Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 26. 22:24 #18901
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.10.26. 22:23)
akkor kimásolom: google keresés: zöld bármely árnyalata Alexandra Gál hajában smileeee.gif XDDD
mondtam, hogy okos *-*

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Na és volt találat? xD
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. október 26. 22:25 #18902
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.26. 22:24)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif Na és volt találat? xD

hát külön-külön a szavakra volt... de amúgy sajnos nem sad.gif _nevet.gif

de asszem én lassacskán megyek, mert fffuu fáj most mindenem rohog.gif jóéjt és szép álmokat nektek smileeee.gif
2011. október 26. 22:28 #18903
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.10.26. 22:25)
hát külön-külön a szavakra volt... de amúgy sajnos nem sad.gif  _nevet.gif


Az 1 milla ezúttal nem talált gazdára. Kérem próbálkozzon újra a következő hajfestés alkalmával. tongue.gif
2011. október 26. 22:50 #18904
- törölt felhasználó -    
Sziasztok smileeee.gif

Mennem kellene nekem is, de nem vesz rá a lélek, pedig fáradt vagyok. Ma volt az első diákmunkás napom, mondjuk kissé oldalbavágott, hogy harmadannyiért dolgoztam mint nyáron, viszont szintén olyan fárasztó volt. Oké, Magyarország, life's sucks pardon.gif (Ja, amúgy ki lettünk kiáltva antinacionalistáknak, a töri tanár megkérdezte az osztályt, hogy és ki akar Mo.-n maradni a következő 10 évben, mire a 25 emberből 2 tette fel a kezét _nevet.gif )

Amúgy szorítsatok, nemrég küldtem el 2 e-mailt hogy nyáron mehessek önkénteskedni Svédországba rolleyes.gif blush.gif Bizakodó vagyok, de naná hogy a leghülyébb indok is eszembe jut, hogy miért utasíthatnak el unsure.gif
Hamarosan kiderül, vagyis remélem, hogy mit mondanak. blush.gif

Szandi (?) - hívhatlak én is így, vagy más név jobban tetszene? biggrin.gif Szóval érdekelne a kép arról a zöldről biggrin.gif
Nekem ma mondták miután előkerült egy 2 éves igazolványkép, hogy festessem vissza a parókám vörösre. Tetszene, csak a hajam nem bírná. Szóval szerencsés vagy hogy bírja a hajad az ilyen extrém festést biggrin.gif


Karina: én még megvagyok, de szükséges a szünet. Vagyis bírnám még egy darabig. Neked viszont javasolom a doktorbácsit/nénit biggrin.gif

Lenne egy kérdésem is: került már valaki közelebbi kapcsolatba BlackBerry-vel? Most épp azt találtam ki, hogy az éppen egy hónap múlva esedékes szülinapomon ( w00t.gif ) azzal lepem meg magam rolleyes.gif Tetszik, meg elvileg jó lenne nekem amit tud, de jobban sajnos nem ismerem unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Karina197, thunderbird
2011. október 26. 23:11 #18905
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.26. 22:50)
Sziasztok smileeee.gif
Mennem kellene nekem is, de nem vesz rá a lélek, pedig fáradt vagyok. Ma volt az első diákmunkás napom, mondjuk kissé oldalbavágott, hogy harmadannyiért dolgoztam mint nyáron, viszont szintén olyan fárasztó volt. Oké, Magyarország, life's sucks pardon.gif (Ja, amúgy ki lettünk kiáltva antinacionalistáknak, a töri tanár megkérdezte az osztályt, hogy és ki akar Mo.-n maradni a következő 10 évben, mire a 25 emberből 2 tette fel a kezét _nevet.gif )


Szerintem jelenleg mindenhol ez a helyzet. Mégis ki akarna egy ilyen elcseszett országban maradni? Sajnos itt már lassan az életben maradást is ellehetetlenítik. Én is lelépek amint lehet.

