Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 26. 18:40 #18221
- törölt felhasználó -    
Ezt figyeljétek!
Légy a trollom! wub.gif _nevet.gif
http://trollface.hu/blog/img/poszt/trollface-gyuru_1314298472.jpg
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., WhiteRosee, Dancsyy97, Rap4ever8
2011. augusztus 26. 18:40 #18222
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.26. 18:38)
De nem tudok mit mesélni. unsure.gif Eszembe jutott több téma is, de mivel fiú vagy, biztosan nem lelkesednél az ötletért. rohog.gif 
Ez a kép nagyon ott van. _nevet.gif 
http://trollface.hu/blog/img/poszt/family-guy-glen_1312290303.jpg



Akkor képzeld el, hogy lány vagyok! nevet2.gif
Nojmi: Szerencséd. Igen. Én is nagyon megszerettem az avatarokat vagy mozgó gik-eket de én inkább magam csinálok. ok.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, WhiteDreams
2011. augusztus 26. 18:43 #18223
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.26. 18:40)
Ezt figyeljétek! 
Légy a trollom! wub.gif  _nevet.gif 

Ez de jó pofa nevet2.gif
Barna Értem,mivel nekem rossz a videóletöltőm,sajna nincs más választásom. rohog.gif Én nem bírom elképzelni,hogy lány vagy. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., thunderbird
2011. augusztus 26. 18:45 #18224
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.26. 18:43)
Ez de jó pofa nevet2.gif
Barna Értem,mivel nekem rossz a videóletöltőm,sajna nincs más választásom. rohog.gif Én nem bírom elképzelni,hogy lány vagy. rohog.gif



Én se ne aggódj! nevet2.gif
Egyébként jelenlegi kedvenc mondatom:

'Ha megígérem, hogy hiányozni fogsz, elmész?' rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. augusztus 26. 18:46 #18225
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.26. 18:43)
Ez de jó pofa nevet2.gif
Barna Értem,mivel nekem rossz a videóletöltőm,sajna nincs más választásom. rohog.gif Én nem bírom elképzelni,hogy lány vagy. rohog.gif

Csak képzeld el, hogy az a kis jelecske kék helyett rózsaszín. biggrin.gif
Szerk.: Megyek tévézni anyáékkal. cool.gif További szép napot!
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. augusztus 26. 18:49 #18226
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.26. 18:46)
Csak képzeld el, hogy az a kis jelecske kék helyett rózsaszín. biggrin.gif
Szerk.: Megyek tévézni anyáékkal. cool.gif További szép napot!



Dancsy! Így jó!? nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. augusztus 26. 18:50 #18227
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.26. 18:46)
Csak képzeld el, hogy az a kis jelecske kék helyett rózsaszín. biggrin.gif

Á az könnyű lesz. rohog.gif Vagy még sem? spiteful.gif na mostmár könnyű lesz
_nevet.gif De amúgy én teljesen máshogy akartam elképzelni Barnát lánynak omg.gif blush.gif (bocs)
Jaj anyuval megyünk, a játszótérre,mert lefotóztam őt a padon,a fánál és a hintába,erre elénk bukkan egy sikló,szívbajt kaptam. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. augusztus 26. 18:55 #18228
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.26. 18:50)
Á az könnyű lesz. rohog.gif Vagy még sem? spiteful.gif na mostmár könnyű lesz 
_nevet.gif De amúgy én teljesen máshogy akartam elképzelni Barnát lánynak omg.gif blush.gif (bocs)
Jaj anyuval megyünk, a játszótérre,mert lefotóztam őt a padon,a fánál és a hintába,erre elénk bukkan egy sikló,szívbajt kaptam. rohog.gif



nevet2.gif
Nézzétek a véleményemet a Lady Gagaás cikknél. nevet2.gif
És még mi ne hagyjunk itt Dancsy? reklamalo.gif
Na mind1. Én most megyek egy Vámpírnaplókat nézni! Majd jövök. Sziasztok! wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. augusztus 26. 19:36 #18229
- törölt felhasználó -    
Sziasztok biggrin.gif
Látom hogy milyen jó elvagytok.. szóval nem lenne baj ha jönnék??
2011. augusztus 26. 20:28 #18230
- törölt felhasználó -    
Sziasztok,megint itt vagyok és remélen nem zavarok senkit sem!
A gyengébbek kedvéért azért bemutatkozom megint,Karina vagyok nyugodtan lehet szólítani a nevemen vagy Kari-nak is lehet szólítani,15 éves vagyok..A mai napomat elég rossznak lehet nevezni.Átjöttek hozzánk az új szomszédok és a gyerekük 10 éves ráadásul kisfiú.Szétpakolt a szobámba és a sminkjeimmel rajzolt és sminkelgette magát vele.A kutyámat kergette és kínozta,szóltam a szüleinek de nagyon nem érdekelte ezért helyre tettem egy kicsit hát szerintem most utál és még 1 napja sem laknak itt.De hát ez van nagyon nem érdekel,mert hidegen hagy.Holnap megyünk a barátnőmmel egy kicsit csavarogni mondjuk az a csavargás egy kávézóban lesz,na meg megyünk iskolai cuccokat venni és a tankönyveket megvásárolni.Jaj és a jó hír,találtam magamnak nyári munkát Június-tól Júliusig a munkám bébicsősz mondjuk szerintem tudja mindenki ,hogy ki az és mi az.Na és veletek mi júság van??
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., SelenaGirl
2011. augusztus 26. 20:31 #18231
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteDreams @ 2011.08.26. 20:28)
Sziasztok,megint itt vagyok és remélen nem zavarok senkit sem!
A gyengébbek kedvéért azért bemutatkozom megint,Karina vagyok nyugodtan lehet szólítani a nevemen vagy Kari-nak is lehet szólítani,15 éves vagyok..A mai napomat elég rossznak lehet nevezni.Átjöttek hozzánk az új szomszédok és a gyerekük 10 éves ráadásul kisfiú.Szétpakolt a szobámba és a sminkjeimmel rajzolt és sminkelgette magát vele.A kutyámat kergette és kínozta,szóltam a szüleinek de nagyon nem érdekelte ezért helyre tettem egy kicsit hát szerintem most utál és még 1 napja sem laknak itt.De hát ez van nagyon nem érdekel,mert hidegen hagy.Holnap megyünk a barátnőmmel egy kicsit csavarogni mondjuk az a csavargás egy kávézóban lesz,na meg megyünk iskolai cuccokat venni és a tankönyveket megvásárolni.Jaj és a jó hír,találtam magamnak nyári munkát Június-tól Júliusig a munkám bébicsősz mondjuk szerintem tudja mindenki ,hogy ki az és mi az.Na és veletek mi júság van??


Szia Karina! cool.gif
Akkor tényleg nem lehetett valami jó napod. De ha már festegette is magát a sminkel akkor lehet, b*zi? secret.gif rohog.gif
Egyébként az én nevem Barna és elég öreg rókának számítok ebben a topicban! laugh.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteDreams
2011. augusztus 26. 20:43 #18232
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.26. 20:31)
Szia Karina!  cool.gif 
Akkor tényleg nem lehetett valami jó napod. De ha már festegette is magát a sminkel akkor lehet, b*zi? secret.gif rohog.gif
Egyébként az én nevem Barna és elég öreg rókának számítok ebben a topicban!  laugh.gif  rohog.gif


Nos akkor szia Barna.Hát az lehetséges,de nem áruljuk el senkinek sem. rohog.gif Kicsit én is meglapődtam rajta,na meg a hajhabot kent a kutyámra igazából akkor mondtam,hogy vége és nem tűrom tovább aztán,mint ahogyan említettem helyretettem egy kicsit,ha jól emlékszem Balázsnak hívták!Mondjuk kíváncsi vagyok mit mondott a szüleinek mikor elindultak hazafelé:Jobb is,hogy elíntéztem,mert így legalább nem jönnek többet áthozzánk és csak köszönő viszonyben leszünk.Öreg róka?Hát ez aranyos.
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Erika120, SelenaGirl
2011. augusztus 26. 20:56 #18233
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! happy.gif

