Már voltak Lady Gaga-dalok, sőt Britney Spears-feldolgozások is, és most Justin Bieber dalait hallhatjuk viszont a Glee-ben – persze saját verziójukkal.
A teljes cikkhez kattints ide!
Justin Bieber hamarosan a Glee-ben
2011. január 09. 10:53
#4
|
|
Dolly-Lolly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.15. Hozzászólás: 816 Csatolások: 38 Azonosító: 134840 offline
|
Ez egy nagy szégyen a sorozatnak.Én eddig angyon szerettem a Glee-t, de most...Nem hiszem hogy megnézem ezt a részt.Még hogy Justin Bieber? Lady Gaga, és Britney választást teljesen megértem, ők nagy sztárok, le is tettek valamit az asztalra, de...Justin és a Glee? Na nemár! De remélem jól kiparodizálják a számait
2011. január 09. 11:21
#8
|
|
Dolly-Lolly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.15. Hozzászólás: 816 Csatolások: 38 Azonosító: 134840 offline
|
Sikítva rohanok ki Angliából ha meglátom a Glee-ben...
2011. január 09. 11:32
#12
|
|
PandaAlexXaεїз..εїз |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.28. Hozzászólás: 1919 Csatolások: 0 Azonosító: 125973 offline
|
nem szoktam nézni a Glee-t...
szal úgy nagyon nem érdekel a dolog..
ammeg ez a fiú sosem alszik?
szal úgy nagyon nem érdekel a dolog..
ammeg ez a fiú sosem alszik?
2011. január 09. 11:33
#14
|
|
FeketeSzederúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 89 Csatolások: 1 Azonosító: 142328 offline
|
Minek kell mindenhol ott lennie??? ELEGEM VAN DZSÁSZTINKÁBÓL!!!
2011. január 09. 11:41
#17
|
|
Stella babavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.20. Hozzászólás: 305 Csatolások: 0 Azonosító: 133582 offline
|
Huha nem semmi, kiváncsi vagyok hogy fog is benne szerepelni.
2011. január 09. 11:49
#18
|
|
Clare Salvatorevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.27. Hozzászólás: 362 Csatolások: 0 Azonosító: 132058 offline
|
Jó..
Én szeretem szóval jöhet.
A tegnapi rész is tök jó volt!!
Lady Gaga számok + Neil Patrick Harris (L)
A tegnapi rész is tök jó volt!!
Lady Gaga számok + Neil Patrick Harris (L)
1 felhasználónak tetszik:
Karin
2011. január 09. 11:58
#20
Nemáááááááááááááááááááááááááááááár miért kell mindenbe szerepelnie, unom már hogy a csapból is ő folyik, utálom erre minden normális sorozatba belerondít a képével és az ócska dedós hangjával!!!! :'(
ÁÁÁÁÁÁ MIVEL ÉRDEMELTEM EZT KI? :'(
ÁÁÁÁÁÁ MIVEL ÉRDEMELTEM EZT KI? :'(
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline



