Idézet (Cynthia @ 2011.10.26. 22:50)
Amúgy szorítsatok, nemrég küldtem el 2 e-mailt hogy nyáron mehessek önkénteskedni Svédországba rolleyes.gif  blush.gif Bizakodó vagyok, de naná hogy a leghülyébb indok is eszembe jut, hogy miért utasíthatnak el unsure.gif 
Hamarosan kiderül, vagyis remélem, hogy mit mondanak.  blush.gif


Sok sikert. Mi álom szinten Finnországban gondolkozunk barátnőmmel nyárra, de a megvalósításának esélye igen minimális. A B terv, hogy leköltözünk Veszprémbe két hónapra dolgozni, mivel a kedvenc városunk és az Utcazenére úgyis mennénk. Onnan pedig könnyen átugrunk Hegyaljára is. Ez azért jóval reálisabb. smileeee.gif Svédországot a suli szervezi? Vagy teljesen különálló? Anno nálunk is voltak tavaly népszerűsíteni ilyen önkéntes programokat, amivel akár több hétig is lehet külföldön dolgozni. Elég széles volt a választék ország és munka tekintetében is.

Idézet (Cynthia @ 2011.10.26. 22:50)
Szandi (?) - hívhatlak én is így, vagy más név jobban tetszene? biggrin.gif Szóval érdekelne a kép arról a zöldről biggrin.gif 
Nekem ma mondták miután előkerült egy 2 éves igazolványkép, hogy festessem vissza a parókám vörösre. Tetszene, csak a hajam nem bírná. Szóval szerencsés vagy hogy bírja a hajad az ilyen extrém festést biggrin.gif


Persze, hogy hívhatsz így. Én maradhatok a Cynthiánál vagy van valami beceneved, amit jobban szeretsz?
Egyébként erre a zöldre én is kíváncsi lennék, ugyanis totál sötétbarna lett a hajam. rohog.gif Pedig paletta szerint zöldes fekete. Én mégis nagyjából az eredeti hajszínemet kapta vissza. Na mindegy úgysem láttam évek óta az eredeti hajszínemet most akaratlanul is visszakaptam. _nevet.gif Azt hiszem ilyen festéket sem veszek többet, mert az én hajamon nagyon nem úgy néz ki, mint kéne. Maradok a jól bevált zöldnél, ami néha kékre sikerül, de nagyon szeretem. Két hetet azért várok az új festéssel, hogy ne roncsoljam szét teljesen a hajam.

Idézet (Cynthia @ 2011.10.26. 22:50)
Lenne egy kérdésem is: került már valaki közelebbi kapcsolatba BlackBerry-vel? Most épp azt találtam ki, hogy az éppen egy hónap múlva esedékes szülinapomon ( w00t.gif ) azzal lepem meg magam rolleyes.gif Tetszik, meg elvileg jó lenne nekem amit tud, de jobban sajnos nem ismerem unsure.gif


Passzolom. Annyit tudok, hogy érettségin nincs tiltólistán. Vagyis tavaly még nem volt. Két éve egy srác az egész érettségit abból írta meg, mert nem vehetik el. rohog.gif Tavaly el is gondolkoztam rajta, hogy be kéne szerezni egyet.
Előre is boldog szülinapot! biggrin.gif
2011. október 27. 18:01 #18906
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.26. 23:11)
Szerintem jelenleg mindenhol ez a helyzet. Mégis ki akarna egy ilyen elcseszett országban maradni? Sajnos itt már lassan az életben maradást is ellehetetlenítik. Én is lelépek amint lehet.

Magyarázd meg ezt egy hungaristának rohog.gif Bár ma mondta, hogy ha nyerne a lottón, akkor kimenne egy évre Ausztráliába a rokonaihoz. Mondjuk nem csodálom, ami északra, nyugatra, vagy nagyon keletre van innen, az csak jobb.

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.26. 23:11)
Sok sikert. Mi álom szinten Finnországban gondolkozunk barátnőmmel nyárra, de a megvalósításának esélye igen minimális. A B terv, hogy leköltözünk Veszprémbe két hónapra dolgozni, mivel a kedvenc városunk és az Utcazenére úgyis mennénk. Onnan pedig könnyen átugrunk Hegyaljára is. Ez azért jóval reálisabb. smileeee.gif Svédországot a suli szervezi? Vagy teljesen különálló? Anno nálunk is voltak tavaly népszerűsíteni ilyen önkéntes programokat, amivel akár több hétig is lehet külföldön dolgozni. Elég széles volt a választék ország és munka tekintetében is.

Nem, nem sulis szervezés, az sz@rt nem szervez. Magánúton, de ma még nem jött válasz, Ha egy hét múlva se jön az e-mail, akkor kezdek aggódni majd biggrin.gif
Egyébként nem emlékszel véletlen a szervezet nevére aminél lehetett jelentkezni? Vagy meg tudsz valakit kérdezni? rolleyes.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.26. 23:11)
Persze, hogy hívhatsz így. Én maradhatok a Cynthiánál vagy van valami beceneved, amit jobban szeretsz?
Egyébként erre a zöldre én is kíváncsi lennék, ugyanis totál sötétbarna lett a hajam. rohog.gif Pedig paletta szerint zöldes fekete. Én mégis nagyjából az eredeti hajszínemet kapta vissza. Na mindegy úgysem láttam évek óta az eredeti hajszínemet most akaratlanul is visszakaptam. _nevet.gif Azt hiszem ilyen festéket sem veszek többet, mert az én hajamon nagyon nem úgy néz ki, mint kéne. Maradok a jól bevált zöldnél, ami néha kékre sikerül, de nagyon szeretem. Két hetet azért várok az új festéssel, hogy ne roncsoljam szét teljesen a hajam.

Maradni maradhatsz a fórumos nevemnél ha az neked jobban tetszik, egyébként Cininek, vagy CiniMiniinek hívnak biggrin.gif smileeee.gif

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.10.26. 23:11)
Passzolom. Annyit tudok, hogy érettségin nincs tiltólistán. Vagyis tavaly még nem volt. Két éve egy srác az egész érettségit abból írta meg, mert nem vehetik el. rohog.gif Tavaly el is gondolkoztam rajta, hogy be kéne szerezni egyet.
Előre is boldog szülinapot! biggrin.gif


Köszi laugh.gif
Én nem is gondoltam erre, bár érettségin nem akarok kockáztatni. Mondjuk egyébként sem vagyok az a puskázós típus, csak ahol olyan a tanár.


Egyébként elég szar volt ez a nap, utálom a csütörtököt. Matekból dogát írtunk, remélem lesz legalább hármas... Volt a suliban az SZTE, hát az egyetlen értékelhető kar a BTK volt, de amikor odamentem, nem is adott semmi normális papírt, az volt meg amit előző szünetben Fannus (Gajcsi) adott. Aztán második körben majdnem mindegyikből kaptam rohog.gif
Törin majdnem bealudtam, nem értem minek hetedik órára kell tenni. Most még taulni is lehetne a tanárral, ha nem lenne addigra mindenki strapa.
Ja, emellett úgy érzem lerohad a jobb alkarom, zsibbad és fáj, pont úgy ahogy frontnál szokott happy.gif

A hangulatom is mesés, itt a dal ami nem épp túl vidám happy.gif És zárójegyben megjegyzem, azért szeretem smileeee.gif

1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. október 27. 18:14 #18907
SokSzínű.
SokSzínű.
vampire ♥
 
Státusz♥ Instagramm: juhaszviki follow me:!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.14.
Hozzászólás: 1954
Csatolások: 2152
Azonosító: 162057
Offline offline
Hűű de menő..biggrin.gif Van itt valaki ?? smileeee.gif
Ha igen miujság emberek:D smileeee.gif
2011. október 27. 18:46 #18908
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.27. 18:01)

Nem, nem sulis szervezés, az sz@rt nem szervez. Magánúton, de ma még nem jött válasz, Ha egy hét múlva se jön az e-mail, akkor kezdek aggódni majd biggrin.gif
Egyébként nem emlékszel véletlen a szervezet nevére aminél lehetett jelentkezni? Vagy meg tudsz valakit kérdezni? rolleyes.gif


Én sajnos nem emlékszem, de megkérdeztem barátnőmet. Ha ő emlékszik rá leírom majd. wink.gif

Idézet (Cynthia @ 2011.10.27. 18:01)
Maradni maradhatsz a fórumos nevemnél ha az neked jobban tetszik, egyébként Cininek, vagy CiniMiniinek hívnak biggrin.gif  smileeee.gif


A CibiMini nagyon aranyos, de valószínűleg a Cinit többször fogom használni. Majd ahogy jön. smileeee.gif

Idézet (Cynthia @ 2011.10.27. 18:01)
 
Én nem is gondoltam erre, bár érettségin nem akarok kockáztatni. Mondjuk egyébként sem vagyok az a puskázós típus, csak ahol olyan a tanár.


Érettségin én sem mertem volna megkockáztatni. Túl nagy a tét. A puskázást én is kerültem mindig, de egy időszakban elég gyakran felejtettem otthon magam, ha nem tanultam, de egész gyorsan sikerült erről is leszoktatnom magam. Havonta max. 2 pihenőnapot engedélyezek magamnak, de újabban ezeket sem használom ki. smileeee.gif

Nekem ma elég nyugis napom volt, bár én is írtam egy dogát. Olyan kis eltérés van a ponthatárok között, hogy kettestől indulva bármilyen jegyet el tudok képzelni. Én 4-re tippelek, de majd meglátjuk. smileeee.gif Az elmúlt pár órát festegetéssel töltöttem. Végre teljesen elkészültek az ajándékok a Hősöknek. biggrin.gif Ahhoz képest, hogy először próbálkoztam üvegfestéssel (ami nem az a lehúzható matricás) egész jó lett, bár jobbat szerettem volna. Az előbb láttam meg, hogy ma volt az új ősök klip premierje pedig csak holnapra írták eredetileg. Fel is dobta nagyon napomat. Ha nem lennék ilyen fáradt írnék róla cikket is. Lehet tusolás után így is megírom majd, mert az mindig felébreszt. smileeee.gif
2011. október 27. 18:51 #18909
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif
Ma egész nap itthon voltam.Anyukámnak azt mondtam,hogy fáj a fejem.Erre azt mondta maradjak itthon,igazolja. yess.gif De persze fogta a lapot rohog.gif Na de mindegy,már várom a holnapot,mert ma untam magam rolleyes.gif Nem rég kaptuk meg a középiskolai jelentkezési lapot. fear.gif most minden tanár azt mondta,hogy gondolkozzunk szakközépben,mert,hogy az nem csak érettségit,hanem szakmát is ad.És most teljesen összekavarodtam,mert eddig sima gimibe akartam menni.De most..nem tudom. unsure.gif Na és veletek mi ujság?
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. október 27. 18:54 #18910
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.26. 22:50)
Sziasztok smileeee.gif
Mennem kellene nekem is, de nem vesz rá a lélek, pedig fáradt vagyok. Ma volt az első diákmunkás napom, mondjuk kissé oldalbavágott, hogy harmadannyiért dolgoztam mint nyáron, viszont szintén olyan fárasztó volt. Oké, Magyarország, life's sucks pardon.gif (Ja, amúgy ki lettünk kiáltva antinacionalistáknak, a töri tanár megkérdezte az osztályt, hogy és ki akar Mo.-n maradni a következő 10 évben, mire a 25 emberből 2 tette fel a kezét _nevet.gif )
Amúgy szorítsatok, nemrég küldtem el 2 e-mailt hogy nyáron mehessek önkénteskedni Svédországba rolleyes.gif  blush.gif Bizakodó vagyok, de naná hogy a leghülyébb indok is eszembe jut, hogy miért utasíthatnak el unsure.gif 
Hamarosan kiderül, vagyis remélem, hogy mit mondanak.  blush.gif 