Idézet (WhiteDreams)
Sziasztok,megint itt vagyok és remélen nem zavarok senkit sem!
A gyengébbek kedvéért azért bemutatkozom megint,Karina vagyok nyugodtan lehet szólítani a nevemen vagy Kari-nak is lehet szólítani,15 éves vagyok..A mai napomat elég rossznak lehet nevezni.Átjöttek hozzánk az új szomszédok és a gyerekük 10 éves ráadásul kisfiú.Szétpakolt a szobámba és a sminkjeimmel rajzolt és sminkelgette magát vele.A kutyámat kergette és kínozta,szóltam a szüleinek de nagyon nem érdekelte ezért helyre tettem egy kicsit hát szerintem most utál és még 1 napja sem laknak itt.De hát ez van nagyon nem érdekel,mert hidegen hagy.Holnap megyünk a barátnőmmel egy kicsit csavarogni mondjuk az a csavargás egy kávézóban lesz,na meg megyünk iskolai cuccokat venni és a tankönyveket megvásárolni.Jaj és a jó hír,találtam magamnak nyári munkát Június-tól Júliusig a munkám bébicsősz mondjuk szerintem tudja mindenki ,hogy ki az és mi az.Na és veletek mi júság van??
...

Nos akkor szia Barna.Hát az lehetséges,de nem áruljuk el senkinek sem. rohog.gif Kicsit én is meglapődtam rajta,na meg a hajhabot kent a kutyámra igazából akkor mondtam,hogy vége és nem tűrom tovább aztán,mint ahogyan említettem helyretettem egy kicsit,ha jól emlékszem Balázsnak hívták!Mondjuk kíváncsi vagyok mit mondott a szüleinek mikor elindultak hazafelé:Jobb is,hogy elíntéztem,mert így legalább nem jönnek többet áthozzánk és csak köszönő viszonyben leszünk.Öreg róka?Hát ez aranyos.


Szia Karina! Mi is csak köszönőviszonyban vagyunk a szomszédokkal, de mi nem hívtuk át őket, meg ők se minket.. rohog.gif Az ilyeneket én is birom, hogy éppen megismerkedek valakivel, és már rögtön széttúrja az összes cuccomat. És sajnos már volt rá példa. secret.gif De, hogy 10 éves, és sminkelgeti magát? ohmy.gif Ez fura! Lehet, hogy Barnának igaza van? unsure.gif yes.gif
Nos az én napom nem volt valami érdekes. Egész nap bent voltam a házban. Tv-ztem meg Starityztam. Most is ezt csinálom, egyszerre. rohog.gif Ma már nem volt olyan meleg, de lehet, hogy azért tűnt kellemesebbnek az idő, mert fújt a szél. Elvileg holnap meg holnapután esni fog..
Csak én nem tudok képet tölteni a fórumra? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteDreams
2011. augusztus 26. 20:58 #18234
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteDreams @ 2011.08.26. 20:43)
Nos akkor szia Barna.Hát az lehetséges,de nem áruljuk el senkinek sem. rohog.gif Kicsit én is meglapődtam rajta,na meg a hajhabot kent a kutyámra igazából akkor mondtam,hogy vége és nem tűrom tovább aztán,mint ahogyan említettem helyretettem egy kicsit,ha jól emlékszem Balázsnak hívták!Mondjuk kíváncsi vagyok mit mondott a szüleinek mikor elindultak hazafelé:Jobb is,hogy elíntéztem,mert így legalább nem jönnek többet áthozzánk és csak köszönő viszonyben leszünk.Öreg róka?Hát ez aranyos.



