Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 30. 23:52 #18381
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Na látom itt meg lett fűszerezve minden vámpírpasikkal biggrin.gif
Nos én is beszállok a főzésbe!(<---szerk)
elmentem fogorvoshoz betömetni a fogam,erre közölte:le koptak a fogaim és harapás emelő sínt kell csinnáltatnom!(olyan mint a boxolóknak a fogvédő,csak vékonyabb...)Szóval tök jó hogy ilyenekért is fizetni kell pardon.gif
Tök jó,nem?
de én szerintem most megyek,kicsit kifáradtam a bútorok tologatásába smileeee.gif
Jó éjt mindenkinek! Sziasztok!
1 felhasználónak tetszik: Zsuviii
2011. augusztus 31. 12:35 #18382
Itsmedems
Itsmedems
új tag
 
StátuszHa bejelöltelek az azért van mert szimpinek tartalak -.-"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 159782
Offline offline
Sziasztok! Nem lenne baj ha csatlakoznék?? mellow.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsuviii
2011. augusztus 31. 15:57 #18383
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Holnap nekem évnyitó,és a suliba kell maradni!
Azért mert osztják a könyveket...
Addig se unatkozok itthon biggrin.gif
itsmedems:Hát szerintem írj bemutatkozó szöveget vagy nem tom,ezt inkább a régi tagokra hagyom,ők tudják ki csatlakozhat és ki nem!
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 31. 16:06 #18384
Itsmedems
Itsmedems
új tag
 
StátuszHa bejelöltelek az azért van mert szimpinek tartalak -.-"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 159782
Offline offline
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.31. 15:57)
Sziasztok hi.gif
Holnap nekem évnyitó,és a suliba kell maradni!
Azért mert osztják a könyveket...
Addig se unatkozok itthon biggrin.gif 
itsmedems:Hát szerintem írj bemutatkozó szöveget vagy nem tom,ezt inkább a régi tagokra hagyom,ők tudják ki csatlakozhat és ki nem!


rendben,majd ha megengedik a régebbi tagok hogy jöjjek akkor írok egy bemutatkozást,de a profilomon is vannak infók rólam smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. augusztus 31. 17:01 #18385
- törölt felhasználó -    
Sziasztok,drágáim.hi.gif
Holnap évnyitó.biggrin.gif Ki izgul? Amúgy annyira jó lesz már.Hiányzik a sok hülyéskedés.. rohog.gif
Zsófikám...GYERE! biggrin.gif És még van itt valaki,mondjuk rajtunk kívül? rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFans, MileyCyrus40, DreamerGirl, Zsuviii
2011. augusztus 31. 17:33 #18386
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.31. 17:01)
Sziasztok,drágáim.hi.gif
Holnap évnyitó.biggrin.gif Ki izgul? Amúgy annyira jó lesz már.Hiányzik a sok hülyéskedés.. rohog.gif 
Zsófikám...GYERE! biggrin.gif És még van itt valaki,mondjuk rajtunk kívül? rohog.gif

Én még itt vagyok! biggrin.gif
Nem vagy ezzel egyedül!
Neked nem kell utána még ott maradni a suliba? unsure.gif
Nekem igen..
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. augusztus 31. 17:45 #18387
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.08.31. 17:33)
Én még itt vagyok! biggrin.gif 
Nem vagy ezzel egyedül!
Neked nem kell utána még ott maradni a suliba? unsure.gif 
Nekem igen..


Nekem is...De én örülök neki. smileeee.gif
2011. augusztus 31. 17:48 #18388
Itsmedems
Itsmedems
új tag
 
StátuszHa bejelöltelek az azért van mert szimpinek tartalak -.-"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.31.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 159782
Offline offline
adry1415 csatlakozhatok ebbe a topikba?? mellow.gif
2011. augusztus 31. 17:55 #18389
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! happy.gif
Én már várom a holnapot, főleg a barátaim miatt.. Már eléggé hiányoznak.. A sulit magát annyira nem várom, de az elején mindig izgatott vagyok. De a végére.. rohog.gif Na mindegy. Ma van a névnapom, és kaptam egy csomó pólót, meg 2 csokit, és virágot. yahoo.gif Most a gép előtt élvezem az utolsó "nyári" napot. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, DreamerGirl, Zsuviii
2011. augusztus 31. 19:22 #18390
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!Ma voltam évnyitón..borzasztó...
Amúgy Riri,Avrilfan már nincs itt ohmy.gif sad.gif ??? valaki tudja mi történt? ohmy.gif (privi)
2011. augusztus 31. 20:32 #18391
- törölt felhasználó -    
Idézet (Trinda @ 2011.08.31. 19:22)
Sziasztok!Ma voltam évnyitón..borzasztó...
Amúgy Riri,Avrilfan már nincs itt ohmy.gif sad.gif ??? valaki tudja mi történt? ohmy.gif (privi)

Új profilja van: WhiteRosee smileeee.gif Amúgy hali! smileeee.gif De csak beugrottam.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. augusztus 31. 20:35 #18392
- törölt felhasználó -    
Idézet (adry1415 @ 2011.08.31. 17:01)
Sziasztok,drágáim.hi.gif
Holnap évnyitó.biggrin.gif Ki izgul? Amúgy annyira jó lesz már.Hiányzik a sok hülyéskedés.. rohog.gif 
Zsófikám...GYERE! biggrin.gif És még van itt valaki,mondjuk rajtunk kívül? rohog.gif

Here I Am. cool.gif XD
Szóval, mivel új suliba mentem át, ma volt az évnyitó, és nagyon izgultam. Tök feleslegesen. rolleyes.gif biggrin.gif Egész kedves társaság.
4 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Zsuviii, DisneyFans, thunderbird
2011. augusztus 31. 21:34 #18393
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
Sziasztok. Gondoltam ma utoljára igazán kielégítem a starity-függőségemet, mert holnaptól kezdve max a hétvége, amikor jobban ráérek. Holnap évnyitó. Legalább 1 nap eltelik úgy a suliból, hogy nincs tanulás. thumbsup.gif
A legjobb az, hogy új osztálytárs jön hozzánk, a legjobb barátnőm barátnője..Persze a dolog, hogy majd a legjobb barátnőm mellém ül, egyből tabu lett, úgyhogy.. sad.gif Na de van még padtársjelöltem, aki nagy valószínűséggel szívesen vállalja a 'kihívást'. Na nem mintha szemét társ lennék, mert mindig segítek a rászorulóknak tongue.gif Ráadásul jó helyet kell szereznem, kábé az 5. padsor középen megfelel.Ott a tanárok valamiért mindig kihagynak. De tényleg. Legalábbis engem..Az nincs leghátul, de elöl sem, hogy röpkérdésekkel bosszantsanak a tanárok.
Valaki esetleg tud olyan helyeket, ahol tanár kevésbé piszkál és nincs nagyon elöl? (csak hozzáteszem, hogy a tanári asztal az ablak felöli padsor előtt van)
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DreamerGirl
2011. augusztus 31. 21:39 #18394
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsuviii @ 2011.08.31. 21:34)
Sziasztok. Gondoltam ma utoljára igazán kielégítem a starity-függőségemet, mert holnaptól kezdve max a hétvége, amikor jobban ráérek. Holnap évnyitó. Legalább 1 nap eltelik úgy a suliból, hogy nincs tanulás.  thumbsup.gif 
A legjobb az, hogy új osztálytárs jön hozzánk, a legjobb barátnőm barátnője..Persze a dolog, hogy majd a legjobb barátnőm mellém ül, egyből tabu lett, úgyhogy.. sad.gif Na de van még padtársjelöltem, aki nagy valószínűséggel szívesen vállalja a 'kihívást'. Na nem mintha szemét társ lennék, mert mindig segítek a rászorulóknak  tongue.gif Ráadásul jó helyet kell szereznem, kábé az 5. padsor középen megfelel.Ott a tanárok valamiért mindig kihagynak. De tényleg. Legalábbis engem..Az nincs leghátul, de elöl sem, hogy röpkérdésekkel bosszantsanak a tanárok.
Valaki esetleg tud olyan helyeket, ahol tanár kevésbé piszkál és nincs nagyon elöl? (csak hozzáteszem, hogy a tanári asztal az ablak felöli padsor előtt van)

Szia! hi.gif
Én azt javaslom, hogy ülj az orra elé, szorgalmasan jegyzetelj, és nézz úgy ki, mint akit érdekel. Azt fogja gondolni, hogy egy olyan, aki kerüli a felelést, biztos nem olyan ütődött, hogy legelőre üljön. biggrin.gif Ha azt nézegeted, hogy hol lát a legkevésbé, úgyis elkap a balszerencse.
Ha már ülésrend, fogalmam sincs, hogy hova üljek. Állítólagos barátnőmmel megbeszéltük, hogy együtt ülünk, de évnyitón se nagyon kereste a társaságom... rolleyes.gif Van egy olyan érzésem, hogy oda ülök, ahol tavaly. Azzal az osztálytársnőmmel jóban vagyok, biztos nem bánja. Ha meg igen, üljön el. rohog.gif Én már jó korán bent leszek, és elfoglalom magamnak.
2 felhasználónak tetszik: olsenfan.., Zsuviii
2011. augusztus 31. 21:58 #18395
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Hogy vagytok? Holnap suli! mellow.gif
Én most nyitottam meg az új topicomat. beer.gif
Ha meglátogatjátok, akkor a videót nézzétek meg! Én 30 perce ezen sírok! cray.gif
2 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, DisneyFans
2011. szeptember 01. 14:39 #18396
- törölt felhasználó -    
Na sziasztok! smileeee.gif Háát fárasztó volt ez az első nap..Az első padban ülök. dry.gif Hét órám volt (a fele ófő, de akkor is hét volt). dry.gif Plussz még sorba kellett állnom a könyvekért. dry.gif A jó hír az, hogy németből, és angolból is a haladó csoportba kerültem. yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. szeptember 01. 14:41 #18397
- törölt felhasználó -    
tongue.gif Sziasztok !
Kinek hogy telt az első nap ?? : )
amugy olsenfan.. én már láttam ezt a vídeot pár hónapja de még mindig nagyon meghat.. hogy lehetnek ekkora tróger tirpák emberek.? :'( állatkínzók...
2011. szeptember 01. 15:14 #18398
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.08.31. 21:39)
Szia! hi.gif
Én azt javaslom, hogy ülj az orra elé, szorgalmasan jegyzetelj, és nézz úgy ki, mint akit érdekel. Azt fogja gondolni, hogy egy olyan, aki kerüli a felelést, biztos nem olyan ütődött, hogy legelőre üljön. biggrin.gif Ha azt nézegeted, hogy hol lát a legkevésbé, úgyis elkap a balszerencse.
Ha már ülésrend, fogalmam sincs, hogy hova üljek. Állítólagos barátnőmmel megbeszéltük, hogy együtt ülünk, de évnyitón se nagyon kereste a társaságom... rolleyes.gif Van egy olyan érzésem, hogy oda ülök, ahol tavaly. Azzal az osztálytársnőmmel jóban vagyok, biztos nem bánja. Ha meg igen, üljön el. rohog.gif Én már jó korán bent leszek, és elfoglalom magamnak.

Hát sajnos ez tanár nem olyan tanár, aki szereti a szorgos jegyzeteléseket, és békén hagy. Neki csak frappánsan előjön egy kérdése és rögtön az első padba levőket piszkálja, hogy tudják-e a választ...mert azoknak tudja a nevét. biggrin.gif
Most jelenleg a 3. padba vagyok.Szerintem egész jó hely volt addig, ameddig szét nem húzták a padokat (az összes össze volt tolva) bár emígy is jó, csak lát a tanár...De nem baj. Úgyis inkább figyelek, aztán nem kell annyit tanulnom itthon. biggrin.gif Amúgy azért nagyon köszi. Talán az énekteremben hasznát is veszem.biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 01. 16:12 #18399
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsuviii @ 2011.09.01. 15:14)
Hát sajnos ez  tanár nem olyan tanár, aki szereti a szorgos jegyzeteléseket, és békén hagy. Neki csak frappánsan előjön egy kérdése és rögtön az első padba levőket piszkálja, hogy tudják-e a választ...mert azoknak tudja a nevét. biggrin.gif 
Most jelenleg a 3. padba vagyok.Szerintem egész jó hely volt addig, ameddig szét nem húzták a padokat (az összes össze volt tolva) bár emígy is jó, csak lát a tanár...De nem baj. Úgyis inkább figyelek, aztán nem kell annyit tanulnom itthon. biggrin.gif Amúgy azért nagyon köszi. Talán az énekteremben hasznát is veszem.biggrin.gif

Én kénytelen voltam az első padba ülni, mert kitoloncoltak. rolleyes.gif A r*bancok gyülekezete beült hátra. Ők ülnek ott, meg a fiúk, magyarán azok, akik magasról tesznek az egészre. Végül is nem rossz elől, legalább nem tűnök rossz tanulónak. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsuviii
2011. szeptember 01. 16:28 #18400
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Sziasztok,sziasztok hi.gif Nos nekünk 3 napig tantan van,majd őszitúra,kiderült új lány jön,aranyos,bár egy fiúnak jobban örültem volna,persze majd ha jól megismerem őt,tui nem ezt fogom mondani rohog.gif Igen még kicsit szűkszavú,de ha megismer minket,be nem fog állni a szája.
Ma a könyvtárba untam magam,beszédes társaságba ültem be nem állt a szánk a tanár mellett voltam,hupsz észre sem vette eléggé nagy mázlim van,sőt talán a társaság miatt örömmel vártam a sulit és szerencsére csak jövőhét szerdától fogunk elkezdeni tanulni w00t.gif
Reggel meg isteni volt,bicóval menni,de hiányzik valaki de nagyon unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
961 oldal 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!