Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 01. 16:42 #18401
- törölt felhasználó -    
wub.gif smileeee.gif !
jó kis napotok volt...
na most énis írok.
van egy fiúúú. akitetszik és ma jöttünk ki teremből ő meg ment be és tudom hogy nem tetszek neki... de azért rámnézett és mosolygott. amugy ez a fiu sose maga miatt szereti a lányt hanem hogy mekkora a melle.. hagyjam menni vagy ne? :S
kíváncsi vagyok a véleményetekre.!!
HELP
2011. szeptember 01. 16:45 #18402
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (eszterke122 @ 2011.09.01. 16:42)
wub.gif  smileeee.gif !
jó kis napotok volt... 
na most énis írok.
van egy fiúúú. akitetszik és ma jöttünk ki teremből ő meg ment be és tudom hogy nem tetszek neki... de azért rámnézett és mosolygott. amugy ez a fiu sose maga miatt szereti a lányt hanem hogy mekkora a melle.. hagyjam menni vagy ne? :S
kíváncsi vagyok a véleményetekre.!!
HELP

Sziia,szerintem hagyd a francba...
Sok fiú csak azért jár a csajjal,mert jó a feneke és nem a csaj miatt,vagyis nem a csaj belső személyisége miatt akar vele járni,hanem azért mert mekkora a melle..Szerintem hagyd,jobbat érdemelsz wink.gif
2011. szeptember 01. 16:48 #18403
- törölt felhasználó -    
köszönöööm szépen : )
2011. szeptember 01. 16:48 #18404
- törölt felhasználó -    
Helló! hi.gif
Ma volt az első nap, egész könnyű volt, meg minden, de újnak lenni mégis furcsa... Nem fog egykönnyen menni a beilleszkedés... Azt sem tudom, mi hogyan bírom ki a holnapot, pedig alig lesz 5 órám...
Alapvetően alig tanulunk valamit, bár egész sok házit adtak, de gond nélkül megoldottam... biggrin.gif
Egyenlőre egyedül vagyok, szóval a Starity-s barátaim az egyetlenek akikra számíthatok... Soha nem gondoltam volna, hogy vissza akarok menni a régi suliba... mindenkinek azt mondom, mennyire jó, de egyáltalán nem az... mázli, hogy csak egy év van, és kész, abból is "csak" 5 hónap szenvedés...
Bocs, hogy titeket traktállak, de nincs kivel ezt megosztani.




Látom, vannak itt olyanok, akik nem ismernek, Zsófi vagyok. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, adry1415, DisneyFans, Zsuviii
2011. szeptember 01. 16:50 #18405
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. hi.gif
Nos, megvolt az első iskolai nap. Valamiért most annyira nem sikerült jókislányoskodni, legalább négyszer szóltak rám, hogy az ünnepség alatt hagyjam abba a beszédet. biggrin.gif Pedig általában az van, hogy utálok "rosszkislányoskodni". Az órarendem pocsékabb nem is lehetne, főleg, hogy az igazgató fog tartani 2 német órát a héten. Aztán itt van az osztály... szerintem semmit nem változtak, de ezek a fiúk... omg.gif A pasik tényleg azért vannak, hogy összezavarják a nőket?! _nevet.gif
Meg nem tudom miért, de "mostanában" ilyen szomorúbb dalokat vagyok hajlandó hallgatni. Pedig én utálom az ilyen hangulatú dalokat. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, WhiteRosee, adry1415, thunderbird, DisneyFans
2011. szeptember 01. 17:51 #18406
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Új suli,új osztály.Fantasztikus a kilencedik évfolyam.biggrin.gif Már most látom,mekkora arcok a sz osztálytársaim,tuti,hogy egész végig röhögni fogok..biggrin.gif Na,azért persze muszáj lesz gőzerővel tanulnom.. unsure.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, WhiteRosee, DisneyFans
2011. szeptember 01. 17:54 #18407
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (adry1415 @ 2011.09.01. 17:51)
Sziasztok hi.gif
Új suli,új osztály.Fantasztikus a kilencedik évfolyam.biggrin.gif Már most látom,mekkora arcok a sz osztálytársaim,tuti,hogy egész végig röhögni fogok..biggrin.gif Na,azért persze muszáj lesz gőzerővel tanulnom.. unsure.gif  rohog.gif

