Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 24. 19:36 #18521
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Eléggé régen írtam, remélem most sem zavarok. Nos, a suli e hete nem sikerült valami jól, de azért túléltem, bár a péntek délutánom feledhetetlen volt. beer.gif A többi nap meg egész jó volt.
Ha már itt tartunk, és zavarok valakit, akkor csak is thunderbird miatt jöttem, mert csak itt akart beszélgetni, hivatásához/magához híven. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DisneyFans
2011. szeptember 24. 19:36 #18522
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (LittleVampire @ 2011.09.24. 19:18)
Engem addig foglalkoztatott az idei X-faktor, amíg megnéztem Muri Enikőt. Az összes magyar tehetségkutatókból kezd elegem lenni, az igazi tehetségeket kiejtik, a szép arcúakat továbbengedik. Ez majdnem mindenhol így van. Az amerikai X-factor - ami most indult - eddig teljesen pozitív csalódás volt, persze ott is vannak önkritikátlan emberkék, de alapvetően eddig csak irtó tehetségesek jutottak tovább.  rolleyes.gif 
Nálam is ez a helyzet, annyira nem foglalkoztat a TV. Még a Barátok Köztöt is az interneten nézem meg.  rohog.gif


Én is utálom a hazai tehetségkutatókat, de az X-Faktor viszonylag pozitív benyomást tett nálam. Tavaly csak Csabi miatt kezdtem el nézni, de nem bántam meg. A hazai tehetségkutatókon is indul néhány kiemelkedő tehetség csak sajnos tucatelőadókat csinálnak belőlük. Ez alól pedig sajnos az X-Faktor sem kivétel. Bár az erős egyéniségekkel ezt nem tudják megcsinálni. Pl. Veca szerintem még mindig csodálatos énekesnő és nem a divatot követi. Csabi viszont csalódás volt. sad.gif Azért még reménykedem benne, hogy visszatalál a saját stílusához, mert amit most csinál az nem ő.

A Barátok köztöt évek óta nem nézem. 1-2 részbe belefutok elvétve, de több mint 5 évvel ezelőtt voltam aktív néző. Akkoriban nem is volt szinte olyan este, hogy kihagytam volna. laugh.gif Aztán jött a kolesz és elszoktam a TV-től. Otthonra már nem is vettem, mert úgyis neten eredeti nyelven nézem a sorozatokat/filmeket. A magyar műsorok pedig annyira nem fognak meg, hogy továbbra is kövessem.

Szerk.: Úristen milyen embereket juttatnak tovább. Ez fájdalmas. Ezek megőrültek. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 24. 19:39 #18523
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.09.24. 19:36)
Sziasztok! hi.gif
Eléggé régen írtam, remélem most sem zavarok. Nos, a suli e hete nem sikerült valami jól, de azért túléltem, bár a péntek délutánom feledhetetlen volt. beer.gif A többi nap meg egész jó volt.
Ha már itt tartunk, és zavarok valakit, akkor csak is thunderbird miatt jöttem, mert csak itt akart beszélgetni, hivatásához/magához híven. rohog.gif

Mijaz, hogy hivatásához híven? Mi vagyok én, profi dumcsitopikozó? _nevet.gif
Amúgy szia! hi.gif
Ha már a sztoriról kérdeztél, itt válaszolok. Most egy új dologra koncentrálok, a VK-sat félbehagytam, de ahogy magamat ismerem, nem fogom befejezni. Mint általában semmi mást sem. rohog.gif
2011. szeptember 24. 19:50 #18524
- törölt felhasználó -    
Na, ha már mindenki leírta a véleményét az X-Faktorról, akkor én is. Imádom, mert színvonalasabb, mint a többi (legalábbis azokhoz viszonyítva, amik nálunk mennek). Olyan nagy és csillogó az egész, olyan sztáros. laugh.gif

