Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 15. 15:04 #18801
- törölt felhasználó -    
Á, ne már. Ha nem szól hozzám senki, még magamba fordulok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. október 15. 15:11 #18802
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Kellemes délutánt mindenkinek!

Tudom régen voltam, de annyira időhiányban szenvedtem, hogy számítógépezni se maradt nagyon időm. A mai napot sorozatnézéssel fogom tölteni. A kötést is leszedték már a lábujjamról, szóval tervbe vettem egy esti futást. Na, nem fárasztok tovább senkit

Idézet
Á, ne már. Ha nem szól hozzám senki, még magamba fordulok. biggrin.gif


Én szólok hozzád, nem szeretném, ha magadba fordulnál. Hallod, te lány! Meseszép vagy, és a képeid Facebbok-on csodálatosak. wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 15. 15:20 #18803
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleVampire @ 2011.10.15. 15:11)
Kellemes délutánt mindenkinek! 
Tudom régen voltam, de annyira időhiányban szenvedtem, hogy számítógépezni se maradt nagyon időm. A mai napot sorozatnézéssel fogom tölteni. A kötést is leszedték már a lábujjamról, szóval tervbe vettem egy esti futást. Na, nem fárasztok tovább senkit
Én szólok hozzád, nem szeretném, ha magadba fordulnál. Hallod, te lány! Meseszép vagy, és a képeid Facebbok-on csodálatosak. wub3.gif

De jó, hogy végre ide is írsz! w00t.gif
Azért ne essünk túlzásokba. rolleyes.gif A napszemüveges kép 2009-es. rohog.gif A hajam már rég nem olyan.

Szerk.: Mi történt a lábujjaddal? blink.gif Nem is mondtál semmit.
2 felhasználónak tetszik: LittleVampire, SelenaGirl
2011. október 15. 15:31 #18804
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Itt vagyok blush.gif Megjött az eső dry.gif Nálatok milyen idő van? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, SelenaGirl
2011. október 15. 15:33 #18805
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Idézet (Darlin_75. @ 2011.10.15. 15:31)
Sziasztok! hi.gif
Itt vagyok  blush.gif Megjött az eső  dry.gif Nálatok milyen idő van?  unsure.gif


Itt süt a nap, be is kellett húznom a sötétítőt, mert szinte kiverte a szemem. Egyébként az idő is kellemes hűvös odakint és egyáltalán nem hideg. Most még a fűtést is levettem. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Darlin_75., thunderbird, LittleVampire, SelenaGirl
2011. október 15. 15:36 #18806
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.15. 15:33)
Sziasztok!

Szia! air_kiss.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.15. 15:33)
Itt süt a nap, be is kellett húznom a sötétítőt, mert szinte kiverte a szemem. Egyébként az idő is kellemes hűvös odakint és egyáltalán nem hideg. Most még a fűtést is levettem. biggrin.gif

Nálunk is kb. ugyanilyen. Mondjuk annyira nem tudom, mert elhúztam a sötétítőt. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, SelenaGirl
2011. október 15. 15:38 #18807
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.15. 15:33)
Sziasztok!
Itt süt a nap, be is kellett húznom a sötétítőt, mert szinte kiverte a szemem. Egyébként az idő is kellemes hűvös odakint és egyáltalán nem hideg. Most még a fűtést is levettem. biggrin.gif

Egészen mostanáig itt is sütött a nap és kint voltam,mert nem akartam bent lenni,de most fekete az ég unsure.gif csak az áram ne menjen el... rolleyes.gif Mondjuk az eső se tud zavarni... wub.gif
Közben töltöm Adele-21 című lemezét mert hallotam pár számot róla és valami eszméletlen ohmy.gif
thunderbird:megakartam nézni,a honlapod,erre:A Weboldal nem megtekinthető! rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, SelenaGirl
2011. október 15. 19:33 #18808
- törölt felhasználó -    
Hello emberek! smileeee.gif Itt napos volt az idő, de hűvös. rohog.gif Hamarosan kezdődik az X-faktor! yahoo.gif

Milyen az új avim? spiteful.gif
3 felhasználónak tetszik: Darlin_75., SelenaGirl, thunderbird
2011. október 15. 20:59 #18809
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Végre-végre meglátógattam a bandát,már nagyon hiányoztatok nekem.Nos annyi mesélni valóm,de előbb inkább megkérdem:hogy vagytok?Remélem mindenki jól van,mondjuk lehet,hogy szomorúak,mert suli van,hála az égnek már csak 1 hét és 2 hétig nincsen tanításom.Egyik héten ugyebár project hetem van a másikon pedig szünet van.Számmoran agyon nehéz a 7. osztály,de mindent megteszek azért,hogy a tovább tanulásom tökéletesen legyen.Szerelmi ügyek sokasága is nő folyamatosan,most egy 8. osztályos fiúnak tetszem a sulimból aki számomra nagyon furcsa.Bántja az osztálytársaimat kb olyan 5-6 darabot piszkál és kötekedik vele.Szokás szerit az iskola a legnagyobb problémám vagyis nem az hanem az osztályfőnököm.Elvileg dolgozatot szeretne íratni az Egri Csillagok -ból és a Kőszívű ember fiaiból,de nem akárhogy hanem a film alapján.Szerintetek ez normális?Szerintem nem igazán,de mindegy már nem idegesítem fől magamat.Annyit kell tanulnom minden tantárgyból,hogy még a gépet sem tudom bekapcsolni,ráadásul még edzésem is van egy héten háromszor.Ami fárasztó nagyon.Valahogy most erre a zenére vagyok nagyon rákattanva,állandóan ezt hallgatom.Nekem bejön.A mai napom elég fárasztónak mondható volt,reggel fél kilenctől tanultam tizenegy óráig,utána takarítottam a szobámat 1 órán keresztül.Mostanra nagyon fáradt vagyok,pedig én aztán pörgök mindig.Na és most jön a rossz hír,szerdán van Vámpírnaplók a péntek helyett amiatt a barom való világ miatt.Nagyon örülök neki! dry.gif Értelmetlen műro most a nagy szám vagyis a vv legalább ez lesz fél évig és én már most unom.Na,de elég ennyit most meséljetek ti!
2 felhasználónak tetszik: Darlin_75., DisneyFans
2011. október 16. 17:31 #18810
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Jupííííííí van ingyen wifi a hotelban! w00t.gif Nem szabadultok tőlem ezen a héten se. tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: LittleVampire, SelenaGirl, thunderbird
2011. október 16. 17:37 #18811
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.16. 17:31)
Jupííííííí van ingyen wifi a hotelban! w00t.gif Nem szabadultok tőlem ezen a héten se.  tongue.gif

Szia Szandi! Végre te is itt, most nyakon csíptelek! Eddig mindig elkerültük egymást, most már nem menekülsz. rohog.gif

Idézet
hanem a film alapján.Szerintetek ez normális?

Nem, határozottan nem normális. Az ilyen tanárokat szeretem messziről elkerülni. Ilyet még életemben nem hallottam. Film alapján? Vicc. Én mindig is kiolvasom a kötelezőket, és olvasónaplót is csinálok nekik. Nálunk ez alapkövetelmény. Általánosban és középben is.
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, SelenaGirl, thunderbird
2011. október 16. 19:03 #18812
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.15. 19:33)
Hello emberek! smileeee.gif  Itt napos volt az idő, de hűvös. rohog.gif Hamarosan kezdődik az X-faktor! yahoo.gif
Milyen az új avim? spiteful.gif

Gergő volt a legjobb, ugye Dancsy? spiteful.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, LittleVampire
2011. október 16. 20:01 #18813
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.10.15. 19:33)
Hello emberek! smileeee.gif  Itt napos volt az idő, de hűvös. rohog.gif Hamarosan kezdődik az X-faktor! yahoo.gif
Milyen az új avim? spiteful.gif

Aztarohadt, úristen!!! drool.gif drool.gif Végem van. wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: LittleVampire
2011. október 17. 10:24 #18814
- törölt felhasználó -    
Hali mindenki smileeee.gif
Valaki esetleg otthon betegen/infón? rolleyes.gif
2011. október 17. 10:43 #18815
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.17. 10:24)
Hali mindenki smileeee.gif
Valaki esetleg otthon betegen/infón? rolleyes.gif

Szia Cini wink.gif

Szerencsére beteg nem vagyok, infóm már nincsen, úgyhogy otthon biggrin.gif Ma nincs előadásom, szerencsére smileeee.gif
Neked, úgy látom infó, igaz?
2011. október 17. 10:45 #18816
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.17. 10:43)
Szia Cini wink.gif
Szerencsére beteg nem vagyok, infóm már nincsen, úgyhogy otthon biggrin.gif Ma nincs előadásom, szerencsére smileeee.gif 
Neked, úgy látom infó, igaz?

Szia!
Igen biggrin.gif
Ha jól számoltam keményen heten vagyunk, a többi holnap földrajzból érettségizik rohog.gif
2011. október 17. 10:53 #18817
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.17. 10:45)
Szia!
Igen biggrin.gif
Ha jól számoltam keményen heten vagyunk, a többi holnap földrajzból érettségizik rohog.gif

Az egész családias biggrin.gif

Nekem utolsó két évben már nem kellett infóra járni szerencsére, megcsináltam ezt az ECDL-t, és miután meglett minden modul, utána automatikusan járt félévkor is és évvégén is az 5-ös. Többiek dolgoztak órán mindenféle butasággal, én meg neteztem, ha meg első és utolsó óra volt, akkor meg nem jöttem be, csak később, vagy leléptem korábban. Mindig szívattuk ezzel egymást, ők engem, mert stréber vagyok én meg őket, hogy "jaj, de kár, én holnap csak 9-re jövök" rohog.gif

Nem volt ez így rossz, persze, sokan magasról tettek az ECDL-re, és engem se érdekelt volna igazán, de ez-az automatikus ötös kellően motivált rohog.gif
2011. október 17. 10:57 #18818
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Sziiiaaasztook!! smileeee.gif
Én infón vagyok, de épp szünet van Hál Istennek...! Ezután meg elméleti gazdaság órám lesz, és tz, szuper...

Itt mi újsááág vaaan ?
2011. október 17. 13:21 #18819
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.10.17. 10:53)

Nekem utolsó két évben már nem kellett infóra járni szerencsére, megcsináltam ezt az ECDL-t, és miután meglett minden modul, utána automatikusan járt félévkor is és évvégén is az 5-ös. 

Többiek dolgoztak órán mindenféle butasággal, én meg neteztem, ha meg első és utolsó óra volt, akkor meg nem jöttem be, csak később, vagy leléptem korábban. Mindig szívattuk ezzel egymást, ők engem, mert stréber vagyok én meg őket, hogy "jaj, de kár, én holnap csak 9-re jövök" rohog.gif 

Nem volt ez így rossz, persze, sokan magasról tettek az ECDL-re, és engem se érdekelt volna igazán, de ez-az automatikus ötös kellően motivált rohog.gif


Az a baj ezzel az ECDL vizsgával, hogy szép-szép, csak semmire nem jó. Már az önmagában nevetséges, hogy a 7 modulos ECDL vizsgából négy különálló modul szól az Office programcsomag főbb programjairól.

Egyébként már a legelső modulnál is csak abba lehetne belekötni amibe akar az ember. Egyszerűen nevetséges, hogy ez egy külön vizsga a világban, holott az egész már akkor megszerezhető lenne, amikor a gyerekek befejezik az általános iskolát.

A legszomorúbb az egészben az, hogy az a legfontosabb, hogy az egyszeri (l)user ismerje a hardware, és a software fogalmát, valamint azt, hogy mi a különbség a ram, és a rom között.

Szép, és jó dolog, de azt például nem tanítják sehol, hogy akkor mit csinálj, ha az a csodamasina benyújtja a lemondását, és nem működik tovább. A felhasználók többsége nem tudja, hogy mi történik a rendszer boot ideje alatt, hogy mit jelentenek a bios sípkódjai (the beep codes). Nem tudják, hogy csökkentett módban mi töltődik be egy Windows rendszeren, vagy hogy ha vírust kap, akkor mit csináljon.

Nekünk, középiskolában azt mondta az infó tanárunk, hogy megcsinálhatjuk, ha nincs jobb dolgunk, és éppen van, akkori díjak szerint kb. 9000 Forintunk, amitől szeretnénk megszabadulni, akkor nosza. De azzal legyünk tisztában, hogy ettől nekünk még érettségiznünk kell informatikából.
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, ophely88
2011. október 17. 13:42 #18820
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.10.17. 13:21)
Az a baj ezzel az ECDL vizsgával, hogy...


Persze, ezzel én is egyetértek. És az is való s igaz, hogy nagyjából egy hajítófát ér, vagy még azt se. Igazából, maximum arra tartom jónak, hogy néhány programot megismertet az emberrel, amit egyébként önmaga is meg tudna tanulni, ha napi szinten foglalkoznia kéne vele.

Én, amit tudok a számítógépekről (bár gyorsan hozzáteszem, hogy az én tudásom köszönő viszonyban sincs a tiéddel) mind-mind fakultatíve tanultam, cikkekből, tesztekből, ismertetőkből. Informatika nagyon jó, hogy van a suliban, de valójában, nem sokat ér. pardon.gif

Számos olyan dolog van, pl. amiket te is említettél, amikor egész egyszerűen, ha nem tudod mit kell csinálni, kénytelen vagy szakemberhez fordulni, ha nincs ilyen ismerős, akit felhívsz és besegít. Magán az informatika órán mindezeket nem tanítják meg Neked, még az se, hogyan tegyél fel egy windowst, vagy hogyan állítsd át a bootolási beállításokat. Persze ezek nem nagy feladatok, de azért, mégis, fontosak. Maga az egész info abból áll, hogy elmélkedünk arról, hogyan működik a gép, de az, hogy, hogy hozzuk működőképes formába, vagy az, hogy mit csináljunk, ha elromlott, mellékes. pardon.gif

Mondjuk érettségizni nálunk is kellett, még akkor is, ha az embernek volt ilyen papírja. Nekem ez azért is volt jó, mert semmit nem kellett készülni informatika órára, így tudtam másra jobban koncentrálni, és megcsináltam a német nyelvvizsgát, letettem az osztályozó vizsgát, és megcsináltam az előrehozott érettségit belőle. Így jobban jártam. smileeee.gif
961 oldal 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!