Starity

Signs / Jelek (2002)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 04. 13:50 #1
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Rendező: M. Night Shyamalan
Szereplők: Mel Gibson, Joaquin Phoenix, Rory Culkin, Abigail Breslin, Cherry Jones, Patricia Kalember, M. Night Shyamalan
Műfaj: dráma, misztikus, sci-fi
Bemutató: 2002. július 29. (USA)
Sztori: Különös események zajlanak egy álmos amerikai kisváros közelében egy farmon. Valaki hatalmas, kör alakú tisztást vág a kukoricásba. A farm tulajdonosa (Mel Gibson), a város egykori lelkipásztora szeretne nem törődni a tréfacsinálókkal, de azok visszatérnek, és a földeken újabb és újabb gabonakörök jelennek meg. A ház lakói egyre jobban félnek; a titokzatos, kísérteties jelek pedig szaporodnak. Talán tényleg nekik van igazuk, nem Graham tiszteletesnek. Talán mégsem emberkéz műve ez az egész. A kutyák megvesznek, a friss víz megposhad, a városka lakói menekülnek, és az egyetlen férfi, aki eddig képes volt megőrizni a józan eszét, maga is kénytelen egyre komolyabban venni a körülötte zajló eseményeket. Hiszen lehet, hogy nemsokára a gyerekei életéért kell küzdenie. Csak azt nem tudja, kivel.
4 felhasználónak tetszik: miley erika, ancsa13, gonzales7, tya04
2011. január 04. 14:36 #2
- törölt felhasználó -    
jaj de jók ezek a képek!!
köszi!!!
ezt a pasit imádom!!
nálam 3. a sorban!!
wub.gif biggrin.gif biggrin.gif
2011. január 04. 22:27 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem ezt a filmet, emlékszem még iskolamoziban ( biggrin.gif ) láttam először, aztán vagy harmincszor még legalább. Shyamalan egy zseni. meghajolo.gif
2011. január 05. 00:24 #4
- törölt felhasználó -    
igen ez egy remek film!
viszont kár hogy Shyamalan utolsó valamire való filmje..amik ez után következtek hááááát.. blink.gif
2011. január 05. 12:25 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2011.01.05. 00:24)
igen ez egy remek film!
viszont kár hogy Shyamalan utolsó valamire való filmje..amik ez után következtek hááááát.. blink.gif


Magasra tette saját magának a lécet, mindenáron próbálta túlszárnyalni és ebből csak zagyva összevisszaság lett mint pl. Az esemény vagy a Lány a vízben. Kár érte, mert nagyon tehetséges, újhullámos flmes.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 05. 16:47 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.05. 12:25)
Magasra tette saját magának a lécet, mindenáron próbálta túlszárnyalni és ebből csak zagyva összevisszaság lett mint pl. Az esemény vagy a Lány a vízben. Kár érte, mert nagyon tehetséges, újhullámos flmes.


igen én is láttam az összes filmjét még a kevésbé ismert Nyitott szemmel című rendezését is!Az is nagyon jó filmje!
De a Jelek után valahogy elfogyott ez erő a filmjeiből. Próbáltam szeretni a Falu-t és a Lány a vízben-t is de sajnos nem ment..az Esemény szintén gyenge...az Ördög című filmnél pedig megérezhetett valamit hiszen ott átadta másnak a rendezést inkább! Az Utolsó léghajlítót pedig a kritikusok és a rajongók szétcincálták már azelőtt mielőtt a mozikba került volna..remélem pár év múlva képes lesz kimászni a gödörből! smileeee.gif mert most mélyponton van
2012. április 09. 02:55 #7
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: standoffan
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok