Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 13. 17:06 #18681
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.10.13. 16:52)
Sziasztok. rolleyes.gif 
Ha már ez a téma, én a túlzottan kivágott felsőket "bírom", amiből az illetőnek kilátszik a fél melltartója, na meg amikor a háj kibuggyan a póló alól, az is "felemelő" látvány. dry.gif

Á, végre valaki! Szia! hi.gif
Te vagy a londoni lány, igaz? biggrin.gif

Amúgy meg az ízléses öltözködés relatív. Ha nekik ez az ízléses, hát felőlem... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. október 13. 17:22 #18682
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 17:06)
Á, végre valaki! Szia! hi.gif
Te vagy a londoni lány, igaz? biggrin.gif
Amúgy meg az ízléses öltözködés relatív. Ha nekik ez az ízléses, hát felőlem... rohog.gif


Rég örültek már így nekem.(biggrin.gif)

Ne fájdítsd a szívem, ne legyél ilyen gonosz! dry.gif laugh.gif Összekeversz amúgy valakivel. wink.gif

És hát ebben teljesen igazad van. És hát a háj- és csöcskilógatós öltözködés is stílus. De inkább nem mondom, milyen stílus. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 17:24 #18683
- törölt felhasználó -    
Sziasztok Dumcsisok!!! cool.gif
Mi a helyzet erre, áá de ritkán nézek be, de most van időm. laugh.gif Remélem nem zavarom itt a légkört... tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: coke., thunderbird, Rap4ever8
2011. október 13. 17:40 #18684
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.10.13. 17:24)
Sziasztok Dumcsisok!!!  cool.gif 
Mi a helyzet erre, áá de ritkán nézek be, de most van időm.  laugh.gif Remélem nem zavarom itt a légkört...  tongue.gif

Szia, Brigi! rohog.gif Rég láttunk errefelé. biggrin.gif Ne butáskodj, persze, hogy nem zavarsz. Már csak valami téma kéne. Épp a profilomat szerkesztem, majd meglátjátok, milyen szép lesz. wub3.gif

Idézet
Rég örültek már így nekem. 

Ne fájdítsd a szívem, ne legyél ilyen gonosz!  Összekeversz amúgy valakivel. 

És hát ebben teljesen igazad van. És hát a háj- és csöcskilógatós öltözködés is stílus. De inkább nem mondom, milyen stílus.

Jaj, akkor tényleg összekevertelek valakivel. Járt ide egy lány, aki Londonba költözött, és párszor újraregisztrált más névvel, úgyhogy azt hittem te vagy az. think.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., Heetella
2011. október 13. 17:43 #18685
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 17:40)
Szia, Brigi! rohog.gif Rég láttunk errefelé. biggrin.gif Ne butáskodj, persze, hogy nem zavarsz. Már csak valami téma kéne. Épp a profilomat szerkesztem, majd meglátjátok, milyen szép lesz. wub3.gif
Jaj, akkor tényleg összekevertelek valakivel. Járt ide egy lány, aki Londonba költözött, és párszor újraregisztrált más névvel, úgyhogy azt hittem te vagy az. think.gif laugh.gif


Ó nem, nem. cool.gif Most eszembe juttattad, milyen jó lehet Londonban élni. Mondjuk ha már nagyvárosok, Párizs jobban vonz. rolleyes.gif És legalább normális volt a csaj? Mert nehogy valami bunkó személlyel keverj össze. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 17:51 #18686
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.10.13. 17:43)
Ó nem, nem. cool.gif  Most eszembe juttattad, milyen jó lehet Londonban élni. Mondjuk ha már nagyvárosok, Párizs jobban vonz. rolleyes.gif És legalább normális volt a csaj? Mert nehogy valami bunkó személlyel keverj össze. biggrin.gif

Természetes, hogy jó lehet. London a kedvenc városom. ♥ Régóta az volt az álmom, hogy ott éljek, de feladtam egy ideje. Inkább itt leszek a családom közelében. smileeee.gif (És most lehet gúnyolni, hogy milyen érzelgős vagyok. rohog.gif)

Kedves csaj volt egyébként. De annyira nem ismertem. Inkább csak irigyeltem. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, coke.
2011. október 13. 18:00 #18687
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 17:51)
Természetes, hogy jó lehet. London a kedvenc városom. ♥ Régóta az volt az álmom, hogy ott éljek, de feladtam egy ideje. Inkább itt leszek a családom közelében. smileeee.gif (És most lehet gúnyolni, hogy milyen érzelgős vagyok. rohog.gif)
Kedves csaj volt egyébként. De annyira nem ismertem. Inkább csak irigyeltem. rohog.gif


Persze, a családom nélkül én sem mennék sehova. blush.gif Csak ha már oda születtem volna. Imádnék ott élni. Sokan nem szeretik a nagyvárosokat, de én imádom azt a nyüzsgést ami ott van. rolleyes.gif És Londonban voltál már valamikor? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 18:01 #18688
Vandi
Vandi
AM
 
Státuszwake me up when september and school ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 3860
Csatolások: 66
Azonosító: 130677
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 17:51)
Természetes, hogy jó lehet. London a kedvenc városom. ♥ Régóta az volt az álmom, hogy ott éljek, de feladtam egy ideje. Inkább itt leszek a családom közelében. smileeee.gif (És most lehet gúnyolni, hogy milyen érzelgős vagyok. rohog.gif)
Kedves csaj volt egyébként. De annyira nem ismertem. Inkább csak irigyeltem. rohog.gif


nekem is tetszik London, de valahogy sosem vágytam oda. persze nem utasítanám vissza, ha valaki megdobna egy utazási lehetőséggel. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 18:07 #18689
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2011.10.13. 18:00)
Persze, a családom nélkül én sem mennék sehova. blush.gif  Csak ha már oda születtem volna. Imádnék ott élni. Sokan nem szeretik a nagyvárosokat, de én imádom azt a nyüzsgést ami ott van. rolleyes.gif És Londonban voltál már valamikor? rolleyes.gif

Nem, sajnos még nem volt szerencsém. A suli egyébként szervez egy egyhetes utat minden évben, de felháborítóan drága, úgyhogy... pardon.gif De hátha utolsó évben anyáék belemennek ballagási ajándék gyanánt. biggrin.gif

Én is szeretem a nagyvárosokat, elvégre ki ne szeretné? laugh.gif De nem élnék ilyen New York-szerű betondzsungelekben, London valahogy szebbnek és otthonosabbnak tűnik.
2011. október 13. 18:11 #18690
Vandi
Vandi
AM
 
Státuszwake me up when september and school ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 3860
Csatolások: 66
Azonosító: 130677
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 18:07)
Nem, sajnos még nem volt szerencsém. A suli egyébként szervez egy egyhetes utat minden évben, de felháborítóan drága, úgyhogy... pardon.gif De hátha utolsó évben anyáék belemennek ballagási ajándék gyanánt. biggrin.gif 
Én is szeretem a nagyvárosokat, elvégre ki ne szeretné? laugh.gif De nem élnék ilyen New York-szerű betondzsungelekben, London valahogy szebbnek és otthonosabbnak tűnik.


én sem szeretnék New Yorkban lakni, meg nem is vonz annyira Amerika, de a két Disneyworldbe szívesen elmennék. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Heetella
2011. október 13. 18:15 #18691
- törölt felhasználó -    
Brigi?? Már te is? nevet2.gif Hmm engem már senki nem a nevemet szólít itt vannak a változatok: BarnaB, Brigi, Duracell, Emese, Nanahara, és a föci tanárom meg csincsillának.. rohog.gif háát smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 18:17 #18692
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Velem csak rossz történik,hétvégén majdnem eltört a karom,tegnapp a bokám tört el majdnem,ma meg majdnem leestem a második emeletről,mert az osztálytársam lökdösött!
A suli jól megy,elvagyok!
A tanárt direkt nem értesítettük,hogy ma dogát kéne irni,úgyhogy nem irtunk!De még nem jött rábiggrin.gif
És most meg tök Happy vagyok:D
Veletek mi történt a nap folyamán?biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Heetella, coke., thunderbird
2011. október 13. 18:19 #18693
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 18:07)
Nem, sajnos még nem volt szerencsém. A suli egyébként szervez egy egyhetes utat minden évben, de felháborítóan drága, úgyhogy... pardon.gif De hátha utolsó évben anyáék belemennek ballagási ajándék gyanánt. biggrin.gif 
Én is szeretem a nagyvárosokat, elvégre ki ne szeretné? laugh.gif De nem élnék ilyen New York-szerű betondzsungelekben, London valahogy szebbnek és otthonosabbnak tűnik.



Ne már, hogy sajnálod a sulidtól a pénzt! Hisz olyan jó minden nap bejárni oda, megírni a dolgozatokat, felelni, nem igaz? rohog.gif Ennyit igazán megtehetnél, hogy megengeded, hadd nyerészkedjenek rajtad. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 18:20 #18694
- törölt felhasználó -    
Idézet (MileyCyrus40 @ 2011.10.13. 18:17)
Sziasztok! hi.gif
Velem csak rossz történik,hétvégén majdnem eltört a karom,tegnapp a bokám tört el majdnem,ma meg majdnem leestem a második emeletről,mert az osztálytársam lökdösött!
A suli jól megy,elvagyok!
A tanárt direkt nem értesítettük,hogy ma dogát kéne irni,úgyhogy nem irtunk!De még nem jött rábiggrin.gif
És most meg tök Happy vagyok:D
Veletek mi történt a nap folyamán?biggrin.gif

Vigyázz magadra te! smileeee.gif
Velem sok minden éppen nagy izgulásba vagyok, hiszen holnap van az avatónk és nekem fürdőruhába kell lennem. _nevet.gif Szivatnak minket... Félek _nevet.gif Ezenkívül én meg a padtársam terveztük meg az osztályzászlót és befogtunk egy csomó embert festeni. Vggre egy összetartó csapat az osztály. Régen nem ilyenbe jártam és most ki élvezem minden perceit. Imádom.
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, coke., MileyCyrus40
2011. október 13. 18:27 #18695
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.10.13. 18:20)
Vigyázz magadra te!  smileeee.gif 
Velem sok minden éppen nagy izgulásba vagyok, hiszen holnap van az avatónk és nekem fürdőruhába kell lennem. _nevet.gif Szivatnak minket... Félek  _nevet.gif  Ezenkívül én meg a padtársam terveztük meg az osztályzászlót és befogtunk egy csomó embert festeni. Vggre egy összetartó csapat az osztály. Régen nem ilyenbe jártam és most ki élvezem minden perceit. Imádom.

Oké,megpróbálom biggrin.gif
Nah az jó!
Húúú,az egyik barátnőmnek a tesi tanárja,minden csütörtökön kiviszi őket a partra!
Nekünk ilyen sosincs:D(sajnos) biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. október 13. 18:31 #18696
- törölt felhasználó -    
Betti, látom, még mindig kint vagyok az aláírásodban. http://runescape.salmoneus.net/forums/style_emoticons/default/eyebrows.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. október 13. 18:31 #18697
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 18:31)
Betti, látom, még mindig kint vagyok az aláírásodban. http://runescape.salmoneus.net/forums/style_emoticons/default/eyebrows.gif rohog.gif

Bezony-bezony Szemöldök Lady _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 18:39 #18698
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.10.13. 18:31)
Betony-bezony Szemöldök Lady  _nevet.gif  rohog.gif

Sikerült már leigáznod a földet? http://runescape.salmoneus.net/forums/style_emoticons/default/eyebrows.gif Mostanában elfoglalt voltam, és nem tudtam segíteni a Halál Tyúkok toborzásában.

Jaj, régi szép idők... _nevet.gif

Egyébként milyen az új profilom? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Heetella
2011. október 13. 18:44 #18699
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.10.13. 18:39)
Sikerült már leigáznod a földet?  http://runescape.salmoneus.net/forums/style_emoticons/default/eyebrows.gif Mostanában elfoglalt voltam, és nem tudtam segíteni a Halál Tyúkok toborzásában.
Jaj, régi szép idők... _nevet.gif 
Egyébként milyen az új profilom? biggrin.gif

Nem igáztam még le.. xD egyedül nem ment rohog.gif Nagyon tetszetős, szépeket csinálsz, de ez tőled el is várjuk. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 13. 18:45 #18700
- törölt felhasználó -    
Idézet (Heetella @ 2011.10.13. 18:44)
Nem igáztam még le.. xD egyedül nem ment  rohog.gif  Nagyon tetszetős, szépeket csinálsz, de ez tőled el is várjuk.  thumbsup.gif

Köszönöm. heart.gif De miért várjátok el tőlem?
1 felhasználónak tetszik: Heetella
961 oldal 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!