Starity

David Tennant 2

101 oldal 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 10. 11:29 #1101
- törölt felhasználó -    
Halihó! Csak "bejelentkezek" nehogy azt higgye bárki is, hogy David elvesztett egy honi rajongót. wink.gif
Neki is fogok a visszaolvasáshoz, csak győzzem! thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 10. 11:52 #1102
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.10. 11:23)
Nos, ez ügyben nem igazán tudok nyilatkozni. Gondolom a BBC is jobb szeret megbízható, általa jól ismert nevekkel dolgozni, mint újakat kipróbálni és kockáztatni. Egy idő után persze úgyis kénytelenek lesznek rá, de amíg lehet, nem fognak ezen változtatni.  unsure.gif


Ez egy tipikus BBC taktika, de sajnos nem csinálják jól. A skatulyás színészeket mindig a saját kategóriájukba teszik be, és ezáltal kissé uncsi lesz a paletta. Kevés olyan színész van, akit a BBC ide és oda is betol, pedig több ember is lenne ott, aki mehetne comedybe és dramaba is, főleg a fiatalok közül Bradley James például. A saját agyon nyomott színészeiket benyomják a DW-ba így ezáltal máshol is megismerik a nevüket de ennyi. Ha én is kint élnék, lehet hogy nekem is sablon lenne. A dobozon az arányom forog kockán és nem hagyom hogy kitöröljenek, ezért nem fogok minden új sorozatot bepróbálni amiben ráadásul olyan színészek vannak, akiket nem is ismerek. Időm se lenne rá. Bevallom őszintén. Nem jó ez így, de napi kapcsolatban vagyok olyan emberekkel, akik megmondják, hogy mi a jó és ha egy számomra ismeretlen sorozatra azt mondják, hogy na ez jó, akkor bepróbálom amúgy nem, mert annyi mindenből lehet választani és annyira le vagyok maradva mindennel (sorozat) hogy az hihetetlen _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 10. 12:09 #1103
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.10. 11:52)
Ez egy tipikus BBC taktika, de sajnos nem csinálják jól. A skatulyás színészeket mindig a saját kategóriájukba teszik be, és ezáltal kissé uncsi lesz a paletta. Kevés olyan színész van, akit a BBC ide és oda is betol, pedig több ember is lenne ott, aki mehetne comedybe és dramaba is, főleg a fiatalok közül Bradley James például. A saját agyon nyomott színészeiket benyomják a DW-ba így ezáltal máshol is megismerik a nevüket de ennyi. Ha én is kint élnék, lehet hogy nekem is sablon lenne. A dobozon az arányom forog kockán és nem hagyom hogy kitöröljenek, ezért nem fogok minden új sorozatot bepróbálni amiben ráadásul olyan színészek vannak, akiket nem is ismerek. Időm se lenne rá. Bevallom őszintén. Nem jó ez így, de napi kapcsolatban vagyok olyan emberekkel, akik megmondják, hogy mi a jó és ha egy számomra ismeretlen sorozatra azt mondják, hogy na ez jó, akkor bepróbálom amúgy nem, mert annyi mindenből lehet választani és annyira le vagyok maradva mindennel (sorozat) hogy az hihetetlen  _nevet.gif  _nevet.gif


Na, én pont ezért nem nézek sorozatokat! Még a szeretve imádott CM-mel is le vagyok maradva, nemhogy mást is nézzek mellette! rohog.gif A hosszú hétvégén most már beiktatom a Single Fathert, legalább az első két epizódot, mert nagyon kíváncsi vagyok rá! Meg szeretném a DW-t is elkezdeni, vagy legalábbis belenézni. Nem tudom, hogy lesz-e időm egy másik sorozatra, mikor még a CM-re sincs, de szeretném nézni... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 10. 12:41 #1104
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.10. 12:09)
Na, én pont ezért nem nézek sorozatokat! Még a szeretve imádott CM-mel is le vagyok maradva, nemhogy mást is nézzek mellette!  rohog.gif A hosszú hétvégén most már beiktatom a Single Fathert, legalább az első két epizódot, mert nagyon kíváncsi vagyok rá! Meg szeretném a DW-t is elkezdeni, vagy legalábbis belenézni. Nem tudom, hogy lesz-e időm egy másik sorozatra, mikor még a CM-re sincs, de szeretném nézni...  blush.gif


Ha nem találsz a DW-hoz angol vagy magyar feliratot, priviben írj nekem mailcímet és küldök linket.

Valaki, aki a BBC-nél dolgozik mint kommunikációs asszisztens, azt állítja, hogy David végre twitterezik és figyeli mi a helyzet twitteren (gondolom az #absolutedtfangirls hastag végű tweeteket figyeli). Nem tudom, ez gáz, ha tényleg így van, én nem tudom elképzelni, de a csaj a BBC-nél dolgozik ..
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 10. 12:45 #1105
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.10. 12:41)
Ha nem találsz a DW-hoz angol vagy magyar feliratot, priviben írj nekem mailcímet és küldök linket.
Valaki, aki a BBC-nél dolgozik mint kommunikációs asszisztens, azt állítja, hogy David végre twitterezik és figyeli mi a helyzet twitteren (gondolom az #absolutedtfangirls hastag végű tweeteket figyeli). Nem tudom, ez gáz, ha tényleg így van, én nem tudom elképzelni, de a csaj a BBC-nél dolgozik ..


Okés, Erosztól már kaptam egy linket, de még nem sikerült megnéznem. Ha azzal nem boldogulok, mindenképpen hozzád fordulok! Köszi! meghajolo.gif
Nos, a BBC-nél dolgozók is pletykálhatnak hülyeségeket, csak hogy felkavarják az álló vizet. Amúgy nem csodálnám, ha végre elkezdte volna érdekelni, mi megy Twitteren, hiszen a dolog a barátnőjét is bántja elé erősen. Gondolom tisztában akar lenni a helyzettel és meg akar bizonyosodni róla a saját két szemével. Én egyesek helyében elrejteném a tweetjeimet, hogy csak azok láthassák, akiknek szól. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 10. 13:05 #1106
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.10. 12:45)
Okés, Erosztól már kaptam egy linket, de még nem sikerült megnéznem. Ha azzal nem boldogulok, mindenképpen hozzád fordulok! Köszi!  meghajolo.gif 
Nos, a BBC-nél dolgozók is pletykálhatnak hülyeségeket, csak hogy felkavarják az álló vizet. Amúgy nem csodálnám, ha végre elkezdte volna érdekelni, mi megy Twitteren, hiszen a dolog a barátnőjét is bántja elé erősen. Gondolom tisztában akar lenni a helyzettel és meg akar bizonyosodni róla a saját két szemével. Én egyesek helyében elrejteném a tweetjeimet, hogy csak azok láthassák, akiknek szól.  blink.gif


De nem védetik le mad.gif Ha pajzánkodnak vagy rosszat akarnak kiírják nyugodtan, nagyon ritka az olyan, aki rejti. Én is rejtem, de nem azért mert rosszalkodom, hanem azért mert Tóth Piroska Kukutyinfalván ne tudja, hogy megnéztem-e már a legújabb DW részt ami pár órával azelőtt ment le a BBC1-on, vagy sem.
Most már úgy írnak, hogy Davidnek üzenő tweetet írnak, és bebökik a végére a hastagot, így ha David ráklikkel a hastagre, mindent el tud olvasni. Ha fent is van twitteren, 2 napnál többet nem adok neki rohog.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 10. 13:12 #1107
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.10. 13:05)
De nem védetik le  mad.gif Ha pajzánkodnak vagy rosszat akarnak kiírják nyugodtan, nagyon ritka az olyan, aki rejti. Én is rejtem, de nem azért mert rosszalkodom, hanem azért mert Tóth Piroska Kukutyinfalván ne tudja, hogy megnéztem-e már a legújabb DW részt ami pár órával azelőtt ment le a BBC1-on, vagy sem. 
Most már úgy írnak, hogy Davidnek üzenő tweetet írnak, és bebökik a végére a hastagot, így ha David ráklikkel a hastagre, mindent el tud olvasni. Ha fent is van twitteren, 2 napnál többet nem adok neki  rohog.gif  rohog.gif


Úristön! Kikészítik, de teljesen! Attól félek, hogy ő nem fogja humorosan felfogni a dolgokat... blink.gif
2011. március 10. 13:16 #1108
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.10. 13:12)
Úristön! Kikészítik, de teljesen! Attól félek, hogy ő nem fogja humorosan felfogni a dolgokat...  blink.gif


Hát nem. Én is ettől tartok. A sok hülye azért csinálja, hátha majd ír nekik valami választ. fear.gif
Szeretném én látni, hogy mit válaszol egy olyan tweetre, ami úgy kezdődik, hogy 'Hello Davey, my dear 10inch' rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif
2011. március 10. 13:18 #1109
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.10. 13:16)
Hát nem. Én is ettől tartok. A sok hülye azért csinálja, hátha majd ír nekik valami választ. fear.gif
Szeretném én látni, hogy mit válaszol egy olyan tweetre, ami úgy kezdődik, hogy 'Hello Davey, my dear 10inch'  rohog.gif  _nevet.gif  _nevet.gif


Ó, anyám! Tényleg írnak neki ilyet? fear.gif
2011. március 10. 13:20 #1110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.10. 13:18)
Ó, anyám! Tényleg írnak neki ilyet? fear.gif


Én azt mondtam, hogy így kezdődik rohog.gif A végét nem merem leírni rohog.gif unsure.gif blink.gif mellow.gif rolleyes.gif
2011. március 10. 13:43 #1111
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.10. 13:20)
Én azt mondtam, hogy így kezdődik  rohog.gif A végét nem merem leírni  rohog.gif  unsure.gif  blink.gif  mellow.gif  rolleyes.gif


Jézusom!! fear.gif Oké, nem akarok prűdnek és álszentnek tűnni, nem is vagyok az. Néha szeretek én is "csúnyákat" gondolni blush.gif Barátnőmmel msn-en néha rendesen adunk az ívnek, na de nem tárjuk ezt mindenki elé!!! Főleg nem az illetékes elé! Én amikor Thomsonnak írtam, szigorúan maradtam a Mr Gibson, illetve a Sir megszólításnál, mert végtelenül tisztelem és tudom, hogy egy komoly családapa. Az egy másik dolog, hogy néha miket gondolok a híres vörös nyakkendőjéről. Az nem tartozik se rá, se másra. A DT fanoknak is így kellene gondolkodni. Van amikor bizonyos dolgok már nem poénosak. Egyébként meg, ha már akkora rajongók, tudhatnák, hogy David nem az a fajta, aki az ilyesmit díjazni tudja... blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 10. 14:58 #1112
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.10. 13:43)
Jézusom!! fear.gif Oké, nem akarok prűdnek és álszentnek tűnni, nem is vagyok az. Néha szeretek én is "csúnyákat" gondolni  blush.gif  Barátnőmmel msn-en néha rendesen adunk az ívnek, na de nem tárjuk ezt mindenki elé!!! Főleg nem az illetékes elé! Én amikor Thomsonnak írtam, szigorúan maradtam a Mr Gibson, illetve a Sir megszólításnál, mert végtelenül tisztelem és tudom, hogy egy komoly családapa. Az egy másik dolog, hogy néha miket gondolok a híres vörös nyakkendőjéről. Az nem tartozik se rá, se másra. A DT fanoknak is így kellene gondolkodni. Van amikor bizonyos dolgok már nem poénosak. Egyébként meg, ha már akkora rajongók, tudhatnák, hogy David nem az a fajta, aki az ilyesmit díjazni tudja...  blink.gif


A gondolatokkal önállóan semmi gond nincs. Azt lehet de nem is értem egyeseknek hogy van bátorsága ilyeneket írni/kérdezni. Figyelvén a replyokat, csak XD-ket írtak erre a többiek. Passz, ez a mostani világ már annyira le van süllyedve, hogy ezt tartják helyesnek.
Rendes volt tőled, hogy használtad a Sir-t. Gondolom örült hogy vannak még ilyen fanjai is. Nem is vágom hogy még is mit gondolnak az emberek llyenkor. Az én szótáramban egy színészt nézni kell, támogatni és tisztelni, bátran 'felvállalni' hogy neked ő a kedvenced. Istenítés nem az én kenyerem. Leégetés, amit ők maguk csinálnak és ilyenkor tudok kibukni, hogy már létezik 'I want a bigger sonic screwdriver. Really, 10inch?' Blankety Blank avatar már létezik és képesek beszúrni a tweetbe a linket és a végére bökni a hastaget fear.gif omg.gif
2011. március 10. 15:03 #1113
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.10. 14:58)
A gondolatokkal önállóan semmi gond nincs. Azt lehet de nem is értem egyeseknek hogy van bátorsága ilyeneket írni/kérdezni. Figyelvén a replyokat, csak XD-ket írtak erre a többiek. Passz, ez a mostani világ már annyira le van süllyedve, hogy ezt tartják helyesnek. 
Rendes volt tőled, hogy használtad a Sir-t. Gondolom örült hogy vannak még ilyen fanjai is. Nem is vágom hogy még is mit gondolnak az emberek llyenkor. Az én szótáramban egy színészt nézni kell, támogatni és tisztelni, bátran 'felvállalni' hogy neked ő a kedvenced. Istenítés nem az én kenyerem. Leégetés, amit ők maguk csinálnak és ilyenkor tudok kibukni, hogy már létezik 'I want a bigger sonic screwdriver. Really, 10inch?' Blankety Blank avatar már létezik és képesek beszúrni a tweetbe a linket és a végére bökni a hastaget fear.gif omg.gif


Elgondolkodtató, hogy egyesek képesek ilyesmire, csak azért, hogy imádottjuk két percre figyeljen rájuk. Képesek lejáratni magukat és megalázni Davidet, csak azért, hogy David tudomására jusson, hogy ők léteznek. Fura egy felfogás, én mondom. Miért gondolják egyesek, hogy ez poén? Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy ha ez igaz, mi fog belőle kisülni. David érzékeny az ilyesmire, szóval szerintem valamit reagálni fog valahogyan és annak szerintem a nagy fanjai nem fognak örülni.
OFF A Sir megszólítás Thomsonnak kijár. Egyrészt, mert szexi, másrészt, mert tisztelettudó. rohog.gif OFF vége
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 10. 18:15 #1114
- törölt felhasználó -    
Színdarabot csinálnak RTD Casanovájából egy ausztráliai színházban OMG
2011. március 11. 08:40 #1115
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.03.10. 18:15)
Színdarabot csinálnak RTD Casanovájából egy ausztráliai színházban OMG


Oké, nem David lesz benne thumbsup.gif biggrin.gif
2011. március 11. 08:57 #1116
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.11. 08:40)
Oké, nem David lesz benne  thumbsup.gif  biggrin.gif


Megkönnyebbültem, hogy nem megy David Ausztráliába. biggrin.gif Bár tőle szerintem az is kitelik! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 11. 14:33 #1117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.11. 08:57)
Megkönnyebbültem, hogy nem megy David Ausztráliába.  biggrin.gif Bár tőle szerintem az is kitelik!  rohog.gif


Nem is az, hanem hogy miért. A Casanova nem a szivem csücske, nem mintha lenne esélyem látni a színdarabot _nevet.gif _nevet.gif
Csak életre keltek már megint a Hobbit pletykák de amióta kiderült, hogy David nincs benne, abbamaradtak biggrin.gif
2011. március 11. 14:37 #1118
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.11. 14:33)
Nem is az, hanem hogy miért. A Casanova nem a szivem csücske, nem mintha lenne esélyem látni a színdarabot  _nevet.gif  _nevet.gif 
Csak életre keltek már megint a Hobbit pletykák de amióta kiderült, hogy David nincs benne, abbamaradtak  biggrin.gif


Kiderült, hogy nincs benne? Nekem meg nem is szóltok! rohog.gif Akkor én nyertem! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. március 11. 14:50 #1119
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.11. 14:37)
Kiderült, hogy nincs benne? Nekem meg nem is szóltok!  rohog.gif Akkor én nyertem!  thumbsup.gif


Oké, rosszul fogalmaztam. Amióta kiderült, hogy a színdarabban nem lesz benne, jegelték megint a Hobbitot. Bocs biggrin.gif

This day is pain in the http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lhssi4gk5Z1qd1jdy.gif

szóval

happy Friday everyone biggrin.gif

http://img845.imageshack.us/img845/674/tumblrlh987fv22x1qacqyo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 11. 15:00 #1120
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.11. 14:50)
Oké, rosszul fogalmaztam. Amióta kiderült, hogy a színdarabban nem lesz benne, jegelték megint a Hobbitot. Bocs  biggrin.gif 
This day is pain in the http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lhssi4gk5Z1qd1jdy.gif
/674/tumblrlh987fv22x1qacqyo.gif[/img]


Ja, akkor mégse nyertem. Sebaj! Jó ez így. pardon.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok