Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 05. 17:56 #18601
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.05. 17:51)
Ne félj, most amúgy sem vagyok olyan komoly kedvemben. wink.gif  biggrin.gif (mert ma találkoztam a Brigivel) yahoo.gif

Brigivel?
2011. október 05. 18:01 #18602
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.10.05. 17:56)
Brigivel?

Betti secret.gif De tudod, a Barna úgy szólította. nevet2.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, olsenfan..
2011. október 05. 18:06 #18603
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.05. 18:01)
Betti secret.gif De tudod, a Barna úgy szólította. nevet2.gif

Megasokk. ohmy.gif Budapesti vagy, nem tévedek? rohog.gif
Igen, emlékszem, csak nem voltam benne biztos, hogy Bettiről van szó. Gondolhattál volna akárki másra is. Amúgy mi jót csináltatok? biggrin.gif
2011. október 05. 18:13 #18604
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.10.05. 18:06)
Megasokk. ohmy.gif Budapesti vagy, nem tévedek? rohog.gif 
Igen, emlékszem, csak nem voltam benne biztos, hogy Bettiről van szó. Gondolhattál volna akárki másra is. Amúgy mi jót csináltatok? biggrin.gif

Budepesti? Ezt tőlem kérded? ohmy.gif Én szombathelyi vagyok. rohog.gif

Amúgy a Bettivel beszélgettünk. spiteful.gif
2011. október 05. 18:23 #18605
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.05. 18:13)
Budepesti? Ezt tőlem kérded? ohmy.gif Én szombathelyi vagyok. rohog.gif 
Amúgy a Bettivel beszélgettünk. spiteful.gif

Csak azért kérdem, mert azt írtad, hogy "a Barna". Élettelen dolgok elé teszünk névelőt, kisasszony. acute.gif
2011. október 05. 18:24 #18606
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.10.05. 18:23)
Csak azért kérdem, mert azt írtad, hogy "a Barna". Élettelen dolgok elé teszünk névelőt, kisasszony. acute.gif

blush.gif Tudom, tudom, de néha kicsúszik. blush.gif
2011. október 05. 18:27 #18607
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.05. 18:24)
blush.gif Tudom, tudom, de néha kicsúszik. blush.gif

Juj, szerencsém, hogy nem ismerlek személyesen. Ha meghallanám, letörne mindkét fülem. rohog.gif
Na, megyek és megnézem azt az iCarly-részt, amiben szerepelt James. wub.gif

Egyelőre szia! hi.gif
2011. október 07. 09:32 #18608
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Hali!Végre van gépem,de most infón vagyok és német házit írok.A feladat kész.Huhh.Szóval most német házit kell írnom,mert egyik napról a másikra adja föl,hogy dolgozzuk ki a tételt..jeee.
És ti remélem jól vagytok.Furcsa,hogy már október van.De nem baj...halad az idő smileeee.gif Nemsokára karácsony,és majd esni fog a hó. smileeee.gif thumbsup.gif Alig várom,hogy hazaérjek,és a Pretty Recklesstől gitározzam a my medicine-t biggrin.gif Na sziasztok.
UI:Péntek,az én napom smileeee.gif beer.gif thumbsup.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: SweetBlair., thunderbird
2011. október 07. 09:41 #18609
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Mielőtt bármit mondanátok,én "adry1415" néven lehetek "ismert".Azt a profilt töröltem,és ez lett az új.Aki a barátom volt,az nyugodtan jelöljön be,de csak az.
Egyébként mesélek egy kicsit,úgy is rég voltam már itt.smileeee.gif
Imádom az új osztályomat elképedtem,amikor látom mennyire jófejek.biggrin.gif
És utálom a mai napot,mert esik az eső,és nagyon sz*r az idő...Ráadásul elromlott a netem,annyira lassú lett. mellow.gif
Veletek mi újság? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. október 08. 22:03 #18610
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Most nem kicsit vagyok kiakadva. Igazából örülök, hogy törölték a cikkemet, mert ha nem így történt volna valószínűleg ezt is megírnám. Fanka már nem másokhoz, mint 2Pachez és Michael Jacksonhoz hasonlítja magát... blink.gif Nem tudom mi baja van ennek az embernek, de valami nagyon az agyára ment már évekkel ezelőtt. Kezeltetni kéne, mert nem normális. A következőt írta a Facebook-profilján ez az elborult elme: "2Pac és Jackson nem véletlenül haltak meg és nem véletlenül próbálták őket "hírbe" hozni, akárcsak Osho-t. Nincs itt semmiféle összeesküvés elmélet. Egyszerűen kinyírták ezen újkori messiásokat. Az, hogy Magyarországra születtem 2011-ben, mondhatni az életbiztosításom. Engem nem fenyeget ilyen veszély. Egyrészt már a végjátékot éljük, másrészt kevesen beszélik és értik a magyart. Itt már egészen másról lesz szó. Nem kevesebbről, nem többről. Másról..."

