Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 29. 17:42 #18941
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
A viván van az a reklám ahol a chart showt reklámozzák...asszem! A lényeg, h ilyen kockák vannak benne ahogy a klipekbe bele szerkesztették! Rihanna klipbe Gaga klipbe beyonce klipbe, meg ilyenekbe és alatta szól egy szám! egy R&B, Fekete srác hang! na annak nem tudja valaki a címét???
Ha igen akkor kérhetném, h privátba írjon nekem, mert akkor biztosan eljut hozzám az üzenet!
KÖSZÖNÖM!
2011. október 30. 11:48 #18942
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Hazaértem. Úristen nem is tudom hol kezdjem. Ez volt életem legjobb bulija. Mint mindig most is megérte miattuk átutazni az országot. Nincs náluk jobb. Majdnem 2 órás koncertet lenyomtak. Brash fél 5-ig zenélt utána (és ugye most volt az óraátállítás), de teljes energiával nyomta végig. Ugrált a DJ pultban össze-vissza. Haláli figura. A színpadon breakeltek, ökörködtek, ölelkeztek, szülinapi tortát adtak át. Fantasztikus volt.

Az ajándéknak is nagyon örültek, amit vittem nekik és látszott, hogy őszintén tetszett nekik. Főleg Brashnak tetszett. Annyira imádnivaló volt. Mint egy kisgyerek. Forgatta, a fény felé tartotta, percekig nézegette, kétszer is adott puszit érte és azt mondta mindenkinek eldicsekszik vele. Olyan kis cuki volt. Látszott, hogy meglepte, hogy ő is kap. Kicsit háttérbe van szorítva. Mikor átadtam nekik az első, amit mondott, hogy "jé nem csak Eckünek van". Nálam is picit háttérben van a többiekhez képest, de imádom őt is. Egy pillanatig nem fordult meg a fejemben, hogy neki nem viszek.

Na jó éjszakát "kicsit" álmos vagyok.
2 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, thunderbird
2011. október 30. 21:46 #18943
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Eckü feltöltötte Facebookra az ajándékát úgyhogy meg tudom mutatni milyen lett. smileeee.gif Én nem csináltam róla képet.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, DiscoDiva
2011. október 31. 19:17 #18944
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok! Hol is kezdjem!Október 14-én megláttam egy Ac/dc-s cipős fazont.A fejét nem láttam,mert álltak.Leszálltak egy csomóan és akkor megláttam egy helyes srácot! biggrin.gif Éppen a sulink bulájába mentünk barátnőimmel.Állítólag ők is oda mentek volna,csak nem jött össze,mert a haverjai inkább ittak...
Kiderült,hogy az egyik bnőm pasijának a haverja a srác,és most találkoztam vele tegnap előtt! smileeee.gif Haverom koncertje volt,de haverom még csak oda sem jött hozzám...Ez mind 1 biggrin.gif
Beszélgettünk és beszélgettünk és beszélgettünk smileeee.gif
Na örülök,hogy végre szünet!Annyit kell tanulnom mint a huzat! Rontottam,és most javítani szeretnék!
Olyan gyorsan elmegy ez is,mint a szél,nem akarom!Köszöbjük ezt a szünetnek nevezhető 5 napot!
Amin felhúztam magam,hogy írtam egy olyan jó cikket,faterom is elolvasta,azt mondta,hogy :tökéletes!Nem jutott be!Megírtam másodszorra is és nem jutott be...a VV szemetek meg bejutnak,és úgy is csak ilyen komik érdekznek:szánalom az egész vv..
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. november 01. 10:27 #18945
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Na sziasztok újra!Jó reggelt!Végre több időt tölthetnék starityn,beszéljek a barátaimmal,akikkel a suli miatt nem beszéltem mostanság.Írnék egy olyan embernek,akivel nagyon jóban vagyok,erre új értesítés...okkéj,mivel érdekelt bemásoltam az üzenetet,hogy majd később elküldöm.Erre pont az az ember törölte a kapcsolatot,akinek írni akartam!...mind 1..
Arra ébredtem,hogy hajnalok hajnalán leszkadt alattunk az ágy! w00t.gif
Nővérem hazajön és nincs hol aludnia és velem alszik...fordult egyett és bummm _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif kinevettem a belemet biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. november 01. 19:04 #18946
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!! hi.gif