Karina: én még megvagyok, de szükséges a szünet. Vagyis bírnám még egy darabig. Neked viszont javasolom a doktorbácsit/nénit biggrin.gif
Lenne egy kérdésem is: került már valaki közelebbi kapcsolatba BlackBerry-vel? Most épp azt találtam ki, hogy az éppen egy hónap múlva esedékes szülinapomon ( w00t.gif ) azzal lepem meg magam rolleyes.gif Tetszik, meg elvileg jó lenne nekem amit tud, de jobban sajnos nem ismerem unsure.gif

hali smileeee.gif milyen doktorbácsit? ideggyógyászt? ahhoz már voltam nevet2.gif vagy a sebekre gondolsz? arra nem kell XD

egyébként tényleg sok szerencsét a nyaralásodhoz, drukkolok biggrin.gif és a BlackBerry-t nem ismerem rohog.gif rohog.gif
2011. október 27. 18:54 #18911
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.10.26. 22:50)

került már valaki közelebbi kapcsolatba BlackBerry-vel? Most épp azt találtam ki, hogy az éppen egy hónap múlva esedékes szülinapomon ( w00t.gif ) azzal lepem meg magam rolleyes.gif Tetszik, meg elvileg jó lenne nekem amit tud, de jobban sajnos nem ismerem unsure.gif


Nem tudom, én BlackBerry-t nem biztos, hogy vennék.
Úgy tudásra, meg minőségre sem éppen meggyőző készülék. Én, ha most vennék telefont, akkor mindenképpen android-os telefont vennék, de hogy ezen belül mit, azt most még én sem tudnám megmondani. HTC, Samsung, a Sony, és az LG egy-két készüléke, meg talán a Huawei U8500, amit megnéznék.

A Nokia telefonjai engem hosszú ideje nem képesek meggyőzni. Ha meg a fejemre szakadna a lottó ötös, akkor iPhone.
2 felhasználónak tetszik: Karina197, thunderbird
2011. október 27. 19:00 #18912
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.10.27. 18:54)
hali smileeee.gif milyen doktorbácsit? ideggyógyászt? ahhoz már voltam nevet2.gif vagy a sebekre gondolsz? arra nem kell XD
egyébként tényleg sok szerencsét a nyaralásodhoz, drukkolok biggrin.gif és a BlackBerry-t nem ismerem rohog.gif  rohog.gif


_nevet.gif Ezeket az orvosokat is felkeresheted. rohog.gif De szerintem arra gondolt, hogy amikor mindenki másnak őszi szünet van te s maradj otthon és látogass el egy dokihoz igazolásért. Csináld meg magadnak a szünetet. Csúnyán fogalmazva lógj, de én jobb szeretem önkéntes pihenésnek hívni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. október 27. 19:04 #18913
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Sziasztok hi.gif
Gondolom belesek,úgyis régen voltam itt laugh.gif Mai napom is ugyanolyan volt, mint a többi, kivéve a táncpróbán a kissé rosszul létem meg kissé elszaporodtak a pattanásaim laugh.gif
Holnap tesi és mindent megteszek, hogy anyukám felmentsen, mivel borzalom amit a tanár művel velünk, kivisz mínusz fokokba, gondolom holnap szerencsére nem lesz annyi és kézi labdát fogja osztályozni, de úgy, hogy a napi hírlapot olvassa, így nem csoda, hogy egyest hozok haza dry.gif
Karina: Majd betekintek a Fórumozók képei topikba, hátha feltetted magadról a képet, mert szívesen érdekel milyen az új hajad, lehet én is elnézek a fodrászhoz.
Cynthia: Black Berry telefonokat képeken keresztül jó volt nézni, viszont így a képességeit nem tudom, nekem Samsungom van. laugh.gif
Norbi: Eléggé nagy mázlid van, irigyellek, szívesen maradnék én is itthon egy nappal előbb kezdődne a szünet rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Darlin_75., thunderbird
2011. október 27. 19:09 #18914
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif Karina, miért verekedtél? unsure.gif (üzi,légyszíí) blush.gif

