Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 09. 22:00 #18621
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Na gyerekek,nekem már sok minden kiesett,keverednek a fonalak.De majd megértem,ha többet járok "haza" blush.gif
Én megyek csicsizni,az első órai matekra fel kell készülni,testileg,lelkileg és mindenileg.Holnap eredetileg 5 órám lenne.Pénteken 7.óra tesi.Na ezt a péntek 7.órai tesit berakták nekünk hétfőre 7-be.Normálisak ezek? 110.gif dry.gif Most lesz egy lyukas órám.Fúú de ez így megy már pár hete w00t.gif Túlélem wink.gif
na jó éjt mindenkinek,sziasztok!
2011. október 10. 14:30 #18622
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Jobbulást, dév! beer.gif

Idézet (dave095 @ 2011.10.09. 14:16)

Kitalálom: Taurillára gondolsz. biggrin.gif (Ha nem, akkor sorry) Tudom, hogy vele rengetegen nem értenek egyet, de én viszont ahhoz a kevéshez tartozom, aki totálisan osztja a szemléletét. pardon.gif Most nem azért védem őt annyira, mert ismerem, és jóban is vagyok vele. Csak egyszerűen sok dologban igaza van. 


Nem, nem rá gondoltam, bár ő is megéri a pénzét.

Akire én gondoltam (név nélkül), két hónapon belül kétszer kapott tőlem 30 napos kitiltást, csak mert úgy gondolta, hogy mind az összes 16 éve feljogosítja arra, hogy tőle kétszer idősebb, de minimum 10 évvel idősebb tagokat kioktasson arról, hogyan is kellene adatlapot szerkszteni. Se a tiszteletet, sem az intelligens viselkedést, sem a az empátiát nem ismeri.
De semmi baj, a következő alkalommal ő is eltávozik innen, és nem csak itt, de az életben is fog majd akkora pofonokat kapni, ami majd felnyitja a szemeit.
4 felhasználónak tetszik: dave095, LittleVampire, thunderbird, SweetBlair.
2011. október 10. 15:48 #18623
- törölt felhasználó -    
Sziasztok
Itt vagyok és szerdáig itt is fogok ücsörögni mert én meg torokgyulladást kaptam.Néha úgy ég a torkom hogy már teljesen kivagyok tőle.Kaptam rá most gyógyszert aminek viszonylag tűrhető íze van így még kibírható.Ezenkívül jövőhéttől el kell kezdenem ilyen béres csepp kúrát vagy micsodát mert vashiányos vagyok.Ez azon is meglátszik hogy nagyon fáradékony vagyok,sokkal kevesebb ideig vagyok képes fentmaradni mint a testvéreim.Lehet amiatt van hogy ételek terén válogatósabb vagyok és kevesebb húst eszem.De ez majd helyrebillent.Viszont idén nem küldött el végre vérvételre... rohog.gif Folyamatosan vérszegénynek néz én meg évente lóbálom a papírt hogy nem vagyok az.Veletek mi a helyzet?
4 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, LittleVampire, thunderbird, DisneyFans
2011. október 10. 18:10 #18624
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Sziasztok!

Kicsit sokkoló volt a mai nap. Arra kellett hazajönnöm, hogy romokban az egész lépcsőház. blink.gif Felújítás van, de nem tudtam róla. Ragadnak a lépcsők, ahol felszedték róla a linóleumot, de még mindig sokkal jobb, mint ahol a törmelékeken kell lépkedni. Arról már nem is beszélve, hogy össze-vissza zörögnek. Remélem hamar megcsinálják, mert már első nap kiakasztott.