Most szerintetek normális? Lassan tényleg törölnöm kéne őt az ismerőseim közül, mert minden nap kiakadok rajta. Egy ideig képes voltam vitába szállni vele, de már rájöttem, hogy értelmetlen. Azt hiszi, hogy mindent mindenkinél jobban tud, de bődületes baromságokat tud írni/ mondani. Pedig hogy szerettem rége, de totál bekattant...

Bocsi, hogy ezzel fárasztottalak titeket, de szerettem volna megosztani valakivel.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Boscorelli, SweetBlair.
2011. október 08. 22:59 #18611
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok wink.gif
Idézet (thunderbird @ 2011.09.30. 14:18)
Kibociszemeztem anyától, hogy hadd maradjak itthon.

Őszintén? A szemeidnek nem lehet nemet mondani, olyan szépek, mindig elvarázsolsz velük. blush.gif

Idézet (SweetBlair. @ 2011.10.07. 09:41)
Sziasztok!
Mielőtt bármit mondanátok,én "adry1415" néven lehetek "ismert"
Veletek mi újság? smileeee.gif

Üdv újra wink.gif
Öhm, az egyik adatlapodat lestoppolták, mindjárt mondom is kit is, de közben már látom, Nálad van mégis. Akkor jó. smileeee.gif
Kicsit fura az a lány, aki a visszabeszélő topikjaiban pásztázik, és "teszi helyre a h*lyéket", hogy Őt idézzem, közben meg parancsokat ad ToTonak a státuszán keresztül. rolleyes.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.08. 22:03)
Sziasztok!
Most nem kicsit vagyok kiakadva. 
Most szerintetek normális?


Nem tudom mi baja a tagnak, de nem csekélység lehet a problémája az egyszer biztos. Pedig, ha jól tudom, van felesége, és családja is, és össze-vissza beszél mindent, ahelyett, hogy velük foglalkozna, és boldog lenne.
Az, hogy egy elhunyt ember eredményeit, munkásságát, és mindazt, amivel próbálta jobbá tenni ezt a világot, Ő nem tudja tisztelni, és így nyilatkozik, ez csak Őt minősíti. Kvázi, saját magát járatja le.
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. október 08. 23:05 #18612
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Sziasztok smileeee.gif nagyon rég voltam itt, remélem nem zavarok smileeee.gif mi újág veletek? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, DisneyFans
2011. október 09. 10:46 #18613
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.08. 22:59)

Őszintén? A szemeidnek nem lehet nemet mondani, olyan szépek, mindig elvarázsolsz velük. blush.gif 


Ebben (is) teljesen egyetértek veled.

Idézet (Boscorelli @ 2011.10.08. 22:59)

Üdv újra wink.gif 
Öhm, az egyik adatlapodat lestoppolták, mindjárt mondom is kit is, de közben már látom, Nálad van mégis. Akkor jó. smileeee.gif
Kicsit fura az a lány, aki a visszabeszélő topikjaiban pásztázik, és "teszi helyre a h*lyéket", hogy Őt idézzem, közben meg parancsokat ad ToTonak a státuszán keresztül. rolleyes.gif 


Ha evelin0623-ra gondolsz, akkor neki még van egy dobása, és utána végleg kivágom innen. Elegem van belőle, hogy itt osztja az észt. Bár azt hozzá kell tennem, hogy lenne még legalább egy olyan embet az adatlapos topikból, akinek már most van annyi a rovásán, hogy végleg ki lehetne rúgni innen.

Idézet (Boscorelli @ 2011.10.08. 22:59)

Nem tudom mi baja a tagnak, de nem csekélység lehet a problémája az egyszer biztos.

Az, hogy egy elhunyt ember eredményeit, munkásságát, és mindazt, amivel próbálta jobbá tenni ezt a világot, Ő nem tudja tisztelni, és így nyilatkozik, ez csak Őt minősíti. Kvázi, saját magát járatja le.


Ezt már megtette Steve Jobs kapcsán is, bár azt is megjegyezném, hogy volt még egy-két olyan észlény, aki úgy tisztelte meg az elhunytat, hogy beillesztett egy képet, amit szerintem sokan láthattak is, az volt rajta:

"meghal egy ember (híresség): az egész világ sokkban.
4 másodpercenként meghal egy ember éhínségben: senkit nem érdekel.."

Most nem azért, de ha már mást nem tud hozzátenni, akkor inkább fogja be a száját. Az ilyen ostoba embereknek azért szivesen megadnám a lehetőséget, hogy a nagy szája mellett tettekkel is bizonyítson valamit a vilgának.
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird, SweetBlair.
2011. október 09. 11:38 #18614
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Szasztok!Lassan már nem is várom a hétvégéket.Mire felfognám,hogy uhh itt a hétvége,itt a hétfő ohmy.gif persze emlékszek,hogy mit csináltam tegnap..én nem tartozok a mai tinik többsége közé!Tisztelet a kivételnek!
Fo,még tanulni sem tanultam,de nem is esik jól.Annyira kevés van,és ezt nem használom ki...
Van új Nike cipőm,tegnap vettem!Na látjátok,emlékszek,hogy mit csináltam tegnap biggrin.gif Egy jó cipő után futkostam és,pam pam,itt van a lábamon!
Visszatérve a sulihoz,minden napra normálisan tanulni fogok,megírom a házit még itthon,és infón is figyelek,nem starityzek _nevet.gif
És veletek mizujs? izgi volt a hétvége?De még ennek korán sincs vége! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 09. 14:16 #18615
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif

Idézet (joe_r @ 2011.10.09. 10:46)
Bár azt hozzá kell tennem, hogy lenne még legalább egy olyan embet az adatlapos topikból, akinek már most van annyi a rovásán, hogy végleg ki lehetne rúgni innen.


Kitalálom: Taurillára gondolsz. biggrin.gif (Ha nem, akkor sorry) Tudom, hogy vele rengetegen nem értenek egyet, de én viszont ahhoz a kevéshez tartozom, aki totálisan osztja a szemléletét. pardon.gif Most nem azért védem őt annyira, mert ismerem, és jóban is vagyok vele. Csak egyszerűen sok dologban igaza van. Elismerem, volt egy-két olyan megnyilvánulása, amit azért másképp kellett volna leírnia, de hát ő ilyen. Ami a szívén, az a száján. rolleyes.gif

Abban viszont totálisan egyetértek veletek, hogy a régebbi tagoknak azt minimális tisztelet meg kéne adni, de azért nekik sincs mindig igazuk. (nem akarok példákat felhozni khm...) tongue.gif rohog.gif

Bocs, hogy így beleszóltam, csak megláttam. rohog.gif Egyébként meg tök régen írtam már ide. Mi újság veletek, fiatalok? cool.gif Én most perpill beteg vagyok, szerintem jövő7-en is itthon leszek egész héten, de még meglátom. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, SweetBlair.
2011. október 09. 14:28 #18616
- törölt felhasználó -    
Dave, te itt? Ki hitte volna. rohog.gif

Olyan gyorsan elment ez a 7vége... sad.gif Most is törit kéne tanulnom, mert holnap írunk, de most még nincs kedvem...