Örülök,hogy újra meglátógathattam a topikot.Elég régóta nem voltam fönn már és nemrégiben kezdtem el megint úgy feljárni,hogy nem csak 3 percre hanem mondjuk félórára.Annyi mesélnivalóm van,mert annyi minden történt így egy hét alatt vagy nem tudom mennyi idő alatt.Elsősorban 1 hétig nem volt tanítás az ősziszüneten kívül,mivel project hetem volt ami elég jól jött most ki mivel 2 hét pihenés van/volt.Mondjuk előző héten elég örült hetem volt voltak ott szerelmi ügyek,barátnői viták és bulik is ami egész jó volt.A szerelmi ügy egész hosszú volt,de mostanra véget ért.Egy napon megtudtam,hogy a suliban tetszek egy fiúnak,de azt nem árulták a haverok,mert titok volt,azt monták,hogy majd a srác odajön hozzám és elmondja.Hát megtörtént egy 8.-os fiú vallott nekem szerelmet,de közben még soha nem is váltottam vele egy szót sem mióta odajár vagy akár én odajárok.Probáltam kedvesen visszautasítani ami egész jól ment,de facebook-on rám írt,hogy szeretne megismerni és ha nem baj akkor beszélgethetnénk.Természetesen rendbent írtam neki hát ha leszáll róla,de mégsem így volt ez csak fokozódott.Járni akart velem és olyan dolgokat kérdezgetett az osztálytársaimtól,amiken kettéállt minkét fülem ráadásul ki voltam akkadva rajta.Ez volt így kb. 3 nap leforgása.

Utána jött még az egyre szebb és szebb dolog.Teljesen engem bámult mindennap és már kivoltam bórulva.Utána rá 3 napra vagyis olyan szerdán talán rámír,hogy jövök-e a sulibuliba,mert szeretne velem beszélni és ez életbevágó lenne.Igent mondtam neki és mondtam,hogy jó akkor majdan mondjad.E-közben összevesztem a legjobb barátnőmmel aki most még felhívni sem hajlandó,na meg a telefont sem hajlandó felvenni.Ki vagyok még most is akkadva rajta.Nos eljött a pénteki nap,azért kicsíptem magamat hát ha tényleg az amire én gondoltam és eljön az amire vártam az első csókom,de a végén végig futott az agyamon,hogy nem tőle szeretném,mert még nem is tetszik nekem egyáltalán.Elég nehezen betolt a másik barátnőm az ajtón,mert már 6 órakor mégsem akartam jönni,de már múszáj volt.Nos eljött az úgy nevezett "dicso".Vártam,hogy mikor jön oda hozzám,de nem jött végül és akkor már én sem foglalkoztam vele.Furdalt a kíváncsiság.Erre odajön hozzám a haverja,hogy táncoljak már a sráccal,de én nem akartam és inkább elmentem és leültem.Vége lett a bulinak és a titok még mindig nem derült ki.Hát ez van.Utána másnap reggel fellépek a profilomra,hogy megnézzem mi a helyzet erre kapok tőle egy levelet."Nem mertem elmondani amit akartam neked,mert gyáva vagyok remélem megérted és egyszer eljön majdan az ideje is csak kérlek várj,hogy legyen egy kis erőm."Hát én ezen kacagtam egy jót,erre meg összejön egy másik csajjal.Fura számomra,mondjuk ilyenek a mai fiúk! rohog.gif

Nos mostanra elég ennyit rólam.Most ha nem baj kérhetném azt,hogy meséljetek,hogy ti hogy vagytok,miújság?Mert mire elolvassátok az üzenetem,már nem is akartok itt látni a topikban!
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, Trinda
2011. november 02. 18:22 #18947
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Sziasztok!ÚÚáááá...
Én lettem panda,hát nem cuki!Csak ki kellett magamat fösteni Taylor Momsennek! w00t.gif Hát igen,ahogy SelenaGirl is megírta:ezek a fiúk!Én sikeresen belebotlottam egy nagyon imádnivaló,rendes srácba.Azt mondta,hogy szeret,pedig még csak egyszer látott! ohmy.gif Mi ez? Szerelem első látásra? ohmy.gif blush.gif Amúgy a srác nekem is tetszik. 2 évvel idősebb,mint én.. blush.gif Hát,még találkozok vele egy párszor,és kiderül,hogy mi lesz. smileeee.gif
A szülinapom még csak januárban lesz,de már most tortákat nézegetek a neten!Láttam gitár formájút...a-a...Hát nem tudom...majd még eldöntöm,de egyébként torta,az torta,csak finom legyen smileeee.gif biggrin.gif
Nézegettem egy családi DVD-t..kb 3 éves lehettem?Na mind 1.Ha jól tudom ez az a pillanat,amikor én raktam be egy Ac/Dc-s CD-t biggrin.gif De kb 2 éve vagyok igazából rajongó smileeee.gif
No,most ti jöttök többiek biggrin.gif SelenaGirl regényt írt,és én is próbálkoztam biggrin.gif Veletek mi történt? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. november 02. 18:55 #18948
- törölt felhasználó -    
Szép estét mindenkinek! hi.gif
Most,hogy már megírtam első "regényemet" itt a topikban gondoltam folytatom,remélhetőleg nem untatok senkit sem.Nos ma igazából nem volt semmi otthon ültem és gépeztem vagy bámultam a tévét.Értelmetlen nap volt,na de találtam egy jó kis videót a kedvenc koreai együttesemről a Beest-ról és azon röhögtem 30 percen keresztül.Gondoltam itt is megmutatom nektek,amilyen fejet vág majdan a srác azon kacagtam.

Idézet (Trinda @ 2011.11.02. 18:22)
Sziasztok!ÚÚáááá...
Én lettem panda,hát nem cuki!Csak ki kellett magamat fösteni Taylor Momsennek!  w00t.gif Hát igen,ahogy SelenaGirl is megírta:ezek a fiúk!Én sikeresen belebotlottam egy nagyon imádnivaló,rendes srácba.Azt mondta,hogy szeret,pedig még csak egyszer látott! ohmy.gif Mi ez? Szerelem első látásra? ohmy.gif  blush.gif Amúgy a srác nekem is tetszik. 2 évvel idősebb,mint én.. blush.gif Hát,még találkozok vele egy párszor,és kiderül,hogy mi lesz. smileeee.gif
A szülinapom még csak januárban lesz,de már most tortákat nézegetek a neten!Láttam gitár formájút...a-a...Hát nem tudom...majd még eldöntöm,de egyébként torta,az torta,csak finom legyen smileeee.gif biggrin.gif
Nézegettem egy családi DVD-t..kb 3 éves lehettem?Na mind 1.Ha jól tudom ez az a pillanat,amikor én raktam be egy Ac/Dc-s CD-t biggrin.gif De kb 2 éve vagyok igazából rajongó smileeee.gif
No,most ti jöttök többiek biggrin.gif SelenaGirl regényt írt,és én is próbálkoztam biggrin.gif Veletek mi történt? smileeee.gif


Nos előszőr is,azért már jó ideje beszélgetünk és ismerjük így egymást a topik által ezért mondom el utoljára,hogy nyugodtan hívj csak Szorinának.Nekem jobban esik ez,mint a SelenaGirl név. wink.gif Szerelem elsőlátásra?Nem is rossz én ilyenkor azt szoktam mondani a fiúknak ismerkedés,és utána maximum barátság vagy több mint barátság.Hűha kiskóri felvételeket én is imádom visszanézni.Legútobb egy 2005-ös tánc versenyes felvételemet néztem meg.Teljesen lázba jöttem tőle.Utána keresgettem még a régebbieket is,de sjanos nem találtam őket,de nem adom fől.Nekem most volt a szülinapom kb. olyan 2 hónapja és én nem kaptam tortát,mert utálom helyette fincsi pizza volt a meglepetés,nagyon örültem neki,mert teljesült egy álomom.Igazából semmi nem volt a mai napom egész végig lustultam.De holnap találkozom a barátnőmmel szóval most happy van! yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. november 02. 20:33 #18949
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (SelenaGirl @ 2011.11.02. 18:55)
Szép estét mindenkinek! hi.gif
Most,hogy már megírtam első "regényemet" itt a topikban gondoltam folytatom,remélhetőleg nem untatok senkit sem.Nos ma igazából nem volt semmi otthon ültem és gépeztem vagy bámultam a tévét.Értelmetlen nap volt,na de találtam egy jó kis videót a kedvenc koreai együttesemről a Beest-ról és azon röhögtem 30 percen keresztül.Gondoltam itt is megmutatom nektek,amilyen fejet vág majdan a srác azon kacagtam.
Nos előszőr is,azért már jó ideje beszélgetünk és ismerjük így egymást a topik által ezért mondom el utoljára,hogy nyugodtan hívj csak Szorinának.Nekem jobban esik ez,mint a SelenaGirl név. wink.gif Szerelem elsőlátásra?Nem is rossz én ilyenkor azt szoktam mondani a fiúknak ismerkedés,és utána maximum barátság vagy több mint barátság.Hűha kiskóri felvételeket én is imádom visszanézni.Legútobb egy 2005-ös tánc versenyes felvételemet néztem meg.Teljesen lázba jöttem tőle.Utána keresgettem még a régebbieket is,de sjanos nem találtam őket,de nem adom fől.Nekem most volt a szülinapom kb. olyan 2 hónapja és én nem kaptam tortát,mert utálom helyette fincsi pizza volt a meglepetés,nagyon örültem neki,mert teljesült egy álomom.Igazából semmi nem volt a mai napom egész végig lustultam.De holnap találkozom a barátnőmmel szóval most happy van! yahoo.gif

biggrin.gif Holnap én is találkozok egy barátnőmmel...délután 5-re érek haza,szóval elmegy a napom..vásárolunk,mekizünk stb...De lehet,hogy most a mekit mellőzöm,mert nem kéne.Inkább veszek egy kicsit drágább,de egy hatalmas szendvicset,ami sokkal finomabb és jól is lakok tőle.Most nyílt nem régen egy kajálda,kaptam egy kis >>étlapot<<,vagy mi a csudát biggrin.gif Barátnőm már kajált ott,ő mondta,hogy sokkal jobb,mint a meki...helyes biggrin.gif
Egyébként a napom nem volt fényes...tanulni próbáltam,de soha nem jön össze.Olvasom és nem értem.Köszönöm irodalom,köszönöm görögök.. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. november 02. 23:02 #18950
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Azt hiszem engem benyelt a Sims3. rohog.gif Nem is igazán tudok mit írni. Az elmúlt 2 napban szinte mást se csináltam. rohog.gif Péntekig nincs is kilátásban értelmes program. Akkor megyek haverom 18. szülinapjára. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Karina197, thunderbird, coke., SelenaGirl
2011. november 02. 23:05 #18951
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.11.02. 23:02)
Sziasztok!
Azt hiszem engem benyelt a Sims3. rohog.gif Nem is igazán tudok mit írni. Az elmúlt 2 napban szinte mást se csináltam. rohog.gif Péntekig nincs is kilátásban értelmes program. Akkor megyek haverom 18. szülinapjára. biggrin.gif

szia és sziasztok smileeee.gif

hát én már csütörtök óta itthon vagyok, eddig a bal szemem, most a jobb szemem van bedagadva. alig alszok, úgy éjszaka 2-kor fekszek és minden reggel már 8-kor fent voltam rohog.gif közben meg óránként felkeltem orrot fújni rohog.gif most nem akarok nyavajogni meg ilyenek de ilyen beteg asszem még sosem voltam mellow.gif egyszer még el is ájultam rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. november 02. 23:10 #18952
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.11.02. 23:05)
szia és sziasztok smileeee.gif
hát én már csütörtök óta itthon vagyok, eddig a bal szemem, most a jobb szemem van bedagadva. alig alszok, úgy éjszaka 2-kor fekszek és minden reggel már 8-kor fent voltam rohog.gif közben meg óránként felkeltem orrot fújni rohog.gif most nem akarok nyavajogni meg ilyenek de ilyen beteg asszem még sosem voltam mellow.gif egyszer még el is ájultam rohog.gif


Jobbulást Karina drága. biggrin.gif A "Veszprém-kór" szokás szerint betalált most is, úgyhogy én is beteg vagyok. Egyébként sima megfázás, de mivel Veszprém után mindig legalább egy hétig beteg vagyok, így elneveztük Veszprém-kórnak. rohog.gif Egészségesen még nem jöttem haza onnan. Nem tudom mi lehet az oka, talán nagyobb a szél, de mindig megbetegszem (viszont mindig megéri). biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. november 02. 23:11 #18953
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Tudom köszönés nélkül tűntem el a legutóbb, amiért bocsánat mindenkitől, igazából mindenhonnan töröltem magam egy szó nélkül, hirtelen elhatározásból. Nem akartam állandóan a gépen lógni, ami nem jött össze, szóval újra itt vagyok. smileeee.gif
Remélem van aki még emlékszik rám, nem egyszer voltam már regisztrálva. (ownway, runawayrainbow és egyéb neveken) Ha úgy jobban emlékeztek akkor én vagyok a lány aki Londonban él. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, thunderbird
2011. november 02. 23:15 #18954
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.11.02. 23:10)
Jobbulást Karina drága. biggrin.gif A "Veszprém-kór" szokás szerint betalált most is, úgyhogy én is beteg vagyok. Egyébként sima megfázás, de mivel Veszprém után mindig legalább egy hétig beteg vagyok, így elneveztük Veszprém-kórnak. rohog.gif Egészségesen még nem jöttem haza onnan. Nem tudom mi lehet az oka, talán nagyobb a szél, de mindig megbetegszem (viszont mindig megéri). biggrin.gif

akkor neked is jobbulást. biggrin.gif biztos ott valami különleges szél jár _nevet.gif megéri? még soha életemben nem voltam ott biggrin.gif

juuj tudom te nem nagyon szereted, de muszáj valahogy kiírnom magamból... Demi meg Wilmer Valderrama összejöttek. mellow.gif Mondjuk én nagyon boldog lennék akkor, ha Demi is. itt van egy pár kép... ha tényleg látnám, hogy Demi boldog lenne, akkor úgy örülnék, hogy csak na. lehet, hogy ez csak most. de én nagyon féltem. Wilmer csak vigyázzon magára, mert csak egy szomorú tweet, fellépés vagy akármi, saját két kezemmel fogom megfojtani rohog.gif

szerintem egy kicsit később fogok válaszolni, mert anyu jön gépezni rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. november 02. 23:24 #18955
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2011.11.02. 23:15)
akkor neked is jobbulást. biggrin.gif biztos ott valami különleges szél jár _nevet.gif megéri? még soha életemben nem voltam ott biggrin.gif
juuj tudom te nem nagyon szereted, de muszáj valahogy kiírnom magamból... Demi meg Wilmer Valderrama összejöttek. mellow.gif Mondjuk én nagyon boldog lennék akkor, ha Demi is. itt van egy pár kép... ha tényleg látnám, hogy Demi boldog lenne, akkor úgy örülnék, hogy csak na. lehet, hogy ez csak most. de én nagyon féltem. Wilmer csak vigyázzon magára, mert csak egy szomorú tweet, fellépés vagy akármi, saját két kezemmel fogom megfojtani rohog.gif 
szerintem egy kicsit később fogok válaszolni, mert anyu jön gépezni rohog.gif


Gyönyörű város, úgyhogy már ezért is megérné, de természetesen a felülmúlhatatlan bulik miatt éri meg akár hetekig betegnek lenni utána. Persze valószínűleg a megbetegedéshez az is hozzájárul, hogy nem esik jól sorba állni a ruhatárnál minden alkalommal, ha kimegyek és kabát nélkül nem nehéz megfázni, mert elég hideg van már. A nyári Veszprém utáni megbetegedésekre még nem találtam magyarázatot.

Hát... Sok boldogságot Deminek. Gőzöm nincs ki ez a Wilmer sosem hallottam még a nevét se és képről sem ismerős.
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. november 02. 23:44 #18956
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.11.02. 23:24)
Gyönyörű város, úgyhogy már ezért is megérné, de természetesen a felülmúlhatatlan bulik miatt éri meg akár hetekig betegnek lenni utána. Persze valószínűleg a megbetegedéshez az is hozzájárul, hogy nem esik jól sorba állni a ruhatárnál minden alkalommal, ha kimegyek és kabát nélkül nem nehéz megfázni, mert elég hideg van már. A nyári Veszprém utáni megbetegedésekre még nem találtam magyarázatot.
Hát... Sok boldogságot Deminek. Gőzöm nincs ki ez a Wilmer sosem hallottam még a nevét se és képről sem ismerős.

hát akkor ha végre betöltöm a 18-at és lesz pénzem, akkor lehet, hogy ellátogatok oda, bár kétlem rohog.gif

hát én sem nagyon tudom ki az XD
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
2011. november 03. 09:58 #18957
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.11.02. 23:02)
Sziasztok!
Azt hiszem engem benyelt a Sims3. rohog.gif Nem is igazán tudok mit írni. Az elmúlt 2 napban szinte mást se csináltam. rohog.gif Péntekig nincs is kilátásban értelmes program. Akkor megyek haverom 18. szülinapjára. biggrin.gif

Sziasztok! happy.gif Simseztél? spiteful.gif Azt nekem is kéne. rohog.gif

Jobbulást Karina! beer.gif
4 felhasználónak tetszik: Karina197, thunderbird, coke., Rap4ever8
2011. november 03. 13:57 #18958
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.11.02. 23:02)
Sziasztok!
Azt hiszem engem benyelt a Sims3. rohog.gif Nem is igazán tudok mit írni. Az elmúlt 2 napban szinte mást se csináltam. rohog.gif Péntekig nincs is kilátásban értelmes program. Akkor megyek haverom 18. szülinapjára. biggrin.gif


Nyugi. 3 év, és elmúlik. Én is kigyógyultam a Sims-mániából, te is kifogsz. thumbsup.gif biggrin.gif

amúgy sziasztok.
Hú, de "jó" lesz. Mindjárt mehetek orvoshoz. Nagyon nincs hangulatom hozzá. Most kiderül: kell-e gyógytornászhoz járnom... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2011. november 03. 14:20 #18959
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (coke. @ 2011.11.03. 13:57)
Nyugi. 3 év, és elmúlik. Én is kigyógyultam a Sims-mániából, te is kifogsz. thumbsup.gif  biggrin.gif 
amúgy sziasztok.
Hú, de "jó" lesz. Mindjárt mehetek orvoshoz. Nagyon nincs hangulatom hozzá. Most kiderül: kell-e gyógytornászhoz járnom... dry.gif


Már én is sokszor kigyógyultam, de visszaeső Simsező vagyok. rohog.gif A hosszabb szünetek alatt elég sokszor előkerül és akkor napokig nem szabadulok tőle. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: coke.
2011. november 03. 14:46 #18960
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.11.03. 14:20)
Már én is sokszor kigyógyultam, de visszaeső Simsező vagyok. rohog.gif A hosszabb szünetek alatt elég sokszor előkerül és akkor napokig nem szabadulok tőle. _nevet.gif


Igen, mondjuk ez gyógyíthatatlan betegség.biggrin.gif Mondjuk én már vagy 2 hónapja nem is játszottam vele. Önmagamat is megtudom lepni. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Rap4ever8
961 oldal 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!