Nekem Csaba már az elején sem volt szimpatikus. Viszont egy dologért nagyon-nagyon hálás vagyok neki: amiért megismertetett velem egy gyönyörű számot, és ezáltal a kedvenc énekesemet. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2011. szeptember 24. 19:54 #18525
- törölt felhasználó -    
Sziasztok
Gondoltam én is benézek.Voltam ma Timivel meg Szandy-val moziban,hát iszonyat jó volt.Az elhurcolva című filmet néztük meg,egészen jó volt.Persze részletesebben a megfelelő topikban írtam erről.Voltunk még a KFC-ben is ahol ettem longer szendvicset ami ízlett annak ellenére hogy kicsit csípős volt.Beszélgettünk sokat meg belefutottam pár ismerősbe is de lényegében nagyon jó nap volt,élveztem laugh.gif
És veletek mi a helyzet?
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, LittleVampire, DisneyFans
2011. szeptember 24. 19:59 #18526
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.09.24. 19:39)
Mijaz, hogy hivatásához híven? Mi vagyok én, profi dumcsitopikozó? _nevet.gif 
Amúgy szia! hi.gif
Ha már a sztoriról kérdeztél, itt válaszolok. Most egy új dologra koncentrálok, a VK-sat félbehagytam, de ahogy magamat ismerem, nem fogom befejezni. Mint általában semmi mást sem. rohog.gif

Valami ilyesmi rangot/csoportot kéne neked adni. _nevet.gif
Oh, pedig már megszoktam, hogy nem hányok miközben olvasom. unsure.gif Mit tettem kockára azért a sorozatért. rohog.gif Mondjuk igen, én beszélek, mikor az én sztorim történetéhez semmi ötletem. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 24. 20:03 #18527
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lucille @ 2011.09.24. 19:59)
Valami ilyesmi rangot/csoportot kéne neked adni. _nevet.gif 
Oh, pedig már megszoktam, hogy nem hányok miközben olvasom. unsure.gif Mit tettem kockára azért a sorozatért. rohog.gif Mondjuk igen, én beszélek, mikor az én sztorim történetéhez semmi ötletem. rolleyes.gif

Na, azt hittem, már elaludtál. rohog.gif
Hát igen, én nem moderátor lennék, hanem profi dumcsizó. rohog.gif Csak így lehetne, mert a titulusomat az életben sem írom át.
Milyen sztorit írsz/akarsz írni? w00t.gif Mesélj.
2011. szeptember 24. 20:04 #18528
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.24. 19:50)
Na, ha már mindenki leírta a véleményét az X-Faktorról, akkor én is. Imádom, mert színvonalasabb, mint a többi (legalábbis azokhoz viszonyítva, amik nálunk mennek). Olyan nagy és csillogó az egész, olyan sztáros. laugh.gif 
Nekem Csaba már az elején sem volt szimpatikus. Viszont egy dologért nagyon-nagyon hálás vagyok neki: amiért megismertetett velem egy gyönyörű számot, és ezáltal a kedvenc énekesemet. meghajolo.gif


És melyik lenne ez a dal? biggrin.gif

Egyébként Csabinak én is hálás vagyok, mert miatta ismertem meg MÁZs-t. wub.gif Még a RapCity idején felfigyeltem Csabira és utánanéztem a munkásságának. Youtube-on rengeteg videót találtam, amiben MÁZs-zsal énekel. Nagyon megszerettem a hangját, így elmentem egy musical előadásra, amiben játszott. Korábban nem is gondoltam rá, hogy megnézzek bármilyen musicalt. Azóta a musicalek és MÁZs rabja vagyok. Már sokkal jobban szeretem, mint Csabit, de neki köszönhetem, hogy megismertem és megszerettem ezt a fantasztikus embert és zseniális színészt.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. szeptember 24. 20:06 #18529
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.09.24. 20:03)
Na, azt hittem, már elaludtál. rohog.gif 
Hát igen, én nem moderátor lennék, hanem profi dumcsizó. rohog.gif  Csak így lehetne, mert a titulusomat az életben sem írom át.
Milyen sztorit írsz/akarsz írni? w00t.gif Mesélj.