Képzeljétek holnap avató!! thumbsup.gif

Veletek miújság? smileeee.gif

Norbi: Én a gimit javasolom. rohog.gif Én is gimis vagyok, és hidd el az jobb. wink.gif A gimiben több időd lesz gondolkozni azon hogy mi leszel, ha nagy leszel. wink.gif És sokkal jobb, hidd el nekem. rohog.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Karina197, Darlin_75., WhiteRosee
2011. október 27. 19:10 #18915
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
[quote=Rap4ever8,2011.10.27. 19:00~2593600]_nevet.gif Ezeket az orvosokat is felkeresheted. rohog.gif De szerintem arra gondolt, hogy amikor mindenki másnak őszi szünet van te s maradj otthon és látogass el egy dokihoz igazolásért. Csináld meg magadnak a szünetet. Csúnyán fogalmazva lógj, de én jobb szeretem önkéntes pihenésnek hívni. biggrin.gif[/quote]
jaa _nevet.gif nem kell messzire menni, csak annyi, hogy nekem unalmas itthon, főleg, hogy szobafogságban vagyok xD
[quote=WhiteRosee,2011.10.27. 19:04~2593612]Sziasztok hi.gif
Gondolom belesek,úgyis régen voltam itt laugh.gif Mai napom is ugyanolyan volt, mint a többi, kivéve a táncpróbán a kissé rosszul létem meg kissé elszaporodtak a pattanásaim laugh.gif
Holnap tesi és mindent megteszek, hogy anyukám felmentsen, mivel borzalom amit a tanár művel velünk, kivisz mínusz fokokba, gondolom holnap szerencsére nem lesz annyi és kézi labdát fogja osztályozni, de úgy, hogy a napi hírlapot olvassa, így nem csoda, hogy egyest hozok haza dry.gif
Karina: Majd betekintek a Fórumozók képei topikba, hátha feltetted magadról a képet, mert szívesen érdekel milyen az új hajad, lehet én is elnézek a fodrászhoz.

Szerintem Szandit akartál írni unsure.gif

[quote=agii7,2011.10.27. 19:09~2593627]Sziasztok! smileeee.gif Karina, miért verekedtél? unsure.gif (üzi,légyszíí) blush.gif
Képzeljétek holnap avató!! thumbsup.gif
Veletek miújság? smileeee.gif
Norbi: Én a gimit javasolom. rohog.gif Én is gimis vagyok, és hidd el az jobb. wink.gif A gimiben több időd lesz gondolkozni azon hogy mi leszel, ha nagy leszel. wink.gif És sokkal jobb, hidd el nekem. rohog.gif rohog.gif[/quote]

helóka smileeee.gif privi elküldve rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Darlin_75., WhiteRosee
2011. október 27. 19:16 #18916
- törölt felhasználó -    
SZÜNEEET!!! yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif heart.gif

Amúgy sziasztok! laugh.gif

Ma érdekes napom volt. Képzeljétek, beragadtam a suli vécéjébe! _nevet.gif Nem a fülke ajtaja ragadt be, hanem úgy az egész mosdóba vezető ajtó. Éppen lyukasunk volt, és elmentem vécére, mennék ki, erre nem nyílik. blink.gif Először azt hittem, hogy valamelyik barom szórakozik, és rádől az ajtóra, úgyhogy vártam vagy 10 percet, hátha megunják, és elmennek. Megnyitom, még mindig nem nyílik. mellow.gif Ekkor próbálta valaki kintről kinyitni, aztán a hangból kiderült, hogy valaki hívta a takarítónőt. rohog.gif Ő meg a gondnokot, szóval végül kiszabadultam. rohog.gif
Egyébként valaki kintről bekulcsolhatta, mert kulccsal nyílt ki, tehát nem volt beszorulva. Nem tudom, ki volt az a vicces kedvű, aki a 6. órában becsukja a vécéajtót, de már mindegy is. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Karina197, Darlin_75., Rap4ever8, DiscoDiva, WhiteRosee
2011. október 27. 19:27 #18917
- törölt felhasználó -    
Naa, mindenki eltűnt? sad.gif
2011. október 27. 19:31 #18918
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.10.27. 19:16)
SZÜNEEET!!! yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif heart.gif

