Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 08. 20:54 #18461
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Engem is kikészít az iskola, ma írtunk egy biológia dolgozatot, nem volt nehéz, sőt kaptam is ma egy ötöst, mert feleltem történelemből. Ezeken kívül nem nagyon történt velem az iskolában valami érdekes, vagy jó dolog. Elég rég nem jártam errefelé, gondoltam írok már pár sort. Csak mostanában elég keveset ülök itt, mert tanulni is kell. Ki hogy érzi magát amúgy?
5 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, SelenaGirl, thunderbird, DisneyFans, adry1415
2011. szeptember 09. 16:25 #18462
- törölt felhasználó -    
Sziasztok.Nos elég régen voltam a topikban bent,de most gondoltam írok,hát ha van itt valaki.Sajnos igen elkezdődött a suli és vége a jó létnek,ezért sem járok már nagyon föl starity-re,mert tanulnom kell.Nagyon fárasztó volt szerintem ez a hét,csak annyi szerencsém volt,hogy szerintem elég gyorsan eltelt.Én még csak Történelemből szóbelíztem,nálunk ez volt az éveleji mérés körübelül,mondjuk ötös lett,de hát akkor is tavaly körübelül októberben írtam elöszőr dolgozatot most me már szinte elsőnap lefárasztottak,hogy dolgozatok,mérések..Sajnálatos módon viszont még előkészítőre is kell járnom angolból,magyarból és vagy informatikából vagy matematikából,de szerintem informatka lesz,ja az előkészítő azért van,mert Kossuth-ba szeretnék menni vagy az Erzsébetibe vagy Csepelen a kéttannyelvűbe remélem sikerült valamelyik,na meg korepetálásokra azokból a tantárgyakból amikből hiába vagyok négyes,de akkor sem megy csak,hogy ha 100-szor elmagyarázzák nekem. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. szeptember 09. 16:32 #18463
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Szösziii vagyok,csak töröltem magam,mert volt pár dolog ami nem kellett.
Na de most itt vagyok,és aki ezelőtt a barátom volt jelöljön nyugodtan.

Jajj,gyerekek elkezdődött a suli,meghalook. reklamalo.gif
Most lettem 8. -os és hát.bele kéne húznom.Na de hát amennyire tudok igyekszem.

És amúgy Ti hogy vagytok? smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, thunderbird, DisneyFans
2011. szeptember 09. 17:01 #18464
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kellemes pénteki napot mindenkinek! smileeee.gif

Idézet
Egyébként rá se ránts, én is mindig az első padokban ültem, és most jogi egyetemre járok, míg, akik hátul ültek, ők kárpitosok lettek. Ki járt jobban? Természetesen ők 

Akkor ezt jó jelnek veszem. Én szinte minden évben, minden teremben az első padban ültem, sőt most is. Remélhetőleg én is majd viszem valamire az életben. Ha majd a TV-ben én leszek a BRFK szóvivője, vagy láttok engem egy bűntény után nyomozni, helyszínelni, akkor talán sikerült az, amit elterveztem. rohog.gif

Idézet
Amúgy nem, én mindig hátul ültem, 'bad guy' voltam, de mindig tanultam. Kivéve az a fránya matek/fizika lecke. Mindig óra előtt másoltam le 


Sajnos, rám ragadt a "jó kislányos" viselkedés. Próbáltam kitörni, de nem sikerült, mindig visszafele sült el a dolog. Most meg már nem nagyon érdekel mit gondolnak rólam a tanárok, régen pedig foglalkoztatott. pardon.gif

Idézet

Én ezt már nem bírom. Még csak egy hete tart a suli, de már kikészít. Az osztályomat szeretem és a tanárokra sem panaszkodhatok, de baromi sokat kell tanulni. Én egy laza, nyugis kis évre készültem, de holnap már a harmadik dogát írjuk és hétfőn is lesz egy.  Ha már most ennyire leterhelnek minket mi lesz később?

Én is a kikészülés határán vagyok, és kb. még csak egy hét telt el az iskolából. Tegnap éjszaka még a kémiát magoltam, azt hittem én okos, hogy lefeleltet a tanár. Erre meg kiderült, hogy elmarad az óra így olyan 2-3 órát elpazaroltam az életemből. help.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8
2011. szeptember 09. 19:07 #18465
- törölt felhasználó -    
Jaj, de jó látni, hogy írtatok! w00t.gif Elmesélem, mi történt ma az "izgalmas" életemben.

Tegnap nem voltam suliban (egy kis gyomorrontás, vagy ilyesmi, nem részletezném rohog.gif), de megkaptam a kitisztított ezüstnyakláncom, amit már vagy másfél éve nem vettem le hosszabb időre, mint 10 perc. Szóval nagyon rossz volt, hogy ennyi ideig nem volt rajtam. Olyan volt, mintha nem lenne rajtam nadrág, vagy hasonló elengedhetetlen holmi. Most végre újra rajtam van, ha lehet, szebb, mint új korában. Ééés több szerencsét hoz, mint valaha! w00t.gif Mikor rajtam van, mindig történik valami jó. Nyilván a rosszat még ezzel sem tudom elkerülni, de ma aztán meghozta a nagy szerencsét. spiteful.gif Reggel nagy csoda folytán elértem a 6:35-ös buszt, pedig egy csomót készülődtem. Aztán elmondtam az egyik barátnőmnek, hogy ki tetszik, és kiderült, hogy egy lány folytán ismeri. w00t.gif Ami azért jó, mert pénteken barátnőm és az Ő osztálya első órában egymás mellett vannak, és majd odamegyek, hátha így tudok vele pár szót váltani... blush.gif
A buszon meg annyit röhögtem, hogy szinte már sírtam. rohog.gif Délután az említett barátnőmmel voltam a játszótéren, szóval vidám kis napom volt.
3 felhasználónak tetszik: BeautifulTears, Zsuviii, Rap4ever8
2011. szeptember 09. 19:39 #18466
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.07. 17:28)
Szerintem mindenképp megéri megpróbálni. Semmit nem veszíthetsz. Ha esetleg nem jön össze akkor még mindig újra próbálkozhatsz néhány év múlva. Ez nem olyan, mint az érettségi, hogy csak szintemelővel próbálhatsz javítani. Pénzbe kerül, de addig próbálkozhatsz még nem sikerül. Szerintem megéri megpróbálni. Sok sikert hozzá. smileeee.gif

Jajj, nagyon köszönöm biggrin.gif
Én azt hittem, hogy ez máshogy működik. Úgyhogy tényleg nagyon köszönöm biggrin.gif Most egy kicsit megnyugtattál meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, Rap4ever8, thunderbird
2011. szeptember 10. 12:57 #18467
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.09. 19:07)

Tegnap nem voltam suliban...


Remélem azért már jobban vagy. smileeee.gif Egy szerencsehozó tárgyat nekem is be kéne szerezni, mert messziről kerülnek a jó dolgok, a rosszak ellenben folyamatosan megtalálnak.

Én szerdán nem mentem suliba. Semmi bajom nem volt csak nem akartam hegyet mászni. Az ilyen őszi túrákon és hasonló borzalmakon soha nem veszek részt és a jövőben sem áll szándékomban...
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, thunderbird
2011. szeptember 10. 21:22 #18468
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Hát sziasztok!Tesómnál vagyok smileeee.gif
annyira jó olvasni ezt a >>15+<<-t.Hiszen alig várom a januárt és már ezt a számot átlépem biggrin.gif
Még mindig nincs gépem,tesóm laptopján nyomom..
De csak felugrottam megnézni titeket! smileeee.gif
De már megyek is sad.gif
Sziasztok! heart.gif
2011. szeptember 10. 22:05 #18469
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Ma egész nap Simseztem, tegnap este voltam itt utoljára, úgyhogy gondoltam, benézek. Van itt valaki?
3 felhasználónak tetszik: BeautifulTears, Boscorelli, WhiteRosee
2011. szeptember 10. 22:08 #18470
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.09.10. 22:05)
Sziasztok! hi.gif
Ma egész nap Simseztem, tegnap este voltam itt utoljára, úgyhogy gondoltam, benézek. Van itt valaki?

Szia Dancsy! happy.gif

Láttam hogy írtál úgyhogy gondoltam benézek. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 10. 22:08 #18471
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Sziasztok Dumcsi lakók hi.gif
Úgy látszik,nem csak engem idegel ki az iskola,nem csak én tudok róla panaszkodni.Az iskolánk mindjárt tesi sulivá válik,annyiszor lesz tesink,nehezen heverem ki az izomlázat és még sajnos a nátha is rá segít mellow.gif
Amúgy ma vettem Sims 2-Megnyitottunk Vár az Üzlet kiegészítőt laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: BeautifulTears, thunderbird
2011. szeptember 10. 22:15 #18472
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.10. 22:05)
Van itt valaki?

Szia szellemíró! wink.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.10. 12:57)
Az ilyen őszi túrákon és hasonló borzalmakon soha nem veszek részt és a jövőben sem áll szándékomban...


Hm, nem is tudom, én mindig is szerettem kirándulni, hegyet mászni. Persze nem a szó szoros értelmében, a kötélen lógás és hegymászás az nálam se játszik.

Volt, hogy túráztunk az osztállyal. Mi pasik mentünk elől, lányok hátul, és ilyeneket hallottam előre: "mikor érünk már oda?" "álljunk már meg!" rohog.gif

De ilyen kirándulós témában a kedvencem mégis a rajztanárom beszólása volt (ő volt a túravezető), azt mondta: "A túravezetőt tilos megelőzni!!" 10 perc után ő volt a legutolsó és rá kellett várnunk _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, thunderbird, Rap4ever8
2011. szeptember 10. 22:17 #18473
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Nos csak beugrottam megyek is lepihenni,borzalmasan kezdem érezni magam unsure.gif

Sziasztok és szép estét beer.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 10. 22:22 #18474
- törölt felhasználó -    
Szia Bosco, Szöszi! w00t.gif És jó éjt, Nojmi! wink.gif

Idézet (BeautifulTears @ 2011.09.10. 22:08)
Láttam hogy írtál úgyhogy gondoltam benézek. laugh.gif

Nem is tudtam, hogy szereted a Moves Like Jaggert! w00t.gif Jaj, én képes vagyok ötször is meghallgatni egymás után. laugh.gif

Ha már a túrázásról van szó, én mindig is utáltam, úgyhogy csatlakozom Szandihoz. Párszor elmentem a társaság miatt, de tíz perc emelkedőn felfelé kínlódás után már megbántam az egészet. Nem a hozzám hasonló lustaságoknak való ez. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Rap4ever8
2011. szeptember 11. 16:59 #18475
- törölt felhasználó -    
Szerbusztok!Nos megint itt vagyok,és hát elég ritkán is leszek már a suli miatt.Nos gondoltam meglesem a társaságot megint.Ha jól emlékszem pénteken írtam utoljára a topikba és akkor is csak 1 üzenet kedvéért.Elég rossz hétvégém volt összevesztem a barátnőmmel,igazából nem örülök neki,de lehet,hogy így lesz a legjobb mivel már nagyon sokat veszekedtünk és mindenen összekaptunk csütörtökön is összevesztem vele szóval nem igazán vagyok jó kedvemben.Hihetetlen,hogy ilyen gyorsan eltelt a hétévége és már megint hétfő van vagyis szenvedhetek az iskolában,mellesleg most jön az osztályfőnököm is lesz ott veszekedés,kiabálás és vita,de nem várom már.Himnuszt kellett tanulnom amit körübelül 3.-ban tanultam meg a suliban pedig mindig az első verszakot kellett énekelni így elfelejtettem az egészet és újra kellett tanulnom ami nem ment valami simán nekem.Tegnap annyira fáradt voltam,hogy ár erőm sem volt bekapcsolni a gépet így nem tudtam feljönni az oldalra sem.na és ti veletek mi újság van,hogy telt a hétvégétek? laugh.gif Nekem elég rossz volt a hétvégém!
2011. szeptember 12. 13:02 #18476
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Gyerekek, hogy mennyire szar gépek vannak a suliban. Nem esett jól hazamennem, mert 1 óra múlva indul a buszom és nem lett volna értelme, ezért beültem a büfébe az egyik gép elé, de borzalmas. Maga a gép is iszonyat lassú, de nem ez a legnagyobb gond. Akad az egér, alig bírom használni + egérpad sincs, a billentyűzet meg úgy kattog, hogy fájdalmas írni. -.- Azt hiszem a jövőben nem fogom igénybe venni a suli ilyen jellegű szolgáltatásait...
3 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, thunderbird, SelenaGirl
2011. szeptember 12. 13:08 #18477
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.12. 13:02)
Azt hiszem a jövőben nem fogom igénybe venni a suli ilyen jellegű szolgáltatásait...

Szia Szandi!

Na igen, ez nagyon bosszantó tud lenni, meghiszem azt. Nálunk sincsenek sokkal jobb gépek igazából, de szerencsémre én notebookal közlekedek a suliban, így nem is kell a suli gépei. Előadásokon is jól jön, mert sokkal gyorsabban gépelek, számítógéppel, mint írok a saját kezemmel. blush.gif

Én most felraktam néhány Rachel Weisz képet, és jártam a szerkesztőjénél, davenél, és meglepő dolgokat olvastam. Gondolkozok rajta, hogy írok egy privátot haversrácnak, csak nem tudom, hogy zavarnám-e. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. szeptember 12. 13:15 #18478
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.09.12. 13:08)
Szia Szandi!
Na igen, ez nagyon bosszantó tud lenni, meghiszem azt. Nálunk sincsenek sokkal jobb gépek igazából, de szerencsémre én notebookal közlekedek a suliban, így nem is kell a suli gépei. Előadásokon is jól jön, mert sokkal gyorsabban gépelek, számítógéppel, mint írok a saját kezemmel. blush.gif 
Én most felraktam néhány Rachel Weisz képet, és jártam a szerkesztőjénél, davenél, és meglepő dolgokat olvastam. Gondolkozok rajta, hogy írok egy privátot haversrácnak, csak nem tudom, hogy zavarnám-e. unsure.gif


Nekem semmi kedvem cipelni a laptopomat. Bőven elég egy füzet és 1-2 toll. Egyébként haza is mehettem volna, mert 10 percre lakok, de nem esett jól felmásznom a 3.-ra, mert úgyis hamar jöhettem volna visszafelé, mert erre van a buszmegálló. A szeptember nagy részét még anyumnál töltöm. Elég fárasztó minden reggel 5-kor kelni, hogy beérjek suliba...

Szerintem dévcicának nyugodtan írhatsz. Kizártnak tartom, hogy zavarná őt. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, thunderbird
2011. szeptember 12. 23:00 #18479
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Csak nálam mutatkozott az a furcsa jelenség, hogy amint elkezdődött a VV hirtelen mindenhonnan eltűntek az emberek? blink.gif A sok birka mind azt lesi. Ez már tényleg beteg. Egyszerűen nem bírom felfogni hogy képesek önszántukból bámulni ezt az agyzsibbasztó ökörséget.

Na látom már itt sincs reakció. xD Nem baj megyek aludni. Legalább könnyebben fel bírok kelni hajnalban. smileeee.gif Jó éjt mindenkinek! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 12. 23:05 #18480
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.12. 23:00)
Csak nálam mutatkozott az a furcsa jelenség, hogy amint elkezdődött a VV hirtelen mindenhonnan eltűntek az emberek?  blink.gif  A sok birka mind azt lesi. Ez már tényleg beteg. Egyszerűen nem bírom felfogni hogy képesek önszántukból bámulni ezt az agyzsibbasztó ökörséget.


Én a magam nevében tudok csak nyilatkozni, és nem nézek én ilyeneket. unsure.gif Képezek, Ferrari képeket halászok az olasz hétvégéről. smileeee.gif

Nehéz napod lesz holnap Szandi?
3 felhasználónak tetszik: joe_r, thunderbird, Rap4ever8
961 oldal 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!