Arról a csajról meg annyit mondanék, ha már ez a téma, hogy nekem kimondottan ellenszenves. Mikor leoltotta szegény Barnát, mert photoshop helyett azt írta, hogy photoshoot, akkor nagyon kiakadtam. Hogy jön ahhoz, hogy lehülyézzen valakit egy ilyen apróság miatt?! dry.gif
2 felhasználónak tetszik: dave095, Rap4ever8
2011. október 09. 14:37 #18617
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Dévcica w00t.gif Rég láttalak erre. biggrin.gif

Egyébként a hétvége nekem is gyorsan elment. Még nem is tanultam semmit pedig holnap doga. Pénteken jó kislány akartam lenni és belekezdeni a tanulásba. Addig jutottam, hogy kivettem a füzetet a táskából, leraktam az asztalra és kinyitottam. Utána mielőtt elkezdtem volna tanulni "gyorsan" megnéztem kikerült a az előző napi cikkem, amiből az lett, hogy megláttam a Ringer topicját is és eszembe jutott, hogy még nem néztem meg az új részt. Végeredményképp este 11-kor jöttem rá, hogy tanulni ültem le. rohog.gif A füzet egyébként azóta is itt van kinyitva. Már csak hozzá kéne kezdeni. xD
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, dave095, Boscorelli
2011. október 09. 14:39 #18618
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.09. 14:28)
Dave, te itt? Ki hitte volna. rohog.gif
Olyan gyorsan elment ez a 7vége... sad.gif Most is törit kéne tanulnom, mert holnap írunk, de most még nincs kedvem...
Arról a csajról meg annyit mondanék, ha már ez a téma, hogy nekem kimondottan ellenszenves. Mikor leoltotta szegény Barnát, mert photoshop helyett azt írta, hogy photoshoot, akkot nagyon kiakadtam. Hogy jön ahhoz, hogy lehülyézzen valakit egy ilyen apróság miatt?! dry.gif

Nekem mondod? biggrin.gif Bár én már csütörtök óta itthon vagyok. rohog.gif Nekem is annyi mindent kéne tanulnom, de semmihez nincs kedvem. Helyette inkább sorozatoztam, meg képeket töltögettem. rohog.gif

Jajj, arra emlékszem. Lehet gonosz vagyok, sőt biztos, de én azon speciel jót röhögtem. _nevet.gif Bár az tényleg eléggé szemét dolog volt Taurilla részéről. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, SweetBlair.
2011. október 09. 14:46 #18619
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.10.09. 14:39)
Nekem mondod? biggrin.gif Bár én már csütörtök óta itthon vagyok.  rohog.gif Nekem is annyi mindent kéne tanulnom, de semmihez nincs kedvem. Helyette inkább sorozatoztam, meg képeket töltögettem.  rohog.gif 
Jajj, arra emlékszem. Lehet gonosz vagyok, sőt biztos, de én azon speciel jót röhögtem.  _nevet.gif Bár az tényleg eléggé szemét dolog volt Taurilla részéről. pardon.gif

Oké, bevallom, engem is megmosolyogtatott... rohog.gif De mindenki hibázhat.

Na, most már tényleg megyek törizni. sad.gif Sziasztok! hi.gif
2011. október 09. 14:54 #18620
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.09. 14:46)
Oké, bevallom, engem is megmosolyogtatott... rohog.gif De mindenki hibázhat.
Na, most már tényleg megyek törizni. sad.gif Sziasztok! hi.gif

Hibázhat... na, de ekkorát? _nevet.gif Jó, befogtam. rohog.gif Azért bírunk téged, Barna! biggrin.gif
Jó tanulást, én is keresek valami elfoglaltságot magamnak. think.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
961 oldal 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!