Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 03. 15:27 #18441
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Jó lenne, ha lenne valaki, unatkozom...
Sokáig aludtam, ebédeltem, aztán leültem a laptophoz. Most szerelmes számokat hallgatok. laugh.gif De a következő szám már valami pörgősebb lesz.
2 felhasználónak tetszik: Trinda, coke.
2011. szeptember 03. 15:41 #18442
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.09.03. 15:27)
Sziasztok! hi.gif
Jó lenne, ha lenne valaki, unatkozom... 
Sokáig aludtam, ebédeltem, aztán leültem a laptophoz. Most szerelmes számokat hallgatok. laugh.gif De a következő szám már valami pörgősebb lesz.

szia smileeee.gif velemis ugyanez a helyzet (:
beszélgetünk?biggrin.gif
2011. szeptember 03. 19:23 #18443
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.!
valaki vidítson fel, csalódtaam és unatkozom. ://
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. szeptember 04. 14:20 #18444
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!
Nagyon elegem van az indoklás nélküli jelölgetésből/törölgetésből.Jó lenne ha megjelenne egy kis ablak,amibe bele lehetne írni,hogy miért jelöl/töröl az illető.
Amúgy nem történt semmi érdekes,voltama Balcsin,és kábé ennyi.A suli is elkezdődött..szóval váóó.
Ritkábban leszek,mert most tesóm laptopjáról vagyok.A nagy gép kiment,ő meg viszi a lapót sad.gif de nem is baj,mert egy hét alatt 3 könyvet is kiolvastam,mert nem volt gép és elfoglaltam magam valamivel,ha má' így alakult biggrin.gif de most majd tanulással foglalom el magam.
Amúgy ha intézi a dolgait,vesz magának laptopot én meg megkapom ezt a kis aranyos laptopot a drága kicsi nővéremtől(nem azért,de hozzám képest nagyon kicsi és van köztünk 6 év biggrin.gif ) biggrin.gif
A nyár gyorsan elment,remélem a sulis időszak is ilyen lesz,ha má' így van...
Összevesztem a haverommal(aki mellesleg tetszik is wub.gif de remélem ez már a múlté).De majd megbékél.Amúgy meg nem érdekel,mit csinál..csalódtam is benne szóval.. :/
Hát szóval ennyi lenne a mondandóm,majd jelentkezek máskor is,csak most ritkábbana suli miatt :S de infón lehet,hogy felugrok hozzátok. wink.gif
Addig is mindenkinek jó sulit/munkát,remélem mihamarabb találkozhatunk!
Pusya:
Barbika.
1 felhasználónak tetszik: Zsuviii
2011. szeptember 04. 16:52 #18445
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
Sziasztok:D Úgy döntöttem, hogy most írogatok kicsit nektek, mert azért nem hanyagollak titeket sem, csak ki kellett olvasnom a Tartuffe-öt... biggrin.gif
Hát nálam nem volt fényes a suli. Másnap bele is vágtuk magunkat a tanulásba. Persze a híres fizika tanár jóvoltából. Lett új matektanárom, de mikor bejött néztünk egyet, mert helyettesítés volt, és ismétlés (azaz a tavalyi anyag) húú.hát az a tanár, mint egy gép, írt, meg közbe magyarázott. Kábé 76 koordináta-rendszert kellett ábrázolni. Persze neki könnyű, mert sitty-sutty dob 2 vonalat a táblára azt' találomra megcsinálja az egész függvényt, mi meg vonalzózzunk, mert úgy nem lesz a külalak 5-ös. dry.gif Ráadásul jó, ha 2 emebr emlékezett a tavalyi anyagra. laugh.gif
Na. ment a szecskázás is.Még jó, hogy nincs tág ismeretségi köröm a 12. osztállyal, mert 10-es révén is kaptam volna pár vízálló vörösrúzsos 12.a-s tetkót a fejemre, mint tavaly. rohog.gif
Azt láttam, hogy szerelmet kellett vallani, meg a térkövet megszámozni, úgy, hogy közbe letörölték a számokat, meg volt úszás a padon _nevet.gif Vonatozás visszafele...meg ilyenek..Lennék már 12.-es rolleyes.gif Én is szivatnám a jónépet laugh.gif
Nálatok volt valami 'jó' szecska? (csakhogy a közeljövőben esetleg felhasználhassam?)
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 04. 17:39 #18446
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! A tegnap estém, ha közel sem a legjobb, de mindenképp a legkalandosabb volt. laugh.gif Persze ezzel nem a koncerteket minősítem. Azok hihetetlenül fantasztikusak voltak most is, bár végül csak 2-n vettünk részt. A Hősök csodálatos meglepetést okozott azzal, hogy JoeKer is fellépett velük. Évek óta nem igazán aktív tag, de nekem sokáig ő volt a nagy kedvenc, így külön öröm volt. *.*

Hogy ne írjak kisregényt csak címszavakban írnám le az éjszaka történéseit: népviseletben lévő emberekkel teli lovas felvonulás miatt késés, rámenős arab csávó, filozofálás egy félig cipő nélküli részeg csövessel, elhagytam Zombeet, érdekes after party stb... rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli, adry1415
2011. szeptember 04. 17:47 #18447
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.04. 17:39)
Sziasztok! A tegnap estém, ha közel sem a legjobb, de mindenképp a legkalandosabb volt. laugh.gif Persze ezzel nem a koncerteket minősítem. Azok hihetetlenül fantasztikusak voltak most is, bár végül csak 2-n vettünk részt. A Hősök csodálatos meglepetést okozott azzal, hogy JoeKer is fellépett velük. Évek óta nem igazán aktív tag, de nekem sokáig ő volt a nagy kedvenc, így külön öröm volt. *.*
Hogy ne írjak kisregényt csak címszavakban írnám le az éjszaka történéseit: népviseletben lévő emberekkel teli lovas felvonulás miatt késés, rámenős arab csávó, filozofálás egy félig cipő nélküli részeg csövessel, elhagytam Zombeet, érdekes after party stb... rohog.gif

Szia! smileeee.gif
Gondolom, az "érdekes" dolgok ellenére is jól telt a napod. biggrin.gif Én egész nap zenét hallgattam, most éppen The Rasmus maratont tartok. Rock ment egész nap. heart.gif Persze aki ismer, az tudja, hogy a nem kemény fajtából. laugh.gif
Most meg arra próbálom rávenni magam, hogy írjak vére, több-kevesebb sikerrel. Valami értelmeset is kéne csinálni.
Ja, és ebéd után megtanultam, úgyhogy hála az égnek, már nincs rá gondom. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 04. 18:05 #18448
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.04. 17:47)
Szia! smileeee.gif
Gondolom, az "érdekes" dolgok ellenére is jól telt a napod. biggrin.gif Én egész nap zenét hallgattam, most éppen The Rasmus maratont tartok. Rock ment egész nap. heart.gif Persze aki ismer, az tudja, hogy a nem kemény fajtából. laugh.gif 
Most meg arra próbálom rávenni magam, hogy írjak vére, több-kevesebb sikerrel. Valami értelmeset is kéne csinálni.
Ja, és ebéd után megtanultam, úgyhogy hála az égnek, már nincs rá gondom. cool.gif


Persze nagyon jó volt, bár van, amit kitörölnék. xD A jobb kézfejem meg nem tudom miért van tele sebekkel, horzsolásokkal, de azt hiszem ez már örök rejtély marad. laugh.gif

A fanficedet szeretnéd most folytatni vagy a regényedet? Esetleg valami más? biggrin.gif

Nekem sajnos még csak most jön majd a tanulás. Közölték, hogy minden hétfőn doga és már ebből is írunk. Szerencsére alig több 1 oldalnál, így az sem kizárt, hogy csak reggel a buszon kezdem megtanulni. smileeee.gif
2011. szeptember 04. 19:14 #18449
- törölt felhasználó -    
Hali:) Ma délután a Bettivel (Brigivel) laugh.gif és a másik barátnőmmel voltam, és a másik barátnőm kutyája odasz@rt a zebra közepére. rohog.gif Ráadásul ezt másodszor is meg akarta tenni, de akkor sikerült a gazdájának elvonszolni a kutyát az uttest közepéről. Plusz a kutya negyen órán át a szájában tartott egy használt pelenkát. nevet2.gif Ezt nem lehet elfelejteni. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, Boscorelli, DisneyFans
2011. szeptember 04. 21:35 #18450
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.04. 18:05)

A fanficedet szeretnéd most folytatni vagy a regényedet? Esetleg valami más? biggrin.gif

Mindkettőhöz írtam. A fanfichez az új fejzetnek kb. a negyede van meg laugh.gif, és végre a regény folytatásának is nekiláttam. Utóbbinak a történetébe egy kicsit még magam is bele vagyok zavarodva, de megoldom. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 06. 08:36 #18451
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!
Jelentem infón nyomulok..
Kicsit sz@rul vagyok,de majd csak túlélem a 7 órát!Aztán meg mehetek fogorvoshoz...Ennél jobb hírt?
Nem tudom,hogy mi van velem,de mostanában nem vagyok éhes(gyanítom,hogy ki az oka) :/!De most majd veszek egy szendvicset smileeee.gif
2011. szeptember 06. 14:55 #18452
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok hi.gif

Több mindenről is akarok írni, remélem semmit sem felejtek ki wink.gif
Legelőször is Ági kedves, fogadd kérlek itt is a gratulációm egy éves tagságodhoz. beer.gif

Szandi, nagyon jók a képeid. Nekem az a kedvencem, amelyiken ZombieStar is rajta van. Nagyon szépek vagytok wub.gif

Hajni, a te képednek is örültem, ment is a tetszik, nem tudom mire gondoltál, amikor írtad, hogy "nem vagy szép". Nem értem, szerintem meg igen is az vagy wink.gif

Ági, te is csinos vagy ám. Hasonlítasz fiatalkori anyumra blush.gif

Barna, nem is oly rég ismét jártam a profilodon, köszi szépen, hogy kiírtál engem is beer.gif

Nálam tegnap délután nagyon előjött a Nightwish mániám. Hát nem tudom, köztetek van-e valaki, aki szereti őket. Mindenesetre, tegnap eltöltöttem néhány órácskát a milyen zenét hallgatsz most topikban, és ott páran szeretik a metált, így betettem én is a Nightwish lejátszási listámat a youtube-on, és hát hú, micsoda zene wub2.gif
Mutatok egy példát, mondjuk, legyen ez, igaz 10 perc, szerintem nagyon megéri végighallgatni, de, ha nincs kedvetek hozzá, akkor csak 7:12-7:44-ig hallgassátok meg, ami a második kommentben ki van emelve. Az-az epic rész. Mondjuk szerintem az egész szám epic. blush.gif

Bocsi, be is fejeztem, gondolom nincs kedvetek ilyen zenékről beszélgetni. pardon.gif

Oh igen, Dancsy, említettem már, hogy nagyon bírom a fogalmazási stílusod? biggrin.gif
Idézet (thunderbird @ 2011.09.04. 16:41)
Ha fiú lennék, valami Rachel McAdams-féle lenne az esetem. biggrin.gif Olyan kis cuki pofija van.
Igen, mi pasik szeretjük Rachel-t. wub.gif Nagyon aranyos, hát nem? wink.gif

És még arra is akartam válaszolni, hogy egyetértek Veled, Dancsy, a jó zenéhez tényleg nem kell botrányos klip. Nagyon igaz. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Rap4ever8, LittleVampire, thunderbird
2011. szeptember 06. 15:22 #18453
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Sziasztok hi.gif Na a mai nap volt az őszitúra,eléggé sokat kellett sétálnunk,de az akadályok nem voltak nehezek.Aztán a strandra is kimentünk(persze nem fürdeni) és ott töltöttük a délelőtt másik részét,el kezdett cseperegni az eső indultunk vissza a sulihoz,majd rögtön jöttem haza,azért is kerültem ilyen hamar gépközelbe.Majd az asztalamon mindenhol rendet raktam,mivel eléggé kupis volt,vettem egy angy erőt és normálisan elpakoltam,most nem rég el látogattam anyukámhoz(ahol dolgozik) és be is pakoltam holnapra,mivel sajna rendes órarend szerint fog már minden menni,már csak a többi füzetet kell befedni és tökéletesen kész is leszek laugh.gif
Itt kényeztetem magam,danone vanilliás joghurttal és majd estig a gép előtt is fogok kockulni rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. szeptember 06. 16:22 #18454
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.09.06. 14:55)
Sziasztok hi.gif
Több mindenről is akarok írni, remélem semmit sem felejtek ki wink.gif
Legelőször is Ági kedves, fogadd kérlek itt is a gratulációm egy éves tagságodhoz.  beer.gif 

Ági, te is csinos vagy ám. Hasonlítasz fiatalkori anyumra blush.gif 

Sziasztook! smileeee.gif
Köszönöm meghajolo.gif Tiszta jó, hogy már egy éve tag vagyok. yahoo.gif thumbsup.gif

És azt is köszi. blush.gif

Képzeljétek tesin annyi futottunk, hogy hulla vagyok. mellow.gif Már most izomlázam van. Amúgy a legszigorúbb tesitanárt kaptuk. reklamalo.gif Bezzeg a matektanár kedves, pedig matekból jobban bírom a szigorút. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, Boscorelli, DisneyFans
2011. szeptember 06. 20:12 #18455
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.09.06. 14:55)

Szandi, nagyon jók a képeid. Nekem az a kedvencem, amelyiken ZombieStar is rajta van. Nagyon szépek vagytok wub.gif


Köszönjük. smileeee.gif Nekem azt hiszem érthető okokból az a kedvencem, amin Mentha is rajta van. wub.gif Persze ez teljes mértékben Mentha miatt van. biggrin.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.06. 14:55)
Nálam tegnap délután nagyon előjött a Nightwish mániám. Hát nem tudom, köztetek van-e valaki, aki szereti őket. Mindenesetre, tegnap eltöltöttem néhány órácskát a milyen zenét hallgatsz most topikban, és ott páran szeretik a metált, így betettem én is a Nightwish lejátszási listámat a youtube-on, és hát hú, micsoda zene wub2.gif 
Mutatok egy példát, mondjuk, legyen ez, igaz 10 perc, szerintem nagyon megéri végighallgatni, de, ha nincs kedvetek hozzá, akkor csak 7:12-7:44-ig hallgassátok meg, ami a második kommentben ki van emelve. Az-az epic rész. Mondjuk szerintem az egész szám epic. blush.gif 
Bocsi, be is fejeztem, gondolom nincs kedvetek ilyen zenékről beszélgetni. pardon.gif


Az túlzás, hogy szeretem, mert magamtól soha nem jutna eszembe hallgatni, de egyébként tényleg jó. Igazából elég rég hallottam tőlük bármit. Persze akkor is zombee miatt. Szerencsére attól, hogy metálfanatikus általánosságban olyanokat hallgat, amitől nem megyek fejjel a falnak. rohog.gif

Idézet (agii7 @ 2011.09.06. 16:22)
Sziasztook! smileeee.gif 
Köszönöm  meghajolo.gif  Tiszta jó, hogy már egy éve tag vagyok. yahoo.gif thumbsup.gif 
És azt is köszi. blush.gif 
Képzeljétek tesin annyi futottunk, hogy hulla vagyok. mellow.gif Már most izomlázam van. Amúgy a legszigorúbb tesitanárt kaptuk. reklamalo.gif Bezzeg a matektanár kedves, pedig matekból jobban bírom a szigorút. dry.gif


Én is gratulálok az egy éves tagságodhoz! beer.gif

Akkor jó kemény tanárotok lehet. Nekem utoljára általánosban volt olyan a tesi, amire azt mondom fárasztó. Azóta játék van 90%-ban és nem is nagyon kell átöltözni. Úgy néz ki a mostani tanárral sem lesz változás, csak annyi, hogy az eddigiektől eltérően ő is beáll játszani. laugh.gif A matekot pedig újra kezdem megszeretni. Kezdek megnyugodni, hogy nem én voltam a hülye csak a tanár tanított szarul. Általánosban kitűnő voltam, versenyekre jártam stb... és imádtam. Aztán középsuliban volt olyan év, amikor majdnem megbuktam. blink.gif Most viszont megint sima ügy. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli
2011. szeptember 06. 22:13 #18456
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Pfú gyerekek mi megy ismét ToTo-nál...

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.06. 20:12)
Köszönjük. smileeee.gif Nekem azt hiszem érthető okokból az a kedvencem, amin Mentha is rajta van. wub.gif Persze ez teljes mértékben Mentha miatt van. biggrin.gif


Menthás? Akkor gondolom Ő a kedvenced. Bár én inkább az Ecküs képre fogadtam volna, akkor ez nem jött be. pardon.gif
Egyébként a Mentha is Hősök tag igaz? Bocsi, teljesen laikus vagyok a témában. blush.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.06. 20:12)
Az túlzás, hogy szeretem, mert magamtól soha nem jutna eszembe hallgatni, de egyébként tényleg jó. Igazából elég rég hallottam tőlük bármit. Persze akkor is zombee miatt. Szerencsére attól, hogy metálfanatikus általánosságban olyanokat hallgat, amitől nem megyek fejjel a falnak. rohog.gif


Mondjuk az igaz, a Nightwish nem az a csörömpölős metál. Mert van olyan is, azt én sem bírom meghallgatni ám. Tényleg, azt megkérdezhetem, hogy ti mióta ismeritek egymást? smileeee.gif Bocsi, hogy ilyen kíváncsi vagyok, de azt hiszem, efelől még nem érdeklődtem, pedig már beszélgettünk is msn-en így hárman smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 06. 22:31 #18457
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.09.06. 22:13)
Pfú gyerekek mi megy ismét ToTo-nál...

Csak a szokásos... dry.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.06. 22:13)
Menthás? Akkor gondolom Ő a kedvenced. Bár én inkább az Ecküs képre fogadtam volna, akkor ez nem jött be. pardon.gif
Egyébként a Mentha is Hősök tag igaz? Bocsi, teljesen laikus vagyok a témában. blush.gif


Igen ő is egy Hősök tag. smileeee.gif Egyébként az kb. hetente változik, hogy épp melyikük a kedvenc. Tehetség alapján mind a 3-an (sőt mind a 4-en) megérdemlik, de a DJ karrier annyira nem nyűgöz le, így Eckü és Mentha között váltakozok. Totál hangulatfüggő. smileeee.gif Mentha szólói kicsit melankolikusabbak, így ha depis vagyok inkább ő, Eckü meg felpörget. biggrin.gif Amúgy azért írtam, hogy a Menthás a kedvenc, mert külső alapján maximálisan őt részesítem előnyben, de persze a zenében nem ezt nézem, így mostanság Ecküt kedvelem jobban. smileeee.gif

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.06. 22:13)
Mondjuk az igaz, a Nightwish nem az a csörömpölős metál. Mert van olyan is, azt én sem bírom meghallgatni ám. Tényleg, azt megkérdezhetem, hogy ti mióta ismeritek egymást? smileeee.gif Bocsi, hogy ilyen kíváncsi vagyok, de azt hiszem, efelől még nem érdeklődtem, pedig már beszélgettünk is msn-en így hárman smileeee.gif


Hú igazából nem is tudom. 3 vagy 4 éve ismerjük egymás. Annyira összefolyik az elmúlt pár év, hogy már nem is tudok biztosat mondani. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. szeptember 07. 17:07 #18458
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
Jajj, sziasztok.biggrin.gif
Most nagyon nagy segítségre lenne szükségem.
Remélem tudtok segíteni. blush.gif
Szóval arról lenne szó, hogy angoltanárom eltalálta, hogy középfokú nyelvvizsgára felkészít, és menjek.
Na de nekem erről az egészről semmi gőzöm sincs, meg még csak 10.-es is vagyok, és kétségeim vannak. Mi van akkor, ha az a pár év tanulás, amit még a suliban tanulhatnék, nem vinném végig, és ez miatt nem sikerülne jól a nyelvvizsga?! Vagy itt jegyre megy ez az egész vagy csak átment/nem ment át dologra? (tanárnő ezt javasolta) Meg úgy az a gondom, hogy igazából nem sok, amit az angollal foglalkozom, tehát önerőből jutottam el odaáig, ahol vagyok, meg persze az örökletes 'nyelvérzék' által. Tehát semmi tanári segítség nem játszott közre a tanulásomban így külön. Esetleg valaki tudna segíteni? Inkább halasszam a dolgot?
2011. szeptember 07. 17:28 #18459
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Zsuviii @ 2011.09.07. 17:07)
Jajj, sziasztok.biggrin.gif
Most nagyon nagy segítségre lenne szükségem.
Remélem tudtok segíteni. blush.gif 
Szóval arról lenne szó, hogy angoltanárom eltalálta, hogy középfokú nyelvvizsgára felkészít, és menjek.
Na de nekem erről az egészről semmi gőzöm sincs, meg még csak 10.-es is vagyok, és kétségeim vannak. Mi van akkor, ha az a pár év tanulás, amit még a suliban tanulhatnék, nem vinném végig, és ez miatt nem sikerülne jól a nyelvvizsga?!  Vagy itt jegyre megy ez az egész vagy csak átment/nem ment át dologra? (tanárnő ezt javasolta) Meg úgy az a gondom, hogy igazából nem sok, amit az angollal foglalkozom, tehát önerőből jutottam el odaáig, ahol vagyok, meg persze az örökletes 'nyelvérzék' által. Tehát semmi tanári segítség nem játszott közre a tanulásomban így külön. Esetleg valaki tudna segíteni? Inkább halasszam a dolgot?


Szerintem mindenképp megéri megpróbálni. Semmit nem veszíthetsz. Ha esetleg nem jön össze akkor még mindig újra próbálkozhatsz néhány év múlva. Ez nem olyan, mint az érettségi, hogy csak szintemelővel próbálhatsz javítani. Pénzbe kerül, de addig próbálkozhatsz még nem sikerül. Szerintem megéri megpróbálni. Sok sikert hozzá. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsuviii
2011. szeptember 08. 20:45 #18460
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Én ezt már nem bírom. Még csak egy hete tart a suli, de már kikészít. Az osztályomat szeretem és a tanárokra sem panaszkodhatok, de baromi sokat kell tanulni. Én egy laza, nyugis kis évre készültem, de holnap már a harmadik dogát írjuk és hétfőn is lesz egy. blink.gif Ha már most ennyire leterhelnek minket mi lesz később? fear.gif
2 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, LittleVampire
961 oldal 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!