Igen. Öreg róka. Talán zavar!? beee.gif rohog.gif
De komolyan gondoltam. Igen Karina. Ez lesz a mi kis titkunk. rohog.gif
Jól tetted. Tanulja csak meg 'Balázs'. nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteDreams
2011. augusztus 27. 10:18 #18235
- törölt felhasználó -    
Sziasztok,jó reggelt kívánok. hi.gif
Ha tisztán emlékzem tegnap volt a Vámpírnaplók és,el aludtam rajta szokásomhoz híven,de majd meglesem a neten azokat a jeleneteket amikről lemaradtam..Nyolckor arra kelek fől,hogy hívnak telefonon vagyis azon,hogy zenélt.Gondoltam magamban melyik idióta hív engem ilyenkor hiszen biztosan buliztak a haverok és azok még tutira alszanak,na és kiderült ki is hívott valójában hát a volt fiúm Erik.Beszélni,és találkozni szeretne velem délben,hát én idióta igent mondtam és a barátnőmmel töltőt napot délutánra kell halasztani,sebaj.Mi újság van,hogy vagytok??

Idézet (olsenfan.. @ 2011.08.26. 20:58)
Igen. Öreg róka. Talán zavar!? beee.gif rohog.gif
De komolyan gondoltam. Igen Karina. Ez lesz a mi kis titkunk. rohog.gif
Jól tetted. Tanulja csak meg 'Balázs'. nevet2.gif


Nos engem nem zavar csak tetszik ez az Öreg róka becézés azokra akik már a topikban régebb óta itt vannak.
Barna,de tényleg egy szót se róla,mert még mások is tudni fogják és akkor lesz nagy baj! rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, olsenfan.., DisneyFans, SelenaGirl, Erika120
2011. augusztus 27. 10:25 #18236
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Sziasztok hi.gif Gondolom jövök vidítani a társaságot.Ma érdekesen háromnegyed tízig sikerült aludnom,ami egtész jó,mert mostanába mindig nyolckor keltek(talán a meleg miatt).A fejem tömöm éppen a tortilla chipssel rohog.gif Őszintén,chipset sem ettem még ennyire,mint ilyet.Őszintén isteni,már több zacskóval megettem drool.gif
Hogy az időjárásról legyen szó,egész jó idő van,fúj a szél és árnyékbe 28 fok van,azért jobb,mint a tegnapi.Reggel hatkor felkelek a pihepuha takarómmal betakarózni,nehezen tudtam tőle elválni,de ilyen melegbe nem bírtam betakarózni,mert aztán meg annyira szomjas leszek,hogy nem bírok leállni. blink.gif
Tegnap meg a vámpírnaplók isteni volt,Damon benne nagyon cuki volt. wub.gif
5 felhasználónak tetszik: WhiteDreams, olsenfan.., DisneyFans, SelenaGirl, Erika120
2011. augusztus 27. 10:44 #18237
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.27. 10:25)
Sziasztok hi.gif Gondolom jövök vidítani a társaságot.Ma érdekesen háromnegyed tízig sikerült aludnom,ami egtész jó,mert mostanába mindig nyolckor keltek(talán a meleg miatt).A fejem tömöm éppen a tortilla chipssel rohog.gif Őszintén,chipset sem ettem még ennyire,mint ilyet.Őszintén isteni,már több zacskóval megettem drool.gif
Hogy az időjárásról legyen szó,egész jó idő van,fúj a szél és árnyékbe 28 fok van,azért jobb,mint a tegnapi.Reggel hatkor felkelek a pihepuha takarómmal betakarózni,nehezen tudtam tőle elválni,de ilyen melegbe nem bírtam betakarózni,mert aztán meg annyira szomjas leszek,hogy nem bírok leállni. blink.gif 
Tegnap meg a vámpírnaplók isteni volt,Damon benne nagyon cuki volt. wub.gif


Szia Noémi!Nos én a Vámpírnaplók-nál 2-szer is elaludtam viszont arra emlékszem a tegnapi részből,hogy Damon és Elena veszekedtek,mert Stefanhoz beszeretett volna menni Elena,nos kb. ennyire emlékszem,na meg arra,hogy Jeremy megszerette volna csókolni Bonnie-t és itt a vége a tudásomnak annyi! rohog.gif Nos most a nálunk vagyis itthon egész jó idő van nagyon nem szeretnék utcára menni,de találkozom van 12:00-kor és ahogyan szoktam és tanultam direkt késni fogok 15 percet. rohog.gif Nos én még talán 1-szer ettem tortilla chipset és nekem annyi elég is volt,nem vagyok falami chipes,ha már rágcsálnivalóról van szó akkor ropit,ropi perecet és popcort eszek számomra ez a rágcsálnivaló.Hűha én 8:00 körül keltem,mert akkor csörrent meg a telefon és a telefon csevely után gondoltam visszaalszok csak a zene a telefonomon elég hangos volt és felébresztett.Hát remélem jól telik majd a napom és nem lesz csalódásom. unsure.gif

Szerk.:Naezt lessétek meg! _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., SelenaGirl, Erika120
2011. augusztus 27. 14:03 #18238
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (WhiteRosee @ 2011.08.27. 10:25)
Sziasztok hi.gif Gondolom jövök vidítani a társaságot.Ma érdekesen háromnegyed tízig sikerült aludnom,ami egtész jó,mert mostanába mindig nyolckor keltek(talán a meleg miatt).A fejem tömöm éppen a tortilla chipssel rohog.gif Őszintén,chipset sem ettem még ennyire,mint ilyet.Őszintén isteni,már több zacskóval megettem drool.gif
Hogy az időjárásról legyen szó,egész jó idő van,fúj a szél és árnyékbe 28 fok van,azért jobb,mint a tegnapi.Reggel hatkor felkelek a pihepuha takarómmal betakarózni,nehezen tudtam tőle elválni,de ilyen melegbe nem bírtam betakarózni,mert aztán meg annyira szomjas leszek,hogy nem bírok leállni. blink.gif 
Tegnap meg a vámpírnaplók isteni volt,Damon benne nagyon cuki volt. wub.gif


Az RTL-en most ment a 10. rész, ugye? Jó, mert én már most végeztem ki a 16. részt és épp töltöm a 17-et.

Egyébként sziasztok! happy.gif
Itt minden rendben van. Épp töltök fel képet we♥it-ra. Még 6 követő és meg van a.. 300! yahoo.gif és úgy, hogy én csak 2 embert követek! shout.gif
2011. augusztus 27. 18:53 #18239
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Hello emberek! hi.gif
Képzeljétek,a tüdőgyulladásom,már kezd eltávozni,egész jól vagyok már,csak néha köhögök.Ma sokat tumblr-öztem meg we♥heartit oldalra raktam képeket,és segítettem anyának a könyveim becsomagolásában.Kicsit csalódott vagyok,mert mentünk volna Horvátországba,de a tüdőgyulladásom miatt elmaradt.
Erre mi újság?
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DisneyFans, Erika120
2011. augusztus 27. 19:56 #18240
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Nem tudom, hogy zavarok-e. unsure.gif Amúgy ma sem volt érdekesebb napom, maximum korábban keltem fel, és 5xör ájultam MAJDNEM el. Végül is az ágyam lett újracsinálva, vagyis úgy, hogy új szivacs/matrac kellett, mert az előző elvileg elrohadt. A lepedő felhúzásánál harcot folytattam a lepedővel, hogy menjen már fel a matracra. _nevet.gif Még nem próbáltam ki az ágyat, de öcsém azt mondja, kényelmes.

Tegnap TVD nézésem sem alakult zökkenőmentesen, kb. egy Caroline vs. vérfarkas harc zajlott le, szerencsére én voltam a vámpír, és a "vérfarkasnak" meg azt szóltam be, hogy "úgy lehádzsimézlek, hogy konicsivát mondassz Japánnak" rohog.gif Aztán apám bejött, hogy min marakodunk, és csak egy kapcsolón vitatkoztunk, mivel öcsém nem akart TVD-t nézni. De győzedelmeskedtem. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: olsenfan.., DisneyFans, SelenaGirl
961 oldal 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!