Vanda: Itt is jobbulást. biggrin.gif Egyébként nekem is rendszeresen kell vastablettákat szednem + valami más cseppeket is. A vegetáriánus életmód átka. Akkor határoztam el, hogy csinálnom kell valamit mikor már szinte csomókban hullott a hajam. Hát igen a vashiány + hajfestés nem a legjobb párosítás. Külön-külön is elég káros, de együtt nem kizárt, hogy pár év alatt megkopaszodtam volna. Már szerencsére nincs gond, egyáltalán nem hullik. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, dave095, LittleVampire, thunderbird
2011. október 10. 18:16 #18625
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Szép jó őszi délutánt beer.gif (nem soká estét)
Mai napom nem volt a legjobb,talán a rajz mire azt mondtam elmegy,no de első órába jéghidegbe kint tesin kézizni?Kézilabdára ott a tornaterem,nem egy kis egérlyuk mellow.gif
Legszívesebben beteg lennék,mivel a holnapi napon is kint fagytatni fog a tanár,de túlélem.
Vanda: Neked viszonyt jobbulást,kissé irigyellek és hát nekem is volt suli elején torok gyulladás laugh.gif
Rap4ever8: Meglepő,hogy vashiány miatt meg is kopaszodhattál volna,nekem mostanába kissé hullik a hajam,nem tudom mi az oka,de néha kétségbe esek tőle unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, LittleVampire, DisneyFans
2011. október 10. 18:32 #18626
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif

Idézet (joe_r @ 2011.10.10. 14:30)
Jobbulást, dév!  beer.gif 
Nem, nem rá gondoltam, bár ő is megéri a pénzét.

Az biztos... rohog.gif és köszi!

Idézet (joe_r @ 2011.10.10. 14:30)
Akire én gondoltam (név nélkül), két hónapon belül kétszer kapott tőlem 30 napos kitiltást, csak mert úgy gondolta, hogy mind az összes 16 éve feljogosítja arra, hogy tőle kétszer idősebb, de minimum 10 évvel idősebb tagokat kioktasson arról, hogyan is kellene adatlapot szerkszteni. Se a tiszteletet, sem az intelligens viselkedést, sem a az empátiát nem ismeri.
De semmi baj, a következő alkalommal ő is eltávozik innen, és nem csak itt, de az életben is fog majd akkora pofonokat kapni, ami majd felnyitja a szemeit.

Akkor azt hiszem lemaradtam valamiről, mert nem igazán rémlik. think.gif Gondolom ő is ToTo topikjában randalírozott, igaz? unsure.gif Én annyira nem értem az ilyeneket. Ennyire nem veszik észre, hogy mit művelnek? omg.gif Csak leégetik magukat a fél fórum előtt. Ostobák... Amúgy szerintem kicsit jószívű vagy, én már biztosan kitettem volna a szűrét végleg az első alkalomkor. rohog.gif

Egyébként neked is jobbulást Vanda. smileeee.gif Én is nem rég értem haza (ismét) az orvostól. De most is annyian voltak, mint az oroszok. dry.gif Annyira elegem van már a kölykökből. Meg is kérdeztem itthon anyámtól, hogy én is ennyit nyivákoltam? De megnyugtatott, hogy csendes gyerek voltam, szinte sosem bömböltem. rohog.gif Mondjuk ez a nővéremről nem mondható el. _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: joe_r, Rap4ever8, LittleVampire, thunderbird, WhiteRosee
2011. október 10. 19:03 #18627
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Nem flood, úgysem ír senki. tongue.gif

Gyerekek, ezen még másodszor is annyit tudok röhögni, hogy az nem igaz. _nevet.gif _nevet.gif Amúgy szerintem tuti fake, de akkor is poén rofl.gif

*Facebook - Ártatlan leányzó.jpg* _nevet.gif
8 felhasználónak tetszik: Cierdurus, LittleVampire, thunderbird, DisneyFans, Boscorelli, Rap4ever8, WhiteRosee, DiscoDiva
2011. október 10. 19:13 #18628
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Szép jó estét! biggrin.gif
2011. október 10. 20:23 #18629
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2011.10.10. 18:32)

Egyébként neked is jobbulást Vanda. smileeee.gif Én is nem rég értem haza (ismét) az orvostól. De most is annyian voltak, mint az oroszok.  dry.gif Annyira elegem van már a kölykökből. Meg is kérdeztem itthon anyámtól, hogy én is ennyit nyivákoltam? De megnyugtatott, hogy csendes gyerek voltam, szinte sosem bömböltem.  rohog.gif Mondjuk ez a nővéremről nem mondható el.  _nevet.gif

Köszi.Állítólag a mi családunkban szintén én voltam a legnyugisabb gyerek és jelenleg is tartom ezen pozíciómat rohog.gif
Idézet
Vanda: Neked viszonyt jobbulást,kissé irigyellek és hát nekem is volt suli elején torok gyulladás

Hát igen,suliba nem kell menni viszont úgy lángol a torkom hogy az nem igaz rohog.gif
Idézet
Vanda: Itt is jobbulást.  Egyébként nekem is rendszeresen kell vastablettákat szednem + valami más cseppeket is. A vegetáriánus életmód átka. Akkor határoztam el, hogy csinálnom kell valamit mikor már szinte csomókban hullott a hajam. Hát igen a vashiány + hajfestés nem a legjobb párosítás. Külön-külön is elég káros, de együtt nem kizárt, hogy pár év alatt megkopaszodtam volna. Már szerencsére nincs gond, egyáltalán nem hullik.

Nekem szerencsére hajhullás nem igen van,és olyan nagy vashiányom még nincs de azért mostmár inkább belevágok különben az orvos sem fog soha békénhagyni laugh.gif
Idézet
Szép jó estét!

Neked is szép estét,mi a helyzet arrafelé? biggrin.gif
Idézet
Gyerekek, ezen még másodszor is annyit tudok röhögni, hogy az nem igaz.Amúgy szerintem tuti fake, de akkor is poén 

Most kitört rajtam a röhögőgörcs basszus... _nevet.gif

Szerk:Halljátok,csak nálam ragadt be az egyik smiley? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Kelly, WhiteRosee
2011. október 10. 21:16 #18630
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.10. 20:23)

Neked is szép estét,mi a helyzet arrafelé? biggrin.gif

Nem sok. Rég voltam errefelé, gondoltam, ideje benéznem a topichoz smileeee.gif Veled?
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. október 10. 21:23 #18631
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kelly @ 2011.10.10. 21:16)
Nem sok. Rég voltam errefelé, gondoltam, ideje benéznem a topichoz smileeee.gif Veled?

Igazából sok mesélnivalóm nincs hiszen itthon ülök és fogok is még néhány napig,gyógyulgatok.Most leginkább a fórumon nézelődök és zenét hallgatok,igyekszem lefoglalni magam,főleg mivel 10-ig mindenképp várnom kell,akkor kell bevennem az esti
gyógyszerem.Meg ami azt illeti,az asztalomon is lassan rendet kéne csinálnom,elég nagy kupi van.Könyvek,füzetek mindenfelé. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Kelly, WhiteRosee
2011. október 10. 21:32 #18632
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (dave095 @ 2011.10.10. 18:32)
Annyira elegem van már a kölykökből. Meg is kérdeztem itthon anyámtól, hogy én is ennyit nyivákoltam? De megnyugtatott, hogy csendes gyerek voltam, szinte sosem bömböltem.  rohog.gif Mondjuk ez a nővéremről nem mondható el.  _nevet.gif


Én is rühellem a gyerekeket. Olyan kiábrándító volt, hogy én a legrosszabbak közé tartoztam. Megőrültem volna saját magamtól. Anyum mesélte, hogy ha a háziorvos jött hozzánk már az utca végéről tudta, hogy van valami bajom úgy üvöltöttem. A szomszédok is szerették ezt a tulajdonságomat. rohog.gif Na ezért sem lesz nekem soha gyerekem. messziről, leginkább képről, aranyosak. Csak ne kelljen hallgatni őket. Saját tuti nem lesz. Bárki más gyerekének a közeléből eltűnhetek, ha már nem bírom, de a sajátomat nem hagyhatom ott, ha elegem van. Rövid ideig teljes csendben elviselhető a gyerek. Egyébként köszöntem nem kérek belőle. Akkor inkább örökbe fogadok valami idősebbet, aki már túl van a hisztikorszakon.
1 felhasználónak tetszik: WhiteRosee
2011. október 10. 21:36 #18633
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Csáó dumcsi lakók hi.gif hogyhogy nem msn-en? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelly
2011. október 10. 21:39 #18634
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.10.10. 21:36)
Csáó dumcsi lakók hi.gif hogyhogy nem msn-en? unsure.gif

