Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 24. 22:36 #18561
- törölt felhasználó -    
Én megyek aludni, holnap sok a tanulni valóm. dry.gif Jó éjszakát! hi.gif smileeee.gif smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, thunderbird
2011. szeptember 24. 22:40 #18562
- törölt felhasználó -    
Idézet (agii7 @ 2011.09.24. 22:36)
Én megyek aludni, holnap sok a tanulni valóm. dry.gif  Jó éjszakát! hi.gif smileeee.gif  smileeee.gif

Azthiszem én is megyek mert nagyon kifáradtam meg amúgy sincs jobb dolgom úgyhogy jóéjt mindenkinek laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFans, thunderbird
2011. szeptember 24. 22:57 #18563
- törölt felhasználó -    
Én is megyek alukálni, sziasztok! hi.gif
2011. szeptember 26. 22:50 #18564
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Emberek... megláttam ezt a cikket a főoldalon és sírni támadt kedvem: VV Bandinak kicsi a szerszáma (18+) omg.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 26. 23:06 #18565
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Sziasztok hi.gif
Idézet (Christo @ 2011.09.26. 22:50)
Emberek... megláttam ezt a cikket a főoldalon és sírni támadt kedvem: VV Bandinak kicsi a szerszáma (18+) omg.gif

Igazából ez van, sajnos hiába próbálná magát függetleníteni az ember, nem, vagy csak nagyon nehezen tudja. RTL meg nyomatni fogja ezt a szennyet, biztos vagyok benne, még egy 6. szériát sem tartok kizártnak. Bár, azt még el tudom kerülni, hogy nem kapcsolom be a tv-t, vagy nem kapcsolok oda. Igazából, ami már sokkal furább, hogy ezeknek a VV senkiknek minek itt adatlap, és minek foglalkozunk velük? Ez egy sztár fórum, ők meg, ahogy joe is írta (szerintem helyesen) senkik.

Bár, azt is megértem, hogy van egy fórumozó csoport, akiket érdekel ez a VV téma, de most már tényleg kezd sok lenni a VV cikk, lassan minden megjelenik, ahogy ToTo is írta. Plusz, amit még megfigyeltem, hogy a 18+ cikkek is nagyon elszaporodtak. unsure.gif
Nem mintha problémám lenne a témával, ha mondjuk kilátszik valami, pl. Ashley Tisdale-ről is láttam olyan képet, hogy fogalmazzunk úgy, hogy túl bő volt a ruha felső része, és emiatt láthattuk a bájait. Most nyilván nem ijedtem meg vagy hasonló rohog.gif
De igazából ezzel a témával kapcsolatban bennem csak az s kétely merült fel, hogy valójában idevaló-e? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 26. 23:21 #18566
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.09.26. 23:06)
Sziasztok hi.gif
Igazából ez van, sajnos hiába próbálná magát függetleníteni az ember, nem, vagy csak nagyon nehezen tudja. RTL meg nyomatni fogja ezt a szennyet, biztos vagyok benne, még egy 6. szériát sem tartok kizártnak. Bár, azt még el tudom kerülni, hogy nem kapcsolom be a tv-t, vagy nem kapcsolok oda. Igazából, ami már sokkal furább, hogy ezeknek a VV senkiknek minek itt adatlap, és minek foglalkozunk velük? Ez egy sztár fórum, ők meg, ahogy joe is írta (szerintem helyesen) senkik. 
Bár, azt is megértem, hogy van egy fórumozó csoport, akiket érdekel ez a VV téma, de most már tényleg kezd sok lenni a VV cikk, lassan minden megjelenik, ahogy ToTo is írta. Plusz, amit még megfigyeltem, hogy a 18+ cikkek is nagyon elszaporodtak.  unsure.gif 
Nem mintha problémám lenne a témával, ha mondjuk kilátszik valami, pl. Ashley Tisdale-ről is láttam olyan képet, hogy fogalmazzunk úgy, hogy túl bő volt a ruha felső része, és emiatt láthattuk a bájait. 
De igazából ezzel a témával kapcsolatban bennem csak az s kétely merült fel, hogy valójában idevaló-e? unsure.gif


Én nem foglalkozom vele rohog.gif

Idézet
Most nyilván nem ijedtem meg vagy hasonló rohog.gif


Ahha rohog.gif

Egyébként idevaló, mivel a mostani cikkek színvonalához ez passzol. Hiába próbálom én elkerülni, ha a pofámba nyomják a főoldalon és önkéntelenül is elolvasom. De mindegy, legfeljebb beállítom, hogy egyből a fórum jöjjön be. Ott meg nálam ki vannak kapcsolva a cikkek. Csak azért sem fogom ezt a szennyet nézni.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 26. 23:35 #18567
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok! biggrin.gif
Idézet (Christo @ 2011.09.26. 23:21)

Egyébként idevaló, mivel a mostani cikkek színvonalához ez passzol. Hiába próbálom én elkerülni, ha a pofámba nyomják a főoldalon és önkéntelenül is elolvasom. De mindegy, legfeljebb beállítom, hogy egyből a fórum jöjjön be. Ott meg nálam ki vannak kapcsolva a cikkek. Csak azért sem fogom ezt a szennyet nézni.

Nálam már rég a fórum van beállítva kezdőlapnak, mivel az oldal többi része jó ideje nem foglalkoztat. Elkeserítő, hogy erre van igény, de nem számítottam másra. Egyébként nem tartom kizártnak azt sem, hogy a 18+ is azért jött létre, hogy a VV-s cikkekből is többnél több születhessen és azt is megírhassák a későbbiekben, hogy ki kivel mikor mit csinált. Persze lehet, hogy már nekem van üldözési mániám. Azt is furcsállom, hogy Freeze annyira ellenezte a 18+ dolgokat és egy csomó képet el kellett távolítani. Erre néhány héttel később elérhetővé teszi az ilyen jellegű cikkeket. Ezzel az erővel megoldhatta volna azt is, hogy a képeknél is megjelöli a korhatárosakat és aki akarja utána meg tudja nézni. Nem veszett volna kárba annyi ember munkája azzal, hogy le kellett törölni. De ő tudja... Biztos van benne logika csak én nem értem.
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 27. 09:23 #18568
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Sziasztok!

Bosco, amit ígértem, hogy egy részére a hozzászólásodnak csak priviben fogok válaszolni, a többire meg itt, most betartom.

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.21. 00:19)

Ugyanakkor, ne haragudj joe, de hosszú távon szerintem ezek a keményítések öngólként is elsülhetnek. Arra gondolok, hogy, ezek a mostani szabályok (véleményem szerint) nagyon jól ki vannak találva (csak egyetlen eggyel nem értek egyet) és korrektek is. Az, hogy most jön egy új tag, és kvázi kioktat titeket és a fórumot is, hogy mit hogyan kéne, az-az Ő szegénységi  bizonyítványa. Az meg, hogy jön egy másik, és elkezdenek egymásra mindenféle sarat dobálni, arra meg csak azt tudom mondani, megérdemlik egymást. De alapvetően, ha nem lehetne cserélni, vagy csak a moderátorok látnák, hogy mikor telik le a 6 hónap, vagy ha valaki megkap egy új adatlapot és nem tartja magánál 6 hónapig és cserél, aztán az összes lapjával felel, ezekkel az új szabályokkal, szerintem mind-mind a normális szerkesztők szívnák meg. Nem utolsó sorban, sok plusz munka nektek, moderátoroknak. Nem tudom két emberért megéri-e? Persze gondolom, hogy ez már régebbről ered, és a legutóbbi műsorral már lassan betelik a pohár.


Amiket leírtam oda, azok nem azt jelentik, hogy holnaptól ezeket szépen bevezetjük, de amikor mást sem csinálnak oldalakon keresztül, mint egymás haját tépik, akkor nem fogok finomkodni, és kőkeményen odacsapok. Ha valakikkel egyszerűen nem lehet megértetni a dolgokat szép szóval, akkor, még ha ezzel egyedül is maradok, én magam fogom rajtuk leverni a többi tag kárára elkövetett sérelmeket. Ha nekik ez kell, és én ilyen könnyen fel tudtam vázolni egy sötétebb, keményebb, és kőkeményen szabályozott világot, akkor az véleményem szerint nem az én hibám.
Abban nem értek egyet, hogy a normális szerkesztők szívnák meg, többek közt azért sem, mert ha csak a szerkesztő, és a moderátorok látnák a szerkesztési idő végét, akkor máris megszabadulnának a szerkesztők a felesleges kéregetéstől. Jó, olyan valószínűleg nem lesz, hogy minden adatlapját elveszíti, de ha ez kell, hogy a fejükhöz kapjanak, akkor meg fogják kapni, amit megérdemelnek.

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.21. 00:19)

Bevallom nektek őszintén, amikor rászántam magam erre az adatlapozásra, akkor az vezérelt, hogy a hozzám került lapok készüljenek el rendesen, plusz láttam, hogy nagyon el vannak hanyagolva, és éppenséggel kedvenceim is, akkor, ha van kedvem, miért is ne csináljam meg? smileeee.gif 


Én meg eddig sem, és a továbbiakban sem fogok egyetlen adatlapot sem szerkeszteni. Minden kedvencem, főleg a kiemelt kedvenceim olyanoknál vannak, akik tökéletesen szerkesztik. Most akkor mit pattogjak a szerkesztőnek, hogy adja nekem, mert én mekkora nagy rajongója vagyok xy sztárnak, és ultraprofi módon tudnám szerkeszteni a lapot.

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.21. 00:19)

A csillagok engem el sem tudom mondani mennyire hidegen hagynak. Most az valószínű, hogy fél éven belül lesz még 30 témám, 3000 képem, és 2500 hozzászólásom még pluszban. Az azt jelenti, hogy akkor lesz 3 piros csillagom. Most akkor én nagy király leszek? Dehogy, nem számít semmit, hogy most van-e piros csillag, vagy kék vagy akármilyen. Ettől még ugyanaz a tag leszek. smileeee.gif
Ja egyébként az adatlapszerkesztésért járó csillag eltörlését én is támogatnám, az jó ötlet, szerintem is. Jó páran lemondanának, mert ugye, ha már nem jár csillag, akkor minek vesződjön vele, hisz csak ez számít. unsure.gif Vagy mégse?
Persze elnézést is kérek, én nem beleszólni akartam, ez csak egy privát észrevétel. smileeee.gif


Engem sem érdekelnek a csillagok, azt sem tudom, hogy most milyen csillagaim vannak, de mint mondtam, baromira nem érdekel egyik sem. Ha eltűnnének, nem szomorkodnék egy másodpercig sem.
Ami pedig azt illeti, sokkal jobban szeretem, ha valaki leírja a véleményét, még akkor is, ha nem értünk egyet bizonyos dolgokban, minthogy mást sem csinál, mint mindenhová benyögi, hogy egyetértek. Szóval emiatt ne problémázz sokat.

Idézet (Christo @ 2011.09.26. 22:50)

Emberek... megláttam ezt a cikket a főoldalon és sírni támadt kedvem: VV Bandinak kicsi a szerszáma (18+) omg.gif


Eddig sem, és a továbbiakban sem fogok egyetlen VV cikkhez sem érdemben reagálni, röviden csak ennyit tennék hozzá: „dominus dederit mihi panem et circenses populo” (kb.: „adj uram kenyeret, és cirkuszt a népnek”). A cirkusz már megvan…
És ha röviden meg akarom fogalmazni, hogy miért nem foglalkozok ezekkel a cikkekkel, akkor annyi lenne a válasz, hogy azért, mert a ráfordított időt, amit azzal töltenék, hogy írok valamit, sem érdemlik meg. Ja, és kopik a billentyűzetem, feleslegesen…