Amúgy sziasztok! laugh.gif 
Ma érdekes napom volt. Képzeljétek, beragadtam a suli vécéjébe! _nevet.gif Nem a fülke ajtaja ragadt be, hanem úgy az egész mosdóba vezető ajtó. Éppen lyukasunk volt, és elmentem vécére, mennék ki, erre nem nyílik. blink.gif Először azt hittem, hogy valamelyik barom szórakozik, és rádől az ajtóra, úgyhogy vártam vagy 10 percet, hátha megunják, és elmennek. Megnyitom, még mindig nem nyílik. mellow.gif Ekkor próbálta valaki kintről kinyitni, aztán a hangból kiderült, hogy valaki hívta a takarítónőt. rohog.gif Ő meg a gondnokot, szóval végül kiszabadultam. rohog.gif 
Egyébként valaki kintről bekulcsolhatta, mert kulccsal nyílt ki, tehát nem volt beszorulva. Nem tudom, ki volt az a vicces kedvű, aki a 6. órában becsukja a vécéajtót, de már mindegy is. pardon.gif

A helyedbe óriási pánikom lett volna, ahogy magamat ismerem rohog.gif
Nekem olyan volt, hogy rossz irányba húztam le a vécét még tavaly és beakadt folyt belőle folyamatosan a víz, otársammal kétségbeesve rohantuk le, mert azt hittük valami tragédiát csináltam, de szerencsére semmi komoly nem volt cool.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. október 27. 19:36 #18919
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2011.10.27. 19:31)
A helyedbe óriási pánikom lett volna, ahogy magamat ismerem rohog.gif 
Nekem olyan volt, hogy rossz irányba húztam le a vécét még tavaly és beakadt folyt belőle folyamatosan a víz, otársammal kétségbeesve rohantuk le, mert azt hittük valami tragédiát csináltam, de szerencsére semmi komoly nem volt  cool.gif

Én tök nyugodt voltam, mert mikor leesett, hogy nem szórakoznak osztálytársamék, hanem tényleg nem nyílik az ajtó, már jött a segítség. biggrin.gif
Bírtam volna, ha elárasztod a vécét. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. október 27. 19:39 #18920
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.10.27. 19:16)
SZÜNEEET!!! yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif heart.gif

Amúgy sziasztok! laugh.gif 
Ma érdekes napom volt. Képzeljétek, beragadtam a suli vécéjébe! _nevet.gif Nem a fülke ajtaja ragadt be, hanem úgy az egész mosdóba vezető ajtó. Éppen lyukasunk volt, és elmentem vécére, mennék ki, erre nem nyílik. blink.gif Először azt hittem, hogy valamelyik barom szórakozik, és rádől az ajtóra, úgyhogy vártam vagy 10 percet, hátha megunják, és elmennek. Megnyitom, még mindig nem nyílik. mellow.gif Ekkor próbálta valaki kintről kinyitni, aztán a hangból kiderült, hogy valaki hívta a takarítónőt. rohog.gif Ő meg a gondnokot, szóval végül kiszabadultam. rohog.gif 
Egyébként valaki kintről bekulcsolhatta, mert kulccsal nyílt ki, tehát nem volt beszorulva. Nem tudom, ki volt az a vicces kedvű, aki a 6. órában becsukja a vécéajtót, de már mindegy is. pardon.gif

Miazhogy nálad már szünet van? dry.gif Nekem holnap nagyon sűrű napom lesz. Délelőtt tanítás,és az órákon gólyacsőrben és aranyra befújt hajjal kell ülnünk.(Gólyabál miatt) Majd hazarohanok, összekészülök, és visszarohanak az avatóra,ami 20:00-ig fog tartani. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8, WhiteRosee
961 oldal 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!