Én nem tudom,hívjuk ott össze ha gondolod biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Karina197
2011. október 10. 21:40 #18635
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.10. 21:39)
Én nem tudom,hívjuk ott össze ha gondolod biggrin.gif

hát nekem mindegy, hol beszélgetünk, csak tegnap is írtam ide és senki se válaszolt.
2011. október 10. 21:47 #18636
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.10.10. 21:40)
hát nekem mindegy, hol beszélgetünk, csak tegnap is írtam ide és senki se válaszolt.

Én tegnap nem voltam gépnél,ezért nem írtam.
Pár perc erejére ha fel tudtam lesni mivel nem voltam itthon,este meg már nem is jöttem mert a torkommal küszködtem.
2011. október 10. 21:48 #18637
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.10. 21:23)
Igazából sok mesélnivalóm nincs hiszen itthon ülök és fogok is még néhány napig,gyógyulgatok.Most leginkább a fórumon nézelődök és zenét hallgatok,igyekszem lefoglalni magam,főleg mivel 10-ig mindenképp várnom kell,akkor kell bevennem az esti
gyógyszerem.Meg ami azt illeti,az asztalomon is lassan rendet kéne csinálnom,elég nagy kupi van.Könyvek,füzetek mindenfelé. laugh.gif


Beteg vagy? sad.gif Gyógyulj meg mihamarabb! Nekem a hangom ment el szinte teljesen, tehát a torkom is nagyon fáj. De járok suliba...főleg, mert a doki megmondta, addig nem ír ki, amíg nem leszek lázas dry.gif
Juj, az a fránya pakolás. Nekem is kéne...
2011. október 10. 21:49 #18638
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.10. 21:47)
Én tegnap nem voltam gépnél,ezért nem írtam.
Pár perc erejére ha fel tudtam lesni mivel nem voltam itthon,este meg már nem is jöttem mert a torkommal küszködtem.

jobbulást pata pompom.gif elég kihalt ez a topik is ahogy idejöttem sad.gif _nevet.gif _nevet.gif
2011. október 10. 21:51 #18639
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kelly @ 2011.10.10. 21:48)
Beteg vagy? sad.gif Gyógyulj meg mihamarabb! Nekem a hangom ment el szinte teljesen, tehát a torkom is nagyon fáj. De járok suliba...főleg, mert a doki megmondta, addig nem ír ki, amíg nem leszek lázas dry.gif 
Juj, az a fránya pakolás. Nekem is kéne...

Engem általában kiszokott mindig,hol 2-3 napra,hol ha nagyon csúnya a gyulladás akkor akár egy egész hétre is.Jelenesetben nem annyira durva így az első eset érvényesült.Az viszont érdekes ha csak ilyenkor ír ki,szerintem túlzás hogy egyenesen a lázat kelljen kivárni ha egyszer az ember beteg. unsure.gif
Idézet
jobbulást pata  elég kihalt.ez a topik is ahogy idejöttem.

Köszi.Mostanában amúgy is kihalt,ezért nem írok én se laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Karina197, Kelly
2011. október 10. 21:56 #18640
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.10. 21:51)
Engem általában kiszokott mindig,hol 2-3 napra,hol ha nagyon csúnya a gyulladás akkor akár egy egész hétre is.Jelenesetben nem annyira durva így az első eset érvényesült.Az viszont érdekes ha csak ilyenkor ír ki,szerintem túlzás hogy egyenesen a lázat kelljen kivárni ha egyszer az ember beteg. unsure.gif
Köszi.Mostanában amúgy is kihalt,ezért nem írok én se laugh.gif

Én is pont így gondolom. Mindegy, vannak idióta orvosok, ezt el kell fogadni. Majd, ha haldoklom, remélem, kiír végre *nevetés szarkazmussal* rohog.gif
961 oldal 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!