Azt még meglátjuk. rohog.gif Hát igen, már a nem is tudom kinek a zenéjét is jobban bírtam, mint a sztoridat. _nevet.gif
Már van oldala is, olyan Vampire Knight-os, azt hiszem. Már 4 rövidke fejezet van, de most nem tudom, mit kezdjek vele, mert a későbbiekre van ötletem, de a mostaniakra... meg azt jutott eszembe, meg kéne néznem újra a VK-t. rohog.gif
2011. szeptember 24. 20:11 #18530
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.24. 20:04)
És melyik lenne ez a dal? biggrin.gif
Egyébként Csabinak én is hálás vagyok, mert miatta ismertem meg MÁZs-t. wub.gif Még a RapCity idején felfigyeltem Csabira és utánanéztem a munkásságának. Youtube-on rengeteg videót találtam, amiben MÁZs-zsal énekel. Nagyon megszerettem a hangját, így elmentem egy musical előadásra, amiben játszott. Korábban nem is gondoltam rá, hogy megnézzek bármilyen musicalt. Azóta a musicalek és MÁZs rabja vagyok. Már sokkal jobban szeretem, mint Csabit, de neki köszönhetem, hogy megismertem és megszerettem ezt a fantasztikus embert és zseniális színészt.

The Calling - Wherever You Will Go
Keress rá youtube-on, és hallgasd meg. Jajj... wub.gif Mikor Csaba énekelte, el voltam ájulva az ő verziójától, de mikor meghallgattam az eredetit, rájöttem, hogy Csaba kritikán aluli volt. laugh.gif
A banda ugyan már feloszlott, de az énekese most szólóban folytatja. Fantasztikus ember, imádom. heart.gif

Befejeztem a nyáladzást. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, nicol bellox
2011. szeptember 24. 20:14 #18531
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet
Nem sikerült a visszavágás, mert szerencsére nem tudod azt a becenevem, ami zavar.  Ezt kifejezetten aranyosnak találom.

Hmmm, azt hiszem ilyenkor szoktam mondogatni, hogy Dammit! rolleyes.gif Nem baj, akkor majd Daniellázlak. Kedves Daniella művésznő, várom az üzenetedet, mert MSN-re oly lusta vagyok felmenni. air_kiss.gif
Idézet
Nos, a suli e hete nem sikerült valami jól, de azért túléltem, bár a péntek délutánom feledhetetlen volt.  A többi nap meg egész jó volt.

Én pénteken osztálykirándulásra mentem. Hulla fáradtan értem haza, arról nem is beszélve, hogy a lábammal akkor már megtörtént a "baleset". De jól bírta, csak a nap végre kötést kellett cserélni. laugh.gif
Idézet
A Barátok köztöt évek óta nem nézem. 1-2 részbe belefutok elvétve, de több mint 5 évvel ezelőtt voltam aktív néző. Akkoriban nem is volt szinte olyan este, hogy kihagytam volna.  Aztán jött a kolesz és elszoktam a TV-től. Otthonra már nem is vettem, mert úgyis neten eredeti nyelven nézem a sorozatokat/filmeket. A magyar műsorok pedig annyira nem fognak meg, hogy továbbra is kövessem.

Én nagyon sok éve, több mint 10 éve nézem. Pár részt hagytam csak ki, tudom, hogy szürke, unalmas lapos a története, de odavonz a képernyő elé. biggrin.gif Valami van benne.

Szerbusz Vanda kisasszony! air_kiss.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8
2011. szeptember 24. 20:17 #18532
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.09.24. 20:14)
Hmmm, azt hiszem ilyenkor szoktam mondogatni, hogy Dammit!  rolleyes.gif Nem baj, akkor majd Daniellázlak. Kedves Daniella művésznő, várom az üzenetedet, mert MSN-re oly lusta vagyok felmenni. air_kiss.gif

Oké, felőlem. pardon.gif
Most mennem kell fürdeni, aztán már üzizek is. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Rap4ever8
2011. szeptember 24. 20:20 #18533
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.09.24. 20:14)
Én pénteken osztálykirándulásra mentem. Hulla fáradtan értem haza, arról nem is beszélve, hogy a lábammal akkor már megtörtént a "baleset". De jól bírta, csak a nap végre kötést kellett cserélni.  laugh.gif

Igen, mi is valami osztálykirándulás-félére mentünk. Sajnálom, remélem jobban lesz (ezt most úgy üzenem, mint önálló testrésznek rohog.gif ). Sokat gyalogoltunk, s bár a sok kis feljebb lévő talajrészek, gödröcskék közepette csak egyszer estem ki majdnem az útra blink.gif , és csak kétszer estem majdnem a földre. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, DisneyFans
2011. szeptember 24. 20:30 #18534
- törölt felhasználó -    
Gyerekek! Vígh Zoli az X-Faktorban?! w00t.gif w00t.gif ohmy.gif w00t.gif Ismerem a srácot! Akkor végzett a sulimban, mikor elsős voltam! ohmy.gif Neki van a legédesebb hangja az országban, ha kiszórják, valakit megfojtok. biggrin.gif

Úristen, úristen, hogy sokkolt...
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 24. 20:33 #18535
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.24. 20:30)
Gyerekek! Vígh Zoli az X-Faktorban?! w00t.gif  w00t.gif  ohmy.gif  w00t.gif Ismerem a srácot! Akkor végzett a sulimban, mikor elsős voltam! ohmy.gif Neki van a legédesebb hangja az országban, ha kiszórják, valakit megfojtok. biggrin.gif 
Úristen, úristen, hogy sokkolt...


Név alapján már nem tudom melyikük volt. Mindig csak azt figyelem mit énekelnek és mennyire jó a hangjuk, de már tudom kire kell figyelni a későbbiekben. biggrin.gif Bár ha bekerül legalább a mentorházba akkor úgyis megjegyzem majd. biggrin.gif

Eddig a mai adásban a biztonsági őr csávó varázsolt el leginkább. Csodálatos tehetség, de azért volt még pár jó. Viszont voltak olyanok is, hogy csak néztem ezek hogy jutottak tovább... blink.gif A zsűri kicsit bekattant és elvesztették a hallásukat párszor.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 24. 20:35 #18536
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.24. 20:33)
Név alapján már nem tudom melyikük volt. Mindig csak azt figyelem mit énekelnek és mennyire jó a hangjuk, de már tudom kire kell figyelni a későbbiekben. biggrin.gif Bár ha bekerül legalább a mentorházba akkor úgyis megjegyzem majd. biggrin.gif

Úgy már rémlik, hogy arról van szó, aki megbotlott a lépcsőben? _nevet.gif Jó, na nem nevetem ki a kis édest. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, LittleVampire
2011. szeptember 24. 20:36 #18537
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.24. 20:35)
Úgy már rémlik, hogy arról van szó, aki megbotlott a lépcsőben? _nevet.gif Jó, na nem nevetem ki a kis édest. biggrin.gif


Ja így már igen. biggrin.gif Ő tényleg fantasztikus volt. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. szeptember 24. 20:59 #18538
- törölt felhasználó -    
Na, beleestetek a tévébe? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. szeptember 24. 21:00 #18539
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.24. 20:59)
Na, beleestetek a tévébe? rohog.gif


Én itt vagyok, de ha senki nem ír nincs mire reagálni. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 24. 21:02 #18540
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.24. 21:00)
Én itt vagyok, de ha senki nem ír nincs mire reagálni. sad.gif

Akkor feldobok egy témát: ki a kedvencetek eddig az X-Faktorból? Nekem természetesen Zoli, aztán az a vékonyka nőies hangú fiú. laugh.gif
961 oldal 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!