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.26. 23:06)

Igazából ez van, sajnos hiába próbálná magát függetleníteni az ember, nem, vagy csak nagyon nehezen tudja. RTL meg nyomatni fogja ezt a szennyet, biztos vagyok benne, még egy 6. szériát sem tartok kizártnak. Bár, azt még el tudom kerülni, hogy nem kapcsolom be a tv-t, vagy nem kapcsolok oda. Igazából, ami már sokkal furább, hogy ezeknek a VV senkiknek minek itt adatlap, és minek foglalkozunk velük? Ez egy sztár fórum, ők meg, ahogy joe is írta (szerintem helyesen) senkik. 
Bár, azt is megértem, hogy van egy fórumozó csoport, akiket érdekel ez a VV téma, de most már tényleg kezd sok lenni a VV cikk, lassan minden megjelenik, ahogy ToTo is írta. Plusz, amit még megfigyeltem, hogy a 18+ cikkek is nagyon elszaporodtak.  unsure.gif 


Nem állítom, hogy nem örülök annak, ha valaki, valakik egyetértenek egy-egy hozzászólásommal. De azt hozzá kell tennem, hogy ma, Magyarországon ere van igény. Ebből pedig az látszik, hogy az emberek egy része megelégszik egy mesterségesen generált, alapvetően ingerszegény, buta, értéket és mondanivalót semennyire nem képviselő műsorral. Ez kérem, egy társadalomkritika.
Én meg pontosan úgy élek ebben a világban, hogy soha nem befolyásolt a többség véleménye, mindig magam döntöttem el, és fogom ez után is, hogy az adott műsor tetszik-e, vagy szemétre való hulladék. Már eleve attól is idegbajt kapok, mikor a média minden része azt próbálja a fejedbe verni, hogy közösség, közösség, közösség. Csak akkor vagy valaki, ha egy közösség része vagy, ahol egyetlen dolgot biztosan nm találsz, önálló gondolkodást? Ha még senki nem mondta volna, minden, ami az emberrel kapcsolatos, és előre mutat, haladáshoz, fejlődéshez kapcsolódik, az csak azért történt, mert mindig is voltak olyan emberek, akik homlokegyenest máshogy gondolkodtak egy témában, és a végén kiderült, hogy nekik van igazuk, nem a csordának, aki egy választott vezető gondolatait skandálja állandóan.

Idézet (Boscorelli @ 2011.09.26. 23:06)

Nem mintha problémám lenne a témával, ha mondjuk kilátszik valami, pl. Ashley Tisdale-ről is láttam olyan képet, hogy fogalmazzunk úgy, hogy túl bő volt a ruha felső része, és emiatt láthattuk a bájait. Most nyilván nem ijedtem meg vagy hasonló rohog.gif 
De igazából ezzel a témával kapcsolatban bennem csak az s kétely merült fel, hogy valójában idevaló-e? unsure.gif


Abban azért egyezzünk meg, hogy az általad felvázolt történet esetében a pasik úgy reagálnak, ahogy minden létező sztereotípia leír minket. Ez a kb. szemmel vetkőztetés, nyálcsorgatás, mocskos fantázia beindítása…
Viszont ugyanez igaz az itteni hölgyeményekre is. Elég csak Jensen Ackles, vagy Kellan Lutz nevét példának hozni. Jensennek még csak az sem kell, hogy félmeztelen legyen, csak az ebbe a topikba író hölgyemények nagy része már akkor is szinkront veszít a világgal, ha meglátja. Vagy Kellan. Elég csak megnézni a paparazzi képeket róla, mikor rövidnadrágban fut. Nem kicsit ki van dolgozva a teste a legénynek, és ha megnézi az ember a hozzászólásokat, akkor megérti a hölgyeményeket…

A félreértések elkerülése miatt jelezném, hogy nekem ezzel az égvilágon semmi problémám nincs.
A 18+-os cikkekhez pedig csak annyit fűznék, hogy korábban is voltak már ilyen cikkek, csak akkor nem volt mögöttük a figyelmeztetés. Szóval ez se nem új találmány, se nem egy megfoghatatlan valami, mert korábban is voltak olyan cikkek, hogy xy villantott, csak nem volt mögötte, hogy 18+ tartalom. Tehát, magánvélemény, de úgy gondolom, felesleges ezen külön rágódni.

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.26. 23:35)

Nálam már rég a fórum van beállítva kezdőlapnak, mivel az oldal többi része jó ideje nem foglalkoztat. Elkeserítő, hogy erre van igény, de nem számítottam másra. Egyébként nem tartom kizártnak azt sem, hogy a 18+ is azért jött létre, hogy a VV-s cikkekből is többnél több születhessen és azt is megírhassák a későbbiekben, hogy ki kivel mikor mit csinált. Persze lehet, hogy már nekem van üldözési mániám.


Már korábban is említettem, most is leírom, nekem a kezdetek óta a fórum van beállítva kezdőlapnak. Az is tény, hogy semmi nincs letiltva, mert érdekes lenne, hogy moderátorként a felét nem látom. De én annyira könnyen tudom magam függetleníteni, és távol tartani ezektől a cikkektől, hogy azt el sem tudom mondani. Egyébként azt megjegyezném, hogy – sajnos – erre van igény. Ami egyúttal azt is jelenti, hogy ma, Magyarországon a médiafogyasztó társadalom vevő arra, ha egy mesterségesen generált, ingerszegény, értéket, és mondanivalót semmilyen formában nem képviselő műsor kerül adásba, vagy cikk jelenik meg róla.
Minden ember más, ez eddig rendben is van, de miért jobb az egyes embereknek, ha önmagukat addig idegelik, míg teljesen ki nem vetkőznek magukból. Én a teljes VV4 alatt nyugodtan tudtam aludni, az összes korábbi valóság-show, vagy tehetségkutató verseny hidegen hagyott. Nem volt rá szükségem, hogy szemellenzőt viselő emberekkel veszekedjek egy olyan témában, amiben nincs egyértelmű jó, vagy rossz válasz. És ez így lesz a VV5 esetében is, meg az összes hasonló műsor esetében is.
Sokan írtátok azt, hogy ezt tolják az arcotokba mindenhonnan. Ez tény, de ha nem akarok vele foglalkozni, akkor a tv-t elkapcsolom, ha a neten egy hírportálon meglátom, elolvasom a szalagcímet, és már megyek is tovább, bulvárújságot nem olvasok. Szóval meg lehet ezt úgy is oldani, hogy minimális mennyiségben találkozzatok egy olyan műsorral (médiahulladékkal), és azok szereplőivel (kapálózó senkikkel), ami egyébként sem érdekel titeket.

Idézet (Rap4ever8 @ 2011.09.26. 23:35)

Azt is furcsállom, hogy Freeze annyira ellenezte a 18+ dolgokat és egy csomó képet el kellett távolítani. Erre néhány héttel később elérhetővé teszi az ilyen jellegű cikkeket. Ezzel az erővel megoldhatta volna azt is, hogy a képeknél is megjelöli a korhatárosakat és aki akarja utána meg tudja nézni. Nem veszett volna kárba annyi ember munkája azzal, hogy le kellett törölni. De ő tudja... Biztos van benne logika csak én nem értem.


Kivételesen meg kell védenem Freeze-t ez ügyben. Nem az ő ötlete volt, egyik napról a másikra eltávolítani a 18+-os képeket, hanem a Google-é. Ugyanis a Google-nek az az (egyik) üzletpolitikája, hogy a családot, és a gyerekeket meg kell védeni a káros tartalmaktól. Tehát két opció volt, mely szerint vagy eltűnik az oldalról minden olyan kép, ami sértő lehet, vagy búcsút lehet mondani a Google hirdetéseknek az oldalon (gyk.: a hirdetések elmaradása = a bevétel csökkenésével). Mivel a képek nagy része továbbra is elérhető, és mellettük már vannak cikkek is, amik esetenként 18+-os tartalommal bírnak, lehet találgatni, hogy melyik opció valósult meg. Várom az ötleteket.

Egyébként a törlőcskének volt annyi előnye, hogy olyan netrib@ncok, akik soha semmilyen más képen nem szerepeltek, csak azokon, amik fent voltak, sem egy újságban, sem egy rendezvényen nem láthatta őket senki, azok szépen el is tűntek az oldalról. Mind képeikkel, mind adatlapjukkal. Ezeket nem sajnálom. Ha valaki ilyen képeket akar, pár perc kereséssel annyi oldalt talál, hogy míg él, nem nézi végig az összeset.
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8
2011. szeptember 27. 13:42 #18569
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif Túléltem a tesit! yahoo.gif Ami nagy csoda, hiszen coopert futottunk. De van benne rossz is: a jegy, amit kaptam. ( amúgy azértis futottam rosszabbul, mert náthás vagyok, és az orromon nem kaptam levegőt:/ ) sad.gif Viszont a matekdogám valószínűleg ötös lesz. thumbsup.gif Veletek miújság? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: thunderbird, Rap4ever8
2011. szeptember 27. 14:46 #18570
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Nem otthonról írok. Drámatáborban vagyok tegnap reggeltől, minden osztály 5-6 csoportból áll, és minden csoport előad egy darabot, amit mi hoztunk össze önállóan. Mi rómaiak vagyunk, a darabunk Caesar meggyilkolásáról szól. biggrin.gif Ugye mondanom sem kell, hogy nagyon izgulok? rohog.gif Fél hétkor megy majd élesben.
3 felhasználónak tetszik: Cierdurus, Rap4ever8, Boscorelli
2011. szeptember 27. 15:50 #18571
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.09.27. 14:46)
Sziasztok!
Nem otthonról írok. Drámatáborban vagyok tegnap reggeltől, minden osztály 5-6 csoportból áll, és minden csoport előad egy darabot, amit mi hoztunk össze önállóan. Mi rómaiak vagyunk, a darabunk Caesar meggyilkolásáról szól. biggrin.gif Ugye mondanom sem kell, hogy nagyon izgulok? rohog.gif Fél hétkor megy majd élesben.

Sok sikert! beer.gif Nekem és az osztályomnak majd a gólyabálon kell fellépnünk. Az Oscar a téma, és mi a Star Wras-t húztuk. Ja, és csak táncolni lehet. Nem tudom, h mit sikerül összehoznunk. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 27. 16:05 #18572
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Sziasztok biggrin.gif
Ajj de régen jártam errefelé, pedig már napok óta ezen lógok, hogy fel kéne jönni, de mindig kimegy a fejemből.
Ha netán emlékeztek egy Zsuviii nevű felhasználóra, én lennék. Nem tudom, rémlik-e valami nektek...A lényeg, hogy új felhasználónevet kezdtem, mert kisebb gondjaim adódtak a másikkal.
Nálatok is megy az élet, látom.
Nálam is, nyugi. A suli úgy elmegy, de már 1 éve és 27 napja még mindig rühellek odajárni és számot adni a tanultakról. Persze az mellékes, hogy igazából reggelente szeretek bemenni a suliba, mert ott vannak a haverok, és lehet röhögni, meg ilyen baromságok, de ha már a feleletre kell gondolni, feláll a szőr a hátamon.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én már most, szeptemberben elkezdtem a tüzelőgyűjtést. Természetesen fizikából, mint azt tőlem megszokhattátok, rengeteget panaszkodok a fizikáról, ugyanis a tanár úr szívélyesen osztogatja az ingyen-tüzelőt minden diák számára függetlenül attól, hogy jó vagy rossz tanuló-e. De nem is ragoznám. Remélem újoncként is befogadtok a topikba, szép napot, drágáim biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 29. 14:16 #18573
- törölt felhasználó -    
Hali! smileeee.gif Fúúú, képzeljétek, három méterre álltam egy emeletesháztól, és egy galamb meg nagy ívben lesz@rt. reklamalo.gif Elég jól mutatott a rózsaszín felsőmön a zöld trutyi. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, thunderbird, Blackbird03, Rap4ever8
2011. szeptember 29. 14:25 #18574
- törölt felhasználó -    
Sziasztok hi.gif
Most fejeztem be a leckét,és jöttem rögtön a géphez:D
Még egész türhető volt a suli,és szerencsére a tesi is elmarad ebben a hónapban!
agii7:Szia!Az nem valami jó,ilyen velem is volt,amikor mentünk sétálni az osztállyal!Csak rajtam fehér póló volt biggrin.gif
2011. szeptember 29. 15:56 #18575
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Tegnap egy óra körül hazaértem a táborból, ma már suli volt. Holnap valami diáknap-szerű dolog lesz tanítás helyett, de megkértem anyát, hogy hadd ne menjek. Ha nincs tanítás, minek fárasszam magam?

Veletek mi újság? wink.gif

Idézet (agii7 @ 2011.09.29. 14:16)
Hali! smileeee.gif Fúúú, képzeljétek, három méterre álltam egy emeletesháztól, és egy galamb meg nagy ívben lesz@rt. reklamalo.gif  Elég jól mutatott a rózsaszín felsőmön a zöld trutyi. dry.gif

_nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Rap4ever8
2011. szeptember 29. 16:36 #18576
- törölt felhasználó -    
Nincs itt senki? sad.gif
1 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40
2011. szeptember 29. 16:37 #18577
- törölt felhasználó -    
Idézet (thunderbird @ 2011.09.29. 16:36)
Nincs itt senki? sad.gif

én itt vagyok:D
2011. szeptember 29. 19:07 #18578
- törölt felhasználó -    
Jaj, tényleg, elfelejtettem leírni, hogy a mai napom hogy telt. laugh.gif Unalmasan... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, MileyCyrus40
2011. szeptember 29. 19:08 #18579
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (thunderbird @ 2011.09.29. 15:56)
Sziasztok! hi.gif
Tegnap egy óra körül hazaértem a táborból, ma már suli volt. Holnap valami diáknap-szerű dolog lesz tanítás helyett, de megkértem anyát, hogy hadd ne menjek. Ha nincs tanítás, minek fárasszam magam?
Veletek mi újság? wink.gif
_nevet.gif  _nevet.gif

Sziasztok hi.gif
Nálunk sajna ilyet nem lehet,de amúgy minimálisan egyetértek veled,jó lenne ha az én anyum is ilyen lenne rohog.gif
Amúgy tegnap borzalmas napom volt,óriási balszerencséim voltak,mert rájöttem,hogy nem húztam a karomra a szerencsekarkötőm.Ma viszont el nem felejtettem és valamennyi fokon a mai napom sokkal viccesebben és jobban eltelt,igaz eléggé fáradt voltam.
Igen,bizony,eléggé babonás vagyok biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2011. szeptember 30. 13:44 #18580
- törölt felhasználó -    
Hali! smileeee.gif Ma ki lett osztva a matekdoga. Megkapom, nézem, négyes. mellow.gif Számolom a pontokat, de hát ennek ötösnek kéne lenni. mellow.gif Szólok a tanárnak, és kiderül, télleg ötös. mellow.gif
Fúú, képzelhetitek, amikor megláttam, hogy négyes van ráírva, teljesen rosszul lettem. reklamalo.gif
Amúgy nem volt rossz napom, csak matek miatt akadtam ki. blush.gif

Veletek miújság? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: MileyCyrus40, thunderbird
961 oldal 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!