanak (kis)állatokat... Felháborító! mad.gif
Csütörtökön hajnalban. 8:00, 8:30-kor már ott leszek Lutonban és angolul kommunikálok. rohog.gif Tisztára lelkes lettem, hogy majd én veszem a jegyeket, meg minden. Remélem megértik majd, mit akarok... laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. március 07. 09:46 #1044
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.07. 09:36)
Kis boxer? Jajj... Szegényke. sad.gif Szerintem se hagyd annyiban, ha nem változik a helyzet. Szegény pára... És ilyen felelőtlenek tartanak (kis)állatokat... Felháborító!  mad.gif 
Csütörtökön hajnalban. 8:00, 8:30-kor már ott leszek Lutonban és angolul kommunikálok. rohog.gif Tisztára lelkes lettem, hogy majd én veszem a jegyeket, meg minden. Remélem megértik majd, mit akarok...  laugh.gif


Hajrá Sally, hajrá, hajrá. Megbírkózol te vele, okos kislény vagy te, biztosan megértik amit mondasz smileeee.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.03.07. 09:14)
Jó reggelt mindenkinek!
Engem is érdekel a link, ám! Tegnap csak azért nem kértem, mert így is besokkoltam magam. Az emeletünkön van egy fiatal pár, egy kis boxerük van és tegnap találkoztam velük. Az a kutya olyan sovány volt, hogy kilátszottak a bordái, meg a gerince. Nem tudom hogy beteg-e, vagy kínozzák, de ha legközelebb is ilyennek látom én esküszöm feljelentem őket! Bőgtem, mint az apátlan szamár, szóval nem hiányzott nekem még egy sokk tegnapra...  mad.gif OFF vége
Sally, drága, mikor indulsz Londonba? Ja, amúgy a sztoridon jót kacagtam!  biggrin.gif 
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
Ui:Davidünkről valami új hír?


Én nem hagynám annyiban. Én egyszer már telefonáltam anno névtelenül egy kutya ügyében.
David hír? Jaj, hogy ne volna. Áll a bál Davidéknél, mikor kiderült hogy GM direkt nem mondta meg DT-nek hogy terhes, csak miután már eltelt egy kis iső, hogy már túl késő legyen ahhoz, hogy tehessenek is valamit blink.gif Ajaj, igazából még nem tiszta előttem a dolog, de a legmegbízhatóbb források szerint is gáz van náluk, még mindig, csak nem mutatják.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. március 07. 09:51 #1045
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 09:46)
Hajrá Sally, hajrá, hajrá. Megbírkózol te vele, okos kislény vagy te, biztosan megértik amit mondasz  smileeee.gif


Köszönöm! biggrin.gif Igyekszem. smileeee.gif

Nem mondod?! GM ilyet tett volna?! De hát miért?! David úgyse kérte volna tőle, hogy vetesse el, erre a nyakamat merném tenni... Ennyire nem ismeri a kedvesét ez a leány? unsure.gif
Viszont ha ez igaz, akkor én csalódtam Georgiában... Davidnek joga van tudni, hogy bővül a család. Az a kisbaba nem csak GM-é, DT-nek is elég sok köze volt hozzá... mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 07. 10:00 #1046
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Szerintem én is fogok telefonálni. Nagyon megvisel az ilyesmi. sad.gif Ráadásul még kölyök, olyan fél éves lehet.

Hajrá, Sally! Én is bízom benned! Aztán ha véletlen összefutsz Daviddel, vagy Seannal add át nekik szívélyes üdvözletem! (Egye fene, Seant meg is puszilhatod a helyemben!) wub.gif blush.gif

Egyébként most ezt Davidéknél nem értem. Mindjárt jön a baba és ő most kezd el azon problémázni hogy a nő nem szólt időben? ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 07. 10:04 #1047
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 09:46)

David hír? Jaj, hogy ne volna. Áll a bál Davidéknél, mikor kiderült hogy GM direkt nem mondta meg DT-nek hogy terhes, csak miután már eltelt egy kis iső, hogy már túl késő legyen ahhoz, hogy tehessenek is valamit  blink.gif Ajaj, igazából még nem tiszta előttem a dolog, de a legmegbízhatóbb források szerint is gáz van náluk, még mindig, csak nem mutatják.


Oké, most változott meg a véleményem GM-ről. Ilyet nem tehet, mindenképp el kellett volna mondania. unsure.gif Én sem hinném, hogy David arra kérte volna, hogy vetesse el. Remélem hogy nem a gyerekkel akarja dróton rángatni DT-t. dry.gif Ezt azért nem nézem ki belőle.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 07. 10:58 #1048
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Erosz @ 2011.03.07. 10:04)
Remélem hogy nem a gyerekkel akarja dróton rángatni DT-t. dry.gif  Ezt azért nem nézem ki belőle.


Hát ezt én is nagyon remélem... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 07. 11:30 #1049
- törölt felhasználó -    
Igazából nem tudom hogy most mi van. Tegnap előtt hajnalban kezdte valaki a pletykákat, hogy buliban voltak GM-mel és DT-vel, DT ivott és ÁLLÍTÓLAG elég hűvösen beszélt a gyerek érkezéséről. Kérdezgették, vállat rángatott és azt mondta, hogy 'shocking' és 'okay, I guess so, I hope so'.
Én bennem fel sem merült, hogy David nem boldog a csaj mellett. Tegnap már az égvilágon senkit sem érdekeltek a CR képek, az egyik forrással beszéltem, aki felhívta szíves figyelmemet egy két dologra. Nagyon úgy tűnik, hogy barátunk házasodni sem akart, csak becsúszott a gyerek ezért kellett sietősre venni a dolgot. Egy COC műsorban, mikor COC gratulált a házasságához, csak hogy annyit mondott, hogy 'That's okay', valakivel pedig a Comic Relief backstagen beszélgetett és azt mondta, a gyerek nem volt betervezve és most nem tudja, hogy mi lesz.
Fura is volt nekem ez, csak soha nem érdekelt annyira, hogy elgondolkozzam. COC szerint már régebb óta próbálkoztak, de David munkája miatt soha nem jött össze, Májusban kiderült, hogy DT nem megy Amerikába, Júniusban meg GM anyja gratulál a fiatal párnak .. Mondtam én, hogy ebben a családban semmi sem oké, mert GM nem úgy tűnik, mintha képes lenne rá, DT pedig nem tűnik ehhez hülyének, de a források eddig mindig pontosak voltak és megbízhatóak és most megelégelték, hogy GM 'hogy bánik' Daviddel és ki akarnak nyílni a publikum előtt .. crazy.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 07. 11:40 #1050
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 11:30)
Igazából nem tudom hogy most mi van. Tegnap előtt hajnalban kezdte valaki a pletykákat, hogy buliban voltak GM-mel és DT-vel, DT ivott és ÁLLÍTÓLAG elég hűvösen beszélt a gyerek érkezéséről. Kérdezgették, vállat rángatott és azt mondta, hogy 'shocking' és 'okay, I guess so, I hope so'. 
Én bennem fel sem merült, hogy David nem boldog a csaj mellett. Tegnap már az égvilágon senkit sem érdekeltek a CR képek, az egyik forrással beszéltem, aki felhívta szíves figyelmemet egy két dologra. Nagyon úgy tűnik, hogy barátunk házasodni sem akart, csak becsúszott a gyerek ezért kellett sietősre venni a dolgot. Egy COC műsorban, mikor COC gratulált a házasságához, csak hogy annyit mondott, hogy 'That's okay', valakivel pedig a Comic Relief backstagen beszélgetett és azt mondta, a gyerek nem volt betervezve és most nem tudja, hogy mi lesz.
Fura is volt nekem ez, csak soha nem érdekelt annyira, hogy elgondolkozzam. COC szerint már régebb óta próbálkoztak, de David munkája miatt soha nem jött össze, Májusban kiderült, hogy DT nem megy Amerikába, Júniusban meg GM anyja gratulál a fiatal párnak .. Mondtam én, hogy ebben a családban semmi sem oké, mert GM nem úgy tűnik, mintha képes lenne rá, DT pedig nem tűnik ehhez hülyének, de a források eddig mindig pontosak voltak és megbízhatóak és most megelégelték, hogy GM 'hogy bánik' Daviddel és ki akarnak nyílni a publikum előtt ..  crazy.gif


Az nem lehet, hogy a megbízható és pontos forrásokat ezúttal a rosszindulat vezérli? Persze én nem tudhatom,de még ez is megeshet. David, illetve a pár viselkedését többféleképpen is lehet magyarázni, hiszen GM életveszélyes fenyegetéseket kapott a rajongóktól! Ez azért komoly dolog! Veszélyes ilyen pletykákat terjeszteni, hogy GM átverte Davidet, mert a dilis rajongók ettől csak még jobban bedühödnek. Szóval én ajánlom nekik, hogy legalább igazuk legyen, bár attól még se GM, se a baba nem érdemel halált... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 07. 12:23 #1051
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.07. 11:40)
Az nem lehet, hogy a megbízható és pontos forrásokat ezúttal a rosszindulat vezérli? Persze én nem tudhatom,de még ez is megeshet. David, illetve a pár viselkedését többféleképpen is lehet magyarázni, hiszen GM életveszélyes fenyegetéseket kapott a rajongóktól! Ez azért komoly dolog! Veszélyes ilyen pletykákat terjeszteni, hogy GM átverte Davidet, mert a dilis rajongók ettől csak még jobban bedühödnek. Szóval én ajánlom nekik, hogy legalább igazuk legyen, bár attól még se GM, se a baba nem érdemel halált...  dry.gif


Én elhiszem nekik. Tegnap a BB műsorban (mindjárt küldöm a linket) azt mondta, a gyerek nem volt betervezve. Szerintem David van olyan értelmes ember, hogy tudja mit kell tenni akció közben, hogy ne legyen gyerek 9 hónappal később. Ez egyébként semmiféleképpen nem változtat a GM-es véleményemről, miszerint nem ismerem, színésznőként sem, de az is biztos, hogy az előző pasija is utólag tudta meg a dolgot, mondjuk 17 évesen szerintem nem igazán lehet betervezni egy gyereket. Nem is tudom hová gondolt 17 évesen gyereket nevelni blink.gif Tényleg nem tudom, de David biztosan van annyira okos ember, hogy tudja lehet mit tenni annak érdekében, hogy ne legyen gyerek .. és biztosan ő sem hülye, ha nem terveztek gyereket, akkor biztosan tettek is ellene, de ha ennek ellenére is van gyerek akkor az csak egy valamiért lehet ...
Ez így egyébként sok dolgot megmagyaráz, ami nekem is feltűnt az elmúlt időben ...
2 felhasználónak tetszik: Erosz, Sally Sparrow
2011. március 07. 12:38 #1052
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 12:23)
Én elhiszem nekik. Tegnap a BB műsorban (mindjárt küldöm a linket) azt mondta, a gyerek nem volt betervezve. Szerintem David van olyan értelmes ember, hogy tudja mit kell tenni akció közben, hogy ne legyen gyerek 9 hónappal később. Ez egyébként semmiféleképpen nem változtat a GM-es véleményemről, miszerint nem ismerem, színésznőként sem, de az is biztos, hogy az előző pasija is utólag tudta meg a dolgot, mondjuk 17 évesen szerintem nem igazán lehet betervezni egy gyereket. Nem is tudom hová gondolt 17 évesen gyereket nevelni  blink.gif Tényleg nem tudom, de David biztosan van annyira okos ember, hogy tudja lehet mit tenni annak érdekében, hogy ne legyen gyerek .. és biztosan ő sem hülye, ha nem terveztek gyereket, akkor biztosan tettek is ellene, de ha ennek ellenére is van gyerek akkor az csak egy valamiért lehet ...
Ez így egyébként sok dolgot megmagyaráz, ami nekem is feltűnt az elmúlt időben ...


Szóval szerinted a csaj nem tett ellene? De miért akarná így átverni Davidet? Úgy értem, van rá valami értelmes oka? blink.gif
2011. március 07. 12:41 #1053
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Erosz @ 2011.03.07. 12:38)
Szóval szerinted a csaj nem tett ellene? De miért akarná így átverni Davidet? Úgy értem, van rá valami értelmes oka? blink.gif


Nem lehet, hogy azért esett teherbe "véletlenül", hogy David ne utazzon ki? Hirtelen erre tudok gondolni... Szerintem az fordult meg GM fejében, hogyha teherbe esik és a kellő pillanatig nem árulja el, akkor DT nem megy ki Amerikába.
Lehet, hogy Georgia félti a kinti (amcsi) csajoktól a pasiját... pardon.gif Don't know... mellow.gif
2011. március 07. 12:51 #1054
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.07. 11:40)
Az nem lehet, hogy a megbízható és pontos forrásokat ezúttal a rosszindulat vezérli? Persze én nem tudhatom,de még ez is megeshet. David, illetve a pár viselkedését többféleképpen is lehet magyarázni, hiszen GM életveszélyes fenyegetéseket kapott a rajongóktól! Ez azért komoly dolog! Veszélyes ilyen pletykákat terjeszteni, hogy GM átverte Davidet, mert a dilis rajongók ettől csak még jobban bedühödnek. Szóval én ajánlom nekik, hogy legalább igazuk legyen, bár attól még se GM, se a baba nem érdemel halált...  dry.gif


Igen, én is gondoltam erre, hogy valami rosszindulatú ember terjeszt ilyet. Ez sem teljesen kizárt. Bár ha kate azt mondja, hogy DT a korábbi interjúkban is furán nyilatkozgatott, akkor mégis lehet valami alapja.?!
Az viszont korrekt, hogy senki nem érdemel "kivégzést". A baba meg aztán végképp nem, ő nem tehet semmiről. A szülei pedig majd egymás között szépen lerendezik a nézeteltéréseket. Remélem. Talán van annyi sütnivalójuk, hogy a gyereket nem teszik ki csupa rossz impulzusnak.
2011. március 07. 12:51 #1055
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Gondoljátok, hogy akkor GM a régi, megszokott játékot játsza, hogy megtartson egy pasast? Fura volt nekem mindig ez a sztori, és nem is látom át, főleg mert sose akartam belemélyedni, de akkor most hogy van ez? David feleségül vesz egy nőt, akit elvileg nem akart feleségül venni és vállal egy gyereket, akit elvileg nem akart vállalni? Ennyire balek?
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 07. 12:55 #1056
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.07. 12:51)
Gondoljátok, hogy akkor GM a régi, megszokott játékot játsza, hogy megtartson egy pasast? Fura volt nekem mindig ez a sztori, és nem is látom át, főleg mert sose akartam belemélyedni, de akkor most hogy van ez? David feleségül vesz egy nőt, akit elvileg nem akart feleségül venni és vállal egy gyereket, akit elvileg nem akart vállalni? Ennyire balek?


Remélem nem. De ha mégis, akkor David nem balek, csak túl jóhiszemű. Az szebb kifejezés... De én nagyon remélem, hogy nem ilyen véresen komolyan rossz ez az egész helyzet és csak felfújták...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 07. 13:03 #1057
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Engem nem érdekel, hogy oldják meg, de ne a gyerek szívjon már megint. dry.gif Mondjuk az sem jó megoldás, ha boldogtalanok egymás mellett, mert akkor meg milyen példát kövessen a kisgyerek. Ráadásul ott van GM másik gyereke, rá is gondolni kell. Remélem ezek megint rosszindulatú pletykák és nem sok közük van a valósághoz. Kate remélem a forrásod ezúttal téved unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 07. 13:03 #1058
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.07. 12:38)
Szóval szerinted a csaj nem tett ellene? De miért akarná így átverni Davidet? Úgy értem, van rá valami értelmes oka? blink.gif


Ha tényleg így volt, akkor biztosan GM nem tett ellene semmit. Nem látok a dolgok mögé, így csak pár elképzelésem van, semmi konkrét. Az egyik majd nem az, amit Sally gondolt, csak szerintem fordítva. Az is lehet, hogy csak simán akart egyet (nem tudok egy olyan ember fejével gondolkodni, aki már 17 évesen szült egy gyereket) és meglepinek szánta. ???
Annyi biztos, ha van valaki, aki DT-nél is jobban allergiás a magánélete körülötti hírverésre, az John Simm és még ő is szebben beszél a saját gyerekeiről és a feleségéről. Hallgattam 2006-2007-es DT interjúkat is, ott akkor még SM-mel együtt adtak interjúkat, önfeledten beszéltek a jövőről, boldogan mutatkoztak mindenhol mellow.gif
2011. március 07. 13:09 #1059
- törölt felhasználó -    
CR képek ízelítő:


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/cr/21.jpg

És a fangörlök új kedvence rohog.gif :

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/cr/10.jpg

Na, David nem beszélünk csúnyán, ejnye bejnye rohog.gif biggrin.gif
Itt az egész album, vicces, mosolygós és szomorú képek vegyesen biggrin.gif

LOL, hogy a DWM-ban David képe nagyobb az egyik oldalon, mint Matté _nevet.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Erosz, Grace Benning
2011. március 07. 13:21 #1060
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 13:09)

És a fangörlök új kedvence  rohog.gif :
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/cr/10.jpg

LOL, hogy a DWM-ban David képe nagyobb az egyik oldalon, mint Matté  _nevet.gif  biggrin.gif


Sokat nevettem a blankety blank-on, de a kacsintások mindent vittek.
Az újság címlapján viszont Matték a nagyok, DT csak a sarokból integet tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok