Starity

David Tennant 2

101 oldal 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. március 20. 19:30 #1221
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.20. 17:36)
Megy a link  smileeee.gif 
A második filmben, mikor ül egy vak nő mellett, azt mondja neki: 'I'm quite ugly, you might find me very unattractive'  No comment. Ezzel ugyan nem értek egyet, de inkább ezt mondja, mint 'I'm quite beautiful. You might find me very hot and handsome'  rolleyes.gif 
Érdekes .. A 9/10 vagy 4/10 fanfictionök meg nem tetszenek neki. Most akkor hogy van ez??  rolleyes.gif  _nevet.gif 
*kidding*


Ez olyan angolpoén volt... tongue.gif Azért ahogy láttam, a Jack/10 eléggé felkeltette az érdeklődését biggrin.gif Szerinte úgyis John BARROWMAN írja őket _nevet.gif
kicsit off Épp néztem egy másik skót színész adatlapját (RSC-s színész volt ő is) és láttam, hogy ő is benne volt a Taggartban. Azon gondolkoztam, vajon most mennyit fizetnének neki, hogy szerepeljen benne tongue.gif
2011. március 20. 19:37 #1222
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.20. 19:30)
Ez olyan angolpoén volt...  tongue.gif  Azért ahogy láttam, a Jack/10 eléggé felkeltette az érdeklődését  biggrin.gif  Szerinte úgyis John BARROWMAN írja őket  _nevet.gif 
kicsit off Épp néztem egy másik skót színész adatlapját (RSC-s színész volt ő is) és láttam, hogy ő is benne volt a Taggartban. Azon gondolkoztam, vajon most mennyit fizetnének neki, hogy szerepeljen benne  tongue.gif


Itt a starityn? Ki az a színész? Csak kíváncsiságból kérdem blush.gif
2011. március 20. 20:04 #1223
Erosz
Erosz
új tag
 
StátuszDo you like riddles?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 128431
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.20. 19:37)
Itt a starityn? Ki az a színész? Csak kíváncsiságból kérdem  blush.gif


off Nem, imdb-n néztem és megláttam, hogy neki is köze volt a RSC-hoz. Henry Ian Cusick-ról van szó egyébként, és azért néztem utána, mert néztem a Lostot és azt mondták benne hogy skót, skót akcentusa is volt, hát gondoltam megnézem ki az ürge biggrin.gif off vége

Van valami új hír Davidről? A Decoy Bride mikorra várható pontosan? Nagyon várom már, jó lenne vígjátékban látni thumbsup.gif
2011. március 20. 20:25 #1224
- törölt felhasználó -    
Idézet (Erosz @ 2011.03.20. 20:04)

Van valami új hír Davidről? A Decoy Bride mikorra várható pontosan? Nagyon várom már, jó lenne vígjátékban látni  thumbsup.gif


Nem néztem a Lostot. Nem tud lekötni. mellow.gif
Decoy Bride UK premier Júniusban, de ennél többet sajnos nem tudok. Az amerikai befektetőknek tetszett a film, állítólag, de még vacilálnak, úgy látom, az imdb-n fent van, hogy milyen országokban mutatják majd be. Eddig UK, Ausztrália, Észtország ( ! ) és Litvánia ( ! ) .. Nos, úgy gondolom, hogy az amerikai market nem fogja megvenni a jogokat. Többen látták már (amerikaiak) és azt mondják, még nincs kész a film, de az 'it was okay' és a 'spose it's alright' tweetekből sok jóra nem lehet számítani. Nem értékelik szerintem nagyra. Túl skót lett. Engem meg nem érdekel, mert az UK-ban úgyis kiadják DVD-n, lemegy majd a BBC-n én pedig látni fogom. Amerika nem érdekel. tongue.gif
DE hogy Észtország és Litvánia blink.gif unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 21. 08:08 #1225
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek biggrin.gif
2011. március 21. 08:18 #1226
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Good morning. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 21. 08:33 #1227
- törölt felhasználó -    
Na mit néztem tegnap este? biggrin.gif Segítek kitalálni laugh.gif rohog.gif

Clue 1

Clue 2

Clue 3

nevet2.gif

(a felirat önreklám biggrin.gif , saját magam szórakoztatására, TÉNYLEG csak poénból írtam át egy kicsit, mikor elkészült a fordítás, hogy lássam hogy mutatna az én nevemmel rohog.gif _nevet.gif of course, a hivatalos fordításban a rendes név szerepel biggrin.gif )
DISCLAMER! Nem szeretnék sem Kerry, sem Miranda helyében lenni, of course. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 21. 08:34 #1228
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.21. 08:33)
Na mit néztem tegnap este?  biggrin.gif Segítek kitalálni  laugh.gif  rohog.gif 
Clue 1
Clue 2
Clue 3
nevet2.gif
(a felirat önreklám  biggrin.gif , saját magam szórakoztatására, TÉNYLEG csak poénból írtam át egy kicsit, mikor elkészült a fordítás, hogy lássam hogy mutatna az én nevemmel  rohog.gif  _nevet.gif of course, a hivatalos fordításban a rendes név szerepel  biggrin.gif )
DISCLAMER! Nem szeretnék sem Kerry, sem Miranda helyében lenni, of course.  mellow.gif


Aha!! rohog.gif Kibújt belőled a fangörl! rohog.gif Imádom! thumbsup.gif
Jó reggelt, jó reggelt mindenkinek, amúgy! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 21. 08:40 #1229
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.21. 08:33)
Na mit néztem tegnap este?  biggrin.gif Segítek kitalálni  laugh.gif  rohog.gif


rohog.gif Én is tegnap néztem, de délután. Felavattam a DVD-t. Most a Blackpool van soron. De hogy arra mikor lesz időm... blink.gif Pedig DI hiányom van. rohog.gif

Tegnap egyébként rájöttem, hogy Kate Ashfield milyen szépen beszél. Felirat nélkül is legtöbbször értettem, mit mond angolul. David sok helyen elharapódzott szavakat, de pl. mikor beszédet mondott, ott minden egyes szót gyönyörűen értettem. We heart.gif Brendan Block... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. március 21. 08:59 #1230
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.21. 08:34)
Aha!!  rohog.gif Kibújt belőled a fangörl!  rohog.gif Imádom!  thumbsup.gif 


Nos, igen. Van, hogy sokáig nem nézek semmi DT filmet de utána ha nézek, megint 'bele esek'. Továbbra is elítélem Brendant de a roh@dt életbe is, jaj, de helyes bad boy és az akcentus, mamma mia wub2.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.21. 08:40)

Tegnap egyébként rájöttem, hogy Kate Ashfield milyen szépen beszél. Felirat nélkül is legtöbbször értettem, mit mond angolul. David sok helyen elharapódzott szavakat, de pl. mikor beszédet mondott, ott minden egyes szót gyönyörűen értettem.


Nekem Kate Ashfield kiejtésével meggyűlt a bajom, egyszer. Mikor Brendan reggel készített neki kávét és a polcról beszélgettek, esküszöm nem tudtam el dönteni, hogy Mirrie mit mond, 'things' vagy 'thanks' _nevet.gif Mikor először néztem a Secret Smilet, David mondókájából alig értettem valamit, nem csak a six szóval voltak a gondok, más szavakkal és magával az akcentussal is. Ez már a múlté. biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.21. 08:40)
We heart.gif Brendan Block...  rohog.gif


I like the way you think rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. március 21. 09:05 #1231
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.21. 08:59)
Nos, igen. Van, hogy sokáig nem nézek semmi DT filmet de utána ha nézek, megint 'bele esek'. Továbbra is elítélem Brendant de a roh@dt életbe is, jaj, de helyes bad boy és az akcentus, mamma mia wub2.gif
:


Ez van: szeretjük a bad boyokat. pardon.gif Legalábbis a filmekben... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. március 21. 09:08 #1232
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.21. 08:59)
Nekem Kate Ashfield kiejtésével meggyűlt a bajom, egyszer. Mikor Brendan reggel készített neki kávét és a polcról beszélgettek, esküszöm nem tudtam el dönteni, hogy Mirrie mit mond, 'things' vagy 'thanks'  _nevet.gif Mikor először néztem a Secret Smilet, David mondókájából alig értettem valamit, nem csak a six szóval voltak a gondok, más szavakkal és magával az akcentussal is. Ez már a múlté. biggrin.gif I like the way you think rohog.gif


Tudod, meséltem, hogy én legelőször némafilmként láttam... Aztán később is megnéztem, de akkor elég nagy volt a forgalom és nem mindent lehetett jól érteni, amit mondanak benne. A hétvégén volt először nyugodt körülmény, hogy szép csendben meg tudtam nézni és hallgatni a filmet. Ezért is volt számomra ekkora élmény az igazi hangjuk. Plusz azért egy tévén és DVD lejátszón mégis máshogy hangzik a dolog, mint egy laptopon például... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. március 21. 10:07 #1233
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.03.21. 09:05)
Ez van: szeretjük a bad boyokat. pardon.gif Legalábbis a filmekben...  rohog.gif


I like the way you too think rohog.gif Aye, anno biológia órán kellett bütető házit írnom, mert egyszer nem volt kész a házim. Tudás fája magazint használhattam csak, a szerelem és az emberek közötti kapcsolatok BIOLÓGIAI oldaláról kellett írnom. Alapos munkát végeztem, sokat szenvedtem vele és szép hosszú dolgozat lett belőle (meg is követelte a több oldalas büntetést azért a szörnyű nagy bűnért, amit elkövettem mellow.gif ) és egy adat megragadt bennem. A vallásos és 'középosztály', főleg női tagjai -EGY FELMÉRÉS SZERINT- a hormonjaik és tudat alattijuk miatt gyakrabban vonzódnak a rossz fiúkhoz. Valamiért a rosszfiúk 'illata' egyből rabul ejti őket, arról persze nem is beszélve, hogy a rosszfiúk gyakran nem a legmacsósabb pasik, és a legszebb pasiknak -ÁLLÍTÓLAG- az arca szimmetrikus, a 'nem helyesek annyira' pasiknak nem szimmetrikus, de a női agy nagyon nagyon rövid alatt tudatalatt -látja-, hogy szimmetrikus-e az arc. 2 in 1, mert az illat is elsőre rabul ejtő a nők szívét (szerelem esetén).
Kidolgoztam azt a témát is, hogy fiatalabb csajok miért buknak idősebb pasikra, azt odaadtam neki, hogy nézze meg, szorgalmi munka, azóta sem kaptam vissza a papírt dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 21. 10:09 #1234
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.21. 10:07)
Kidolgoztam azt a témát is, hogy fiatalabb csajok miért buknak idősebb pasikra, azt odaadtam neki, hogy nézze meg, szorgalmi munka, azóta sem kaptam vissza a papírt  dry.gif


És mire jutottál benne?
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. március 21. 10:14 #1235
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.03.21. 10:07)
I like the way you too think  rohog.gif Aye, anno biológia órán kellett bütető házit írnom, mert egyszer nem volt kész a házim. Tudás fája magazint használhattam csak, a szerelem és az emberek közötti kapcsolatok BIOLÓGIAI oldaláról kellett írnom. Alapos munkát végeztem, sokat szenvedtem vele és szép hosszú dolgozat lett belőle (meg is követelte a több oldalas büntetést azért a szörnyű nagy bűnért, amit elkövettem  mellow.gif ) és egy adat megragadt bennem. A vallásos és 'középosztály', főleg női tagjai -EGY FELMÉRÉS SZERINT- a hormonjaik és tudat alattijuk miatt gyakrabban vonzódnak a rossz fiúkhoz. Valamiért a rosszfiúk 'illata' egyből rabul ejti őket, arról persze nem is beszélve, hogy a rosszfiúk gyakran nem a legmacsósabb pasik, és a legszebb pasiknak -ÁLLÍTÓLAG- az arca szimmetrikus, a 'nem helyesek annyira' pasiknak nem szimmetrikus, de a női agy nagyon nagyon rövid alatt tudatalatt -látja-, hogy szimmetrikus-e az arc. 2 in 1, mert az illat is elsőre rabul ejtő a nők szívét (szerelem esetén).
Kidolgoztam azt a témát is, hogy fiatalabb csajok miért buknak idősebb pasikra, azt odaadtam neki, hogy nézze meg, szorgalmi munka, azóta sem kaptam vissza a papírt  dry.gif


Wow! Ez érdekes téma! Kár hogy nem kaptad vissza, mert szívesen elolvastam volna! w00t.gif Egyébként nekem általában a szabálytalan pasik jönnek be. Végtére is a természetben jóformán semmi sem szabályos.
Arra viszont kíváncsi vagyok, mire jutottál a fiatalabb csaj - idősebb pasi témával! rolleyes.gif Ugyanis, mint tudod, én is ebben a "betegségben" szenvedek. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. március 21. 11:12 #1236
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.03.21. 10:07)
I like the way you too think  rohog.gif Aye, anno biológia órán kellett bütető házit írnom, mert egyszer nem volt kész a házim. Tudás fája magazint használhattam csak, a szerelem és az emberek közötti kapcsolatok BIOLÓGIAI oldaláról kellett írnom. Alapos munkát végeztem, sokat szenvedtem vele és szép hosszú dolgozat lett belőle (meg is követelte a több oldalas büntetést azért a szörnyű nagy bűnért, amit elkövettem  mellow.gif ) és egy adat megragadt bennem. A vallásos és 'középosztály', főleg női tagjai -EGY FELMÉRÉS SZERINT- a hormonjaik és tudat alattijuk miatt gyakrabban vonzódnak a rossz fiúkhoz. Valamiért a rosszfiúk 'illata' egyből rabul ejti őket, arról persze nem is beszélve, hogy a rosszfiúk gyakran nem a legmacsósabb pasik, és a legszebb pasiknak -ÁLLÍTÓLAG- az arca szimmetrikus, a 'nem helyesek annyira' pasiknak nem szimmetrikus, de a női agy nagyon nagyon rövid alatt tudatalatt -látja-, hogy szimmetrikus-e az arc. 2 in 1, mert az illat is elsőre rabul ejtő a nők szívét (szerelem esetén).
Kidolgoztam azt a témát is, hogy fiatalabb csajok miért buknak idősebb pasikra, azt odaadtam neki, hogy nézze meg, szorgalmi munka, azóta sem kaptam vissza a papírt  dry.gif


Nagyon érdekes téma! Való igaz, hogy mi, nők igenis az izgalmat, az állandó változatosságot keressük a pasikban, még azok is erre vágynak akik egyébként váltig állítják, hogy nyugodt, meghitt családot, gyerekeket szeretnének és a régi modell szerinti szerepeket tartják jónak miszerint a nő otthon neveli a csemetéket, míg a "ház ura" (hogy én ezt a kifejezést mennyire utálom, énem szüfrazsett oldala felemelt ököllel tiltakozik ellene) lázasan dolgozik a mindennapi megélhetés megteremtésének céljából. A szabályosság -ahogyan Grace is írta- elenyésző mértékben fordul elő a természetben, így azt tudat alatt természetellenesnek, a megszokottól eltérőnek soroljuk be, nem beszélve arról, hogy egy szoborszerű szépséggel megáldott (fentiek tükrében megvert?) férfin legjobb esetben is csak néhány másodpercig legeltetjük a szemünket, s valójában ezidő alatt sem a külsejét csodáljuk, hanem akarva-akaratlanul a hibáit fürkésszük; hol egy apró anyajegy, ráncocska, ősz hajszál, kissé meggörbült tartás, vagy épp ellenkezőleg, szálfa egyenes "karót nyelt" kiállás. Tökéletesség nem létezik, csak annak illúziója, s az illúzió ugyebár hamis képet takar, ami miatt a bizalmatlanság is felüti a fejét. Elcsépelt, de nagy igazság, hogy egy embert a hibái tesznek egyedivé, egyszerivé, megismételhetetlenné és urambocsá' vonzóvá is. Nekem többet jelent egy kissé bandzsa szempár, mint a hollywoodi álommosoly.

Ami a kort illeti: "Age Ain't Nothing, But A Number"- ahogyan még 1994-ben a tragikusan fiatalon elhunyt gyönyörű r'n'b énekesnő, Aaliyah megénekelte. Nekem is van a környezetemben egy olyan pár, melynek tagjai közt 19 év a korkülönbség (37 és 56 évesek), 18 éve házasok, van 3 aranyos kis gyerekük és szerelmesebbek egymásba, mint valaha. smileeee.gif

És (tudom, 'és'-sel nem kezdünk mondatot) hogy on is legyek, hosszú távollétem után ezzel a képecskével szeretnék kedveskedni eme topic csipet-csapatának, természetesen HQ-ban. smileeee.gif

Vagy ezzel, ajánlom azon lánykáknak, akikből minden erőfeszítés ellenére néha felszínre tör a fangörl és olyankor nem szégyellik kimondani azt, amit gondolnak, majd, miután visszakászálódtak székükbe (melyből az ámulat közepette kiestek) visszavedlenek normális, felnőtt rajongóba. tongue.gif thumbsup.gif biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, kateblock, Erosz
2011. március 21. 11:17 #1237
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (LaDiabla @ 2011.03.21. 11:12)
Nagyon érdekes téma! Való igaz, hogy mi, nők igenis az izgalmat, az állandó változatosságot keressük a pasikban, még azok is erre vágynak akik egyébként váltig állítják, hogy nyugodt, meghitt családot, gyerekeket szeretnének és a régi modell szerinti szerepeket tartják jónak miszerint a nő otthon neveli a csemetéket, míg a "ház ura" (hogy én ezt a kifejezést mennyire utálom, énem szüfrazsett oldala felemelt ököllel tiltakozik ellene) lázasan dolgozik a mindennapi megélhetés megteremtésének céljából. A szabályosság -ahogyan Grace is írta- elenyésző mértékben fordul elő a természetben, így azt tudat alatt természetellenesnek, a megszokottól eltérőnek soroljuk be, nem beszélve arról, hogy egy szoborszerű szépséggel megáldott (fentiek tükrében megvert?) férfin legjobb esetben is csak néhány másodpercig legeltetjük a szemünket, s valójában ezidő alatt sem a külsejét csodáljuk, hanem akarva-akaratlanul a hibáit fürkésszük; hol egy apró anyajegy, ráncocska, ősz hajszál, kissé meggörbült tartás, vagy épp ellenkezőleg, szálfa egyenes "karót nyelt" kiállás. Tökéletesség nem létezik, csak annak illúziója, s az illúzió ugyebár hamis képet takar, ami miatt a bizalmatlanság is felüti a fejét. Elcsépelt, de nagy igazság, hogy egy embert a hibái tesznek egyedivé, egyszerivé, megismételhetetlenné és urambocsá' vonzóvá is. Nekem többet jelent egy kissé bandzsa szempár, mint a hollywoodi álommosoly.
Ami a kort illeti: "Age Ain't Nothing, But A Number"- ahogyan még 1994-ben a tragikusan fiatalon elhunyt gyönyörű r'n'b énekesnő, Aaliyah megénekelte. Nekem is van a környezetemben egy olyan pár, melynek tagjai közt 19 év a korkülönbség (37 és 56 évesek), 18 éve házasok, van 3 aranyos kis gyerekük és szerelmesebbek egymásba, mint valaha. smileeee.gif 
És (tudom, 'és'-sel nem kezdünk mondatot) hogy on is legyek, hosszú távollétem után ezzel a képecskével szeretnék kedveskedni eme topic csipet-csapatának, természetesen HQ-ban. smileeee.gif 
Vagy ezzel, ajánlom azon lánykáknak, akikből minden erőfeszítés ellenére néha felszínre tör a fangörl és olyankor nem szégyellik kimondani azt, amit gondolnak, majd, miután visszakászálódtak székükbe (melyből az ámulat közepette kiestek) visszavedlenek normális, felnőtt rajongóba.  tongue.gif  thumbsup.gif  biggrin.gif


Ó, Diabla, hiányoztak ám értelmes, érdekes hozzászólásaid! meghajolo.gif
A képekért ezer köszönet, hiszen, mint egy másik fórumról tudod, belőlem elő szokott törni az ádáz fangörl. rohog.gif Most inkább nem mondanám ki, mit gondolok, de : Ujjé!! thumbsup.gif wub.gif
2011. március 21. 12:05 #1238
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ezt már olvastátok? omg.gif
2011. március 21. 12:11 #1239
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.03.21. 12:05)
Ezt már olvastátok? omg.gif


Ó, anyám! Ez fájt, de nagyon! Egészségére a hölgyikének... blink.gif Idős már ahhoz, hogy ilyen gondolatai legyenek, nem? blink.gif unsure.gif
2011. március 21. 12:13 #1240
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Akinek van Viasat History csatornája, és tudja is nézni, az ma 14:00-kor odakapcsolhat, mert David lesz látható / hallható. rolleyes.gif -> téves riasztás, mégsem ő. mellow.gif sad.gif
101 oldal 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok