Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 29. 20:30 #15101
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:26)
Aztarohadt. Már attól kirázott a hideg, hogy ránéztem a képre, ha valaki odavinne alá, tutira szörnyethalnék. A fóbiámat nem birná el a szivem... biggrin.gif 
http://2perc.blog.hu/2011/06/27/felelmetes_szobor


Szerintem én jobban félek tőlük, mint te. Ha egyet hirtelen látok meg a közelemben, és nagyobb fél centinél, sikítva elrohanok. Aztán leülök valami biztonságos helyre, felhúzom a lábaim, átkarolom őket, és fél óráig ringatózom előre-hátra, mint egy bolond. blink.gif (_nevet.gif) De volt, hogy már sírtam is, úgyhogy... rohog.gif
2011. június 29. 20:30 #15102
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barbygirl95 @ 2011.06.29. 20:23)
Sziasztok! Nem lenne gond, ha csatlakoznék??  blush.gif

Szia. Hogy szólíthaltlak? smileeee.gif Mondj magadról valamit. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Barbygirl95
2011. június 29. 20:35 #15103
Barbygirl95
Barbygirl95
'M'aime pour qui je suis..." :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 2421
Azonosító: 130850
Offline offline
Idézet (agii7 @ 2011.06.29. 20:30)
Szia. Hogy szólíthaltlak? smileeee.gif  Mondj magadról valamit. wink.gif


Barbynak!! thumbsup.gif Te pedig Ági, ugye?? laugh.gif Hát én 16 vagyok, egy kis faluban lakom, mást mit mondjak?? laugh.gif laugh.gif
2011. június 29. 20:37 #15104
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.29. 20:30)
Szerintem én jobban félek tőlük, mint te. Ha egyet hirtelen látok meg a közelemben, és nagyobb fél centinél, sikítva elrohanok. Aztán leülök valami biztonságos helyre, felhúzom a lábaim, átkarolom őket, és fél óráig ringatózom előre-hátra, mint egy bolond. blink.gif (_nevet.gif) De volt, hogy már sírtam is, úgyhogy... rohog.gif


Ilyet még tényleg nem csináltam. Ha meglátok egyet, rendszerint rángatózni kezdek, mintha enyhe epilepsziás rohamom lenne és a sirás kerülget. De egyébként semmilyen bogarat nem tűrök meg, de a póktól különösen rám jön a bolondóra. És az a gáz, hogy leplezni se tudod, azt ha valami h-lye tirpák van a társaságodban egyből felkapja és rád akarja dobni. Nem fogja fel, hogy ez tényleg nem vicc... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 29. 20:42 #15105
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:37)
Ilyet még tényleg nem csináltam. Ha meglátok egyet, rendszerint rángatózni kezdek, mintha enyhe epilepsziás rohamom lenne és a sirás kerülget. De egyébként semmilyen bogarat nem tűrök meg, de a póktól különösen rám jön a bolondóra. És az a gáz, hogy leplezni se tudod, azt ha valami h-lye tirpák van a társaságodban egyből felkapja és rád akarja dobni. Nem fogja fel, hogy ez tényleg nem vicc... dry.gif


Egyszer a volt barátnőm (nem véletlenül csak volt) rám akart dobni egy pókot. Úgy futottam előle, mint akit egy grizzly kerget. rohog.gif Aztán kiderült, hogy nem is volt semmi a kezében, vagyis nem vette fel a pókot. Hát én legszívesebben kinyírtam volna. Ezzel nem szabad viccelni. Nem tudom, mit szólna hozzá, ha én egy kígyót szabadítanék rá. dry.gif Akkor meg le lennék szidva, mint állat... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. június 29. 20:43 #15106
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:37)
Ilyet még tényleg nem csináltam. Ha meglátok egyet, rendszerint rángatózni kezdek, mintha enyhe epilepsziás rohamom lenne és a sirás kerülget. De egyébként semmilyen bogarat nem tűrök meg, de a póktól különösen rám jön a bolondóra. És az a gáz, hogy leplezni se tudod, azt ha valami h-lye tirpák van a társaságodban egyből felkapja és rád akarja dobni. Nem fogja fel, hogy ez tényleg nem vicc... dry.gif


Érthető a reakciód szerintem. Ahelyett, hogy megvigasztalna a tirpák, még ki is akar(na) Veled tolni, hát, de még ilyet...?!

Egyébként lányok, nekem a szúnyog a legnagyobb ellenségem, azt hiszem think.gif
Egyszerűen utálom a hangját, pláne, hogy, ha arra ébredek, hogy a fülembe zümmög, áh, a falra tudnék mászni tőle rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, thunderbird
2011. június 29. 20:48 #15107
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.29. 20:43)
Érthető a reakciód szerintem. Ahelyett, hogy megvigasztalna a tirpák, még ki is akar(na) Veled tolni, hát, de még ilyet...?!
Egyébként lányok, nekem a szúnyog a legnagyobb ellenségem, azt hiszem think.gif 
Egyszerűen utálom a hangját, pláne, hogy, ha arra ébredek, hogy a fülembe zümmög, áh, a falra tudnék mászni tőle rohog.gif


Igen, az nagyon zavaró. Azok, meg a k-csög legyek direkt oda mennek. Mondjuk nálunk nincsenek, de ha vidéken alszom, mindig van hozzájuk szerencsém. Olyankor idegbeteg módon kinyirom az összeset, amit a szobában fellelek, lehet akár éjjel 2 is... Ha nagyon lusta vagyok, akkor csak a fejemre húzom a takarót és majd reggel veszi kezdetét a leszámolás. biggrin.gif

Ezt nee: http://2perc.blog.hu/2011/06/25/nyan_csat
2011. június 29. 20:49 #15108
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.29. 20:43)
Érthető a reakciód szerintem. Ahelyett, hogy megvigasztalna a tirpák, még ki is akar(na) Veled tolni, hát, de még ilyet...?!
Egyébként lányok, nekem a szúnyog a legnagyobb ellenségem, azt hiszem think.gif 
Egyszerűen utálom a hangját, pláne, hogy, ha arra ébredek, hogy a fülembe zümmög, áh, a falra tudnék mászni tőle rohog.gif

Tavaly nyáron nekem egyszerre 2 szúnyog zümmögött fülembe, mindkét oldalról egy-egy. Hát azt hittem felrobbanok. reklamalo.gif nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. június 29. 20:49 #15109
Barbygirl95
Barbygirl95
'M'aime pour qui je suis..." :)
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 2421
Azonosító: 130850
Offline offline
Megyek Sziasztok!! thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. június 29. 20:50 #15110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:48)
Igen, az nagyon zavaró. Azok, meg a k-csög legyek direkt oda mennek. Mondjuk nálunk nincsenek, de ha vidéken alszom, mindig van hozzájuk szerencsém. Olyankor idegbeteg módon kinyirom az összeset, amit a szobában fellelek, lehet akár éjjel 2 is... Ha nagyon lusta vagyok, akkor csak a fejemre húzom a takarót és majd reggel veszi kezdetét a leszámolás. biggrin.gif 
Ezt nee: http://2perc.blog.hu/2011/06/25/nyan_csat


Nekem semmi bajom a legyekkel, sőt, imádom őket. Apának se hagyom soha, hogy kinyírjon akár egyet is. Barbárság. unsure.gif Tegnap az én hibámból halt meg egy, tök véletlenül, és még el is temettem. rohog.gif
2011. június 29. 20:57 #15111
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:48)
Igen, az nagyon zavaró. Azok, meg a k-csög legyek direkt oda mennek. Mondjuk nálunk nincsenek, de ha vidéken alszom, mindig van hozzájuk szerencsém. Olyankor idegbeteg módon kinyirom az összeset, amit a szobában fellelek, lehet akár éjjel 2 is... Ha nagyon lusta vagyok, akkor csak a fejemre húzom a takarót és majd reggel veszi kezdetét a leszámolás. biggrin.gif


Hehe, hát ez nekem is ismerős. Vidéken én is vadászni szoktam, főleg nyáron, durván sok a szúnyog, úgyhogy, este már zárunk mindent, nehogy bejöjjön.
A léggyel jobban elvagyok, mert az legalább hagy aludni rohog.gif
Nekem az a tapasztalatom, hogy van annyi esze, hogy éjjel nem repül mindenfelé, pláne nem zavar alvás közben, de a szúnyog. Még, ha repül is, és egy kicsit messzebb is van, de csönd van, már messziről meghallod azt az irritáló hangját, pfúú rohog.gif

Egyébként facebook-onvan egy érdekes csoport, elég sokan csatlakoztak, szóval úgy tűnik, szúnyog közutálatnak örvent beer.gif

Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:48)


Már ilyen is van, hehh _nevet.gif
Ti végigbírtátok hallgatni ezt a nyan cat számot?
2011. június 29. 21:00 #15112
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.29. 20:57)

Ti végigbírtátok hallgatni ezt a nyan cat számot?


