Starity

David Tennant 2

101 oldal 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 07. 13:26 #1061
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.07. 13:21)
Sokat nevettem a blankety blank-on, de a kacsintások mindent vittek.
Az újság címlapján viszont Matték a nagyok, DT csak a sarokból integet  tongue.gif


A kacsintások még csak hagyján, de láttad a műsort is? Hát azt hittem behalok mikor Paul Grady letérdelt elé mert David még így ülve is magas volt, barátunk meg beszólt, hogy 'I like it when you're on your knees'

nevet2.gif rofl.gif

Ebben a műsorban is gaynek állították be, hát behalok, de legalább úgy mutatták be, hogy 'former Doctor Who' ..
És ez a szerencsétlen rá is tesz egy lapáttal, mikor beszól Paulnak és így néz a kamerába ... rohog.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Erosz, Sally Sparrow
2011. március 07. 13:36 #1062
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 13:26)
A kacsintások még csak hagyján, de láttad a műsort is? Hát azt hittem behalok mikor Paul Grady letérdelt elé mert David még így ülve is magas volt, barátunk meg beszólt, hogy 'I like it when you're on your knees'
nevet2.gif rofl.gif
Ebben a műsorban is gaynek állították be, hát behalok, de legalább úgy mutatták be, hogy 'former Doctor Who' ..
És ez a szerencsétlen rá is tesz egy lapáttal, mikor beszól Paulnak és így néz a kamerába ... rohog.gif  rohog.gif


Igen, akkor hangosan felnevettem én is biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ezzel a nyakkendővel még el is hinném hogy gay szerencsétlen tongue.gif
Meg amikor arról beszéltek, hogy az egyik interjúban ahol a kis cocákkal mászkáltak, akkor egy "micropig" miatt a műsorvezetőtől kellett kölcsönkérnie ruhát laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 07. 13:42 #1063
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.07. 13:36)
Igen, akkor hangosan felnevettem én is biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Ezzel a nyakkendővel még el is hinném hogy gay szerencsétlen  tongue.gif 
Meg amikor arról beszéltek, hogy az egyik interjúban ahol a kis cocákkal mászkáltak, akkor egy "micropig" miatt a műsorvezetőtől kellett kölcsönkérnie ruhát  laugh.gif


Ja igen, Paul műsorában a kismalac, amit David a kezében tartott, le..-ta David nadrágját és az öltöztetők Paul egyik nadrágját adták neki oda, és ez a nyakkendő is tényleg lol. Szegény kicsit sem tűnik gaynek biggrin.gif _nevet.gif
De hogy miért akarják minden műsorban gaynek beállítani, mikor amúgy is tudná magából ontani a poénokat pardon.gif dry.gif

Még a Blue volt nagy poén, mikor a Lee nem tudta mi az a TARDIS, David meg egyből ' Nem tudod mi az a TARDIS? Tényleg nem tudod mi az a TARDIS, ember?' _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Erosz
2011. március 07. 14:02 #1064
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 13:42)

De hogy miért akarják minden műsorban gaynek beállítani, mikor amúgy is tudná magából ontani a poénokat pardon.gif  dry.gif
Még a Blue volt nagy poén, mikor a Lee nem tudta mi az a TARDIS, David meg egyből ' Nem tudod mi az a TARDIS? Tényleg nem tudod mi az a TARDIS, ember?'  _nevet.gif  _nevet.gif


Tényleg, ezt akartam is kérdezni, hogy az interjúk 90%-ában miért lyukadnak ki oda, hogy David gay, amikor meg olyan pletykákat lehetett hallani, hogy mindig más csajjal jár... biggrin.gif Lehet, hogy tényleg a nyakkendő teszi. És persze a fő oka:
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lh2xcrN29c1qam4o2.gif

Sally, te mész mostanában arra, igaz? Figyelmeztesd barátunkat, nehogy ebbe menjen bulizni, a végén még rámászik pár másik rózsaszín nyakkendős illető tongue.gif

Ja és lenne még egy kérdésem. Ezek a gameshow-k mikor voltak adásban? A 24 órából ilyenkor hány órát vezettek már végig? Csak mert DT nem látszik még fáradtnak ilyenkor. Egyébként még sok mindenben volt benne David? Mert én csak azokat a videókat láttam, amik ytube-on fent voltak.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 07. 14:12 #1065
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.07. 13:09)

És a fangörlök új kedvence  rohog.gif :
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/cr/10.jpg


Miért van olyan érzésem, hogy ebből hamarosan új ikonunk lesz? biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Erosz, Sally Sparrow
2011. március 07. 14:21 #1066
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.07. 14:02)
Tényleg, ezt akartam is kérdezni, hogy az interjúk 90%-ában miért lyukadnak ki oda, hogy David gay, amikor meg olyan pletykákat lehetett hallani, hogy mindig más csajjal jár... biggrin.gif  Lehet, hogy tényleg a nyakkendő teszi. És persze a fő oka:
http://i808.photobucket.com/albums/zz7/Lera7/tumblr_lh2xcrN29c1qam4o2.gif


Gondolom az öltözködése az egyik dolog. Egyik másik ruhája tényleg nagyon gayes. Tudod, ez angol humor, ők bárkire rámondjuk, hogy te gay vagy de valamiért ez Davidet nem zavarja. Szerintem a kézmozdulatai, gesztusai csak a kamera előtt ilyenek. a kamera mögött igen is heterosan viselkedhet. Csak arról lehet szó, hogy jól tudja magát eladni. És ne feledkezzünk meg arról is, hogy sok az UK-n belül lakó olyan fangörl él, akinek sokkal jobban bejön a 10/Jack mint a 10/Rose - ha értitek mire gondolok -.

Idézet (Erosz @ 2011.03.07. 14:02)
Ja és lenne még egy kérdésem. Ezek a gameshow-k mikor voltak adásban? A 24 órából ilyenkor hány órát vezettek már végig? Csak mert DT nem látszik még fáradtnak ilyenkor. Egyébként még sok mindenben volt benne David? Mert én csak azokat a videókat láttam, amik ytube-on fent voltak.


Én úgy tudtam, hogy a Blankety Blanket-ban lesz, ez mint utólag kiderült számomra, szombat hajnaltól tartott vasárnap hajnalig. Állítólag a Through the Keyhole-ba véletlenül került be, mert valaki kiesett és vajon kit tettek be helyette? rohog.gif rohog.gif Szerintem DT a színfalak mögött leskelődik, hogy mikor ki esik ki és utána odaszalad a producerhez, hogy 'jöhetek helyette, lécci, lécci?' biggrin.gif _nevet.gif
Mindkét műsornál volt pre és post show, de az nem lényeges + a kacsingatós interjú. Megint nem bírt magával ez az ember, odanyúlt a falra és a saját képét felragasztotta az órára _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Erosz, Sally Sparrow
2011. március 07. 19:42 #1067
- törölt felhasználó -    
Megnéztétek a linket? A through the keyhole sem volt semmi, ahol ki kellett találni hogy kié a lakás és David szerint egy agent ballerina volt az idős hölgyemény, mert látott macskákat és kardokat a falon _nevet.gif _nevet.gif
Micsoda észjárás David, agent ballerina rohog.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Erosz
2011. március 08. 06:48 #1068
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Oké, ez már beteges, én tényleg a saját büntetésemen dolgozom. _nevet.gif A kacsintásokról is az jutott eszembe, milyen király fangörl avatart lehetne belőle csinálni, amit postolhatnék minden oldalon.
David egy édes pofa volt, humoros, energikus, de a nyakkendője maga volt a szépérzék elleni merénylet! _nevet.gif
(Megjegyzés: most a csaj tényleg megfogta a fenekét? Most nem azért, de az a mozzanat némileg nem helyénvaló volt.. dry.gif )

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Erosz
2011. március 08. 08:44 #1069
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.08. 06:48)
Oké, ez már beteges, én tényleg a saját büntetésemen dolgozom.  _nevet.gif A kacsintásokról is az jutott eszembe, milyen király fangörl avatart lehetne belőle csinálni, amit postolhatnék minden oldalon. 
David egy édes pofa volt, humoros, energikus, de a nyakkendője maga volt a szépérzék elleni merénylet!  _nevet.gif 
(Megjegyzés: most a csaj tényleg megfogta a fenekét? Most nem azért, de az a mozzanat némileg nem helyénvaló volt.. dry.gif )
http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif


Csak úgy tett, mintha megfogta volna. rohog.gif
A nyakkendőre nem tudok mit mondani. GM nincs neki ott, hogy megmondja, ilyenben nem járkálunk, sőt az utcára sem megyünk ki? biggrin.gif Én már rég kidobáltam volna ezt a nyakkendőjét

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/sofa.gif

Jómagam Grace-szel értek egyet, ebből a pillanatból kellene valakinek mozgó avatart csinálni rohog.gif
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/cr/10.jpg

Ez jobb lenne, mint a Come here fangirl, vagy a mostani rohog.gif blush.gif
Egyszerűen csak tetszik, bizonyos okokból http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif
2011. március 08. 08:48 #1070
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.08. 08:44)

Jómagam Grace-szel értek egyet, ebből a pillanatból kellene valakinek mozgó avatart csinálni  rohog.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/cr/10.jpg
Ez jobb lenne, mint a Come here fangirl, vagy a mostani  rohog.gif  blush.gif 
Egyszerűen csak tetszik, bizonyos okokból http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/angel.gif



Teljesen egyetértünk! Ez egészen priceless lenne! w00t.gif Ha gondoljátok, ha lesz két percnyi szusszom, megpróbálok belőle valamit kerekíteni, de lehet, hogy olyasvalakire kéne bízni, aki ért is a mozgó avatarok készítéséhez... rolleyes.gif
Aha, szóval akkor csak kamu fenék-tapi volt. Az jó, még csodálkoztam is, hogy David annyira semmit nem reagált az inzultusra, de akkor ezért. _nevet.gif Úgy látszik kora reggel erősen vaksi vagyok... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 08. 13:09 #1071
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.08. 08:48)
Teljesen egyetértünk! Ez egészen priceless lenne!  w00t.gif Ha gondoljátok, ha lesz két percnyi szusszom, megpróbálok belőle valamit kerekíteni, de lehet, hogy olyasvalakire kéne bízni, aki ért is a mozgó avatarok készítéséhez...  rolleyes.gif 
Aha, szóval akkor csak kamu fenék-tapi volt. Az jó, még csodálkoztam is, hogy David annyira semmit nem reagált az inzultusra, de akkor ezért.  _nevet.gif Úgy látszik kora reggel erősen vaksi vagyok... _nevet.gif


Én teljesen meg vagyok rökönyödve hogy ebből a pillanatból még nincs animáció. Vannak mindenféle animációk mindkét műsorból de ez hiányzik blink.gif Kár, nagy kár unsure.gif
2011. március 08. 20:24 #1072
- törölt felhasználó -    
Nézi itt valaki a BBC Entertainment-es DW-t? Tényleg kivágták a csókot a TGIF epizódból? blink.gif
2011. március 08. 21:15 #1073
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.08. 20:24)
Nézi itt valaki a BBC Entertainment-es DW-t? Tényleg kivágták a csókot a TGIF epizódból?  blink.gif


Én nézem, de most a 3. évad megy, és csak most kapcsolódtam be. Engem az zavar, hogy a confidential részek feltűnően hiányosak és nem teljesen egyezik meg azzal, amit a youtubeon találtam. Vannak benne olyan kis részek is amik nem voltak benne az internetes verzióban... blink.gif unsure.gif

Csak hogy vidámak legyetek, a kakasok akkor kukorékolnak, amikor csak kedvük támad! tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 08. 21:34 #1074
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12095
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Hoztam egy kis ajándék Davidet így Nőnapra beer.gif
Most dobtam össze wink.gif
http://i1.imageban.ru/out/2011/03/08/2c716638cd01ae35587c08341e3b73f6.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Erosz, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 08. 21:36 #1075
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.08. 21:15)
Én nézem, de most a 3. évad megy, és csak most kapcsolódtam be. Engem az zavar, hogy a confidential részek feltűnően hiányosak és nem teljesen egyezik meg azzal, amit a youtubeon találtam. Vannak benne olyan kis részek is amik nem voltak benne az internetes verzióban... blink.gif  unsure.gif 
Csak hogy vidámak legyetek, a kakasok akkor kukorékolnak, amikor csak kedvük támad! tongue.gif


Egy francia csajjal beszéltem és azt mondta hogy a BBC Entertainment kivégta a csókot, és érdekelt hogy nálunk ki van-e vágva mert akkor mi is a megnyírbált verziót kapjuk. A Conf is meg van vágva, épp a múltkor néztem, hogy a Daleks in Manhattan Conf 20 perc volt, alapból nem annyi, nem? rolleyes.gif
Az AXN-esek meg kivágták a harmadik évad fináléban a Master táncát, állítólag. Wha? Wha? Wha? Hogy merészelték John Simmet kivágni? mad.gif reklamalo.gif
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/2powgb6jpg.gif

lol
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 08. 22:30 #1076
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.08. 21:36)
Egy francia csajjal beszéltem és azt mondta hogy a BBC Entertainment kivégta a csókot, és érdekelt hogy nálunk ki van-e vágva mert akkor mi is a megnyírbált verziót kapjuk. A Conf is meg van vágva, épp a múltkor néztem, hogy a Daleks in Manhattan Conf 20 perc volt, alapból nem annyi, nem?  rolleyes.gif 
Az AXN-esek meg kivágták a harmadik évad fináléban a Master táncát, állítólag. Wha? Wha? Wha? Hogy merészelték John Simmet kivágni?  mad.gif  reklamalo.gif 
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/2powgb6jpg.gif
lol


Először is, köszönjük az animációt thumbsup.gif

Másodszor, kate, nekem az AXN-es verzió van meg, és nincs benne a tánc, csak youtube-os videókon láttam. Még gondolkodtam is, hogy lehet, hogy nem emlékszem a táncra, ezért megnéztem, és nincs benne sad.gif

off Most kezdtem el a Torchwoodot nézni, de az 1. évadból hagytam ki részeket (szinkronosan nézem, nem tudom miért, mert szörnyű) és majdnem idegösszeomlást kaptam a 2. évad 1. részén, amikor is a szinkront így fordították: "Hol voltál? Felkerestem az orvosomat." Itt ugye igazából arról beszél, hogy megtalálta a Doktorát. Hát ennyire nincsenek tisztában a dolgokkal a fordítók? Vagy ilyenkor nem is ügyelnek olyasmire, hogy a spinoff sorozatot az eredetihez kéne kicsit igazítaniuk? unsure.gif Na mindegy, egyébként nem vagyok nagyon elájulva ettől a Torchwoodtól... mellow.gif off vége
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 09. 07:20 #1077
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.03.08. 21:34)
Hoztam egy kis ajándék Davidet így Nőnapra beer.gif 
Most dobtam össze wink.gif 
http://i1.imageban.ru/out/2011/03/08/2c716638cd01ae35587c08341e3b73f6.gif


Köszi meghajolo.gif meghajolo.gif
Te csináltad? De jó. Ha én is tudnék csinálni, már rég lenne avatarunk a 'csúnyán' nézős részből de ilyen téren holt béna vagyok. _nevet.gif _nevet.gif

Idézet (Erosz @ 2011.03.08. 22:30)
Először is, köszönjük az animációt thumbsup.gif 
Másodszor, kate, nekem az AXN-es verzió van meg, és nincs benne a tánc, csak youtube-os videókon láttam. Még gondolkodtam is, hogy lehet, hogy nem emlékszem a táncra, ezért megnéztem, és nincs benne  sad.gif 
off Most kezdtem el a Torchwoodot nézni, de az 1. évadból hagytam ki részeket (szinkronosan nézem, nem tudom miért, mert szörnyű) és majdnem idegösszeomlást kaptam a 2. évad 1. részén, amikor is a szinkront így fordították: "Hol voltál? Felkerestem az orvosomat." Itt ugye igazából arról beszél, hogy megtalálta a Doktorát. Hát ennyire nincsenek tisztában a dolgokkal a fordítók? Vagy ilyenkor nem is ügyelnek olyasmire, hogy a spinoff sorozatot az eredetihez kéne kicsit igazítaniuk?  unsure.gif Na mindegy, egyébként nem vagyok nagyon elájulva ettől a Torchwoodtól...  mellow.gif off vége


A TW-hoz gyomor kell. Én a James Mayer könyvet olvasom, ami fanfordítás inkább, semmint nagyon komoly, ott legalább ügyelnek rá. Sokszor egy fanfordítás jobb, mint egy átlagos fordítás, sőt ... mellow.gif
Maga a TW szerintem jó sorozat bár némiképpen óvakodom tőle. Nincs bajom a melegekkel egyszerűen annyira nem jó, mint a DW. Most sem tudom mi lesz, hogy telenyomták a sorit nagy amerikai színészekkel. No comment. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Erosz
2011. március 09. 08:06 #1078
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.09. 07:20)

A TW-hoz gyomor kell. Én a James Mayer könyvet olvasom, ami fanfordítás inkább, semmint nagyon komoly, ott legalább ügyelnek rá. Sokszor egy fanfordítás jobb, mint egy átlagos fordítás, sőt ...  mellow.gif 
Maga a TW szerintem jó sorozat bár némiképpen óvakodom tőle. Nincs bajom a melegekkel egyszerűen annyira nem jó, mint a DW. Most sem tudom mi lesz, hogy telenyomták a sorit nagy amerikai színészekkel. No comment.  mellow.gif


Erről jut eszembe! DW könyvek jelentek meg magyarul? És ha igen, melyikek? Csak mert láttam a listát, hogy mennyi könyv jelent meg angolul, képtelenség lenne az összeset elolvasni biggrin.gif
Egyébként nekem sincs semmi bajom a melegekkel, még nem is volt benne sok ilyen dolog, hanem a történetek és a sorozat hangulata nem jött be... De azért remélem a 2. évad jobb lesz, ha az sem tetszik, nem nézem tovább.
Mennyi összefüggés van a DW és a TW közt? Eddig csak akkor emlegették a Doktort, amikor Jack visszatért, az 1. részben.
2011. március 09. 09:37 #1079
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.09. 08:06)
Erről jut eszembe! DW könyvek jelentek meg magyarul? És ha igen, melyikek? Csak mert láttam a listát, hogy mennyi könyv jelent meg angolul, képtelenség lenne az összeset elolvasni  biggrin.gif 
Egyébként nekem sincs semmi bajom a melegekkel, még nem is volt benne sok ilyen dolog, hanem a történetek és a sorozat hangulata nem jött be... De azért remélem a 2. évad jobb lesz, ha az sem tetszik, nem nézem tovább. 
Mennyi összefüggés van a DW és a TW közt? Eddig csak akkor emlegették a Doktort, amikor Jack visszatért, az 1. részben.


Fogalmam sincs milyen magyar nyelvű DW könyvek vannak biggrin.gif A TW-osat is csak onnan tudom, hogy láttam a Tesco-ban. Arról sem tudtam, hogy van. rohog.gif _nevet.gif

Úgy tűnik Davidünket lekapták tegnap délután Londonban, milyen érdekes, GM is vele volt de őt nem kapták le csak David feneke látszódik a képen _nevet.gif _nevet.gif De bolondok .. biggrin.gif

Have a picture, just because biggrin.gif :

http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/cr/10.jpg

Istenem, hogy nekem mennyire tetszik ez a kép rolleyes.gif rohog.gif

Edit: Most látom, hogy ez a kép már volt ezen az oldalon párszor. Upss. Nem is tudtam, nem is figyeltem http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 09. 10:00 #1080
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Erosz @ 2011.03.09. 08:06)
Erről jut eszembe! DW könyvek jelentek meg magyarul? És ha igen, melyikek? Csak mert láttam a listát, hogy mennyi könyv jelent meg angolul, képtelenség lenne az összeset elolvasni  biggrin.gif


Szia! Három DW könyv jelent meg magyarul. Érdekesség, hogy a legelső még 1993-ban... (Marc Platt: Az idő fogságában)
Illetve még két New Who-s, Chris-féle könyv:
'A győztes mindent visz' és az 'Emberbe bújt szörnyek'

Illetve ahogy Kate is említette, nemrég jelent meg két TW könyv is.

Nekünk megvan mindhárom DW-s és az egyik TW-s is. A másik is meglesz, csak idő kérdése. laugh.gif

http://www.gunda.hu/drwho/konyv3.jpg http://www.gunda.hu/drwho/konyv2.jpg http://www.gunda.hu/drwho/konyv1.jpg
http://www.gunda.hu/drwho/photo/another_life1.jpg http://www.gunda.hu/drwho/photo/border_pr1.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
101 oldal 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok