Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 23. 17:09 #18501
- törölt felhasználó -    
Idézet (olsenfan.. @ 2011.09.22. 19:58)
Sziasztok, népek!  cool.gif 
Mi újság veletek?  laugh.gif 
Velem minden rendben van, rég látogattam ezt a topicot. Jelenleg ideges vagyok, mert ahonnan szoktam feltölteni a fórumra a képeket lefagyott, szóval...  rolleyes.gif

Hali! w00t.gif Télleg rég voltál itt. acute.gif Milyen a suli? Hányadikos is vagy? smileeee.gif Többieknek milyen a suli? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans
2011. szeptember 23. 17:46 #18502
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Szervusztok! hi.gif
Te atya-gatya!Ma volt az oltás,előtte annyira-de annyira izgultam,állandóan jártak a lábaim és görcsbe volt a hasam.
Oda menet az orvosi rendelőbe nyugodt voltam,mivel a többiekkel hülyéskedtem.Odaértünk,hallottam a másik osztályből páran sírtak és már a váróba vagyunk a tanár azt mondja én is legyek benne az első csapatba,hát gondolom miért is ne?
Bent izgultam és próbáltam a sorba hátra menni,de minek is halogatni?Megfogtam magam 3. volt az aki megpróbálta és nem is fájt,pedig azt hittem világvége lesz rohog.gif
Most avval vagyok elfoglalva,hogy hova is fognak az űrszonda darabjai lecsapódni laugh.gif
És Barna,hú de jó látni w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: SelenaGirl, DisneyFans
2011. szeptember 23. 19:03 #18503
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! Hála Domcicc segítőkészségének már tudom honnan szerezhetek üveget. Jövő héten be is szerzem a szükséges hozzávalókkal együtt. biggrin.gif

WhiteRosee: Az oltás nem szokott nagy dolog lenni. Pillanatok alatt túl lehet esni rajta fájdalom nélkül. Gratulálok a bátorságodhoz. Legalább nem kellett végig izgulnod a sort. biggrin.gif Nekem 3.-os koromban volt egy nagyon kellemetlen élményem az oltással. Az egész egyáltalán nem volt fájdalmas, csak a szokásos eljárás, de másnap teljesen begyulladt a karom, felduzzadt és totál kék lett az egész. Megmozdítani is alig tudtam.

Egyébként most itthon vagyok betegen. Már egy hete beteg vagyok, de tegnap ledöntött a lábamról pedig csak kis megfázásnak indult. 38 fokos lázzal úgy érzetem ma már nem megyek suliba. Elmásztam orvoshoz, de nem rendelt és 10-ig várhattam a helyettesítésre. Az sem volt egyszerű feladat, hogy elmondjam a problémámat, mivel szintén tegnap óta hangom sincs. Előtte csak tüsszögtem és folyt az orrom, de a tüsszögésből köhögés lett és teljesen elment tőle a hangom, mert úgy kisebesedett a torkom az állandó köhögőrohamoktól, hogy nem bírok megszólalni. Borzasztóan fáj és ha beszélni próbálok újra hosszú köhögőroham tör rám. A nap nagy részét átaludtam, de most is fáradt vagyok. Azt hiszem hamarosan visszafekszem.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, SelenaGirl, WhiteRosee
2011. szeptember 23. 19:59 #18504
Clairy
Clairy
AsianGlampire™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.28.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 136
Azonosító: 97193
Offline offline
Sziasztok! Nagyon-nagyon régen voltam már erre. O_O

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.23. 19:03)
Nekem 3.-os koromban volt egy nagyon kellemetlen élményem az oltással. Az egész egyáltalán nem volt fájdalmas, csak a szokásos eljárás, de másnap teljesen begyulladt a karom, felduzzadt és totál kék lett az egész. Megmozdítani is alig tudtam.


Azt hittem, hogy csak nálam lehet ilyesmi... Nekem alsóba valamikor, a doki a csípőmnél - nemtom, hogy miért oda kellett adni O_O - az izomba adta be az oltást és délutánra feldagadt meg minden és úgy fájt, hogy alig bírtam járni. Kellemes volt.

Apropó alig bírok járni, még szerdán a nagyszerű tesitanárunknak hála - tudni kell, hogy ez előtt más volt a tanárunk, mert a fiúk meg a lányok külön tesiztek, külön tanárnál, de most a megszorítások miatt összevontak minket és a fiúk tanáránál vagyunk - meghúztam a derekam és alig bírok kb járni, tegnap meg azelőtt is ugye anyám bekente lóbalzsammal, amitől kissé jobb lett, meg adott rá gyógyszert, de igazolást nem írt pénteken tesire mert múlthéten egyszer sem tesiztem a megfázásom miatt... Szóval ma szépen ilyen derékkal lefutottam a 60 métert... Nagyon jó volt most alig bírok megint járni, pedig ma még táncot is akartam tanulni...
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, WhiteRosee
2011. szeptember 24. 10:41 #18505
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (Clairy @ 2011.09.23. 19:59)
Sziasztok! Nagyon-nagyon régen voltam már erre. O_O
Azt hittem, hogy csak nálam lehet ilyesmi... Nekem alsóba valamikor, a doki a csípőmnél - nemtom, hogy miért oda kellett adni O_O - az izomba adta be az oltást és délutánra feldagadt meg minden és úgy fájt, hogy alig bírtam járni. Kellemes volt.
Apropó alig bírok járni, még szerdán a nagyszerű tesitanárunknak hála - tudni kell, hogy ez előtt más volt a tanárunk, mert a fiúk meg a lányok külön tesiztek, külön tanárnál, de most a megszorítások miatt összevontak minket és a fiúk tanáránál vagyunk - meghúztam a derekam és alig bírok kb járni, tegnap meg azelőtt is ugye anyám bekente lóbalzsammal, amitől kissé jobb lett, meg adott rá gyógyszert, de igazolást nem írt pénteken tesire mert múlthéten egyszer sem tesiztem a megfázásom miatt... Szóval ma szépen ilyen derékkal lefutottam a 60 métert... Nagyon jó volt most alig bírok megint járni, pedig ma még táncot is akartam tanulni...

Sziasztok hi.gif
Apropó erről jutt eszembe,egyszer még tavasszal elvitt a tesitanárom atlétika versenyre.Kislabda dobásnál tartottunk már és a harmadik dobásnál eléggé durván meghúzódott a hátam és sajna egyből jött a 600 méter.Tizenegyedik lettem a 13-ból rohog.gif
Amúgy soha sem szerettem a szurit,kicsi koromba sokszor vettek tőlem vért és a legrosszabb az volt,hogy az ujjamból vettek,azóta taszít a szuri. unsure.gif Persze rájöttem hamarabb túl lenni rajta sokkal jobb és köszönöm Rap4ever8,de nem is vagyok olyna bátor laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, DisneyFans
2011. szeptember 24. 11:04 #18506
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Tegnap elmaradt a tesi óra!Gyakoroltuk a tüzriadót,és eltelt vele az idő!Épp most fejeztem be a házimat,elég sok volt az angol házi,két oldal másolás!
Veletek mi a helyzet? cool.gif
2011. szeptember 24. 17:07 #18507
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Ha már a szuri a téma, kisebb koromban vettek tőlem vért, és meg sem éreztem. Még csak nem is féltem. Aztán később minden alkalommal előtte nagyon féltem, de aztán idővel rájöttem, hogy nem fáj. Barátnőmnek állandóan úgy fáj utána hónapokig, hogy ha hozzáérek a karjához, már sipítozik. rohog.gif Érdekes módon nekem tart pár napig egy enyhe zsibbadás, aztán mintha mi sem történt volna. Egyszóval nem félek az oltástól. tongue.gif

Hanimacimnak üzenem, hogy hamarosan megint lesz olvasnivalója. spiteful.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. szeptember 24. 17:44 #18508
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.24. 17:07)
Sziasztok! hi.gif
Hanimacimnak üzenem, hogy hamarosan megint lesz olvasnivalója. spiteful.gif

Nagyon jó hír, már vártam egy jó fanficet. Hanimaci? blink.gif Na, jól van Danika, ezért még számolunk. rolleyes.gif
Idézet
Tegnap elmaradt a tesi óra!Gyakoroltuk a tüzriadót,és eltelt vele az idő!Épp most fejeztem be a házimat,elég sok volt az angol házi,két oldal másolás! 
Veletek mi a helyzet?

Én mindig is szerettem a testnevelést, több okból kifolyólag; jó az állóképességem, így nem nagyon fáradok el tesiórán (köszönhető a sok sportnak, amit rendszeresen űzök), legalább nem kell tanulni rá, a továbbtanulás miatt is fontos. beer.gif

Idézet
Nekem 3.-os koromban volt egy nagyon kellemetlen élményem az oltással. Az egész egyáltalán nem volt fájdalmas, csak a szokásos eljárás, de másnap teljesen begyulladt a karom, felduzzadt és totál kék lett az egész. Megmozdítani is alig tudtam.

Az oltás nem több egy szúnyogcsípésnél. Persze, mint mindenkinek nekem is vannak rossz élményeim, de én nem félek a szuritól. Mindig az elsőkét kapom meg. Amúgy én balkezes vagyok, és ugye mindig az ellentétes kézbe adják be. Nekem meg a balba nyomták be a tűt. De jegeltem, így nem történt tragédia. biggrin.gif

Idézet
Már egy hete beteg vagyok, de tegnap ledöntött a lábamról

Én meg pont most lábaltam ki belőle láz, torokfájás, nátha. Viszont most sem panaszkodhatom. Reggel futás közben beleborultam az árokba (rohog.gif), és eltört a lábujjam. Az a semmirekellő kő, és a deszkás cipő ami a lábamon volt. Tanúság, vegyél fel normális edzőcipőt, ha futni mész. Először elviselhető fájdalmat éreztem, járni is bírtam (igaz sántítva). Majd 2-3 óra múlva bedagadt, és mentünk dokihoz. Azt hittem begipszelik, de csak kötés került rá. Hozzákötötték a másik lábujjamhoz. 2 hét múlva tesizhetek is, pedig úgy véltem, 1-2 hónap mire helyreáll. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, MileyCyrus40
2011. szeptember 24. 18:02 #18509
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hali mindenkinek! smileeee.gif

Látom az oltás volt a téma. Persze, nem kell belehalni, de ha egy olyan kedves, orvossal van dolgod, aki szabályosan beléd döfi az injekciós tűt, az elég kellemetlen tud lenni... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, DisneyFans, LittleVampire, thunderbird
2011. szeptember 24. 18:18 #18510
- törölt felhasználó -    
Jó estét! Istenem, de rég jártam erre.. Mi a helyzet? "Emlékeztek még rám _nevet.gif ??" Na meséljetek..bár kicsit visszaolvasok... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 24. 18:26 #18511
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.09.24. 18:18)
Jó estét! Istenem, de rég jártam erre.. Mi a helyzet? "Emlékeztek még rám  _nevet.gif ??" Na meséljetek..bár kicsit visszaolvasok... rolleyes.gif

Tuti nem vagy elfeljtve Brigi. nevet2.gif spiteful.gif

Amúgy hali! Ma lesz X-faktor!!! thumbsup.gif És VV is. secret.gif
3 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, DisneyFans, thunderbird
2011. szeptember 24. 18:29 #18512
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.09.24. 18:26)
Tuti nem vagy elfeljtve Brigi. nevet2.gif spiteful.gif
Amúgy hali! Ma lesz X-faktor!!!  thumbsup.gif  És VV is. secret.gif


bllőőő...Komolyan már anyni nevem van, hogy aki tudja az eredetit azt megölelgetem képernyőn keresztül is.. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 24. 18:31 #18513
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.09.24. 18:26)
Tuti nem vagy elfeljtve Brigi. nevet2.gif spiteful.gif
Amúgy hali! Ma lesz X-faktor!!!  thumbsup.gif  És VV is. secret.gif

Szia!
Jéé,tényleg ma szombat van!
El is felejtettem,jó hogy szóltál!
2011. szeptember 24. 18:45 #18514
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.09.24. 18:29)
bllőőő...Komolyan már anyni nevem van, hogy aki tudja az eredetit azt megölelgetem képernyőn keresztül is..  biggrin.gif


Hogy felejthetnénk el téged. Én tudom az igazit: Betti. Kérem a virtuális ölelésemet. biggrin.gif

Az X-Faktort én is nézem majd, bár hiába a sok tehetség. A műsor csak elrontja őket. Kiöli a személyiségüket, egyediségüket és tucatelőadókat engednek el végül. sad.gif Így csak többet árt, mint használ. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird
2011. szeptember 24. 18:50 #18515
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.24. 18:45)
Hogy felejthetnénk el téged. Én tudom az igazit: Betti. Kérem a virtuális ölelésemet. biggrin.gif
Az X-Faktort én is nézem majd, bár hiába a sok tehetség. A műsor csak elrontja őket. Kiöli a személyiségüket, egyediségüket és tucatelőadókat engednek el végül. sad.gif Így csak többet árt, mint használ. sad.gif


Megkaptad, nem roppantottalak össze? laugh.gif Én is szoktam nézni, de általában a válogatók a legjobbak, olyankor lehet nevetni. Késöbb már annyira nem, főleg, hogy most minden adón van valami havonként...
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. szeptember 24. 18:54 #18516
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.24. 18:45)
Hogy felejthetnénk el téged. Én tudom az igazit: Betti. Kérem a virtuális ölelésemet. biggrin.gif
Az X-Faktort én is nézem majd, bár hiába a sok tehetség. A műsor csak elrontja őket. Kiöli a személyiségüket, egyediségüket és tucatelőadókat engednek el végül. sad.gif Így csak többet árt, mint használ. sad.gif

Naaa, dehát én is tudom. beee.gif Persze, engem nem kell megölelni. laugh.gif Amúgy a Bettire illik a Birigi név, nem? rolleyes.gif Köszönjük Barna! _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. szeptember 24. 18:57 #18517
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Heetella @ 2011.09.24. 18:50)
Megkaptad, nem roppantottalak össze?  laugh.gif  Én is szoktam nézni, de általában a válogatók a legjobbak, olyankor lehet nevetni. Késöbb már annyira nem, főleg, hogy most minden adón van valami havonként...


Ne aggódj minden csontom ép maradt. laugh.gif

Én jelenleg csak az X-Faktort nézem TV-ben aztán majd a Született detektíveket. Jelenleg anyumnál vagyok, de teljesen elszoktam a tv-től, így nagyon ritkán ülök le nézni. Na meg persze nincs is mit. Napközben amúgy is suli/gép/tanulás és csak este nézném, de mégis mit? A fogyatékos valóságshowk közül válasszak? Inkább nem...

Októberben talán haza tudok költözni. Ha jónak ígérkezik az X-Faktor akkor majd nézem neten ezt is, mint egyébként minden sorozatot, amit szeretek. (A Született detektíveket azért tv-ben szinkronosan, mert annyira nem fogott meg, hogy eredeti nyelven nézzem, de jó kis sorozat, így ha nincs jobb dolgom ismét beülök a tv elé, ha azt adják. smileeee.gif )
2 felhasználónak tetszik: Heetella, thunderbird
2011. szeptember 24. 19:09 #18518
- törölt felhasználó -    
Az X-faktorral még én is merek kockáztatni. De amúgy a Vv meg nem tudom mi megy a konkurencián, de ott is valami hasonló, nem? Szóval ezeket már passzolom inkább. wink.gif
Jajj, atyaég én még mindig pörgök. Pedig csak tegnap merészeltem inni egy kis kávét, felteszem többet, mint 3 korty, és mivel nem szoktam, így megint kész vagyok. Vettünk a büfébe és megyek vissza a terembe erre a fél osztály neki áll ordibálni, hogy "Vegyétek el tőle!! Ne engedjétek meginni! Állj! _nevet.gif "
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. szeptember 24. 19:18 #18519
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
Ma lesz X-faktor!!!

Engem addig foglalkoztatott az idei X-faktor, amíg megnéztem Muri Enikőt. Az összes magyar tehetségkutatókból kezd elegem lenni, az igazi tehetségeket kiejtik, a szép arcúakat továbbengedik. Ez majdnem mindenhol így van. Az amerikai X-factor - ami most indult - eddig teljesen pozitív csalódás volt, persze ott is vannak önkritikátlan emberkék, de alapvetően eddig csak irtó tehetségesek jutottak tovább. rolleyes.gif

Idézet
teljesen elszoktam a tv-től, így nagyon ritkán ülök le nézni

Nálam is ez a helyzet, annyira nem foglalkoztat a TV. Még a Barátok Köztöt is az interneten nézem meg. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 24. 19:29 #18520
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.09.24. 17:44)
Nagyon jó hír, már vártam egy jó fanficet. Hanimaci?  blink.gif Na, jól van Danika, ezért még számolunk.  rolleyes.gif

Nem sikerült a visszavágás, mert szerencsére nem tudod azt a becenevem, ami zavar. tongue.gif Ezt kifejezetten aranyosnak találom.
Amúgy nem fanfic, önálló történet. Ma reggel (vagy inkább dél felé) jött az ihlet, mikor még az ágyban feküdtem. rohog.gif Privátban mesélhetek róla, ha akarod...

Egyébként szia mindenkinek megint. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, LittleVampire
961 oldal 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!