Miért, hol van a vége? rohog.gif
Egyébként a személyes rekordom eddig 80 másodperc. biggrin.gif
2011. június 29. 21:06 #15113
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:37)
Ilyet még tényleg nem csináltam. Ha meglátok egyet, rendszerint rángatózni kezdek, mintha enyhe epilepsziás rohamom lenne és a sirás kerülget. De egyébként semmilyen bogarat nem tűrök meg, de a póktól különösen rám jön a bolondóra. És az a gáz, hogy leplezni se tudod, azt ha valami h-lye tirpák van a társaságodban egyből felkapja és rád akarja dobni. Nem fogja fel, hogy ez tényleg nem vicc... dry.gif


Én már éjszakáztam a folyosón bogár miatt. Egy undorító, nagy fekete bogarat láttam meg a szobába, de az éjszaka közepén senkit nem hívhattam fel, hogy távolítsák el (na igen ilyenre is volt már többször példa), így fogtam a párnát, a takarót és a laptopot és kiköltöztem a bejárati ajtó elé a folyosóra. A ajtó alatti rést pokróccal torlaszoltam el, hogy véletlenül se jöhessen ki és addig nem mentem be a szobába ameddig nem tüntette el az egyik haverom másnap. Lehet, hogy ciki, de ez az egyetlen félelmem és eléggé eldurvult. Pánikroham közeli állapotba is kerültem már bogár miatt. Borzasztóan félek tőlük. Ez az egy dolog, ami az őrületbe tud kergetni.
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. június 29. 21:29 #15114
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.06.29. 21:00)
Miért, hol van a vége? rohog.gif


Hát, most megnéztem, az eredeti 3 és fél perc körül van, de valami elmebeteg, csinált egy 3 és 1/2 órásat ohmy.gif

Azért ehhez már kell egyfajta elborult elme, vagy én nem is tudom, de én nagyon szenvednék már 5 perc után...

Idézet (thunderbird @ 2011.06.29. 21:00)
Egyébként a személyes rekordom eddig 80 másodperc. biggrin.gif


Nos, megpróbáltam, és sikerült megdöntenem, viszont 85 mp-től tovább nem bírtam. Ez egy teljes katasztrófa. Idegesít ez a nyávogás. blush.gif Akkor már inkább meghallgatom a Friday-t Rebecca Blacktől rohog.gif rohog.gif
2011. június 29. 21:32 #15115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.06.29. 21:29)
Hát, most megnéztem, az eredeti 3 és fél perc körül van, de valami elmebeteg, csinált egy 3 és 1/2 órásat ohmy.gif 
Azért ehhez már kell egyfajta elborult elme, vagy én nem is tudom, de én nagyon szenvednék már 5 perc után...
Nos, megpróbáltam, és sikerült megdöntenem, viszont 85 mp-től tovább nem bírtam. Ez egy teljes katasztrófa. Idegesít ez a nyávogás. blush.gif  Akkor már inkább meghallgatom a Friday-t Rebecca Blacktől rohog.gif  rohog.gif

Megdöntöttem a rekordot, 100 mp. laugh.gif De ez az izé tényleg szörnyű. rohog.gif
2011. június 29. 21:34 #15116
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Kirakták a cikkem. thumbsup.gif Máris jobb kedvem lett. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. június 29. 22:37 #15117
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Sziasztok!

Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:26)

Aztarohadt. Már attól kirázott a hideg, hogy ránéztem a képre, ha valaki odavinne alá, tutira szörnyethalnék. A fóbiámat nem birná el a szivem... biggrin.gif 
http://2perc.blog.hu/2011/06/27/felelmetes_szobor


Én viszont önként, és dalolva mennék oda. Egyébként a kép a bilbao-i Guggenheim Art Museum egyik kiállított darabja. Mondjuk maga a múzeum se kispályás...