Akkor jól kifogtad és sok sikert kívánok a tanulmányokba. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: adry1415
2011. szeptember 01. 17:57 #18408
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Nálam is megvolt az első nap, bár ez egyértelmű. biggrin.gif Hát, annyit mondhatok, hogy volt részem jóban bőven, de a Sors megint kics*szett velem, nehogy már túl jó napom legyen. dry.gif Sokat nevettünk az órákon, főleg az utolsó etikán, de a nagyszünet végén jól pofára estem, az biztos... Legyen elég annyi, hogy nagyot koppantam, és elszállt minden reményem. Egész nap vigyorgok, mert a családom körében jó a társaság, és suliban is viszonylag, de valójában belül haldoklom.
4 felhasználónak tetszik: adry1415, WhiteRosee, DreamerGirl, DisneyFans
2011. szeptember 02. 12:55 #18409
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Képzeljétek,ma,-ugye mert mi kilencedikesek vagyunk,jöttek a 'szecskáztatóink'.És jól megszívtuk.Vagy is én nem is annyira,mert volt egy fiú,aki védett,de a többiek nagyon megszívták.Most nem azért,jó,nekem is meg kellett csinálnom egy-két dolgot,de nem olyat mint nekik... rohog.gif
Annyit nevettem,annyit tudnék mesélni.Nagyon bírom ezt a sulit,baromi jó osztályom van.És ma volt az első angol órám,mert ugye németes voltam eddig.De annyira fura volt.biggrin.gif Angol előkészítős osztályban vagyok,épp ezért heti 18 óra angolom van,és örülök neki.Inkább angol,mint matek...És veletek mi volt,ma? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. szeptember 02. 17:29 #18410
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Annyi mindent szeretnék mesélni. w00t.gif

Hosszú idő után először örömmel megyek suliba. Nem gondoltam volna, hogy ez valaha még megtörténik. A közösség sokat számít. smileeee.gif Az előző osztályomat utáltam. Itt csak 3 embert ismerek, de annyira jó a hangulat. biggrin.gif Egyébként is csak 14-en vagyunk, de a többiek is totál aranyosnak tűnnek. Már az elején megvan a klikkesedés persze, de ez természetes. Eddig csak 2 csoportra oszlunk (dohányosok és nem dohányosok laugh.gif ), de gondolom ez még változni fog.

Gyors témaváltás. biggrin.gif Holnap megyünk OSG-re. *.* Már alig várom. Nagy szükségem van a feltöltődésre. A Hősök zenéje mindig erőt ad, a koncertjeik pedig olyan energialöketet adnak, amivel bármit átvészelek. Még azt a poklot is, ami most zajlik. Karina tudja csak miről van szó, mert őt sikerült megtalálnom mikor kibuktam. laugh.gif Az optimista énem már kezd visszatérni és holnap rengeteget segít majd az a koncert. Erről soha nem mondanék le. Ha a Hősök nem lenne már régen elvesztettem volna a reményt, hogy a dolgok jobbra fordulhatnak.

Na de elég a kisregényből. xD Bocsi, hogy ezt így rátok zúdítottam. laugh.gif Egyébként van itt egyáltalán valaki?
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, adry1415
2011. szeptember 02. 17:54 #18411
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.02. 17:29)
Sziasztok! Annyi mindent szeretnék mesélni. w00t.gif

Szia, én itt vagyok. smileeee.gif
Én például anyára zúdítottam a bánatom, és nem mondjuk Hajninak írtam privátot. laugh.gif Alapjáraton én is optimista természet vagyok, és azt hiszem ez mostanra helyre is állt megint, de tegnap olyan voltam, mint egy zombi. Mindegy.

Sokat nem tudok mesélni, túl vagyok egy újabb átlagos napon. A társaság nálam nem változott, 3. éve, hogy próbálom ezeket elviselni. rohog.gif Nagyon kívülállónak érzem magam, de nem csak ebben az osztályban, bármelyikben így lenne. Mindenki vihog, meg szórakozik, csak én ülök ott egyedül. rolleyes.gif Kezd elegem lenni magamból.
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 02. 18:02 #18412
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

5-én kezdődik a suli és akármilyen furcsa is, de én már várom biggrin.gif , de nem a tanulás meg a kényes, okoskodó ősellenségem miatt hanem, mert átlett építve a suli smileeee.gif
Ugyhogy kiváncsi vagyok milyenre sikeredett megcsinálni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 02. 18:18 #18413
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.02. 17:54)
Szia, én itt vagyok. smileeee.gif
Én például anyára zúdítottam a bánatom, és nem mondjuk Hajninak írtam privátot. laugh.gif Alapjáraton én is optimista természet vagyok, és azt hiszem ez mostanra helyre is állt megint, de tegnap olyan voltam, mint egy zombi. Mindegy.
Sokat nem tudok mesélni, túl vagyok egy újabb átlagos napon. A társaság nálam nem változott, 3. éve, hogy próbálom ezeket elviselni. rohog.gif Nagyon kívülállónak érzem magam, de nem csak ebben az osztályban, bármelyikben így lenne. Mindenki vihog, meg szórakozik, csak én ülök ott egyedül. rolleyes.gif Kezd elegem lenni magamból.


Én részben anyum miatt voltam kiborulva szóval ez nem volt épp megoldható. laugh.gif Karina meg pont fent volt msn-en. smileeee.gif

Miért nem csatlakozol te is a többiekhez? Gyorsabban elmegy az idő társaságban. smileeee.gif Szórakozz te is kicsit. biggrin.gif Én most nagyon örülök, hogy végre a saját osztályomban is jól érzem magam. A korábbi 5 évben minden szünetben más osztályba vándoroltam, mert a sajátomat utáltam.
2011. szeptember 02. 18:23 #18414
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Túléltem a napot! banana_moonwalk.gif Egész kedves a társaság, most azokkal fogalkozok, akik nyitnak felém. A tanárok is bejönnek, kivéve a töri, ő keménynek tűnik.

Rap4ever8, nem baj, ha ideírok, nem zavarlak?
(Csak azért, mert te tudtommal az elejétől fogva itt voltál. smileeee.gif )
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Rap4ever8, adry1415
2011. szeptember 02. 18:40 #18415
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.09.02. 18:23)
Sziasztok! 
Túléltem a napot! banana_moonwalk.gif Egész kedves a társaság, most azokkal fogalkozok, akik nyitnak felém. A tanárok is bejönnek, kivéve a töri, ő keménynek tűnik.
Rap4ever8, nem baj, ha ideírok, nem zavarlak? 
(Csak azért, mert te tudtommal az elejétől fogva itt voltál. smileeee.gif )


Szia!

Engem egyáltalán nem zavarsz. smileeee.gif Soha nem zavartak az újak ameddig nem esett át a dolog a ló túloldalára és kezdett átmenni a régi dumcsiba ez is. Most viszont úgy néz ki, hogy kezdenek javulni a dolgok. smileeee.gif

A töritanárt én is utáltam az előző sulimban és ráadásul haverom anyja volt. Eleinte megemlíteni sem mertük a jelenlétében, de hamar kiderült, hogy talán jobban utálja az anyját, mint mi.
1 felhasználónak tetszik: DreamerGirl
2011. szeptember 02. 18:45 #18416
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.02. 18:40)
Szia!
Engem egyáltalán nem zavarsz. smileeee.gif Soha nem zavartak az újak ameddig nem esett át a dolog a ló túloldalára és kezdett átmenni a régi dumcsiba ez is. Most viszont úgy néz ki, hogy kezdenek javulni a dolgok. smileeee.gif
A töritanárt én is utáltam az előző sulimban és ráadásul haverom anyja volt. Eleinte megemlíteni sem mertük a jelenlétében, de hamar kiderült, hogy talán jobban utálja az anyját, mint mi.

Köszönöm. biggrin.gif

Érdekes módon a töritanárom a régi fika - fizika - tanárom emlékeztet. mellow.gif Valahogy egyáltalán nem szimpatikus, és nem azért mert az mondta, hogy nem szereti, ha nem tanulunk, csak valahogy a temészete...
Van 3 csaj, aki tényleg áteshetett a ló túloldalára: abszolút beképzeltek, és az egyik úgy néz ki mint Lindsay Lohan, szóval nem tudom mi lesz velük, de nem érdekel. Állítólag ők a legrosszabb tanulók és a kakikeverők is. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 02. 21:35 #18417
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.02. 18:18)
Én részben anyum miatt voltam kiborulva szóval ez nem volt épp megoldható. laugh.gif Karina meg pont fent volt msn-en. smileeee.gif
Miért nem csatlakozol te is a többiekhez? Gyorsabban elmegy az idő társaságban. smileeee.gif Szórakozz te is kicsit. biggrin.gif Én most nagyon örülök, hogy végre a saját osztályomban is jól érzem magam. A korábbi 5 évben minden szünetben más osztályba vándoroltam, mert a sajátomat utáltam.

Az én problémám sem megoldható, legalábbis úgy tűnik. Persze ha lenne szerelmi bájitalom, akkor talán... think.gif rohog.gif
Én sem szeretem az osztályom, pedig csak 1-2 ember van, akit kifejezetten utálok. A többi nem rossz fej, sőt, sok lány nagyon kedves. De én nem érzem jól magam köztük. A legjobb barátnőm nem az én sulimba jár, a másik meg egy évfolyammal lejjebb van, szóval többnyire vele vagyok.
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 02. 22:09 #18418
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (,2011.09.02. 18:02~2462778)
Sziasztok!
5-én kezdődik a suli és akármilyen furcsa is, de én már várom biggrin.gif  , de nem a tanulás meg a kényes, okoskodó ősellenségem miatt hanem, mert átlett építve a suli  smileeee.gif 
Ugyhogy kiváncsi vagyok milyenre sikeredett megcsinálni  biggrin.gif



Most rámegyek, mert kíváncsi vagyok, hogy megint kitörölte magát!? pardon.gif
Egyébként sziasztok! happy.gif
Jaj emberek! Ma aludtam fizika órán. És a tanár olyan h*lye, hogy nem látta meg. rohog.gif Jól esett, mint virágoknak a tavaszi zápor. nevet2.gif
És ti, hogy vagytok? Milyen volt a...őőő.. ( think.gif ) 2. nap? cool.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFans, thunderbird, Rap4ever8
2011. szeptember 02. 22:11 #18419
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.09.02. 22:09)
Most rámegyek, mert kíváncsi vagyok, hogy megint kitörölte magát!? pardon.gif
Egyébként sziasztok! happy.gif
Jaj emberek! Ma aludtam fizika órán. És a tanár olyan h*lye, hogy nem látta meg. rohog.gif Jól esett, mint virágoknak a tavaszi zápor. nevet2.gif
És ti, hogy vagytok? Milyen volt a...őőő..  ( think.gif ) 2. nap?  cool.gif

Barnaa! w00t.gif Hát, mit mondhatnék, unalmas volt... Milyen is lehetne ugyan? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2011. szeptember 02. 22:14 #18420
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.02. 22:11)
Barnaa! w00t.gif Hát, mit mondhatnék, unalmas volt... Milyen is lehetne ugyan? laugh.gif



Dancsy! w00t.gif
Láttam likeoltad, hogy Cee Lo Green~Fuck You-ját hallgatom aztán gondoltam benézek ha van valaki. De csak ketten vagyunk. unsure.gif
Pedig emberek, PÉNTEK van! reklamalo.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
961 oldal 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!