Idézet (Christo @ 2011.06.29. 20:37)

Ilyet még tényleg nem csináltam. Ha meglátok egyet, rendszerint rángatózni kezdek, mintha enyhe epilepsziás rohamom lenne és a sirás kerülget. De egyébként semmilyen bogarat nem tűrök meg, de a póktól különösen rám jön a bolondóra. És az a gáz, hogy leplezni se tudod, azt ha valami h-lye tirpák van a társaságodban egyből felkapja és rád akarja dobni. Nem fogja fel, hogy ez tényleg nem vicc... dry.gif


Én szeretem a pókokat, legalábbis ha a szobámban találkozok egyel, akkor soha nem bántom. Nekem az háziállat. biggrin.gif
De az még soha meg sem fordult a fejemben, hogy valakit a fóbiájával kínozzak.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.29. 20:43)

Egyébként lányok, nekem a szúnyog a legnagyobb ellenségem, azt hiszem think.gif 
Egyszerűen utálom a hangját, pláne, hogy, ha arra ébredek, hogy a fülembe zümmög, áh, a falra tudnék mászni tőle rohog.gif


Az valóban egy aljas kis dög. Olyan mint egy Assassin. Sötétben idegesít a hangjával, de ahogy felkapcsolom a lámpámat, rögtön köddé válik a kis mocsok. Mondjuk az is igaz, hogy ha egy szobában vagyok tesómmal, és van bent egy súnyog, akkor őt csípi meg, nem engem.

Idézet (Boscorelli @ 2011.06.29. 20:57)

Hehe, hát ez nekem is ismerős. Vidéken én is vadászni szoktam, főleg nyáron, durván sok a szúnyog, úgyhogy, este már zárunk mindent, nehogy bejöjjön.
A léggyel jobban elvagyok, mert az legalább hagy aludni rohog.gif 
Nekem az a tapasztalatom, hogy van annyi esze, hogy éjjel nem repül mindenfelé, pláne nem zavar alvás közben, de a szúnyog. Még, ha repül is, és egy kicsit messzebb is van, de csönd van, már messziről meghallod azt az irritáló hangját, pfúú rohog.gif 


Nekem van egy remek eltolható szúnyoghálóm az erkélyajtómon, így mikor este felhúzom a redőnyt, hogy jójjön befelé a friss levegő, akkor a szúnyog, és a légy csak szeretne bejönni... rohog.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. június 30. 00:17 #15118
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Hello mindenkinek!
Szüleimet 1 óra alatt csupán 3x akasztottam ki. Ami elég érdekes, mert egyáltalán nem tartom magam neveletlennek. Viszont nem igaz, hogy nem tudnak normális kaját itthon tartani. Ezek közül választhatok; Liechtensteini homársaláta, Mediterrán tonhalsaláta, minden féle tengeri herkentyűk. Egyiket sem szeretem. Persze van itthon rengeteg gyümölcs, tehát ezzel kell beérnem. Jelenleg ananászt eszek. Most én vagyok válogatós, vagy a szüleim nem tartanak itthon rendes kaját. Állandóan ez megy. Ha megyünk vendégségbe is, mindig minden undorító tengeri élőlényeket meg kell ennem. A hideg kiráz. Ma mentek a szüleim az INTERSPAR-ba. Mondtam nekik, hogy vegyenek valami felvágottat pl. párizsit. Minden mást hoztak helyette. De párizsit? Sokat képzelek nagyon. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Christo
2011. június 30. 00:30 #15119
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.06.30. 00:17)
Hello mindenkinek! 
Szüleimet 1 óra alatt csupán 3x akasztottam ki. Ami elég érdekes, mert egyáltalán nem tartom magam neveletlennek. Viszont nem igaz, hogy nem tudnak normális kaját itthon tartani. Ezek közül választhatok; Liechtensteini homársaláta, Mediterrán tonhalsaláta, minden féle tengeri herkentyűk. Egyiket sem szeretem. Persze van itthon rengeteg gyümölcs, tehát ezzel kell beérnem. Jelenleg ananászt eszek.  Most én vagyok válogatós, vagy a szüleim nem tartanak itthon rendes kaját. Állandóan ez megy. Ha megyünk vendégségbe is, mindig minden undorító tengeri élőlényeket meg kell ennem. A hideg kiráz. Ma mentek a szüleim az INTERSPAR-ba. Mondtam nekik, hogy vegyenek valami felvágottat pl. párizsit. Minden mást hoztak helyette. De párizsit? Sokat képzelek nagyon.  mellow.gif


Huh. Hát ezeket én se enném meg. Számomra is undorító mind. Mondjuk én párizsit se eszek, mivel vega vagyok, de lényegtelen. Azért egy szülőtől minimum elvárható dolog szerintem, hogy a gyerekének olyan ételt adjon, amitől nem undorodik.

Ma én is üvöltöttem anyámmal. Meg is bántam, hogy hazajöttem. Már a sírás határán voltam. Nem tudom minek a reklámja talán valami szappan, tusfürdő vagy testápoló, amiben a száraz bőrről énekelnek valami iszonyat idegesítő, bugyuta dalt. Na ez bent ragadt anyám fejébe és egész nap ezt énekelte megállás nélkül a borzalmas vonyítós hangján. Már könyörögtem, ordítottam, mindent csináltam, hogy hagyja abba, de semmi nem használt. Eleve a falra mászok attól a reklámtól, de az már sok volt, hogy alig néhány órás alvás után reggeltől estig ezt kellett hallgatnom anyámtól. Rendesen rosszul voltam, fájt a fejem, már minden bajom volt, de minél inkább kértem, hogy hagyja abba annál jobban csinálta. Szó szerint az idegbaj határán álltam.

Most viszont örülök, mert megtaláltam azt a filmet, amit hetek óta kerestem. Ma már nem nézem meg, de holnap mindenképp. biggrin.gif Kíváncsi vagyok milyen. smileeee.gif
2011. június 30. 00:43 #15120
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.06.30. 00:30)
Huh. Hát ezeket én se enném meg. Számomra is undorító mind. Mondjuk én párizsit se eszek, mivel vega vagyok, de lényegtelen. Azért egy szülőtől minimum elvárható dolog szerintem, hogy a gyerekének olyan ételt adjon, amitől nem undorodik. 
Ma én is üvöltöttem anyámmal. Meg is bántam, hogy hazajöttem. Már a sírás határán voltam. Nem tudom minek a reklámja talán valami szappan, tusfürdő vagy testápoló, amiben a száraz bőrről énekelnek valami iszonyat idegesítő, bugyuta dalt. Na ez bent ragadt anyám fejébe és egész nap ezt énekelte megállás nélkül a borzalmas vonyítós hangján. Már könyörögtem, ordítottam, mindent csináltam, hogy hagyja abba, de semmi nem használt. Eleve a falra mászok attól a reklámtól, de az már sok volt, hogy alig néhány órás alvás után reggeltől estig ezt kellett hallgatnom anyámtól. Rendesen rosszul voltam, fájt a fejem, már minden bajom volt, de minél inkább kértem, hogy hagyja abba annál jobban csinálta. Szó szerint az idegbaj határán álltam.
Most viszont örülök, mert megtaláltam azt a filmet, amit hetek óta kerestem. Ma már nem nézem meg, de holnap mindenképp. biggrin.gif Kíváncsi vagyok milyen. smileeee.gif

Nekem szerencsém van, anyukám már leállt az énekléssel. Most állandóan klasszikus zenéket hallgat. Azokat (hál' Istennek) nem énekelgeti. Pedig régen amikor vitt óvodába, mindig bekapcsolta a Sláger rádiót. Mindig maxon volt a hangerő. Legtöbbször a Hit me baby one more time ( dry.gif ) . Akkor még más volt a zenei ízlése, De ez a mosatni házassága teljesen megváltoztatta. Azóta nem jövök ki vele jól, amióta hozzáment ahhoz a baromhoz. Minden gond ott kezdődött. De már hozzászoktam a puccos társasághoz. Ha nagyon elegem van, akkor elmegyek mamámhoz, vagy az igazi apukámhoz.
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
961 oldal 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!